Z przyjemnością chcielibyśmy poinformować o podpisaniu umowy sponsorskiej z PKO Ubezpieczenia, która otwiera nowy rozdział w historii wyścigów kolarskich Via Dolny Śląsk.

To dla nas organizatorów  znaczące wyróżnienie, że naszym partnerem jest od dzisiaj towarzystwo ubezpieczeń, które z dużym sukcesem działa na rynku ubezpieczeniowym w Polsce zapewniając ochronę oraz poczucie bezpieczeństwa tak wielu Polakom. Od zawsze wierzyliśmy, że nasze starania o organizację jak najlepszych imprez sportowych pod względem oprawy, zabezpieczenia i atmosfery oraz dobór wyjątkowych lokalizacji, zostaną zauważone nie tylko w gronie pasjonatów kolarstwa, ale i przez instytucje, którym bliska jest idea sportu oraz fenomen sportowej rywalizacji. Tym bardziej cieszymy się, że PKO Ubezpieczenia jako sponsor tytularny będzie aktywnie wspierało organizację tegorocznej edycji 10 wyścigów kolarskich.

W tym roku pojedziemy pod nazwą PKO Ubezpieczenia Via Dolny Śląsk, a sezon rozpoczniemy 5 kwietnia tradycyjnie Ślężańskim Mnichem w Sobótce. Bez wątpienia ten rok będzie dla nas pełen nowych wyzwań i dodatkowej motywacji. Co roku chcemy podnosić standard wyścigów i jak najszerzej promować ideę zawodów kolarskich. Dzięki wsparciu PKO Ubezpieczenia będziemy bardziej widoczni w mediach regionalnych i ogólnopolskich, a także dotrzemy do szerszego grona odbiorców zachęcając do uczestnictwa w naszej imprezie.  A jeśli będziemy widoczni my to i Wy drodzy uczestnicy. Ekipy fotografów oraz filmowców będą relacjonować każdą z naszych imprez. Setki darmowych zdjęć jak zwykle będą do pobrania z naszych mediów społecznościowych.

PKO Ubezpieczenia w trakcie trwania sezonu nada nowy ton oprawie zawodów poprzez prezentację  specjalnie przygotowanych materiałów ekspozycyjnych. Przygotujemy również konkursy w mediach społecznościowych, a na kilku edycjach wyścigów planujemy zawody dla dzieci. Ważnym partnerem będzie dla nas także PKO Leasing – największa spółka leasingowa w Polsce, która będzie sponsorem wspierającym wydarzenie. Bez zmian pozostają ekipy odpowiedzialne za organizację poszczególnych imprez i podobnie jak w ubiegłych latach za wyścigi „Szosowy Klasyk” odpowiada  Grabek Promotion, za pozostałe Ślęża Sobótka Bike Academy.

W tym roku mamy do zaoferowania 10 dni wyścigowych, w tym jedną jazdę indywidualną na czas pod górę. Rozpoczęcie i zakończenie sezonu w Sobótce, kolebce polskiego kolarstwa przy Alei Sław Kolarskich. Mityczna góra Ślęża oraz czekające nas atrakcje i rywalizacja w duchu fair play sprawią, że bardzo rowerowy Dolny Śląsk będzie z pewnością jeszcze bardziej „usportowiony”.

Dziś ruszyły zapisy na serię wyścigów PKO Ubezpieczenia VIA Dolny Śląsk 2020:

> LINK

Serwis naszosie.pl jest oficjalnym patronem medialnym PKO Ubezpieczenia VIA Dolny Śląsk 2020. Znajdziecie u nas zapowiedzi, relacje, galerie zdjęć, konkursy. Już dziś zapraszamy!

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments