fot. Neri Sottoli-Selle Italia-KTM

Ekipa Neri – Selle Italia bardzo mocno inwestuje w młodzież. W sezonie 2020 do zespołu dołączy bowiem aż 6 zawodników, którzy do tej pory nie mieli okazji ścigać się na najwyższym poziomie.

Od wielu lat włoskie zespoły drugiej dywizji są kapitalną trampoliną dla kolarzy z Italii. Nie dziwne więc, że wielu z nich z przyjemnością podpisuje z nimi umowy, licząc na to, że otworzy to przed nimi nowe horyzonty.

Tym razem do ekipy Neri – Selle Italia dołączy aż sześciu zawodników, którzy nie mieli jeszcze okazji ścigać się na zawodowej scenie. Każdy z nich w ostatnim czasie udowadniał swój niemały talent, który w następnych latach będzie mógł wystrzelić i wprowadzić ich na kolarskie salony.

Zawodnicy o których mowa to Veljko Stojnic, Alessandro Iacchi, Mattia Bevilacqua, A, ndrea Bartolozzi, Gianmarco Begnoni i Andrea Di Renzo. Każdy z nich będzie miał teraz olbrzymią okazję dalszego rozwoju przy boku Giovanniego Viscontiego, który potwierdził pozostanie w ekipie.

Poprzedni artykułKatusha sponsorem kobiecego zespołu Bigla
Następny artykułSześciu zawodników przedłuża kontrakty z Total Direct Energie
Dziennikarz z wykształcenia i pasji. Oprócz kolarstwa kocha żużel, o którym pisze na portalu speedwaynews.pl. W wolnych chwilach bawi się w tłumacza, amatorsko jeździ i do późnych godzin nocnych gra półzawodowo w CS:GO.
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments