fot. Education First

Od kilku tygodni kolejne ekipy ujawniają swoje stroje na przyszły sezon. Dziś dołączyło do nich EF Education First.

Stroje nieznacznie zmieniły się względem poprzedniego sezonu. Zawodnicy dalej będą nosić charakterystyczne różowe stroje, jednak pewne zmiany zaszły w dolnej części koszulki, zresztą zobaczcie sami.

W rolę modeli wcielili się Logan Owen, Tejay van Garderen i Alex Howes. Co ciekawe ten ostatni na początku sezonu będzie zakładał nieco inną koszulkę, ponieważ jako mistrz Stanów Zjednoczonych ma prawo do zakładania koszulki w barwach swojego kraju.

Cała trójka przebywa obecnie na zgrupowaniu w Bentonville w stanie Arkansas, gdzie przygotowuje się do nowego sezonu, trenując na rowerach przeznaczonych do jazdy po szutrze.

Poprzedni artykułNathan Brown gotów na rolę lidera Rally UHC Cycling
Następny artykułVallee i Livyns w Wallonie – Bruxelles
Trenował kolarstwo w Krakusie Swoszowice i biegi średnie w Wawelu Kraków, ale ulubionego sportowego wspomnienia dorobił się startując na 60 metrów w Brzeszczach. W 2017 roku na oczach biegnącej chwilę wcześniej Ewy Swobody wystartował sekundę po wystrzale startera, gdy rywale byli daleko z przodu. W pisaniu refleks również nie jest jego mocną stroną, ale stara się nadrabiać jakością.
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments