fot. Trek-Segafredo

Giulio Ciccone i Lizzie Deignan zaprezentowali stroje drużyny Trek-Segafredo na sezon 2020. Ponadto ogłoszono przedłużenie kontraktu z firmą Santini na kolejne trzy lata. 

Stroje zaprezentowano podczas odbywającej się w Londynie imprezy Rouleur Classic, organizowanej przez kolarski magazyn „Rouleur”.

Ciccone, dla którego był to pierwszy sezon w barwach amerykańskiego zespołu, wygrał etap oraz klasyfikację górską w wyścigu Giro d’Italia, a podczas Tour de France przez dwa dni nosił żółtą koszulkę lidera klasyfikacji generalnej.

– Jestem bardzo zadowolony z nowego stroju i pierwsze wrażenie, jakie miałem było bardzo pozytywne. Ten model spodenek ma lepszą warstwę ochronną, dzięki czemu wygoda podczas wyścigów będzie większa, a to ceni sobie każdy kolarz. Podoba mi się także projekt, z właściwym połączeniem kolorów i dodaniem ciemnoniebieskiego koloru, bieli oraz czerwieni

– skomentował nowy trykot Ciccone.

Stroje kobiecej drużyny zaprezentowała Lizzie Deignan – mistrzyni Wielkiej Brytanii i mistrzyni świata z 2015 roku, a także zwyciężczyni tegorocznej edycji wyścigu OVO Energy Women’s Tour, czego dokonała po powrocie po urodzeniu pierwszego dziecka.

– Myślę, że nasze stroje na sezon 2020 ponownie są bardzo ładne. Podoba mi się, że zbyt wiele się nie zmieniły, ponieważ tegoroczne były rozpoznawalne i popularne. To był dla nas dobry rok i świetnie będzie to kontynuować

– dodała Deignan.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments