fot. Lotto Soudal

Tim Wellens, Marc Hirschi i Laurens de Plus odjechali od rywali na 4. etapie BinckBank Tour. Po zwycięstwo sięgnął kolarz Lotto Soudal, który minimalnie wyprzedził Hirschiego. Wellens został nowym liderem.

Czwarty etap wyścigu był stosunkowo krótki, bo do pokonania było tylko 96 kilometrów. Trasa prowadziła dookoła Houffalize. Największą trudnością był pokonywany trzykrotnie Mur de Saint-Roch znany z wyścigu Liege-Bastogne-Liege.

Od samego początku z racji na dystans etapu i specyfikę wyścigu tempo było bardzo mocne. Jednak od peletonu oderwali się Stan Dewulf (Lotto Soudal) i Iljo Keisse (Deceuninck-Quick Step).

Na ponad 50 kilometrów przed metą odjechała bardzo mocna grupa. Byli w niej: Greg van Avermaet (CCC Team), Soren Kragh Andersen (Team Sunweb), Tim Wellens (Lotto Soudal), Laurens de Plus (Team Jumbo Visma), Zdenek Stybar (Deceuninck-Quick Step), Simon Clarke (EF Education First) i Jay McCarthy (Bora-hansgrohe). Dojechali oni do uciekinierów.

Na samotny atak zdecydował się Tim Wellens. Do pozostałych uciekinierów dojechała kolejna grupa zawodników, a kolarz Lotto Soudal został doścignięty. W czołowej grupie nie jechał już lider Sam Bennett.

Na Mur de Saint-Roch zaatakowali: Laurens de Plus, Tim Wellens i Marc Hirschi (Team Sunweb). Potem dojechał do nich jeszcze Ivan Garcia Cortina (Bahrain Merida). Premie na złotym kilometrze wygrali odpowiednio Wellens, Hirschi i Garcia Cortina. Czołowa czwórka utrzymywała ponad pół minuty przewagi.

Hiszpan nie wytrzymał tempa czołówki, a pozostała trójka powiększała przewagę nad grupą pościgową. Tym samym o zwycięstwo rywalizowali Wellens, Hirschi i de Plus. Kolarze Lotto Soudal i Sunwebu stoczyli wyrównaną walkę o zwycięstwo. Dobrze finiszował Hirschi, ale na linii mety minimalnie wyprzedził go Wellens. Belg został nowym liderem.

Wyniki 4. etapu:

1 Tim Wellens (Bel) Lotto Soudal 2:20:41
2 Marc Hirschi (SUI) Team Sunweb 0:00:00
3 Laurens De Plus (Bel) Team Jumbo – Visma 0:00:05
4 Ivan Garcia Cortina (Esp) Bahrain Merida 0:00:23
5 Oliver Naesen (Bel) AG2R La Mondiale 0:00:23
6 Michael Valgren Andersen (Den) Team Dimension Data 0:00:26
7 Mike Teunissen (Ned) Team Jumbo – Visma 0:00:26
8 Søren Kragh Andersen (Den) Team Sunweb 0:00:33
9 Dion Smith (NZl) Mitchelton – Scott 0:00:33
10 Greg Van Avermaet (Bel) CCC Team 0:00:33
11 Simon Clarke (Aus) EF Education First 0:00:33
12 Fabio Felline (Ita) Trek – Segafredo 0:00:33
13 Sep Vanmarcke (Bel) EF Education First 0:00:33
14 Zdenek Štybar (Cze) Deceuninck – Quick Step 0:00:33
15 Philippe Gilbert (Bel) Deceuninck – Quick Step 0:00:33
16 Reinardt Janse Van Rensburg (RSA) Team Dimension Data 0:00:33
17 Ruben Guerreiro (Por) Team Katusha Alpecin 0:00:33
18 Stefan Küng (SUI) Groupama – FDJ 0:00:33
19 Maxime Monfort (Bel) Lotto Soudal 0:00:33
20 Zhandos Bizhigitov (Kaz) Astana Pro Team 0:00:33
21 Martijn Tusveld (Ned) Team Sunweb 0:00:33
22 Kévin Geniets (Lux) Groupama – FDJ 0:01:33
23 Lukas Pöstlberger (AUT) Bora – Hansgrohe 0:02:01
24 Carlos Verona Quintanilla (Esp) Movistar Team 0:02:18
25 Dylan Van Baarle (Ned) Team Ineos 0:02:18
26 Yevgeniy Gidich (Kaz) Astana Pro Team 0:02:22
27 Florian Sénéchal (Fra) Deceuninck – Quick Step 0:02:22
28 Stan Dewulf (Bel) Lotto Soudal 0:02:22
29 Timo Roosen (Ned) Team Jumbo – Visma 0:02:22
30 Jan Bakelants (Bel) Team Sunweb 0:02:22
31 Eliot Lietaer (Bel) Wallonie Bruxelles 0:02:22
32 Michal Golas (Pol) Team Ineos 0:02:22
33 Marco Marcato (Ita) UAE Team Emirates 0:02:22
34 Nico Denz (GER) AG2R La Mondiale 0:02:22
35 Jay McCarthy (Aus) Bora – Hansgrohe 0:02:22
36 Tom Devriendt (Bel) Wanty – Gobert Cycling Team 0:05:00
37 Thomas Sprengers (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:05:00
38 Robert Stannard (Aus) Mitchelton – Scott 0:05:03
39 Manuele Boaro (Ita) Astana Pro Team 0:05:03
40 Lawrence Warbasse (USA) AG2R La Mondiale 0:05:03
41 Jenthe Biermans (Bel) Team Katusha Alpecin 0:05:03
42 Willem Jakobus Smit (RSA) Team Katusha Alpecin 0:05:03
43 Dorian Godon (Fra) AG2R La Mondiale 0:05:03
44 Tim Declercq (Bel) Deceuninck – Quick Step 0:05:03
45 Josef Cerný (Cze) CCC Team 0:05:03
46 Bob Jungels (Lux) Deceuninck – Quick Step 0:05:08
47 Mads Pedersen (Den) Trek – Segafredo 0:05:10
48 Cameron Meyer (Aus) Mitchelton – Scott 0:05:10
49 Callum Scotson (Aus) Mitchelton – Scott 0:05:12
50 Valentin Madouas (Fra) Groupama – FDJ 0:08:43
51 Jack Bauer (NZl) Mitchelton – Scott 0:08:43
52 Michael Albasini (SUI) Mitchelton – Scott 0:08:43
53 Michael Schär (SUI) CCC Team 0:11:08
54 Sacha Modolo (Ita) EF Education First 0:11:08
55 Iljo Keisse (Bel) Deceuninck – Quick Step 0:11:08
56 Joris Nieuwenhuis (Ned) Team Sunweb 0:11:08
57 Aimé De Gendt (Bel) Wanty – Gobert Cycling Team 0:11:08
58 Senne Leysen (Bel) Roompot – Charles 0:11:15
59 Jasha Sütterlin (GER) Movistar Team 0:11:15
60 Heinrich Haussler (Aus) Bahrain Merida 0:11:15
61 Rémy Mertz (Bel) Lotto Soudal 0:11:15
62 Jesper Asselman (Ned) Roompot – Charles 0:11:15
63 Moreno Hofland (Ned) EF Education First 0:11:15
64 Milan Menten (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:11:15
65 Laurens De Vreese (Bel) Astana Pro Team 0:11:15
66 Casper Phillip Pedersen (Den) Team Sunweb 0:11:15
67 Edoardo Affini (Ita) Mitchelton – Scott 0:11:15
68 Davide Ballerini (Ita) Astana Pro Team 0:11:15
69 Mitchell Docker (Aus) EF Education First 0:11:15
70 Nikolas Maes (Bel) Lotto Soudal 0:11:15
71 Oliviero Troia (Ita) UAE Team Emirates 0:11:15
72 Jos Van Emden (Ned) Team Jumbo – Visma 0:11:15
73 Amaury Capiot (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:11:15
74 Piet Allegaert (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:11:15
75 Jasper Philipsen (Bel) UAE Team Emirates 0:11:15
76 Paul Martens (GER) Team Jumbo – Visma 0:11:15
77 Filippo Ganna (Ita) Team Ineos 0:11:15
78 Jean-Pierre Drucker (Lux) Bora – Hansgrohe 0:11:15
79 Angelo Tulik (Fra) Total Direct Energie 0:11:15
80 Lars Boom (Ned) Roompot – Charles 0:15:07
81 Julien Duval (Fra) AG2R La Mondiale 0:15:07
82 Guillaume Van Keirsbulck (Bel) CCC Team 0:15:07
83 Adrien Petit (Fra) Total Direct Energie 0:15:07
84 Timothy Dupont (Bel) Wanty – Gobert Cycling Team 0:15:07
85 Stijn Vandenbergh (Bel) AG2R La Mondiale 0:15:07
86 Oscar Riesebeek (Ned) Roompot – Charles 0:15:07
87 Artyom Zakharov (Kaz) Astana Pro Team 0:15:07
88 Boris Vallée (Bel) Wanty – Gobert Cycling Team 0:15:07
89 Harry Tanfield (GBr) Team Katusha Alpecin 0:15:07
90 Romain Cardis (Fra) Total Direct Energie 0:15:07
91 Aksel Nõmmela (Est) Wallonie Bruxelles 0:15:07
92 Thomas Boudat (Fra) Total Direct Energie 0:15:07
93 Julien Vermote (Bel) Team Dimension Data 0:15:07
94 Lukasz Wisniowski (Pol) CCC Team 0:15:07
95 Grega Bole (Slo) Bahrain Merida 0:15:07
96 Kristoffer Halvorsen (Nor) Team Ineos 0:15:07
97 Fumiyuki Beppu (Jpn) Trek – Segafredo 0:15:07
98 Marcel Sieberg (GER) Bahrain Merida 0:15:07
99 Roy Curvers (Ned) Team Sunweb 0:15:07
100 Ryan Gibbons (RSA) Team Dimension Data 0:15:07
101 Gijs Van Hoecke (Bel) CCC Team 0:15:07
102 Marcus Burghardt (GER) Bora – Hansgrohe 0:15:07
103 Rui Oliveira (Por) UAE Team Emirates 0:15:07
104 Christian Knees (GER) Team Ineos 0:15:07
105 Aaron Verwilst (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:15:07
106 Meiyin Wang (Chn) Bahrain Merida 0:15:07
107 Gediminas Bagdonas (Ltu) AG2R La Mondiale 0:15:07
108 Phil Bauhaus (GER) Bahrain Merida 0:15:07
109 Arnaud Démare (Fra) Groupama – FDJ 0:15:07
110 Jan-Willem Van Schip (Ned) Roompot – Charles 0:15:07
111 Baptiste Planckaert (Bel) Wallonie Bruxelles 0:15:07
112 Ramon Sinkeldam (Ned) Groupama – FDJ 0:15:07
113 Reto Hollenstein (SUI) Team Katusha Alpecin 0:15:07
114 Tom Bohli (SUI) UAE Team Emirates 0:15:07
115 Jaime Castrillo Zapater (Esp) Movistar Team 0:15:07
116 Juan Sebastian Molano Benavides (Col) UAE Team Emirates 0:15:07
117 Luis Guillermo Mas Bonet (Esp) Movistar Team 0:15:07
118 Hector Carretero (Esp) Movistar Team 0:15:07
119 Jürgen Roelandts (Bel) Movistar Team 0:15:07
120 Jakub Mareczko (Ita) CCC Team 0:15:07
121 Dmitriy Gruzdev (Kaz) Astana Pro Team 0:15:07
122 Pim Ligthart (Ned) Total Direct Energie 0:15:07
123 Viacheslav Kuznetsov (Rus) Team Katusha Alpecin 0:15:07
124 Dries Van Gestel (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:15:07
125 Ludovic Robeet (Bel) Wallonie Bruxelles 0:15:07
126 Alex Frame (NZl) Trek – Segafredo 0:15:07
127 Edward Theuns (Bel) Trek – Segafredo 0:15:07
128 Miles Scotson (Aus) Groupama – FDJ 0:15:07
129 Matteo Moschetti (Ita) Trek – Segafredo 0:15:07
130 Logan Owen (USA) EF Education First 0:15:07
131 Lars Ytting Bak (Den) Team Dimension Data 0:15:07
132 Mark Renshaw (Aus) Team Dimension Data 0:15:07
133 Leonardo Basso (Ita) Team Ineos 0:15:07
134 Oscar Gatto (Ita) Bora – Hansgrohe 0:15:07
135 Julius Van Den Berg (Ned) EF Education First 0:15:07
136 Dylan Groenewegen (Ned) Team Jumbo – Visma 0:15:07
137 Stijn Steels (Bel) Roompot – Charles 0:15:07
138 Jens Debusschere (Bel) Team Katusha Alpecin 0:15:07
139 Alexandre Pichot (Fra) Total Direct Energie 0:15:07
140 Wesley Kreder (Ned) Wanty – Gobert Cycling Team 0:15:07
141 Boy Van Poppel (Ned) Roompot – Charles 0:15:07
142 Frederik Frison (Bel) Lotto Soudal 0:15:07
143 Brian Van Goethem (Ned) Lotto Soudal 0:15:07
144 Damien Gaudin (Fra) Total Direct Energie 0:15:07
145 Sam Bennett (Irl) Bora – Hansgrohe 0:15:07
146 Alvaro José Hodeg Chagui (Col) Deceuninck – Quick Step 0:15:07
147 Alex Kirsch (Lux) Trek – Segafredo 0:15:07
148 Roberto Ferrari (Ita) UAE Team Emirates 0:15:07
149 Lionel Taminiaux (Bel) Wallonie Bruxelles 0:15:18
150 Edward Planckaert (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:15:18
DNF Daniel Oss (Ita) Bora – Hansgrohe
DNF Pieter Vanspeybrouck (Bel) Wanty – Gobert Cycling Team
DNF Lukas Spengler (SUI) Wallonie Bruxelles
DNS Olivier Le Gac (Fra) Groupama – FDJ

Klasyfikacja generalna:

1 Tim Wellens (Bel) Lotto Soudal 13:32:46
2 Marc Hirschi (SUI) Team Sunweb 0:00:04
3 Laurens De Plus (Bel) Team Jumbo – Visma 0:00:14
4 Ivan Garcia Cortina (Esp) Bahrain Merida 0:00:36
5 Mike Teunissen (Ned) Team Jumbo – Visma 0:00:38
6 Oliver Naesen (Bel) AG2R La Mondiale 0:00:39
7 Michael Valgren Andersen (Den) Team Dimension Data 0:00:42
8 Greg Van Avermaet (Bel) CCC Team 0:00:49
9 Simon Clarke (Aus) EF Education First 0:00:49
10 Søren Kragh Andersen (Den) Team Sunweb 0:00:49
11 Philippe Gilbert (Bel) Deceuninck – Quick Step 0:00:49
12 Stefan Küng (SUI) Groupama – FDJ 0:00:49
13 Reinardt Janse Van Rensburg (RSA) Team Dimension Data 0:00:49
14 Dion Smith (NZl) Mitchelton – Scott 0:00:49
15 Fabio Felline (Ita) Trek – Segafredo 0:00:49
16 Zdenek Štybar (Cze) Deceuninck – Quick Step 0:00:49
17 Maxime Monfort (Bel) Lotto Soudal 0:00:49
18 Ruben Guerreiro (Por) Team Katusha Alpecin 0:00:49
19 Martijn Tusveld (Ned) Team Sunweb 0:00:49
20 Sep Vanmarcke (Bel) EF Education First 0:00:49
21 Lukas Pöstlberger (AUT) Bora – Hansgrohe 0:02:17
22 Dylan Van Baarle (Ned) Team Ineos 0:02:34
23 Jan Bakelants (Bel) Team Sunweb 0:02:38
24 Jay McCarthy (Aus) Bora – Hansgrohe 0:02:38
25 Florian Sénéchal (Fra) Deceuninck – Quick Step 0:02:38
26 Stan Dewulf (Bel) Lotto Soudal 0:02:38
27 Marco Marcato (Ita) UAE Team Emirates 0:02:38
28 Timo Roosen (Ned) Team Jumbo – Visma 0:02:38
29 Michal Golas (Pol) Team Ineos 0:02:38
30 Nico Denz (GER) AG2R La Mondiale 0:02:38
31 Eliot Lietaer (Bel) Wallonie Bruxelles 0:02:38
32 Kévin Geniets (Lux) Groupama – FDJ 0:04:28
33 Yevgeniy Gidich (Kaz) Astana Pro Team 0:04:44
34 Josef Cerný (Cze) CCC Team 0:05:12
35 Robert Stannard (Aus) Mitchelton – Scott 0:05:13
36 Thomas Sprengers (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:05:13
37 Lawrence Warbasse (USA) AG2R La Mondiale 0:05:19
38 Willem Jakobus Smit (RSA) Team Katusha Alpecin 0:05:19
39 Jenthe Biermans (Bel) Team Katusha Alpecin 0:05:19
40 Manuele Boaro (Ita) Astana Pro Team 0:05:19
41 Tim Declercq (Bel) Deceuninck – Quick Step 0:05:19
42 Bob Jungels (Lux) Deceuninck – Quick Step 0:05:24
43 Mads Pedersen (Den) Trek – Segafredo 0:05:26
44 Cameron Meyer (Aus) Mitchelton – Scott 0:05:26
45 Zhandos Bizhigitov (Kaz) Astana Pro Team 0:06:43
46 Dorian Godon (Fra) AG2R La Mondiale 0:07:38
47 Carlos Verona Quintanilla (Esp) Movistar Team 0:07:50
48 Tom Devriendt (Bel) Wanty – Gobert Cycling Team 0:08:37
49 Callum Scotson (Aus) Mitchelton – Scott 0:08:40
50 Valentin Madouas (Fra) Groupama – FDJ 0:08:59
51 Jack Bauer (NZl) Mitchelton – Scott 0:08:59
52 Michael Albasini (SUI) Mitchelton – Scott 0:08:59
53 Jasper Philipsen (Bel) UAE Team Emirates 0:11:21
54 Joris Nieuwenhuis (Ned) Team Sunweb 0:11:24
55 Aimé De Gendt (Bel) Wanty – Gobert Cycling Team 0:11:24
56 Michael Schär (SUI) CCC Team 0:11:24
57 Jesper Asselman (Ned) Roompot – Charles 0:11:29
58 Amaury Capiot (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:11:31
59 Nikolas Maes (Bel) Lotto Soudal 0:11:31
60 Milan Menten (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:11:31
61 Casper Phillip Pedersen (Den) Team Sunweb 0:11:31
62 Jasha Sütterlin (GER) Movistar Team 0:11:31
63 Senne Leysen (Bel) Roompot – Charles 0:11:31
64 Moreno Hofland (Ned) EF Education First 0:11:31
65 Davide Ballerini (Ita) Astana Pro Team 0:11:31
66 Oliviero Troia (Ita) UAE Team Emirates 0:11:31
67 Edoardo Affini (Ita) Mitchelton – Scott 0:11:31
68 Mitchell Docker (Aus) EF Education First 0:11:31
69 Heinrich Haussler (Aus) Bahrain Merida 0:11:31
70 Angelo Tulik (Fra) Total Direct Energie 0:11:31
71 Jean-Pierre Drucker (Lux) Bora – Hansgrohe 0:11:31
72 Rémy Mertz (Bel) Lotto Soudal 0:11:31
73 Filippo Ganna (Ita) Team Ineos 0:12:41
74 Piet Allegaert (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:13:14
75 Iljo Keisse (Bel) Deceuninck – Quick Step 0:14:07
76 Jos Van Emden (Ned) Team Jumbo – Visma 0:14:24
77 Sam Bennett (Irl) Bora – Hansgrohe 0:14:53
78 Dylan Groenewegen (Ned) Team Jumbo – Visma 0:15:13
79 Lukasz Wisniowski (Pol) CCC Team 0:15:15
80 Guillaume Van Keirsbulck (Bel) CCC Team 0:15:15
81 Harry Tanfield (GBr) Team Katusha Alpecin 0:15:16
82 Lars Ytting Bak (Den) Team Dimension Data 0:15:16
83 Edward Theuns (Bel) Trek – Segafredo 0:15:17
84 Stijn Steels (Bel) Roompot – Charles 0:15:20
85 Timothy Dupont (Bel) Wanty – Gobert Cycling Team 0:15:23
86 Aksel Nõmmela (Est) Wallonie Bruxelles 0:15:23
87 Jakub Mareczko (Ita) CCC Team 0:15:23
88 Ryan Gibbons (RSA) Team Dimension Data 0:15:23
89 Jürgen Roelandts (Bel) Movistar Team 0:15:23
90 Boris Vallée (Bel) Wanty – Gobert Cycling Team 0:15:23
91 Julien Duval (Fra) AG2R La Mondiale 0:15:23
92 Kristoffer Halvorsen (Nor) Team Ineos 0:15:23
93 Adrien Petit (Fra) Total Direct Energie 0:15:23
94 Alvaro José Hodeg Chagui (Col) Deceuninck – Quick Step 0:15:23
95 Phil Bauhaus (GER) Bahrain Merida 0:15:23
96 Julien Vermote (Bel) Team Dimension Data 0:15:23
97 Dries Van Gestel (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:15:23
98 Jan-Willem Van Schip (Ned) Roompot – Charles 0:15:23
99 Luis Guillermo Mas Bonet (Esp) Movistar Team 0:15:23
100 Boy Van Poppel (Ned) Roompot – Charles 0:15:23
101 Thomas Boudat (Fra) Total Direct Energie 0:15:23
102 Viacheslav Kuznetsov (Rus) Team Katusha Alpecin 0:15:23
103 Jens Debusschere (Bel) Team Katusha Alpecin 0:15:23
104 Artyom Zakharov (Kaz) Astana Pro Team 0:15:23
105 Gijs Van Hoecke (Bel) CCC Team 0:15:23
106 Juan Sebastian Molano Benavides (Col) UAE Team Emirates 0:15:23
107 Dmitriy Gruzdev (Kaz) Astana Pro Team 0:15:23
108 Lars Boom (Ned) Roompot – Charles 0:15:23
109 Alex Kirsch (Lux) Trek – Segafredo 0:15:23
110 Romain Cardis (Fra) Total Direct Energie 0:15:23
111 Wesley Kreder (Ned) Wanty – Gobert Cycling Team 0:15:23
112 Miles Scotson (Aus) Groupama – FDJ 0:15:23
113 Leonardo Basso (Ita) Team Ineos 0:15:23
114 Christian Knees (GER) Team Ineos 0:15:23
115 Oscar Riesebeek (Ned) Roompot – Charles 0:15:23
116 Roberto Ferrari (Ita) UAE Team Emirates 0:15:23
117 Logan Owen (USA) EF Education First 0:15:23
118 Fumiyuki Beppu (Jpn) Trek – Segafredo 0:16:27
119 Sacha Modolo (Ita) EF Education First 0:16:28
120 Marcel Sieberg (GER) Bahrain Merida 0:16:32
121 Reto Hollenstein (SUI) Team Katusha Alpecin 0:16:35
122 Ramon Sinkeldam (Ned) Groupama – FDJ 0:16:39
123 Paul Martens (GER) Team Jumbo – Visma 0:16:44
124 Alex Frame (NZl) Trek – Segafredo 0:16:44
125 Stijn Vandenbergh (Bel) AG2R La Mondiale 0:16:49
126 Brian Van Goethem (Ned) Lotto Soudal 0:16:55
127 Frederik Frison (Bel) Lotto Soudal 0:17:06
128 Ludovic Robeet (Bel) Wallonie Bruxelles 0:17:32
129 Mark Renshaw (Aus) Team Dimension Data 0:17:39
130 Edward Planckaert (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:17:46
131 Laurens De Vreese (Bel) Astana Pro Team 0:17:48
132 Rui Oliveira (Por) UAE Team Emirates 0:17:50
133 Tom Bohli (SUI) UAE Team Emirates 0:19:12
134 Julius Van Den Berg (Ned) EF Education First 0:19:15
135 Aaron Verwilst (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:19:32
136 Roy Curvers (Ned) Team Sunweb 0:20:14
137 Hector Carretero (Esp) Movistar Team 0:20:21
138 Baptiste Planckaert (Bel) Wallonie Bruxelles 0:20:24
139 Lionel Taminiaux (Bel) Wallonie Bruxelles 0:20:33
140 Arnaud Démare (Fra) Groupama – FDJ 0:20:48
141 Meiyin Wang (Chn) Bahrain Merida 0:22:33
142 Gediminas Bagdonas (Ltu) AG2R La Mondiale 0:24:29
143 Grega Bole (Slo) Bahrain Merida 0:24:29
144 Marcus Burghardt (GER) Bora – Hansgrohe 0:26:15
145 Damien Gaudin (Fra) Total Direct Energie 0:29:12
146 Alexandre Pichot (Fra) Total Direct Energie 0:32:00
147 Matteo Moschetti (Ita) Trek – Segafredo 0:32:13
148 Jaime Castrillo Zapater (Esp) Movistar Team 0:32:40
149 Oscar Gatto (Ita) Bora – Hansgrohe 0:33:41
150 Pim Ligthart (Ned) Total Direct Energie 0:35:32