Fot. Szymon Gruchalski

W związku z  dynamicznym rozwojem kolarstwa szosowego i portalu naszosie.pl, poszukujemy sympatyków „szosy”, którzy chcieliby dołączyć do naszego zespołu.

Naszosie.pl to jeden z najchętniej czytanych serwisów o kolarstwie w Polsce. W tym roku zanotujemy 4,5 miliona odwiedzin i prawie 10 milionów odsłon! W związku z dużą ilością pracy i chęcią stałego rozwoju szukamy osób ambitnych, kreatywnych, dyspozycyjnych, które wraz z nami chciałyby współtworzyć naszosie.pl.

Od osób, które do nas dołączą oczekujemy zaangażowania, regularnego, codziennego publikowania wiadomości, znajomości języków obcych i co najważniejsze sprawnego posługiwania się poprawną polszczyzną, zarówno w mowie, jak i piśmie. Mile widziane doświadczenie.

W zamian oferujemy pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole, zatrudnienie na podstawie umowy o dzieło, możliwość współtworzenia wiodącego serwisu o kolarstwie w Polsce, tym samym docieranie do tysięcy czytelników, akredytacje na wyścigi polskie i zagraniczne.

Jeśli spełniasz wyżej wymienione wymagania, prześlij swoją aplikację zawierającą CV na adres: marek.bala@naszosie.pl. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Do aplikacji prosimy dołączyć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami).”

 

 

 

 

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments