Fot. ©Tim De Waele/ Getty Images

Kolejny talent w “Watasze”. Patrick Lefevre zakontraktował 21-letniego Amerykanina Iana Garrisona.

21-letni Amerykanin do tej pory był kolarzem Hagens Berman Axeon. Może pochwalić się wieloma dobrymi wynikami z zakończonego sezonu. Na mistrzostwach świata w Yorkshire zdobył srebrny medal w indywidualnej jeździe na czas młodzieżowców. Jest także mistrzem Stanów Zjednoczonych w czasówce elity oraz do lat 23. Zajął także 2. miejsce w Le Tryptyque des Monts et Chateaux.

Jestem bardzo podekscytowany. To niesamowita dla mnie szansa, aby jeździć w zespole na takim poziomie. To Coś o czym od zawsze marzyłem. Od Dawna jestem fanem “Wolfpacku” i oglądam ich wyścigi, więc jest podekscytowany, że zostałem częścią tego zespołu. Nadal dopiero 21 lat i chciałbym mieć długą karierę. Widzę postępy, które czynią młodzi kolarze w Deceuninck-Quick Step i to wpłynęło na moją decyzję

– przyznał Amerykanin dla oficjalnej strony Deceuninck.

Ian Garrison rozpoczął przygodę z kolarstwem w Atlancie, gdzie ścigał się na welodromie, a także podczas wyścigów przełajowych. Amerykanin podziękował za Hagens Berman Axeon za pomoc w rozwoju kariery. Z “Watahą” podpisał dwuletni kontrakt.