W związku z  dynamicznym rozwojem kolarstwa szosowego i portalu naszosie.pl, poszukujemy sympatyków “szosy”, którzy chcieliby dołączyć do naszego zespołu.

Naszosie.pl to jeden z najchętniej czytanych serwisów o kolarstwie w Polsce. W roku 2018 zanotowaliśmy 5 milionów odwiedzin i ponad 11 milionów odsłon! W związku z dużą ilością pracy i chęcią stałego rozwoju szukamy osób ambitnych, kreatywnych, dyspozycyjnych, które wraz z nami chciałyby współtworzyć naszosie.pl.

Poszukujemy osób na dwa stanowiska:

Redaktor (kolarstwo)

Zadania:

 • pisanie i redagowanie tekstów z kolarskiego świata,
 • wyszukiwanie interesujących tematów, także ze stron zagranicznych,
 • wspomaganie pracy redakcji,
 • dbałość o wysoką jakość merytoryczną tekstów,
 • praca także w weekendy.

Redaktor (sprzęt szosowy)

Zadania:

 • testowanie najnowszego sprzętu szosowego (rowery, części, akcesoria),
 • robienie zdjęć lub / i video testowanego sprzętu,
 • pisanie i redagowanie tekstów o nowinkach technicznych,
 • wyjazdy (także zagraniczne) na prezentacje, targi,
 • wyszukiwanie interesujących tematów, także ze stron zagranicznych,
 • dbałość o wysoką jakość merytoryczną tekstów.

Od osób, które do nas dołączą oczekujemy zaangażowania, znajomości języków obcych i co najważniejsze sprawnego posługiwania się poprawną polszczyzną, zarówno w mowie, jak i piśmie. Mile widziane doświadczenie.

W zamian oferujemy pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole, możliwość współtworzenia wiodącego serwisu o kolarstwie w Polsce, tym samym docieranie do tysięcy czytelników, akredytacje i wyjazdy na wyścigi polskie i zagraniczne.

Jeśli spełniasz wyżej wymienione wymagania, prześlij swoją aplikację zawierającą CV na adres: marek.bala@naszosie.pl. W temacie prosimy o wpisanie “Redaktor kolarstwo” lub “Redaktor sprzęt”. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Do aplikacji prosimy dopisać klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Uwagi dodatkowe:

 1. Dane osobowe przekazane przez uczestników rekrutacji do naszosie.pl z siedzibą w Warszawie przy ul. Jagodnej 11 lok. 2 (administratora danych) będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji. Dane osobowe mogą być także przetwarzane, gdy jest to niezbędne dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów administratora danych. Obowiązek podania danych osobowych wynika z przepisów ustawy Kodeks pracy. Każdy uczestnik rekrutacji posiada prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, aktualizacji, uzupełniania i usuwania.
 2. Naszosie.pl zastrzega sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.
 3. Naszosie.pl może w każdym czasie, bez podania przyczyn, zakończyć rekrutację bez wyłaniania kandydatów.
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments