fot. Mazowsze Serce Polski

Ekipa Mazowsze Serce Polski dokonała kolejnego ważnego transferu. Tym razem do zespołu Dariusza Banaszka dołączył Emanuel Piaskowy.

Po rozwiązaniu kontraktów przez braci Budzińskich, w zespole z Mazowsza znów pojawiły się dwa wolne miejsca, które szef ekipy za wszelką cenę chce zasypać. Pierwsze z nich dziś udało się osadzić. Nowym zawodnikiem ekipy Mazowsze Serce Polski został bowiem Emanuel Piaskowy.

Popularny “Emek” to zawodnik z całkiem dużym doświadczeniem. W ciągu ostatnich 5 lat był on bowiem zawodnikiem Israel Cycling Academy oraz ekipy Hurom. W tym czasie co prawda nie udało mu się odnieść żadnego zwycięstwa, lecz na jego koncie znajduje się wiele solidnych rezultatów, takich jak 3. miejsce w generalce CCC Tour, 5. w Małopolskim Wyścigu Górskim czy 14. w Sibiu Cycling Tour.

Jak powiedział nam Dariusz Banaszek, Piaskowy nie będzie ostatnim zawodnikiem, który podpisze kontrakt z ekipą Mazowsze Serce Polski. W ciągu następnych dni powinniśmy poznać nazwisko ostatniego zawodnika, który dołączy do polskiego teamu.

Skład Mazowsze Serce Polski: Alan Banaszek, Norbert Banaszek, Adrian Banaszek, Paweł Bernas, Karol Domagalski, Jakub Kaczmarek, Adrian Kurek, Tobiasz Pawlak, Michał Podlaski, Marek Rutkiewicz, Emanuel Piaskowy.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments