fot. Bora-hansgrohe

Sam Bennett minimalnie wyprzedził Dylana Groenwegena na finiszu 3. etapu BinckBank Tour. Kolarz Bora-hansgrohe powiększa przewagę w klasyfikacji generalnej.

Trasa trzeciego etapu wyścigu BinckBank Tour liczyła 167 kilometrów. Profil był praktycznie całkowicie płaski. Trudność kolarzom mogły sprawić fragmenty bruku, których było osiem. Złoty kilometr zlokalizowany był niecałe 10 kilometrów przed metą w Aalter, skąd kolarze także wyruszyli na trasę.

Po starcie ostrym od peletonu odjechali: Jan-Willem van Schip (Roompot-Charles), Aaron Verwilst (Wallonie-Bruxelles), Laurens de Vreese (Astana Pro Team) i Viacheslav Kuznetsov (Katusha-Alpecin). Rosjanin miał defekt i po zmianie roweru nie wrócił do czołówki.

Przez dłuższy czas czołowa trójka miała około 2 minuty przewagi nad peletonem. Grupa zasadnicza postanowiła szybko zlikwidować odjazd. Wydarzyło się to już przed pierwszą lotną premią. Wygrał ją lider klasyfikacji najaktywniejszych Baptiste Planckaert (Wallonie-Bruxelles).

Potem na atak zdecydowali się: Guillaume van Keirsbluck (CCC Team), Harry Tanfield (Katusha Alpecin) i Stijn Steels (Rompoot-Charles). Na 45 kilometrów przed metą w peletonie doszło do groźnej kraksy. Najbardziej ucierpiał w niej Xandro Meurisse (Wanty Gobert).

Uciekinierzy dojechali jeszcze do złotego kilometra. Na dwóch finiszach triumfował van Keirsbluck, a na jednym Tanfield. Peleton dogonił ucieczkę na 3 kilometry przed metą.

Po raz kolejny byliśmy świadkami finiszu z peletonu. Na ostatnim zakręcie doszło do zamieszania, co spowodowało chaotyczny finisz. Po trzecie zwycięstwie sięgnął Sam Bennett. Tym razem został ogłoszony zwycięzcą dopiero po fotofiniszu. Blisko pokonania Irlandczyka był Dylan Groenewegen. Sam Bennett umocnił się na prowadzeniu w klasyfikacji generalnej.

Wyniki 3. etapu:

1 Sam Bennett (Irl) Bora – Hansgrohe 3:44:04
2 Dylan Groenewegen (Ned) Team Jumbo – Visma 0:00:00
3 Jasper Philipsen (Bel) UAE Team Emirates 0:00:00
4 Jürgen Roelandts (Bel) Movistar Team 0:00:00
5 Florian Sénéchal (Fra) Deceuninck – Quick Step 0:00:00
6 Edward Theuns (Bel) Trek – Segafredo 0:00:00
7 Timothy Dupont (Bel) Wanty – Gobert Cycling Team 0:00:00
8 Jakub Mareczko (Ita) CCC Team 0:00:00
9 Arnaud Démare (Fra) Groupama – FDJ 0:00:00
10 Amaury Capiot (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:00:00
11 Oliver Naesen (Bel) AG2R La Mondiale 0:00:00
12 Simon Clarke (Aus) EF Education First 0:00:00
13 Greg Van Avermaet (Bel) CCC Team 0:00:00
14 Milan Menten (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:00:00
15 Moreno Hofland (Ned) EF Education First 0:00:00
16 Boris Vallée (Bel) Wanty – Gobert Cycling Team 0:00:00
17 Mads Pedersen (Den) Trek – Segafredo 0:00:00
18 Thomas Boudat (Fra) Total Direct Energie 0:00:00
19 Harry Tanfield (GBr) Team Katusha Alpecin 0:00:00
20 Valentin Madouas (Fra) Groupama – FDJ 0:00:00
21 Dries Van Gestel (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:00:00
22 Fabio Felline (Ita) Trek – Segafredo 0:00:00
23 Julien Vermote (Bel) Team Dimension Data 0:00:00
24 Ivan Garcia Cortina (Esp) Bahrain Merida 0:00:00
25 Jesper Asselman (Ned) Roompot – Charles 0:00:00
26 Mike Teunissen (Ned) Team Jumbo – Visma 0:00:00
27 Łukasz Wiśniowski (Pol) CCC Team 0:00:00
28 Ryan Gibbons (RSA) Team Dimension Data 0:00:00
29 Nikolas Maes (Bel) Lotto Soudal 0:00:00
30 Guillaume Van Keirsbulck (Bel) CCC Team 0:00:00
31 Luis Guillermo Mas Bonet (Esp) Movistar Team 0:00:00
32 Jay McCarthy (Aus) Bora – Hansgrohe 0:00:00
33 Laurens De Plus (Bel) Team Jumbo – Visma 0:00:00
34 Jan Bakelants (Bel) Team Sunweb 0:00:00
35 Stefan Küng (SUI) Groupama – FDJ 0:00:00
36 Søren Kragh Andersen (Den) Team Sunweb 0:00:00
37 Philippe Gilbert (Bel) Deceuninck – Quick Step 0:00:00
38 Adrien Petit (Fra) Total Direct Energie 0:00:00
39 Senne Leysen (Bel) Roompot – Charles 0:00:00
40 Joris Nieuwenhuis (Ned) Team Sunweb 0:00:00
41 Casper Phillip Pedersen (Den) Team Sunweb 0:00:00
42 Aksel Nõmmela (Est) Wallonie Bruxelles 0:00:00
43 Miles Scotson (Aus) Groupama – FDJ 0:00:00
44 Romain Cardis (Fra) Total Direct Energie 0:00:00
45 Dion Smith (NZl) Mitchelton – Scott 0:00:00
46 Thomas Sprengers (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:00:00
47 Dylan Van Baarle (Ned) Team Ineos 0:00:00
48 Jan-Willem Van Schip (Ned) Roompot – Charles 0:00:00
49 Dmitriy Gruzdev (Kaz) Astana Pro Team 0:00:00
50 Christian Knees (GER) Team Ineos 0:00:00
51 Stijn Steels (Bel) Roompot – Charles 0:00:00
52 Lawrence Warbasse (USA) AG2R La Mondiale 0:00:00
53 Lars Boom (Ned) Roompot – Charles 0:00:00
54 Alex Kirsch (Lux) Trek – Segafredo 0:00:00
55 Jean-Pierre Drucker (Lux) Bora – Hansgrohe 0:00:00
56 Maxime Monfort (Bel) Lotto Soudal 0:00:00
57 Timo Roosen (Ned) Team Jumbo – Visma 0:00:00
58 Jens Debusschere (Bel) Team Katusha Alpecin 0:00:00
59 Willem Jakobus Smit (RSA) Team Katusha Alpecin 0:00:00
60 Tim Wellens (Bel) Lotto Soudal 0:00:00
61 Boy Van Poppel (Ned) Roompot – Charles 0:00:00
62 Reto Hollenstein (SUI) Team Katusha Alpecin 0:00:00
63 Josef Cerný (Cze) CCC Team 0:00:00
64 Lukas Pöstlberger (AUT) Bora – Hansgrohe 0:00:00
65 Bob Jungels (Lux) Deceuninck – Quick Step 0:00:00
66 Michael Valgren Andersen (Den) Team Dimension Data 0:00:00
67 Jack Bauer (NZl) Mitchelton – Scott 0:00:00
68 Robert Stannard (Aus) Mitchelton – Scott 0:00:00
69 Jasha Sütterlin (GER) Movistar Team 0:00:00
70 Marco Marcato (Ita) UAE Team Emirates 0:00:00
71 Lars Ytting Bak (Den) Team Dimension Data 0:00:00
72 Manuele Boaro (Ita) Astana Pro Team 0:00:00
73 Michał Gołaś (Pol) Team Ineos 0:00:00
74 Eliot Lietaer (Bel) Wallonie Bruxelles 0:00:00
75 Tim Declercq (Bel) Deceuninck – Quick Step 0:00:00
76 Wesley Kreder (Ned) Wanty – Gobert Cycling Team 0:00:00
77 Nico Denz (GER) AG2R La Mondiale 0:00:00
78 Reinardt Janse Van Rensburg (RSA) Team Dimension Data 0:00:00
79 Pieter Vanspeybrouck (Bel) Wanty – Gobert Cycling Team 0:00:00
80 Ruben Guerreiro (Por) Team Katusha Alpecin 0:00:00
81 Ramon Sinkeldam (Ned) Groupama – FDJ 0:00:00
82 Alvaro José Hodeg Chagui (Col) Deceuninck – Quick Step 0:00:00
83 Oscar Riesebeek (Ned) Roompot – Charles 0:00:00
84 Marc Hirschi (SUI) Team Sunweb 0:00:00
85 Edoardo Affini (Ita) Mitchelton – Scott 0:00:00
86 Martijn Tusveld (Ned) Team Sunweb 0:00:00
87 Logan Owen (USA) EF Education First 0:00:00
88 Gijs Van Hoecke (Bel) CCC Team 0:00:00
89 Artyom Zakharov (Kaz) Astana Pro Team 0:00:00
90 Aimé De Gendt (Bel) Wanty – Gobert Cycling Team 0:00:00
91 Mitchell Docker (Aus) EF Education First 0:00:00
92 Julien Duval (Fra) AG2R La Mondiale 0:00:00
93 Angelo Tulik (Fra) Total Direct Energie 0:00:00
94 Yevgeniy Gidich (Kaz) Astana Pro Team 0:00:00
95 Leonardo Basso (Ita) Team Ineos 0:00:00
96 Viacheslav Kuznetsov (Rus) Team Katusha Alpecin 0:00:00
97 Rémy Mertz (Bel) Lotto Soudal 0:00:00
98 Oliviero Troia (Ita) UAE Team Emirates 0:00:00
99 Tom Bohli (SUI) UAE Team Emirates 0:00:00
100 Rui Oliveira (Por) UAE Team Emirates 0:00:00
101 Michael Albasini (SUI) Mitchelton – Scott 0:00:00
102 Michael Schär (SUI) CCC Team 0:00:00
103 Stan Dewulf (Bel) Lotto Soudal 0:00:00
104 Heinrich Haussler (Aus) Bahrain Merida 0:00:00
105 Zdenek Štybar (Cze) Deceuninck – Quick Step 0:00:00
106 Alex Frame (NZl) Trek – Segafredo 0:00:00
107 Callum Scotson (Aus) Mitchelton – Scott 0:00:00
108 Juan Sebastian Molano Benavides (Col) UAE Team Emirates 0:00:00
109 Marcel Sieberg (GER) Bahrain Merida 0:00:00
110 Roberto Ferrari (Ita) UAE Team Emirates 0:00:00
111 Olivier Le Gac (Fra) Groupama – FDJ 0:00:52
112 Kristoffer Halvorsen (Nor) Team Ineos 0:00:00
113 Davide Ballerini (Ita) Astana Pro Team 0:00:00
114 Fumiyuki Beppu (Jpn) Trek – Segafredo 0:01:04
115 Iljo Keisse (Bel) Deceuninck – Quick Step 0:01:10
116 Filippo Ganna (Ita) Team Ineos 0:01:10
117 Tom Devriendt (Bel) Wanty – Gobert Cycling Team 0:01:24
118 Paul Martens (GER) Team Jumbo – Visma 0:01:24
119 Jos Van Emden (Ned) Team Jumbo – Visma 0:01:26
120 Stijn Vandenbergh (Bel) AG2R La Mondiale 0:01:26
121 Zhandos Bizhigitov (Kaz) Astana Pro Team 0:01:32
122 Brian Van Goethem (Ned) Lotto Soudal 0:01:32
123 Phil Bauhaus (GER) Bahrain Merida 0:00:00
124 Julius Van Den Berg (Ned) EF Education First 0:01:41
125 Piet Allegaert (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:01:43
126 Frederik Frison (Bel) Lotto Soudal 0:01:43
127 Jenthe Biermans (Bel) Team Katusha Alpecin 0:00:00
128 Ludovic Robeet (Bel) Wallonie Bruxelles 0:02:09
129 Roy Curvers (Ned) Team Sunweb 0:02:10
130 Baptiste Planckaert (Bel) Wallonie Bruxelles 0:02:12
131 Edward Planckaert (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:02:12
132 Aaron Verwilst (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:02:12
133 Lukas Spengler (SUI) Wallonie Bruxelles 0:02:14
134 Lionel Taminiaux (Bel) Wallonie Bruxelles 0:02:15
135 Mark Renshaw (Aus) Team Dimension Data 0:02:16
136 Cameron Meyer (Aus) Mitchelton – Scott 0:00:00
137 Dorian Godon (Fra) AG2R La Mondiale 0:02:19
138 Hector Carretero (Esp) Movistar Team 0:02:25
139 Sacha Modolo (Ita) EF Education First 0:02:29
140 Kévin Geniets (Lux) Groupama – FDJ 0:02:39
141 Carlos Verona Quintanilla (Esp) Movistar Team 0:03:19
142 Meiyin Wang (Chn) Bahrain Merida 0:03:21
143 Sep Vanmarcke (Bel) EF Education First 0:00:00
144 Damien Gaudin (Fra) Total Direct Energie 0:04:44
145 Laurens De Vreese (Bel) Astana Pro Team 0:04:44
146 Marcus Burghardt (GER) Bora – Hansgrohe 0:09:06
147 Oscar Gatto (Ita) Bora – Hansgrohe 0:09:06
148 Jaime Castrillo Zapater (Esp) Movistar Team 0:09:06
149 Grega Bole (Slo) Bahrain Merida 0:09:06
150 Gediminas Bagdonas (Ltu) AG2R La Mondiale 0:09:06
151 Matteo Moschetti (Ita) Trek – Segafredo 0:09:06
152 Daniel Oss (Ita) Bora – Hansgrohe 0:09:06
153 Pim Ligthart (Ned) Total Direct Energie 0:09:06
154 Alexandre Pichot (Fra) Total Direct Energie 0:09:06
DNF Xandro Meurisse (Bel) Wanty – Gobert Cycling Team

Klasyfikacja generalna:

1 Sam Bennett (Irl) Bora – Hansgrohe 11:11:51
2 Jasper Philipsen (Bel) UAE Team Emirates 0:00:20
3 Dylan Groenewegen (Ned) Team Jumbo – Visma 0:00:20
4 Łukasz Wiśniowski (Pol) CCC Team 0:00:22
5 Guillaume Van Keirsbulck (Bel) CCC Team 0:00:22
6 Harry Tanfield (GBr) Team Katusha Alpecin 0:00:23
7 Josef Cerný (Cze) CCC Team 0:00:23
8 Lars Ytting Bak (Den) Team Dimension Data 0:00:23
9 Edward Theuns (Bel) Trek – Segafredo 0:00:24
10 Robert Stannard (Aus) Mitchelton – Scott 0:00:24
11 Mike Teunissen (Ned) Team Jumbo – Visma 0:00:26
12 Stijn Steels (Bel) Roompot – Charles 0:00:27
13 Thomas Sprengers (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:00:27
14 Jesper Asselman (Ned) Roompot – Charles 0:00:28
15 Timothy Dupont (Bel) Wanty – Gobert Cycling Team 0:00:30
16 Amaury Capiot (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:00:30
17 Oliver Naesen (Bel) AG2R La Mondiale 0:00:30
18 Mads Pedersen (Den) Trek – Segafredo 0:00:30
19 Jakub Mareczko (Ita) CCC Team 0:00:30
20 Jürgen Roelandts (Bel) Movistar Team 0:00:30
21 Nikolas Maes (Bel) Lotto Soudal 0:00:30
22 Greg Van Avermaet (Bel) CCC Team 0:00:30
23 Aksel Nõmmela (Est) Wallonie Bruxelles 0:00:30
24 Simon Clarke (Aus) EF Education First 0:00:30
25 Ryan Gibbons (RSA) Team Dimension Data 0:00:30
26 Milan Menten (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:00:30
27 Boris Vallée (Bel) Wanty – Gobert Cycling Team 0:00:30
28 Søren Kragh Andersen (Den) Team Sunweb 0:00:30
29 Alvaro José Hodeg Chagui (Col) Deceuninck – Quick Step 0:00:30
30 Valentin Madouas (Fra) Groupama – FDJ 0:00:30
31 Stefan Küng (SUI) Groupama – FDJ 0:00:30
32 Philippe Gilbert (Bel) Deceuninck – Quick Step 0:00:30
33 Reinardt Janse Van Rensburg (RSA) Team Dimension Data 0:00:30
34 Jan Bakelants (Bel) Team Sunweb 0:00:30
35 Casper Phillip Pedersen (Den) Team Sunweb 0:00:30
36 Ivan Garcia Cortina (Esp) Bahrain Merida 0:00:30
37 Kristoffer Halvorsen (Nor) Team Ineos 0:00:30
38 Jay McCarthy (Aus) Bora – Hansgrohe 0:00:30
39 Phil Bauhaus (GER) Bahrain Merida 0:00:30
40 Dries Van Gestel (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:00:30
41 Julien Duval (Fra) AG2R La Mondiale 0:00:30
42 Adrien Petit (Fra) Total Direct Energie 0:00:30
43 Florian Sénéchal (Fra) Deceuninck – Quick Step 0:00:30
44 Stan Dewulf (Bel) Lotto Soudal 0:00:30
45 Boy Van Poppel (Ned) Roompot – Charles 0:00:30
46 Jack Bauer (NZl) Mitchelton – Scott 0:00:30
47 Fabio Felline (Ita) Trek – Segafredo 0:00:30
48 Dion Smith (NZl) Mitchelton – Scott 0:00:30
49 Julien Vermote (Bel) Team Dimension Data 0:00:30
50 Luis Guillermo Mas Bonet (Esp) Movistar Team 0:00:30
51 Jan-Willem Van Schip (Ned) Roompot – Charles 0:00:30
52 Tim Wellens (Bel) Lotto Soudal 0:00:30
53 Zdenek Štybar (Cze) Deceuninck – Quick Step 0:00:30
54 Jasha Sütterlin (GER) Movistar Team 0:00:30
55 Moreno Hofland (Ned) EF Education First 0:00:30
56 Senne Leysen (Bel) Roompot – Charles 0:00:30
57 Jens Debusschere (Bel) Team Katusha Alpecin 0:00:30
58 Maxime Monfort (Bel) Lotto Soudal 0:00:30
59 Marco Marcato (Ita) UAE Team Emirates 0:00:30
60 Viacheslav Kuznetsov (Rus) Team Katusha Alpecin 0:00:30
61 Laurens De Plus (Bel) Team Jumbo – Visma 0:00:30
62 Davide Ballerini (Ita) Astana Pro Team 0:00:30
63 Joris Nieuwenhuis (Ned) Team Sunweb 0:00:30
64 Lawrence Warbasse (USA) AG2R La Mondiale 0:00:30
65 Oliviero Troia (Ita) UAE Team Emirates 0:00:30
66 Lukas Pöstlberger (AUT) Bora – Hansgrohe 0:00:30
67 Alex Kirsch (Lux) Trek – Segafredo 0:00:30
68 Ruben Guerreiro (Por) Team Katusha Alpecin 0:00:30
69 Thomas Boudat (Fra) Total Direct Energie 0:00:30
70 Willem Jakobus Smit (RSA) Team Katusha Alpecin 0:00:30
71 Martijn Tusveld (Ned) Team Sunweb 0:00:30
72 Jenthe Biermans (Bel) Team Katusha Alpecin 0:00:30
73 Sep Vanmarcke (Bel) EF Education First 0:00:30
74 Wesley Kreder (Ned) Wanty – Gobert Cycling Team 0:00:30
75 Dmitriy Gruzdev (Kaz) Astana Pro Team 0:00:30
76 Pieter Vanspeybrouck (Bel) Wanty – Gobert Cycling Team 0:00:30
77 Edoardo Affini (Ita) Mitchelton – Scott 0:00:30
78 Juan Sebastian Molano Benavides (Col) UAE Team Emirates 0:00:30
79 Artyom Zakharov (Kaz) Astana Pro Team 0:00:30
80 Bob Jungels (Lux) Deceuninck – Quick Step 0:00:30
81 Marc Hirschi (SUI) Team Sunweb 0:00:30
82 Miles Scotson (Aus) Groupama – FDJ 0:00:30
83 Gijs Van Hoecke (Bel) CCC Team 0:00:30
84 Leonardo Basso (Ita) Team Ineos 0:00:30
85 Timo Roosen (Ned) Team Jumbo – Visma 0:00:30
86 Manuele Boaro (Ita) Astana Pro Team 0:00:30
87 Aimé De Gendt (Bel) Wanty – Gobert Cycling Team 0:00:30
88 Michael Valgren Andersen (Den) Team Dimension Data 0:00:30
89 Romain Cardis (Fra) Total Direct Energie 0:00:30
90 Mitchell Docker (Aus) EF Education First 0:00:30
91 Lars Boom (Ned) Roompot – Charles 0:00:30
92 Angelo Tulik (Fra) Total Direct Energie 0:00:30
93 Roberto Ferrari (Ita) UAE Team Emirates 0:00:30
94 Jean-Pierre Drucker (Lux) Bora – Hansgrohe 0:00:30
95 Michał Gołaś (Pol) Team Ineos 0:00:30
96 Heinrich Haussler (Aus) Bahrain Merida 0:00:30
97 Dylan Van Baarle (Ned) Team Ineos 0:00:30
98 Logan Owen (USA) EF Education First 0:00:30
99 Michael Schär (SUI) CCC Team 0:00:30
100 Christian Knees (GER) Team Ineos 0:00:30
101 Nico Denz (GER) AG2R La Mondiale 0:00:30
102 Cameron Meyer (Aus) Mitchelton – Scott 0:00:30
103 Eliot Lietaer (Bel) Wallonie Bruxelles 0:00:30
104 Tim Declercq (Bel) Deceuninck – Quick Step 0:00:30
105 Michael Albasini (SUI) Mitchelton – Scott 0:00:30
106 Oscar Riesebeek (Ned) Roompot – Charles 0:00:30
107 Rémy Mertz (Bel) Lotto Soudal 0:00:30
108 Olivier Le Gac (Fra) Groupama – FDJ 0:01:22
109 Fumiyuki Beppu (Jpn) Trek – Segafredo 0:01:34
110 Marcel Sieberg (GER) Bahrain Merida 0:01:39
111 Filippo Ganna (Ita) Team Ineos 0:01:40
112 Reto Hollenstein (SUI) Team Katusha Alpecin 0:01:42
113 Ramon Sinkeldam (Ned) Groupama – FDJ 0:01:46
114 Alex Frame (NZl) Trek – Segafredo 0:01:51
115 Stijn Vandenbergh (Bel) AG2R La Mondiale 0:01:56
116 Brian Van Goethem (Ned) Lotto Soudal 0:02:02
117 Piet Allegaert (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:02:13
118 Frederik Frison (Bel) Lotto Soudal 0:02:13
119 Yevgeniy Gidich (Kaz) Astana Pro Team 0:02:36
120 Ludovic Robeet (Bel) Wallonie Bruxelles 0:02:39
121 Edward Planckaert (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:02:42
122 Lukas Spengler (SUI) Wallonie Bruxelles 0:02:44
123 Mark Renshaw (Aus) Team Dimension Data 0:02:46
124 Dorian Godon (Fra) AG2R La Mondiale 0:02:49
125 Rui Oliveira (Por) UAE Team Emirates 0:02:57
126 Kévin Geniets (Lux) Groupama – FDJ 0:03:09
127 Iljo Keisse (Bel) Deceuninck – Quick Step 0:03:13
128 Jos Van Emden (Ned) Team Jumbo – Visma 0:03:23
129 Callum Scotson (Aus) Mitchelton – Scott 0:03:42
130 Tom Devriendt (Bel) Wanty – Gobert Cycling Team 0:03:51
131 Tom Bohli (SUI) UAE Team Emirates 0:04:19
132 Julius Van Den Berg (Ned) EF Education First 0:04:22
133 Aaron Verwilst (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:04:39
134 Roy Curvers (Ned) Team Sunweb 0:05:21
135 Hector Carretero (Esp) Movistar Team 0:05:28
136 Lionel Taminiaux (Bel) Wallonie Bruxelles 0:05:29
137 Baptiste Planckaert (Bel) Wallonie Bruxelles 0:05:31
138 Sacha Modolo (Ita) EF Education First 0:05:34
139 Paul Martens (GER) Team Jumbo – Visma 0:05:43
140 Carlos Verona Quintanilla (Esp) Movistar Team 0:05:46
141 Arnaud Démare (Fra) Groupama – FDJ 0:05:55
142 Zhandos Bizhigitov (Kaz) Astana Pro Team 0:06:24
143 Laurens De Vreese (Bel) Astana Pro Team 0:06:47
144 Meiyin Wang (Chn) Bahrain Merida 0:07:40
145 Gediminas Bagdonas (Ltu) AG2R La Mondiale 0:09:36
146 Grega Bole (Slo) Bahrain Merida 0:09:36
147 Marcus Burghardt (GER) Bora – Hansgrohe 0:11:22
148 Damien Gaudin (Fra) Total Direct Energie 0:14:19
149 Alexandre Pichot (Fra) Total Direct Energie 0:17:07
150 Matteo Moschetti (Ita) Trek – Segafredo 0:17:20
151 Jaime Castrillo Zapater (Esp) Movistar Team 0:17:47
152 Oscar Gatto (Ita) Bora – Hansgrohe 0:18:48
153 Daniel Oss (Ita) Bora – Hansgrohe 0:19:57
154 Pim Ligthart (Ned) Total Direct Energie 0:20:39