Foto: Tour Colombia 2.1 UCI

Kolumbijczyk reprezentujący UAE Team Emirates wygrał po finiszu z peletonu drugi etap kolumbijskiej “etapówki’. Liderem pozostał Jonathan Klever Caicedo (EF Pro Cycling).

W drugim dniu Tour Colombia kolarze mieli do przejechania ponad 152 kilometry z miejscowości Paipa do Duitamy. Etap był płaski i faworyzował sprinterów.

Już po kilku kilometrach utworzyła się ucieczka w składzie: Martin Urianstad (Uno-X Norwegian Development Team), Leandro Velardez (Agrupacion Virgen De Fatima), Matthieu Jeannès (Team Illuminate), Brayan Sánchez (Team Medellin), Aldemar Reyes (EPM – Scott), Edison Munoz (Equipe Continental Orgullo Paisa), Vinicius Rangel Costa (reprezentacja Brazylii), Jorge Montenegro i Byron Guamá (obaj reprezentacja Ekwadoru) oraz Anderson Timoteo Paredes (reprezentacja Wenezueli).

Harcowników cały czas kontrolował peleton, który nie pozwolił na większą przewagę niż niespełna cztery minuty. W połowie dystansu defekt miał Paredes i Wenezuelczyk odpadł z ucieczki. Na kolejnych kilometrach rezygnowali następni kolarze z czołówki.

60 kilometrów przed metą przed peletonem kręcili już tylko Jeannès, Reyes, Montenegro i Guamá. Harcownicy niestety zostali dogonieni przez rozpędzony peleton niecałe 4 kilometry przed metą.

Najszybszy na finiszowych metrach okazał się reprezentant gospodarzy Juan Sebastián Molano (UAE Team Emirates). Miejsca na podium uzupełnili Álvaro José Hodeg (Deceuninck Quick-Step) oraz Travis McCabe (Israel Start-Up Nation).

Wyniki drugiego etapu:

1 Juan Sebastian Molano Benavides (Col) UAE Team Emirates 3:12:09
2 Alvaro José Hodeg Chagui (Col) Deceuninck – Quick Step 0:00:00
3 Itamar Einhorn (Isr) Israel Start-Up Nation 0:00:00
4 Jhonatan Restrepo Valencia (Col) Androni Giocattoli – Sidermec 0:00:00
5 Edwin Alcibiades Avila Vanegas (Col) Israel Start-Up Nation 0:00:00
6 Bryan Steve Gomez Peñaloza (Col) Equipo Continental Supergiros 0:00:00
7 Colin Joyce (USA) Rally Cycling 0:00:00
8 Julian David Molano Benavides (Col) Nationalmannschaft Kolumbien 0:00:00
9 Marco Benfatto (Ita) Bardiani CSF Faizanè 0:00:00
10 Felix Alejandro Baron Castillo (Col) Team Illuminate 0:00:00
11 Lev Gonov (Rus) Nationalmannschaft Russland 0:00:00
12 Lars Saugstad (Nor) Uno-X Norwegian Development Team 0:00:00
13 Maris Bogdanovics (Lat) Amore & Vita – Prodir 0:00:00
14 Juan Francisco Rosales Hernandez (Mex) Canel’s Pro Cycling 0:00:00
15 Nicolas Javier Naranjo Sanchez (Arg) Agrupación Virgen de Fatima – Saddledrunk 0:00:00
16 Alexandr Smirnov (Rus) Nationalmannschaft Russland 0:00:00
17 Jonathan Caicedo (Ecu) EF Pro Cycling 0:00:00
18 Bert Van Lerberghe (Bel) Deceuninck – Quick Step 0:00:00
19 Dmitry Mukhomediyarov (Rus) Nationalmannschaft Russland 0:00:00
20 Egan Arley Bernal Gomez (Col) Team Ineos 0:00:00
21 Idar Andersen (Nor) Uno-X Norwegian Development Team 0:00:00
22 Robigzon Leandro Oyola Oyola (Col) Team Medellin 0:00:00
23 Nikita Bersenev (Rus) Nationalmannschaft Russland 0:00:00
24 Richard Carapaz (Ecu) Team Ineos 0:00:00
25 César Fonte (Por) Efapel 0:00:00
26 Matteo Spreafico (Ita) Androni Giocattoli – Sidermec 0:00:00
27 Bernardo Albeiro Suaza Arango (Col) Equipo Continental Supergiros 0:00:00
28 Sergio Andres Higuita Garcia (Col) EF Pro Cycling 0:00:00
29 Roberto González (Pan) Vini Zabù – KTM 0:00:00
30 Juan Diego Alba Bolivar (Col) Movistar Team 0:00:00
31 Kristian Javier Yustre Rodriguez (Col) Team Illuminate 0:00:00
32 Jhonatan Manuel Narvaez Prado (Ecu) Team Ineos 0:00:00
33 Jonas Iversby Hvideberg (Nor) Uno-X Norwegian Development Team 0:00:00
34 Matteo Jorgenson (USA) Movistar Team 0:00:00
35 Einer Augusto Rubio Reyes (Col) Movistar Team 0:00:00
36 Rodolfo Andres Torres Agudelo (Col) Team Illuminate 0:00:00
37 Simon Pellaud (SUI) Androni Giocattoli – Sidermec 0:00:00
38 Fabio Andres Duarte Arevalo (Col) Team Medellin 0:00:00
39 Juan Pablo Suarez Suarez (Col) EPM – Scott 0:00:00
40 Jhonathan Salinas Duque (Ven) Nationalmannschaft Venezuela 0:00:00
41 Alessandro Ferreira Guimarães (Bra) Nationalmannschaft Brasilien 0:00:00
42 Rafael Silva (Por) Efapel 0:00:00
43 Johan Esteban Chaves Rubio (Col) Nationalmannschaft Kolumbien 0:00:00
44 Johan Antonio Colon Buelvas (Col) Equipo Continental Orgullo Paisa 0:00:00
45 Mirco Maestri (Ita) Bardiani CSF Faizanè 0:00:00
46 Gerard Armillas Pubill (Esp) Efapel 0:00:00
47 Miguel Eduardo Florez Lopez (Col) Androni Giocattoli – Sidermec 0:00:00
48 Richard Huera (Ecu) Nationalmannschaft Ecuador 0:00:00
49 Nicolas Dalla Valle (Ita) Bardiani CSF Faizanè 0:00:00
50 Daniel Felipe Martinez Poveda (Col) EF Pro Cycling 0:00:00
51 Oscar Miguel Sevilla Rivera (Esp) Team Medellin 0:00:00
52 Bayron Guama (Ecu) Nationalmannschaft Ecuador 0:00:00
53 Brandon Smith Rivera Vargas (Col) Team Ineos 0:00:00
54 Omar Alberto Mendoza Cardona (Col) Colombia Tierra de Atletas – GW Bicicletas 0:00:00
55 John Darwin Atapuma Hurtado (Col) Colombia Tierra de Atletas – GW Bicicletas 0:00:00
56 Ivan Smirnov (Rus) Nationalmannschaft Russland 0:00:00
57 Segundo Navarrete (Ecu) Nationalmannschaft Ecuador 0:00:00
58 Diego Andres Camargo Pineda (Col) Colombia Tierra de Atletas – GW Bicicletas 0:00:00
59 Iuri Filosi (Ita) Bardiani CSF Faizanè 0:00:00
60 Pablo Andrés Alarcon Cares (Chi) Canel’s Pro Cycling 0:00:00
61 Walter Fernando Pedraza Morales (Col) Equipo Continental Supergiros 0:00:00
62 Sebastian Henao Gomez (Col) Team Ineos 0:00:00
63 Tejay Van Garderen (USA) EF Pro Cycling 0:00:00
64 Sergio Luis Henao Montoya (Col) UAE Team Emirates 0:00:00
65 Heiner Rodrigo Parra Bustamante (Col) Nationalmannschaft Kolumbien 0:00:00
66 Nicolas Saenz Ballesteros (Col) Efapel 0:00:00
67 Eduardo Sepulveda (Arg) Movistar Team 0:00:00
68 Santiago Montenegro (Ecu) Nationalmannschaft Ecuador 0:00:00
69 Harold Martin Lopez Granizo (Ecu) Nationalmannschaft Ecuador 0:00:00
70 Hernan Ricardo Aguirre Caipa (Col) Colombia Tierra de Atletas – GW Bicicletas 0:00:00
71 Torstein Træen (Nor) Uno-X Norwegian Development Team 0:00:00
72 Frank Yair Osorio Carvajal (Col) Equipo Continental Orgullo Paisa 0:00:00
73 Sebastian Alexander Castaño Muñoz (Col) Equipo Continental Orgullo Paisa 0:00:00
74 Vinicius Rangel Costa (Bra) Nationalmannschaft Brasilien 0:00:00
75 Josip Rumac (Cro) Androni Giocattoli – Sidermec 0:00:00
76 Santiago Ordoñez Carmona (Col) Canel’s Pro Cycling 0:00:00
77 Gavin Mannion (USA) Rally Cycling 0:00:00
78 Veljko Stojnic (Srb) Vini Zabù – KTM 0:00:00
79 Jonas Abrahamsen (Nor) Uno-X Norwegian Development Team 0:00:00
80 Aldemar Reyes Ortega (Col) EPM – Scott 0:00:00
81 José Alarcon (Ven) Nationalmannschaft Venezuela 0:00:00
82 Didier Alonso Chaparro Lopez (Col) Equipo Continental Orgullo Paisa 0:00:00
83 Carlos Betancur (Col) Movistar Team 0:00:00
84 Viesturs Luksevics (Lat) Amore & Vita – Prodir 0:00:00
85 Jose Rujano Guillen (Ven) Nationalmannschaft Venezuela 0:00:00
86 Cameron Piper (USA) Team Illuminate 0:00:00
87 Joonas Henttala (Fin) Team Novo Nordisk 0:00:00
88 Jose Tito Hernandez Jaramillo (Col) Team Medellin 0:00:00
89 Ariel Maximiliano Richeze (Arg) UAE Team Emirates 0:00:00
90 Daniel Muñoz Giraldo (Col) Androni Giocattoli – Sidermec 0:00:00
91 Carlos Alberto Soto (Arg) Agrupación Virgen de Fatima – Saddledrunk 0:00:00
92 Roniel Campos (Ven) Nationalmannschaft Venezuela 0:00:00
93 Leonel Quintero Arteaga (Ven) Nationalmannschaft Venezuela 0:00:00
94 Alessandro Tonelli (Ita) Bardiani CSF Faizanè 0:00:00
95 Ruben Dario Acosta Ospina (Col) Equipo Continental Supergiros 0:00:00
96 Riccardo Marchesini (Ita) Amore & Vita – Prodir 0:00:00
97 Sam Brand (GBr) Team Novo Nordisk 0:00:00
98 Etienne Van Empel (Ned) Vini Zabù – KTM 0:00:00
99 Matteo De Bonis (Ita) Vini Zabù – KTM 0:00:00
100 Filippo Zaccanti (Ita) Bardiani CSF Faizanè 0:00:00
101 Travis McCabe (USA) Israel Start-Up Nation 0:00:00
102 David Lozano Riba (Esp) Team Novo Nordisk 0:00:00
103 Vitor Zucco Schizzi (Bra) Nationalmannschaft Brasilien 0:00:00
104 Lauro Cesar Chaman Mouro (Bra) Nationalmannschaft Brasilien 0:00:00
105 Lawson Craddock (USA) EF Pro Cycling 0:00:00
106 Jannik Steimle (GER) Deceuninck – Quick Step 0:00:00
107 German Enrique Chaves Torres (Col) EPM – Scott 0:00:00
108 Fabio Aru (Ita) UAE Team Emirates 0:00:00
109 Matteo Badilatti (SUI) Israel Start-Up Nation 0:00:00
110 Diego Antonio Ochoa Camargo (Col) EPM – Scott 0:00:00
111 Fredy Emir Montaña Cadena (Col) EPM – Scott 0:00:00
112 Cristian Camilo Muñoz Lancheros (Col) UAE Team Emirates 0:00:00
113 Patrick Schelling (SUI) Israel Start-Up Nation 0:00:00
114 Eduardo Corte Cordero (Mex) Canel’s Pro Cycling 0:00:00
115 Edwin Andres Carvajal Jaramillo (Col) Equipo Continental Supergiros 0:00:00
116 Umberto Marengo (Ita) Vini Zabù – KTM 0:00:00
117 Dany Alberto Osorio Calle (Col) Equipo Continental Orgullo Paisa 0:00:00
118 Oliver Behringer (SUI) Team Novo Nordisk 0:00:00
119 Angel Alexander Gil Sanchez (Col) EPM – Scott 0:00:00
120 Efren Santos Moreno (Mex) Canel’s Pro Cycling 0:00:00
121 Rigoberto Uran (Col) EF Pro Cycling 0:00:00
122 Jesus David Peña Jimenez (Col) Colombia Tierra de Atletas – GW Bicicletas 0:00:00
123 Brayan Stiven Sanchez Vergara (Col) Team Medellin 0:00:00
124 Jóni Brandão (Por) Efapel 0:00:00
125 Jesús Morales Martinez (Mex) Canel’s Pro Cycling 0:00:00
126 Andres Camilo Ardila Ordoñez (Col) UAE Team Emirates 0:00:00
127 António Carvalho (Por) Efapel 0:00:00
128 Kyle Murphy (USA) Rally Cycling 0:00:00
129 Anderson Paredes (Ven) Nationalmannschaft Venezuela 0:00:00
130 Robinson Eduardo Chalapud Gomez (Col) Team Medellin 0:00:00
131 Matthieu Jeannès (Fra) Team Illuminate 0:00:00
132 Jordan Tabares Jimenez (Col) Equipo Continental Supergiros 0:00:17
133 Jorge Montenegro (Ecu) Nationalmannschaft Ecuador 0:00:17
134 Martin Bugge Urianstad (Nor) Uno-X Norwegian Development Team 0:00:17
135 Nathan Brown (USA) Rally Cycling 0:00:17
136 Carlos Verona Quintanilla (Esp) Movistar Team 0:00:23
137 Robin Carpenter (USA) Rally Cycling 0:00:23
138 Marcos Levy Nascimento Da Matta (Bra) Nationalmannschaft Brasilien 0:00:23
139 Mikkel Frølich Honoré (Den) Deceuninck – Quick Step 0:00:23
140 Julian Alaphilippe (Fra) Deceuninck – Quick Step 0:00:23
141 Bob Jungels (Lux) Deceuninck – Quick Step 0:00:31
142 Jorge Camilo Castiblanco Cubides (Col) Team Illuminate 0:00:00
143 Leandro Javier Velardez (Arg) Agrupación Virgen de Fatima – Saddledrunk 0:00:37
144 Daniel Turek (Cze) Israel Start-Up Nation 0:00:50
145 Brayan Chaves Rubio (Col) Nationalmannschaft Kolumbien 0:00:50
146 Robert Britton (Can) Rally Cycling 0:01:41
147 Leonardo Basso (Ita) Team Ineos 0:02:11
148 James Mitri (NZl) Vini Zabù – KTM 0:04:15
149 Edison Muñoz Lopez (Col) Equipo Continental Orgullo Paisa 0:04:15
150 Santiago Jose Sanchez Ordoñez (Arg) Agrupación Virgen de Fatima – Saddledrunk 0:05:46
151 Daniel Omar Juárez (Arg) Agrupación Virgen de Fatima – Saddledrunk 0:05:46
152 Gabriel Nicolas Juarez Veron (Arg) Agrupación Virgen de Fatima – Saddledrunk 0:05:46
153 Ulugbek Saidov (Uzb) Team Novo Nordisk 0:07:32
154 Oscar Adalberto Quiroz Ayala (Col) Colombia Tierra de Atletas – GW Bicicletas 0:07:32
155 Antonio Zullo (Ita) Amore & Vita – Prodir 0:08:09
156 Yecid Arturo Sierra Sanchez (Col) Nationalmannschaft Kolumbien 0:08:09
157 Santiago Buitrago Sanchez (Col) Nationalmannschaft Kolumbien 0:08:09
158 Gleb Syritsa (Rus) Nationalmannschaft Russland 0:11:09
159 Renan Ladewig Quadri (Bra) Nationalmannschaft Brasilien 0:28:04
DSQ Davide Appollonio (Ita) Amore & Vita – Prodir

Klasyfikacja generalna:

1 Jonathan Caicedo (Ecu) EF Pro Cycling 3:30:10
2 Sergio Andres Higuita Garcia (Col) EF Pro Cycling 0:00:00
3 Daniel Felipe Martinez Poveda (Col) EF Pro Cycling 0:00:00
4 Tejay Van Garderen (USA) EF Pro Cycling 0:00:00
5 Lawson Craddock (USA) EF Pro Cycling 0:00:09
6 Bert Van Lerberghe (Bel) Deceuninck – Quick Step 0:00:45
7 Jannik Steimle (GER) Deceuninck – Quick Step 0:00:45
8 Egan Arley Bernal Gomez (Col) Team Ineos 0:00:46
9 Richard Carapaz (Ecu) Team Ineos 0:00:46
10 Jhonatan Manuel Narvaez Prado (Ecu) Team Ineos 0:00:46
11 Brandon Smith Rivera Vargas (Col) Team Ineos 0:00:46
12 Juan Sebastian Molano Benavides (Col) UAE Team Emirates 0:00:50
13 Aldemar Reyes Ortega (Col) EPM – Scott 0:00:57
14 Colin Joyce (USA) Rally Cycling 0:00:59
15 Gavin Mannion (USA) Rally Cycling 0:00:59
16 Kyle Murphy (USA) Rally Cycling 0:00:59
17 Juan Pablo Suarez Suarez (Col) EPM – Scott 0:01:00
18 Sergio Luis Henao Montoya (Col) UAE Team Emirates 0:01:00
19 Fabio Aru (Ita) UAE Team Emirates 0:01:00
20 German Enrique Chaves Torres (Col) EPM – Scott 0:01:00
21 Cristian Camilo Muñoz Lancheros (Col) UAE Team Emirates 0:01:00
22 Diego Antonio Ochoa Camargo (Col) EPM – Scott 0:01:00
23 Fredy Emir Montaña Cadena (Col) EPM – Scott 0:01:00
24 Angel Alexander Gil Sanchez (Col) EPM – Scott 0:01:00
25 Juan Diego Alba Bolivar (Col) Movistar Team 0:01:02
26 Matteo Jorgenson (USA) Movistar Team 0:01:02
27 Eduardo Sepulveda (Arg) Movistar Team 0:01:02
28 Carlos Betancur (Col) Movistar Team 0:01:02
29 Julian Alaphilippe (Fra) Deceuninck – Quick Step 0:01:08
30 Bob Jungels (Lux) Deceuninck – Quick Step 0:01:16
31 Brayan Stiven Sanchez Vergara (Col) Team Medellin 0:01:16
32 Edwin Alcibiades Avila Vanegas (Col) Israel Start-Up Nation 0:01:21
33 Matteo Badilatti (SUI) Israel Start-Up Nation 0:01:21
34 Patrick Schelling (SUI) Israel Start-Up Nation 0:01:21
35 Fabio Andres Duarte Arevalo (Col) Team Medellin 0:01:22
36 Oscar Miguel Sevilla Rivera (Esp) Team Medellin 0:01:22
37 Jose Tito Hernandez Jaramillo (Col) Team Medellin 0:01:22
38 Robin Carpenter (USA) Rally Cycling 0:01:22
39 Einer Augusto Rubio Reyes (Col) Movistar Team 0:01:23
40 Andres Camilo Ardila Ordoñez (Col) UAE Team Emirates 0:01:23
41 Lars Saugstad (Nor) Uno-X Norwegian Development Team 0:01:32
42 Idar Andersen (Nor) Uno-X Norwegian Development Team 0:01:32
43 Jonas Iversby Hvideberg (Nor) Uno-X Norwegian Development Team 0:01:32
44 Torstein Træen (Nor) Uno-X Norwegian Development Team 0:01:32
45 Julian David Molano Benavides (Col) Nationalmannschaft Kolumbien 0:01:33
46 Johan Esteban Chaves Rubio (Col) Nationalmannschaft Kolumbien 0:01:33
47 Heiner Rodrigo Parra Bustamante (Col) Nationalmannschaft Kolumbien 0:01:33
48 Jhonatan Restrepo Valencia (Col) Androni Giocattoli – Sidermec 0:01:34
49 Matteo Spreafico (Ita) Androni Giocattoli – Sidermec 0:01:34
50 Simon Pellaud (SUI) Androni Giocattoli – Sidermec 0:01:34
51 Miguel Eduardo Florez Lopez (Col) Androni Giocattoli – Sidermec 0:01:34
52 Travis McCabe (USA) Israel Start-Up Nation 0:01:40
53 Felix Alejandro Baron Castillo (Col) Team Illuminate 0:01:42
54 Rodolfo Andres Torres Agudelo (Col) Team Illuminate 0:01:42
55 Matthieu Jeannès (Fra) Team Illuminate 0:01:42
56 Jorge Camilo Castiblanco Cubides (Col) Team Illuminate 0:01:42
57 Omar Alberto Mendoza Cardona (Col) Colombia Tierra de Atletas – GW Bicicletas 0:01:47
58 John Darwin Atapuma Hurtado (Col) Colombia Tierra de Atletas – GW Bicicletas 0:01:47
59 Diego Andres Camargo Pineda (Col) Colombia Tierra de Atletas – GW Bicicletas 0:01:47
60 Hernan Ricardo Aguirre Caipa (Col) Colombia Tierra de Atletas – GW Bicicletas 0:01:47
61 Jesus David Peña Jimenez (Col) Colombia Tierra de Atletas – GW Bicicletas 0:01:47
62 Daniel Muñoz Giraldo (Col) Androni Giocattoli – Sidermec 0:01:51
63 Gerard Armillas Pubill (Esp) Efapel 0:01:57
64 Jóni Brandão (Por) Efapel 0:01:57
65 Johan Antonio Colon Buelvas (Col) Equipo Continental Orgullo Paisa 0:02:02
66 Sebastian Alexander Castaño Muñoz (Col) Equipo Continental Orgullo Paisa 0:02:02
67 Frank Yair Osorio Carvajal (Col) Equipo Continental Orgullo Paisa 0:02:02
68 Didier Alonso Chaparro Lopez (Col) Equipo Continental Orgullo Paisa 0:02:02
69 Dany Alberto Osorio Calle (Col) Equipo Continental Orgullo Paisa 0:02:02
70 Bryan Steve Gomez Peñaloza (Col) Equipo Continental Supergiros 0:02:08
71 Bernardo Albeiro Suaza Arango (Col) Equipo Continental Supergiros 0:02:08
72 Walter Fernando Pedraza Morales (Col) Equipo Continental Supergiros 0:02:08
73 Ruben Dario Acosta Ospina (Col) Equipo Continental Supergiros 0:02:08
74 Bayron Guama (Ecu) Nationalmannschaft Ecuador 0:02:09
75 Lev Gonov (Rus) Nationalmannschaft Russland 0:02:11
76 Alexandr Smirnov (Rus) Nationalmannschaft Russland 0:02:11
77 Dmitry Mukhomediyarov (Rus) Nationalmannschaft Russland 0:02:11
78 Nikita Bersenev (Rus) Nationalmannschaft Russland 0:02:11
79 Daniel Turek (Cze) Israel Start-Up Nation 0:02:11
80 Richard Huera (Ecu) Nationalmannschaft Ecuador 0:02:13
81 Harold Martin Lopez Granizo (Ecu) Nationalmannschaft Ecuador 0:02:13
82 Carlos Verona Quintanilla (Esp) Movistar Team 0:02:16
83 Rafael Silva (Por) Efapel 0:02:17
84 Nicolas Saenz Ballesteros (Col) Efapel 0:02:17
85 Roberto González (Pan) Vini Zabù – KTM 0:02:18
86 Veljko Stojnic (Srb) Vini Zabù – KTM 0:02:18
87 Etienne Van Empel (Ned) Vini Zabù – KTM 0:02:18
88 Umberto Marengo (Ita) Vini Zabù – KTM 0:02:18
89 Marco Benfatto (Ita) Bardiani CSF Faizanè 0:02:19
90 Mirco Maestri (Ita) Bardiani CSF Faizanè 0:02:19
91 Nicolas Dalla Valle (Ita) Bardiani CSF Faizanè 0:02:19
92 Iuri Filosi (Ita) Bardiani CSF Faizanè 0:02:19
93 Alessandro Tonelli (Ita) Bardiani CSF Faizanè 0:02:19
94 Brayan Chaves Rubio (Col) Nationalmannschaft Kolumbien 0:02:23
95 Robigzon Leandro Oyola Oyola (Col) Team Medellin 0:02:24
96 César Fonte (Por) Efapel 0:02:24
97 Jhonathan Salinas Duque (Ven) Nationalmannschaft Venezuela 0:02:26
98 José Alarcon (Ven) Nationalmannschaft Venezuela 0:02:26
99 Jose Rujano Guillen (Ven) Nationalmannschaft Venezuela 0:02:26
100 Roniel Campos (Ven) Nationalmannschaft Venezuela 0:02:26
101 Juan Francisco Rosales Hernandez (Mex) Canel’s Pro Cycling 0:02:29
102 Pablo Andrés Alarcon Cares (Chi) Canel’s Pro Cycling 0:02:29
103 Santiago Ordoñez Carmona (Col) Canel’s Pro Cycling 0:02:29
104 Jorge Montenegro (Ecu) Nationalmannschaft Ecuador 0:02:29
105 Efren Santos Moreno (Mex) Canel’s Pro Cycling 0:02:29
106 Santiago Montenegro (Ecu) Nationalmannschaft Ecuador 0:02:30
107 Cameron Piper (USA) Team Illuminate 0:02:30
108 Filippo Zaccanti (Ita) Bardiani CSF Faizanè 0:02:37
109 Vinicius Rangel Costa (Bra) Nationalmannschaft Brasilien 0:02:40
110 Vitor Zucco Schizzi (Bra) Nationalmannschaft Brasilien 0:02:40
111 Lauro Cesar Chaman Mouro (Bra) Nationalmannschaft Brasilien 0:02:40
112 Maris Bogdanovics (Lat) Amore & Vita – Prodir 0:02:45
113 Viesturs Luksevics (Lat) Amore & Vita – Prodir 0:02:45
114 Riccardo Marchesini (Ita) Amore & Vita – Prodir 0:02:45
115 Eduardo Corte Cordero (Mex) Canel’s Pro Cycling 0:02:48
116 Marcos Levy Nascimento Da Matta (Bra) Nationalmannschaft Brasilien 0:03:03
117 Joonas Henttala (Fin) Team Novo Nordisk 0:03:07
118 Sam Brand (GBr) Team Novo Nordisk 0:03:07
119 David Lozano Riba (Esp) Team Novo Nordisk 0:03:07
120 Oliver Behringer (SUI) Team Novo Nordisk 0:03:07
121 Ariel Maximiliano Richeze (Arg) UAE Team Emirates 0:03:14
122 Alessandro Ferreira Guimarães (Bra) Nationalmannschaft Brasilien 0:03:23
123 Nicolas Javier Naranjo Sanchez (Arg) Agrupación Virgen de Fatima – Saddledrunk 0:03:28
124 Carlos Alberto Soto (Arg) Agrupación Virgen de Fatima – Saddledrunk 0:03:28
125 Rigoberto Uran (Col) EF Pro Cycling 0:03:37
126 Jordan Tabares Jimenez (Col) Equipo Continental Supergiros 0:03:37
127 Itamar Einhorn (Isr) Israel Start-Up Nation 0:03:40
128 Sebastian Henao Gomez (Col) Team Ineos 0:03:48
129 Leonel Quintero Arteaga (Ven) Nationalmannschaft Venezuela 0:03:48
130 Anderson Paredes (Ven) Nationalmannschaft Venezuela 0:03:48
131 Leandro Javier Velardez (Arg) Agrupación Virgen de Fatima – Saddledrunk 0:04:05
132 Kristian Javier Yustre Rodriguez (Col) Team Illuminate 0:04:08
133 Jonas Abrahamsen (Nor) Uno-X Norwegian Development Team 0:04:21
134 Segundo Navarrete (Ecu) Nationalmannschaft Ecuador 0:04:26
135 Robinson Eduardo Chalapud Gomez (Col) Team Medellin 0:04:30
136 Robert Britton (Can) Rally Cycling 0:04:31
137 Jesús Morales Martinez (Mex) Canel’s Pro Cycling 0:04:32
138 Martin Bugge Urianstad (Nor) Uno-X Norwegian Development Team 0:04:34
139 Ivan Smirnov (Rus) Nationalmannschaft Russland 0:04:58
140 António Carvalho (Por) Efapel 0:04:58
141 Alvaro José Hodeg Chagui (Col) Deceuninck – Quick Step 0:05:01
142 Josip Rumac (Cro) Androni Giocattoli – Sidermec 0:05:02
143 Nathan Brown (USA) Rally Cycling 0:05:07
144 Mikkel Frølich Honoré (Den) Deceuninck – Quick Step 0:05:30
145 Edwin Andres Carvajal Jaramillo (Col) Equipo Continental Supergiros 0:05:44
146 Leonardo Basso (Ita) Team Ineos 0:06:14
147 Edison Muñoz Lopez (Col) Equipo Continental Orgullo Paisa 0:06:17
148 Matteo De Bonis (Ita) Vini Zabù – KTM 0:06:31
149 Santiago Jose Sanchez Ordoñez (Arg) Agrupación Virgen de Fatima – Saddledrunk 0:09:14
150 Daniel Omar Juárez (Arg) Agrupación Virgen de Fatima – Saddledrunk 0:09:14
151 Santiago Buitrago Sanchez (Col) Nationalmannschaft Kolumbien 0:09:42
152 James Mitri (NZl) Vini Zabù – KTM 0:10:38
153 Ulugbek Saidov (Uzb) Team Novo Nordisk 0:11:03
154 Antonio Zullo (Ita) Amore & Vita – Prodir 0:11:14
155 Oscar Adalberto Quiroz Ayala (Col) Colombia Tierra de Atletas – GW Bicicletas 0:11:27
156 Gabriel Nicolas Juarez Veron (Arg) Agrupación Virgen de Fatima – Saddledrunk 0:11:55
157 Yecid Arturo Sierra Sanchez (Col) Nationalmannschaft Kolumbien 0:12:32
158 Gleb Syritsa (Rus) Nationalmannschaft Russland 0:13:20
159 Renan Ladewig Quadri (Bra) Nationalmannschaft Brasilien 0:30:44