Foto: Alex Whitehead-Pool/Getty Images / Eurosport

Rozgrywane w Yorkshire mistrzostwa świata w kolarstwie szosowym nie dostarczają jak na razie polskim kibicom wielu powodów do radości. Może się to jednak zmienić już w sobotę, gdy na starcie wyścigu elity kobiet ze startu wspólnego stanie Katarzyna Niewiadoma. Całą rywalizację na żywo pokaże wyłącznie Eurosport 1! Start transmisji o 12:30.

Wyścig elity kobiet ze startu wspólnego będzie przedostatnim akcentem mistrzostw świata i zarazem jedną z największych szans na medal dla Polski. Powalczy o niego Katarzyna Niewiadoma, która w przeszłości dwukrotnie zdobywała złoto ze startu wspólnego w mistrzostwach Europy. W tym roku m.in. wygrała Amstel Gold Race i zajęła trzecie miejsce w Strade Bianche.

Wyścig na antenie Eurosportu 1 i Eurosport Playera skomentują Adam Probosz i Paulina Brzeźna-Bentkowska. Tuż po zakończeniu rywalizacji w Yorkshire rozpocznie się transmisja z mistrzostw świata w lekkoatletyce w Doha.

Więcej informacji o mistrzostwach świata i kolarstwie, w tym wiele materiałów wideo, artykuły, relacje, wywiady i komentarze na stronie eurosport.pl oraz w mediach społecznościowych kanału.