Fot. www.voltacatalunya.cat

Do mistrzostw świata w Yorkshire zostały już niecałe 2 miesiące. Dziś składy swoich reprezentacji zaprezentowali Australijczycy.

Jak można było się spodziewać, sztaby reprezentacji z Antypodów nie zdecydowały się na mocno niespodziewane ruchy. Tym samym zarówno wśród Panów, jak i wśród Pań pojawią się największe gwiazdy australijskiego kolarstwa.

Jeśli chodzi o reprezentację mężczyzn, liderem na wyścig ze startu wspólnego mianowany został Michael Matthews, który z pewnością znajdzie się w gronie faworytów do zdobycia tęczowej koszulki. Jeśli chodzi o jazdę indywidualną na czas, tytułu bronić będzie za to Rohan Dennis, który w ostatnich tygodniach narobił sobie nieco problemu.

Jeśli chodzi o zespół Pań, niekwestionowaną liderką będzie Amanda Spratt. Bardzo utytułowana zawodniczka będzie jednocześnie jedną z faworytek do wygrania zarówno wyścigu ze startu wspólnego, jak i jazdy indywidualnej na czas.

Skład Elity Pań na MŚ w Yorkshire: Grace Brown (Mitchelton-Scott), Brodie Chapman (Tibco–Silicon Valley Bank), Tiffany Cromwell (Canyon-SRAM), Lucy Kennedy (Mitchelton-Scott), Lauren Kitchen (FDJ Nouvelle-Aquitaine Futuroscope), Sarah Roy (Mitchelton-Scott), Amanda Spratt (Mitchelton-Scott)

Skład Elity Panów na MŚ w Yorkshire: Simon Clarke (EF Education First), Rohan Dennis (Bahrain-Merida), Mitchell Docker (EF Education First), Luke Durbridge (Mitchelton-Scott), Nathan Haas (Team Katusha-Alpecin), Jack Haig (Mitchelton-Scott), Michael Matthews (Team Sunweb), Rory Sutherland (UAE Team Emirates)

Skład U-23 mężczyzn na MŚ w Yorkshire: Kaden Groves (SEG Racing Academy), Samuel Jenner (Team Wiggins Le Col), Liam Magennis (Drapac-Cannondale Holistic Development Team), Harry Sweeney (EvoPro Racing), Nicholas White (Team BridgeLane)

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments