Już w najbliższą niedzielę odbędzie się już 28. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Z przyjemnością informujemy, że po raz kolejny środowisko kolarskie stanęło na wysokości zadania i przekazało wiele ciekawych fantów i gadżetów na charytatywną aukcję.

Jak co roku istnieje wiele możliwości, aby finansowo wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Specjalnie dla Państwa postaraliśmy się uporządkować i przedstawić najciekawsze aukcje przeznaczone dla fanów kolarstwa.

Po raz kolejny nasz Cesare Benedetti przekazał fantastyczne gadżety. Pierwszym z nich jest zestaw, który zawiera w sobie ochraniacze przeciwdeszczowe oraz ocieplacze i ochraniacze  na buty. Druga aukcja dotyczy natomiast stroju naszego Czarka z podpisami jego kolegów z ekipy BORA – hansgrohe, w którym występował w ostatniej edycji Giro d’Italia, gdy odniósł zwycięstwo etapowe.

 

Wiele ciekawych gadżetów jest dostępnych na aukcjach dzięki „TurDeTur”, które jak co roku wspiera WOŚP. Dzięki współpracy z masażystą drużyny Jumbo-Visma Michałem Szyszkowskim można wylicytować koszulki z podpisami gwiazd holenderskiej ekipy. Mowa tu o klubowym stroju zwycięzcy hiszpańskiej Vuelty Primoža Rogliča, a także o zielonej koszulce lidera klasyfikacji punktowej. Można zdobyć, również trykot trzeciego kolarza ostatniej edycji Tour de France Stevena Kruijswijka.

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

Ponadto dostępna jest także koszulka nowego nabytku holenderskiego zespołu, czyli Toma Dumoulina. Strój z podpisem „Motyla z Maastricht” jest jeszcze z czasów jego jazdy w Sunwebie.

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

Adam Probosz ponadto dostarczył wprost z Kolumbii zestaw gadżetów od Nairo Quintany na, który składają się między innymi pamiątkowy numer startowy i plecak wyścigu Gran Fondo Nairo Quintana oraz zalaminowana mapa finiszu etapu Tour de France wygranego przez Kolumbijczyka z jego podpisem.

Oprócz tego są też ciekawe propozycje dla amatorów, którzy lubią sprawdzić się w kolarskiej rywalizacji. Organizatorzy Bike Maraton przekazali na aukcję pierwszy numer startowy na organizowane przez siebie zawody.

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

Tak samo postąpili organizatorzy III edycji największego na świecie bikepackingowego ultramaratonu, czyli ROWEROWEGO MARATONU WISŁA 1200, którzy, również przekazali pierwszy numer startowy. na swój wyścig.

Podobna propozycja pochodzi od zwycięzcy Tour de Pologne z 2003 roku, czyli Cezarego Zamany, który na aukcję przekazał Złotą Kartę uprawniającą do startu we wszystkich wyścigach organizowanych przez Zamana Group wraz z wieloma benefitami.

Znany i lubiany cykl wyścigów szosowych dla amatorów VIA DOLNY ŚLĄSK przekazał bon na start w ośmiu wyścigach cyklu w 2020 roku.

Z innych interesujących aukcji warto pochylić się nad świątecznym pokrowcem na rower. Ciekawym kąskiem dla kolekcjonerów będzie koszulka na 90-lecie Tour de Pologne z autografami kolarzy BORA – hansgrohe oraz żółty trykot lidera naszego narodowego wyścigu z podpisami polskich zwycięzców Tour de Pologne. Wylicytować też można koszulkę Michała Podlaskiego z jego autografem – Mistrza Polski 2019 w Górskim Kolarstwie Szosowym.

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

Jeśli ktoś z Państwa zbiera znaczki pocztowe to powinien zajrzeć na aukcję, na której można wylicytować belgijskie znaczki z podpisem samego „Kanibala”.

Być może część kibiców nie pamięta, że swoją wielką karierę trzykrotny mistrz świata Peter Sagan rozpoczynał na Tour de Pologne w 2011 roku, który finalnie wygrał. Z tej okazji dostępna jest do pozyskania koszulka zwycięzcy 68. edycji Tour de Pologne z podpisem samego Sagana. Kolejną propozycją tym razem od sklepu rowerowego 2-koła jest koszulka teamowa z autografami kolarzy, zarówno byłych takich jak Przemek Niemiec i Bartosz Huzarski, jak i podpisy obecnych, czyli np. Rafała Majki i Macieja Bodnara.

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

 

Nie zapominajmy także o fanach kolarstwa górskiego i naszej Mai Włoszczowskiej. T-Shirt z jej podpisem, również znalazł się w jednej z aukcji. Oprócz tego coś dla siebie z pewnością znajdą fani budowania formy na trenażerze. Do wylicytowania są bidony Zwift oraz skarpety mocy ZwiftTeam.PL.

Ostatnią przedstawioną pozycją będzie strój kolarski oraz rower TREK Lexa przekazany przez marszałka województwa mazowieckiego Adama Struzika. Przedstawiona szosówka jest ozdobiona logiem nowej zawodowej drużyny kolarskiej Mazowsze Serce Polski, którą kieruje były prezes PZKOL Dariusz Banaszek.

Obraz może zawierać: 3 osoby

Także amatorskie środowisko kolarskie zdecydowało się wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Amatorska grupa kolarska Grupetto Warszawa przekazała na aukcję swoją klubową koszulkę wraz z podpisami między innymi Michała Kwiatkowskiego i Rafała Majki.

Kolarze nowo utworzonej drużyny Mazowsze Serce Polski Paweł Bernas oraz Marek Rutkiewicz przekazali do licytacji trening z każdym z nich. Wspólny trening z „Bernim” jest możliwy do wygrania na aukcji internetowej. Natomiast trening z „Rutkiem” będzie można zdobyć na licytacji, która się odbędzie w najbliższą niedzielę na Białołęce podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Obraz może zawierać: tekst

Również nasz jedyny reprezentant Polski w drużynie Lotto-Soudal Tomasz Marczyński zdecydował się wesprzeć tegoroczną edycję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Popularny „Maniek” przekazał na aukcję swoją klubową koszulkę, w której jeździł w poprzednim sezonie w barwach belgijskiej drużyny.

Serdecznie zapraszamy do licytowania!

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments