Sezon 2019 oficjalnie za nami. Czas więc na duże podsumowanie tego, co działo się przez ostatnie 365 dni. Zapraszamy do udziału w Szosowej Ankiecie Rowerowej, która pokaże nam, jakich wyborów dokonywali nasi czytelnicy.

Podobnie jak w poprzednim roku, w naszej ankiecie poprosimy was o odpowiedź na kilka pytań dotyczących mediów, kolarstwa zawodowego, amatorskiego oraz sprzętu. Pytamy m.in. na jakich śmigacie rowerach, w jakich wyścigach bierzecie udział, czy trenujecie z pomiarem mocy, czy korzystacie z usług trenerskich i wiele innych. W porównaniu z poprzednią wersją ankiety, pojawiło się też kilka nowych pytań. Postanowiliśmy m.in. sprawdzić, jaki procent naszych czytelników goli nogi do amatorskiej jazdy, jakich okularów Państwo używają oraz jakie ogumienie zakładacie na koła. Postanowiliśmy też sprawdzić, czy zimową porą w użyciu są głównie trenażery, czy może z szafy wychodzą biegowe buty.

Wypełnienie ankiety trwa dosłownie kilka minut. Kiedy ilość osób, które postanowią odpowiedzieć, będzie wystarczająca, wówczas na naszej stronie podamy dokładne wyniki, które, podobnie jak przed rokiem, mogą być nieco zaskakujące.

Zapraszamy do zabawy!

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments