Foto: La Vuelta

Fabio Jakobsen (Deceuninck – Quick Step) wygrał po finiszu z peletonu czwarty etap hiszpańskiej Vuelty. Szósty był Szymon Sajnok (CCC Team)! Liderem jest nadal Nicolas Roche (Sunweb).

Czwarty etap Vuelta a Espana liczył 175 kilometrów i prowadził z Cullera do El Puig. W drugiej części odcinka na kolarzy czekał podjazd trzeciej kategorii, ale raczej zapowiadał się drugi z rzędu dzień dla sprinterów.

Tuż po lotnym starcie na czele pojawiła się dwójka: Jelle Wallays (Lotto Soudal) i Jorge Cubero (Burgos-BH). Ich maksymalna przewaga wyniosła siedem minut. Niestety około 120 kilometrów przed metą okazało się, że z wyścigu wycofał się Steven Kruijswijk (Jumbo-Visma).

Także dziś większość pracy na czele peletonu wykonywał Paweł Poljański (BORA-hansgrohe). Przewaga w miarę zbliżania się do mety zmniejszała się. Na lotnej premii najszybszy był Wallays, a z peletonu sekundę zgarnął Pierre Latour (Ag2r La Mondiale).

Na jedynej dziś górskiej premii (Puerto del Oronet – 5,8 km długości; średnie nachylenie 4,5%) pierwszy był Wallays, a jeden punkt zdobył lider tej klasyfikacji, Ángel Madrazo (Burgos-BH). Problemy z rowerem miał natomiast John Degenkolb (Trek-Segafredo).

31 kilometrów przed metą z czołówki odpadł Cubero i samotnie w stronę mety pomknął Wallays. Niespełna rok temu Belg na 18. etapie hiszpańskiej Vuelty był najlepszy właśnie z ucieczki. Jednak już na 18 kilometrów przed kreską kolarz Lotto-Soudal został wchłonięty przez dużą grupę.

Na otwartym terenie mocno powiało, peleton się naciągnął i w pewnym momencie się podzielił na grupki. 6000 metrów przed metą z pierwszej grupki skoczył Rémi Cavagna (Deceuninck – Quick Step). 24- letni Francuz dobrze jeździ na czas i ta umiejętność bardzo pomagała mu w tej akcji.

Cavagna został doścignięty na 1200 metrów przed metą. Sprint z mocno naciągniętego peletonu o błysk szprychy wygrał Fabio Jakobsen (Deceuninck – Quick Step). Drugi był Sam Bennett (BORA-hansgrohe), a trzeci Max Walscheid (Sunweb).

Decyzją sędziów Walscheid został relegowany, a na trzecie miejsce wskoczył Fernando Gaviria (UAE Team Emirates)

Po raz kolejny świetnie pojechał Szymon Sajnok (CCC Team), który był siódmy. Po dyskwalifikacji niemieckiego kolarza Polak ostatecznie wskoczył oczko wyżej!

Wyniki czwartego etapu:

1 Fabio Jakobsen (Ned) Deceuninck – Quick Step 4:04:16
2 Sam Bennett (Irl) Bora – Hansgrohe 0:00:00
3 Fernando Gaviria Rendon (Col) UAE Team Emirates 0:00:00
4 Luka Mezgec (Slo) Mitchelton – Scott 0:00:00
5 Marc Sarreau (Fra) Groupama – FDJ 0:00:00
6 Szymon Sajnok (Pol) CCC Team 0:00:00
7 Edvald Boasson Hagen (Nor) Team Dimension Data 0:00:00
8 Jon Aberasturi Izaga (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:00:00
9 Clément Venturini (Fra) AG2R La Mondiale 0:00:00
10 Ariel Maximiliano Richeze (Arg) Deceuninck – Quick Step 0:00:00
11 Cyril Barthe (Fra) Euskadi Basque Country – Murias 0:00:00
12 Phil Bauhaus (GER) Bahrain Merida 0:00:00
13 Viacheslav Kuznetsov (Rus) Team Katusha Alpecin 0:00:00
14 Edward Theuns (Bel) Trek – Segafredo 0:00:00
15 Tosh Van Der Sande (Bel) Lotto Soudal 0:00:00
16 Alejandro Valverde (Esp) Movistar Team 0:00:00
17 Nicholas Dlamini (RSA) Team Dimension Data 0:00:00
18 Johan Esteban Chaves Rubio (Col) Mitchelton – Scott 0:00:00
19 Benjamin Thomas (Fra) Groupama – FDJ 0:00:00
20 Tadej Pogacar (Slo) UAE Team Emirates 0:00:00
21 Miguel Angel Lopez Moreno (Col) Astana Pro Team 0:00:00
22 Francisco José Ventoso Alberdi (Esp) CCC Team 0:00:00
23 Primož Roglic (Slo) Team Jumbo – Visma 0:00:00
24 Nairo Alexander Quintana Rojas (Col) Movistar Team 0:00:00
25 Rigoberto Uran (Col) EF Education First 0:00:00
26 Dion Smith (NZl) Mitchelton – Scott 0:00:00
27 Pierre Latour (Fra) AG2R La Mondiale 0:00:00
28 Jonas Koch (GER) CCC Team 0:00:00
29 Benjamin King (USA) Team Dimension Data 0:00:00
30 Nikias Arndt (GER) Team Sunweb 0:00:00
31 Wilco Kelderman (Ned) Team Sunweb 0:00:00
32 Ion Izagirre Insausti (Esp) Astana Pro Team 0:00:00
33 James Knox (GBr) Deceuninck – Quick Step 0:00:00
34 Neilson Powless (USA) Team Jumbo – Visma 0:00:00
35 George Bennett (NZl) Team Jumbo – Visma 0:00:00
36 Sergio Luis Henao Montoya (Col) UAE Team Emirates 0:00:00
37 Hugh Carthy (GBr) EF Education First 0:00:00
38 Philippe Gilbert (Bel) Deceuninck – Quick Step 0:00:00
39 Davide Formolo (Ita) Bora – Hansgrohe 0:00:00
40 Omar Fraile Matarranz (Esp) Astana Pro Team 0:00:00
41 Mark Padun (Ukr) Bahrain Merida 0:00:00
42 Carl Fredrik Hagen (Nor) Lotto Soudal 0:00:00
43 Dorian Godon (Fra) AG2R La Mondiale 0:00:00
44 Marc Soler (Esp) Movistar Team 0:00:00
45 Victor De La Parte (Esp) CCC Team 0:00:00
46 Nicolas Roche (Irl) Team Sunweb 0:00:00
47 Sergei Chernetskii (Rus) Caja Rural – Seguros RGA 0:00:00
48 Rafal Majka (Pol) Bora – Hansgrohe 0:00:00
49 Luis León Sanchez (Esp) Astana Pro Team 0:00:00
50 Mikel Nieve Iturralde (Esp) Mitchelton – Scott 0:00:00
51 Tao Geoghegan Hart (GBr) Team Ineos 0:00:00
52 Sepp Kuss (USA) Team Jumbo – Visma 0:00:00
53 Dario Cataldo (Ita) Astana Pro Team 0:00:00
54 José Joaquín Rojas Gil (Esp) Movistar Team 0:00:00
55 Domingos Gonçalves (Por) Caja Rural – Seguros RGA 0:00:00
56 Fabio Aru (Ita) UAE Team Emirates 0:00:00
57 Gorka Izagirre Insausti (Esp) Astana Pro Team 0:00:00
58 Jacopo Mosca (Ita) Trek – Segafredo 0:00:00
59 Owain Doull (GBr) Team Ineos 0:00:00
60 Daniel Navarro Garcia (Esp) Team Katusha Alpecin 0:00:00
61 Willem Jakobus Smit (RSA) Team Katusha Alpecin 0:00:00
62 Ruben Guerreiro (Por) Team Katusha Alpecin 0:00:00
63 Yukiya Arashiro (Jpn) Bahrain Merida 0:00:00
64 Oscar Rodriguez Garaicoechea (Esp) Euskadi Basque Country – Murias 0:00:00
65 Matteo Fabbro (Ita) Team Katusha Alpecin 0:00:00
66 David De La Cruz Melgarejo (Esp) Team Ineos 0:00:00
67 François Bidard (Fra) AG2R La Mondiale 0:00:00
68 Luka Pibernik (Slo) Bahrain Merida 0:00:00
69 Dylan Teuns (Bel) Bahrain Merida 0:00:00
70 Hermann Pernsteiner (AUT) Bahrain Merida 0:00:00
71 Tomasz Marczynski (Pol) Lotto Soudal 0:00:00
72 John Degenkolb (GER) Trek – Segafredo 0:00:00
73 Kilian Frankiny (SUI) Groupama – FDJ 0:00:00
74 Enrico Battaglin (Ita) Team Katusha Alpecin 0:00:00
75 Damien Howson (Aus) Mitchelton – Scott 0:00:00
76 Robert Gesink (Ned) Team Jumbo – Visma 0:00:00
77 Salvatore Puccio (Ita) Team Ineos 0:00:00
78 Nicholas Schultz (Aus) Mitchelton – Scott 0:00:00
79 Amanuel Ghebreigzabhier (Eri) Team Dimension Data 0:00:00
80 Jaco Venter (RSA) Team Dimension Data 0:00:00
81 Tejay Van Garderen (USA) EF Education First 0:00:00
82 Sebastian Henao Gomez (Col) Team Ineos 0:00:00
83 Silvan Dillier (SUI) AG2R La Mondiale 0:00:00
84 Sergio Andres Higuita Garcia (Col) EF Education First 0:00:00
85 Nicolas Edet (Fra) Cofidis Solutions Crédits 0:00:00
86 Eros Capecchi (Ita) Deceuninck – Quick Step 0:00:00
87 Jakob Fuglsang (Den) Astana Pro Team 0:00:00
88 Imanol Erviti (Esp) Movistar Team 0:00:00
89 Brian Van Goethem (Ned) Lotto Soudal 0:00:00
90 Cristian Rodriguez Martin (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:00:00
91 Manuele Boaro (Ita) Astana Pro Team 0:00:00
92 Valerio Conti (Ita) UAE Team Emirates 0:00:00
93 Steff Cras (Bel) Team Katusha Alpecin 0:00:00
94 Ben O’Connor (Aus) Team Dimension Data 0:00:00
95 Jonathan Lastra Martinez (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:00:00
96 Nathan Van Hooydonck (Bel) CCC Team 0:00:00
97 Daniel Felipe Martinez Poveda (Col) EF Education First 0:00:00
98 Alexander Aranburu Deba (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:00:00
99 Ian Stannard (GBr) Team Ineos 0:00:00
100 Steve Morabito (SUI) Groupama – FDJ 0:00:00
101 Mikel Iturria Segurola (Esp) Euskadi Basque Country – Murias 0:00:00
102 Zdenek Štybar (Cze) Deceuninck – Quick Step 0:00:00
103 Marco Marcato (Ita) UAE Team Emirates 0:00:00
104 Maximilian Walscheid (GER) Team Sunweb 0:00:00
104 Juan Sebastian Molano Benavides (Col) UAE Team Emirates 0:00:00
106 Heinrich Haussler (Aus) Bahrain Merida 0:00:21
107 Rémi Cavagna (Fra) Deceuninck – Quick Step 0:00:30
108 Romain Seigle (Fra) Groupama – FDJ 0:00:30
109 Oliviero Troia (Ita) UAE Team Emirates 0:00:35
110 Alex Kirsch (Lux) Trek – Segafredo 0:00:54
111 Shane Archbold (NZl) Bora – Hansgrohe 0:01:04
112 Lawson Craddock (USA) EF Education First 0:01:12
113 Martijn Tusveld (Ned) Team Sunweb 0:01:12
114 Rasmus Fossum Tiller (Nor) Team Dimension Data 0:01:24
115 Nelson Oliveira (Por) Movistar Team 0:01:24
116 Casper Phillip Pedersen (Den) Team Sunweb 0:01:44
117 Gregor Mühlberger (AUT) Bora – Hansgrohe 0:01:54
118 Tobias Ludvigsson (Swe) Groupama – FDJ 0:01:54
119 Sam Bewley (NZl) Mitchelton – Scott 0:02:33
120 Felix Großschartner (AUT) Bora – Hansgrohe 0:02:50
121 Jean-Pierre Drucker (Lux) Bora – Hansgrohe 0:02:50
122 Thomas De Gendt (Bel) Lotto Soudal 0:03:54
123 Tony Martin (GER) Team Jumbo – Visma 0:03:55
124 Bruno Armirail (Fra) Groupama – FDJ 0:04:04
125 Quentin Jauregui (Fra) AG2R La Mondiale 0:04:04
126 Tsgabu Gebremaryam Grmay (Eth) Mitchelton – Scott 0:04:04
127 Fernando Barceló Aragon (Esp) Euskadi Basque Country – Murias 0:04:04
128 Peter Stetina (USA) Trek – Segafredo 0:04:04
129 Jesus Ezquerra Muela (Esp) Burgos – BH 0:04:04
130 Pawel Bernas (Pol) CCC Team 0:04:04
131 Niklas Eg (Den) Trek – Segafredo 0:04:04
132 Kiel Reijnen (USA) Trek – Segafredo 0:04:04
133 Gonzalo Serrano Rodriguez (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:04:04
134 Wout Poels (Ned) Team Ineos 0:04:04
135 Sander Armée (Bel) Lotto Soudal 0:04:04
136 Damien Touzé (Fra) Cofidis Solutions Crédits 0:04:04
137 Clément Chevrier (Fra) AG2R La Mondiale 0:04:04
138 Jesús Herrada (Esp) Cofidis Solutions Crédits 0:04:04
139 Geoffrey Bouchard (Fra) AG2R La Mondiale 0:04:04
140 Domen Novak (Slo) Bahrain Merida 0:04:04
141 Gianluca Brambilla (Ita) Trek – Segafredo 0:04:04
142 Vasil Kiryienka (Blr) Team Ineos 0:04:04
143 Pavel Kochetkov (Rus) Team Katusha Alpecin 0:04:04
144 Lennard Hofstede (Ned) Team Jumbo – Visma 0:04:04
145 Louis Meintjes (RSA) Team Dimension Data 0:04:04
146 Aritz Bagües Kalparsoro (Esp) Euskadi Basque Country – Murias 0:04:04
147 Ricardo Vilela (Por) Burgos – BH 0:04:04
148 Hector Saez Benito (Esp) Euskadi Basque Country – Murias 0:04:04
149 Sergio Samitier Samitier (Esp) Euskadi Basque Country – Murias 0:04:04
150 Michael Storer (Aus) Team Sunweb 0:04:04
151 Mitchell Docker (Aus) EF Education First 0:04:04
152 Tim Declercq (Bel) Deceuninck – Quick Step 0:05:12
153 Pawel Poljanski (Pol) Bora – Hansgrohe 0:05:12
154 John Darwin Atapuma Hurtado (Col) Cofidis Solutions Crédits 0:05:12
155 Angel Madrazo Ruiz (Esp) Burgos – BH 0:05:12
156 Diego Rubio Hernandez (Esp) Burgos – BH 0:05:12
157 Oscar Cabedo Carda (Esp) Burgos – BH 0:05:12
158 Harm Vanhoucke (Bel) Lotto Soudal 0:05:12
159 Patrick Bevin (NZl) CCC Team 0:05:12
160 Luis Angel Maté Mardones (Esp) Cofidis Solutions Crédits 0:05:12
161 José Herrada (Esp) Cofidis Solutions Crédits 0:05:12
162 Jetse Bol (Ned) Burgos – BH 0:05:12
163 Sergio Pardilla Bellon (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:05:12
164 Jesper Hansen (Den) Cofidis Solutions Crédits 0:05:12
165 Nuno Bico (Por) Burgos – BH 0:05:12
166 Mikel Bizkarra Etxegibel (Esp) Euskadi Basque Country – Murias 0:05:12
167 Logan Owen (USA) EF Education First 0:05:12
168 William Barta (USA) CCC Team 0:05:12
169 Antonio Pedrero (Esp) Movistar Team 0:05:12
170 Jorge Arcas (Esp) Movistar Team 0:05:12
171 Stéphane Rossetto (Fra) Cofidis Solutions Crédits 0:05:12
172 Jelle Wallays (Bel) Lotto Soudal 0:05:12
173 Jorge Cubero Galvez (Esp) Burgos – BH 0:08:18
174 Rob Power (Aus) Team Sunweb 0:16:52
DNF Steven Kruijswijk (Ned) Team Jumbo – Visma

Klasyfikacja generalna po czwartym etapie:

1 Nicolas Roche (Irl) Team Sunweb 13:55:30
2 Nairo Alexander Quintana Rojas (Col) Movistar Team 0:00:02
3 Rigoberto Uran (Col) EF Education First 0:00:08
4 Mikel Nieve Iturralde (Esp) Mitchelton – Scott 0:00:22
5 Miguel Angel Lopez Moreno (Col) Astana Pro Team 0:00:33
6 Primož Roglic (Slo) Team Jumbo – Visma 0:00:35
7 Sergio Andres Higuita Garcia (Col) EF Education First 0:00:37
8 Wilco Kelderman (Ned) Team Sunweb 0:00:38
9 Davide Formolo (Ita) Bora – Hansgrohe 0:00:46
10 Rafal Majka (Pol) Bora – Hansgrohe 0:00:46
11 Victor De La Parte (Esp) CCC Team 0:00:48
12 Alejandro Valverde (Esp) Movistar Team 0:00:49
13 Johan Esteban Chaves Rubio (Col) Mitchelton – Scott 0:00:51
14 Fabio Aru (Ita) UAE Team Emirates 0:01:08
15 Pierre Latour (Fra) AG2R La Mondiale 0:01:09
16 Alexander Aranburu Deba (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:01:10
17 George Bennett (NZl) Team Jumbo – Visma 0:01:13
18 Zdenek Štybar (Cze) Deceuninck – Quick Step 0:01:32
19 Ion Izagirre Insausti (Esp) Astana Pro Team 0:01:39
20 Luis León Sanchez (Esp) Astana Pro Team 0:01:39
21 Jakob Fuglsang (Den) Astana Pro Team 0:01:39
22 Tadej Pogacar (Slo) UAE Team Emirates 0:01:40
23 James Knox (GBr) Deceuninck – Quick Step 0:01:41
24 Philippe Gilbert (Bel) Deceuninck – Quick Step 0:01:41
25 Hugh Carthy (GBr) EF Education First 0:01:46
26 Tejay Van Garderen (USA) EF Education First 0:01:46
27 Daniel Felipe Martinez Poveda (Col) EF Education First 0:01:46
28 Kilian Frankiny (SUI) Groupama – FDJ 0:01:55
29 Tomasz Marczynski (Pol) Lotto Soudal 0:01:58
30 José Joaquín Rojas Gil (Esp) Movistar Team 0:02:02
31 Salvatore Puccio (Ita) Team Ineos 0:02:04
32 David De La Cruz Melgarejo (Esp) Team Ineos 0:02:04
33 Mark Padun (Ukr) Bahrain Merida 0:02:05
34 Dylan Teuns (Bel) Bahrain Merida 0:02:05
35 Hermann Pernsteiner (AUT) Bahrain Merida 0:02:05
36 Ruben Guerreiro (Por) Team Katusha Alpecin 0:02:12
37 Daniel Navarro Garcia (Esp) Team Katusha Alpecin 0:02:12
38 Matteo Fabbro (Ita) Team Katusha Alpecin 0:02:12
39 Luka Mezgec (Slo) Mitchelton – Scott 0:02:13
40 Edvald Boasson Hagen (Nor) Team Dimension Data 0:02:13
41 Jacopo Mosca (Ita) Trek – Segafredo 0:02:14
42 Clément Venturini (Fra) AG2R La Mondiale 0:02:16
43 Sergei Chernetskii (Rus) Caja Rural – Seguros RGA 0:02:19
44 Robert Gesink (Ned) Team Jumbo – Visma 0:02:19
45 Nicolas Edet (Fra) Cofidis Solutions Crédits 0:02:22
46 Oscar Rodriguez Garaicoechea (Esp) Euskadi Basque Country – Murias 0:02:25
47 Cristian Rodriguez Martin (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:02:25
48 Mikel Iturria Segurola (Esp) Euskadi Basque Country – Murias 0:02:25
49 Nikias Arndt (GER) Team Sunweb 0:02:34
50 Valerio Conti (Ita) UAE Team Emirates 0:02:46
51 François Bidard (Fra) AG2R La Mondiale 0:02:53
52 Lawson Craddock (USA) EF Education First 0:02:58
53 Carl Fredrik Hagen (Nor) Lotto Soudal 0:03:09
54 Nicholas Dlamini (RSA) Team Dimension Data 0:04:00
55 Jesús Herrada (Esp) Cofidis Solutions Crédits 0:05:20
56 Neilson Powless (USA) Team Jumbo – Visma 0:06:01
57 Tsgabu Gebremaryam Grmay (Eth) Mitchelton – Scott 0:06:01
58 Louis Meintjes (RSA) Team Dimension Data 0:06:17
59 Niklas Eg (Den) Trek – Segafredo 0:06:18
60 Gianluca Brambilla (Ita) Trek – Segafredo 0:06:18
61 Geoffrey Bouchard (Fra) AG2R La Mondiale 0:06:49
62 Jesus Ezquerra Muela (Esp) Burgos – BH 0:07:05
63 Clément Chevrier (Fra) AG2R La Mondiale 0:07:26
64 Quentin Jauregui (Fra) AG2R La Mondiale 0:07:33
65 Jesper Hansen (Den) Cofidis Solutions Crédits 0:07:34
66 Peter Stetina (USA) Trek – Segafredo 0:07:35
67 Sergio Pardilla Bellon (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:07:47
68 Edward Theuns (Bel) Trek – Segafredo 0:07:55
69 Steff Cras (Bel) Team Katusha Alpecin 0:07:59
70 Benjamin King (USA) Team Dimension Data 0:08:00
71 Ben O’Connor (Aus) Team Dimension Data 0:08:00
72 Bruno Armirail (Fra) Groupama – FDJ 0:08:01
73 Cyril Barthe (Fra) Euskadi Basque Country – Murias 0:08:12
74 Logan Owen (USA) EF Education First 0:08:49
75 Jonas Koch (GER) CCC Team 0:09:03
76 Antonio Pedrero (Esp) Movistar Team 0:09:28
77 Fabio Jakobsen (Ned) Deceuninck – Quick Step 0:09:39
78 Steve Morabito (SUI) Groupama – FDJ 0:09:45
79 Gorka Izagirre Insausti (Esp) Astana Pro Team 0:09:47
80 Ariel Maximiliano Richeze (Arg) Deceuninck – Quick Step 0:09:49
81 Marc Soler (Esp) Movistar Team 0:10:03
82 Benjamin Thomas (Fra) Groupama – FDJ 0:10:03
83 Imanol Erviti (Esp) Movistar Team 0:10:03
84 Nicholas Schultz (Aus) Mitchelton – Scott 0:10:05
85 Eros Capecchi (Ita) Deceuninck – Quick Step 0:10:05
86 Tosh Van Der Sande (Bel) Lotto Soudal 0:10:06
87 Owain Doull (GBr) Team Ineos 0:10:12
88 Tao Geoghegan Hart (GBr) Team Ineos 0:10:12
89 Viacheslav Kuznetsov (Rus) Team Katusha Alpecin 0:10:20
90 Rémi Cavagna (Fra) Deceuninck – Quick Step 0:10:20
91 Amanuel Ghebreigzabhier (Eri) Team Dimension Data 0:10:21
92 John Degenkolb (GER) Trek – Segafredo 0:10:22
93 Jon Aberasturi Izaga (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:10:24
94 Silvan Dillier (SUI) AG2R La Mondiale 0:10:24
95 Domingos Gonçalves (Por) Caja Rural – Seguros RGA 0:10:39
96 Sebastian Henao Gomez (Col) Team Ineos 0:10:40
97 Enrico Battaglin (Ita) Team Katusha Alpecin 0:10:42
98 Yukiya Arashiro (Jpn) Bahrain Merida 0:11:17
99 Francisco José Ventoso Alberdi (Esp) CCC Team 0:11:24
100 Ian Stannard (GBr) Team Ineos 0:11:28
101 Martijn Tusveld (Ned) Team Sunweb 0:11:32
102 Rasmus Fossum Tiller (Nor) Team Dimension Data 0:11:45
103 Nelson Oliveira (Por) Movistar Team 0:11:47
104 Tobias Ludvigsson (Swe) Groupama – FDJ 0:11:57
105 Damien Touzé (Fra) Cofidis Solutions Crédits 0:12:13
106 Pavel Kochetkov (Rus) Team Katusha Alpecin 0:12:20
107 Felix Großschartner (AUT) Bora – Hansgrohe 0:12:50
108 Ricardo Vilela (Por) Burgos – BH 0:12:52
109 Patrick Bevin (NZl) CCC Team 0:12:53
110 Jelle Wallays (Bel) Lotto Soudal 0:12:54
111 Harm Vanhoucke (Bel) Lotto Soudal 0:12:58
112 Gregor Mühlberger (AUT) Bora – Hansgrohe 0:13:13
113 Stéphane Rossetto (Fra) Cofidis Solutions Crédits 0:13:21
114 José Herrada (Esp) Cofidis Solutions Crédits 0:13:21
115 Mikel Bizkarra Etxegibel (Esp) Euskadi Basque Country – Murias 0:13:24
116 Dorian Godon (Fra) AG2R La Mondiale 0:13:56
117 Romain Seigle (Fra) Groupama – FDJ 0:14:05
118 Tim Declercq (Bel) Deceuninck – Quick Step 0:14:15
119 Wout Poels (Ned) Team Ineos 0:14:16
120 Sergio Luis Henao Montoya (Col) UAE Team Emirates 0:14:22
121 John Darwin Atapuma Hurtado (Col) Cofidis Solutions Crédits 0:14:26
122 Omar Fraile Matarranz (Esp) Astana Pro Team 0:14:28
123 Gonzalo Serrano Rodriguez (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:14:28
124 Fernando Barceló Aragon (Esp) Euskadi Basque Country – Murias 0:14:45
125 Kiel Reijnen (USA) Trek – Segafredo 0:14:48
126 Dion Smith (NZl) Mitchelton – Scott 0:14:54
127 Szymon Sajnok (Pol) CCC Team 0:15:00
128 Nathan Van Hooydonck (Bel) CCC Team 0:15:00
129 Damien Howson (Aus) Mitchelton – Scott 0:15:03
130 Marco Marcato (Ita) UAE Team Emirates 0:15:06
131 Casper Phillip Pedersen (Den) Team Sunweb 0:15:08
132 Michael Storer (Aus) Team Sunweb 0:15:08
133 Thomas De Gendt (Bel) Lotto Soudal 0:15:13
134 Heinrich Haussler (Aus) Bahrain Merida 0:15:32
135 Phil Bauhaus (GER) Bahrain Merida 0:15:39
136 Sander Armée (Bel) Lotto Soudal 0:15:45
137 Mitchell Docker (Aus) EF Education First 0:16:16
138 Angel Madrazo Ruiz (Esp) Burgos – BH 0:16:21
139 Alex Kirsch (Lux) Trek – Segafredo 0:16:38
140 Marc Sarreau (Fra) Groupama – FDJ 0:17:04
141 Luka Pibernik (Slo) Bahrain Merida 0:17:06
142 Sam Bennett (Irl) Bora – Hansgrohe 0:17:41
143 Maximilian Walscheid (GER) Team Sunweb 0:17:49
144 Sepp Kuss (USA) Team Jumbo – Visma 0:18:09
145 Willem Jakobus Smit (RSA) Team Katusha Alpecin 0:18:39
146 Sam Bewley (NZl) Mitchelton – Scott 0:18:40
147 Dario Cataldo (Ita) Astana Pro Team 0:18:58
148 Jonathan Lastra Martinez (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:19:44
149 Fernando Gaviria Rendon (Col) UAE Team Emirates 0:20:16
150 Jorge Arcas (Esp) Movistar Team 0:20:56
151 Jetse Bol (Ned) Burgos – BH 0:21:19
152 Diego Rubio Hernandez (Esp) Burgos – BH 0:21:29
153 Manuele Boaro (Ita) Astana Pro Team 0:21:31
154 Shane Archbold (NZl) Bora – Hansgrohe 0:21:52
155 Jaco Venter (RSA) Team Dimension Data 0:21:57
156 Aritz Bagües Kalparsoro (Esp) Euskadi Basque Country – Murias 0:23:12
157 Jean-Pierre Drucker (Lux) Bora – Hansgrohe 0:23:47
158 William Barta (USA) CCC Team 0:23:49
159 Sergio Samitier Samitier (Esp) Euskadi Basque Country – Murias 0:23:56
160 Brian Van Goethem (Ned) Lotto Soudal 0:24:01
161 Hector Saez Benito (Esp) Euskadi Basque Country – Murias 0:24:31
162 Luis Angel Maté Mardones (Esp) Cofidis Solutions Crédits 0:24:52
163 Jorge Cubero Galvez (Esp) Burgos – BH 0:25:00
164 Oscar Cabedo Carda (Esp) Burgos – BH 0:26:06
165 Pawel Bernas (Pol) CCC Team 0:26:16
166 Juan Sebastian Molano Benavides (Col) UAE Team Emirates 0:28:18
167 Tony Martin (GER) Team Jumbo – Visma 0:28:50
168 Pawel Poljanski (Pol) Bora – Hansgrohe 0:29:26
169 Domen Novak (Slo) Bahrain Merida 0:29:43
170 Oliviero Troia (Ita) UAE Team Emirates 0:29:44
171 Vasil Kiryienka (Blr) Team Ineos 0:33:22
172 Nuno Bico (Por) Burgos – BH 0:34:09
173 Lennard Hofstede (Ned) Team Jumbo – Visma 0:37:38
174 Rob Power (Aus) Team Sunweb 0:46:10