fot. Voster ATS Team

Kolejny doświadczony zawodnik przedłuża kontrakt i zostaje na rok 2020 w ekipie ze Stalowej Woli. 

31-latek od wielu lat jest jednym z najlepszych polskich sprinterów na „krajowym podwórku”.  W zeszłym sezonie dołączył on do ekipy prowadzonej przez Mariusza Witeckiego i od razu „odcisnął swoje piętno” na wynikach zespołu. Popularny „Fifek” odniósł w tym sezonie tylko jedno zwycięstwo wygrywając GP Doliny Baryczy. Jednak wielokrotnie stawał on na podium etapowym w wielu wyścigach, takich jak CCC Tour – Grody Piastowskie, Wyścig Mjr. Hubala – Sante Tour, czy też Wyścig Solidarności i Olimpijczyków, który finalnie skończył w „generalce” na czwartym miejscu.

Na ten moment Voster ATS Team ma podpisane kontrakty z pięcioma kolarzami. Oprócz wspomnianego Sylwestra Janiszewskiego są nimi: Adam Stachowiak, Paweł Franczak, Mateusz Grabis oraz nowy nabytek z CCC Development Team Patryk Stosz.
Poprzedni artykułCzesław Lang na kongresie AIOCC: „Kolarstwo nie może uciec do zamkniętych terenów”
Następny artykułNairo Quintana rozpoczął współpracę z Arkea – Samsic
Kolarstwem interesuje się od ponad 6 lat. Obecny student Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Amatorsko jeździ na rowerze szosowym. Od 2014 roku nie wyobraża sobie wakacji spędzonych gdzieś indziej niż przy trasie Tour de Pologne.
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments