fot. Twitter

Peter Sagan wygrał po finiszu z peletonu w Colmar 5. etap wyścigu Tour de France. Liderem nadal jest Julian Alaphilippe.

Tour de France wjechał w Wogezy. Przed górskim etapem z metą na La Planche des Belles Filles do pokonania było 175,5 km. Odcinek po pagórkowatym terenie zakończył się w Colmar. Na trasie znalazły się 4 premie górskie.

Jak można było się spodziewać, wielu kolarzy chciało zabrać się do ucieczki. Dopiero po ponad 20 kilometrach na czele uformowała się grupa w składzie: Tim Wellens (Lotto Soudal), Simon Clarke (EF Education First), Toms Skujins (Trek-Segafredo) i Mads Wurtz Schmidt (Katusha-Alpecin). Przewaga ucieczki była kontrolowana przez peleton i nie wynosiła dużo więcej niż 2 minuty. Pierwszą premię górską wygrał lider klasyfikacji górskiej Tim Wellens.

Lotną premię z ucieczki wygrał Simon Clarke, a z peletonu Elia Viviani.

Drugą premię wygrał Wellens. Na Col des Trois-Epis ucieczka się rozpadła i na czele pozostał Toms Skujins. Przewaga Łotysza nad główną grupą wynosiła niecałą minutę. Z peletonu odpadli sprinterzy m.in. Elia Viviani i Alexander Kristoff.

Jako pierwszy z uciekinierów został doścignięty Mads Wurtz Schmidt, a Wellens oraz Clarke jechali między samotnym liderem i peletonem. Przed rozpoczęciem podjazdu na Cote des Cinq Chateaux z przodu pozostał tylko Skujins.

Na ostatniej premii górskiej mocne tempo narzucili kolarze Team Sunweb. Tym samym Skujins został doścignięty jeszcze przed premią. Jako pierwszy na szczycie zameldował się Xandro Meurisse (Wanty-Gobert Cycling). Potem rozpoczął się trudny zjazd.

Na 7 kilometrów przed metą samotnie zaatakował Rui Costa (UAE Team Emirates). Portugalczyk przez kilka kilometrów jechał z niewielką przewagą nad peletonem, który dogonił go 2 kilometry przed metą.

Na finiszu najlepszy okazał się Peter Sagan. Słowak umocnił się na prowadzeniu w klasyfikacji punktowej. Drugi był Wout van Aert, a trzeci Matteo Trentin. Liderem pozostał Julian Alaphilippe.

Wyniki 5. etapu:

1 SAGAN Peter BORA – hansgrohe 120 100 4:02:33
2 VAN AERT Wout Team Jumbo-Visma 50 70 ,,
3 TRENTIN Matteo Mitchelton-Scott 25 50 ,,
4 COLBRELLI Sonny Bahrain Merida 15 40 ,,
5 VAN AVERMAET Greg CCC Team 5 32 ,,
6 SIMON Julien Cofidis, Solutions Crédits 26 ,,
7 MATTHEWS Michael Team Sunweb 22 ,,
8 POLITT Nils Team Katusha Alpecin 18 ,,
9 STUYVEN Jasper Trek – Segafredo 14 ,,
10 ALAPHILIPPE Julian Deceuninck – Quick Step 10 ,,
11 MEURISSE Xandro Wanty – Gobert Cycling Team 8 ,,
12 BOASSON HAGEN Edvald Team Dimension Data 6 ,,
13 BETTIOL Alberto EF Education First 4 ,,
14 MARTIN Guillaume Wanty – Gobert Cycling Team 2 ,,
15 LUTSENKO Alexey Astana Pro Team 1 ,,
16 FRAILE Omar Astana Pro Team ,,
17 FELLINE Fabio Trek – Segafredo ,,
18 GAUDU David Groupama – FDJ ,,
19 BARGUIL Warren Team Arkéa Samsic ,,
20 IMPEY Daryl Mitchelton-Scott ,,
21 DE PLUS Laurens Team Jumbo-Visma ,,
22 KWIATKOWSKI Michał Team INEOS ,,
23 BENOOT Tiesj Lotto Soudal ,,
24 THOMAS Geraint Team INEOS ,,
25 BARDET Romain AG2R La Mondiale ,,
26 NIBALI Vincenzo Bahrain Merida ,,
27 KONRAD Patrick BORA – hansgrohe ,,
28 BILBAO Pello Astana Pro Team ,,
29 CICCONE Giulio Trek – Segafredo ,,
30 ROSSKOPF Joey CCC Team ,,
31 BERNARD Julien Trek – Segafredo ,,
32 VALGREN Michael Team Dimension Data ,,
33 FUGLSANG Jakob Astana Pro Team ,,
34 KRUIJSWIJK Steven Team Jumbo-Visma ,,
35 BUCHMANN Emanuel BORA – hansgrohe ,,
36 CHEREL Mickaël AG2R La Mondiale ,,
37 MOLLEMA Bauke Trek – Segafredo ,,
38 SÁNCHEZ Luis León Astana Pro Team ,,
39 PORTE Richie Trek – Segafredo ,,
40 VUILLERMOZ Alexis AG2R La Mondiale ,,
41 PINOT Thibaut Groupama – FDJ ,,
42 KANGERT Tanel EF Education First ,,
43 DEVENYNS Dries Deceuninck – Quick Step ,,
44 MOSCON Gianni Team INEOS ,,
45 BERNAL Egan Team INEOS ,,
46 SCHACHMANN Maximilian BORA – hansgrohe ,,
47 EDET Nicolas Cofidis, Solutions Crédits ,,
48 REICHENBACH Sébastien Groupama – FDJ ,,
49 AMADOR Andrey Movistar Team ,,
50 KREUZIGER Roman Team Dimension Data ,,
51 QUINTANA Nairo Movistar Team ,,
52 YATES Adam Mitchelton-Scott ,,
53 MAS Enric Deceuninck – Quick Step ,,
54 TEUNS Dylan Bahrain Merida ,,
55 FRANK Mathias AG2R La Mondiale ,,
56 VALVERDE Alejandro Movistar Team ,,
57 BENNETT George Team Jumbo-Visma ,,
58 LANDA Mikel Movistar Team ,,
59 WOODS Michael EF Education First ,,
60 TAARAMÄE Rein Team Total Direct Energie ,,
61 URÁN Rigoberto EF Education First ,,
62 HENAO Sergio UAE-Team Emirates ,,
63 DE MARCHI Alessandro CCC Team ,,
64 VAN GARDEREN Tejay EF Education First ,,
65 ARU Fabio UAE-Team Emirates ,,
66 MARTIN Dan UAE-Team Emirates ,,
67 IZAGIRRE Gorka Astana Pro Team ,,
68 SOLER Marc Movistar Team ,,
69 HAIG Jack Mitchelton-Scott ,,
70 MOLARD Rudy Groupama – FDJ ,,
71 POELS Wout Team INEOS ,,
72 GESCHKE Simon CCC Team ,,
73 KELDERMAN Wilco Team Sunweb ,,
74 SICARD Romain Team Total Direct Energie ,,
75 HERRADA Jesús Cofidis, Solutions Crédits ,,
76 COSTA Rui UAE-Team Emirates ,,
77 ROCHE Nicolas Team Sunweb ,,
78 MOHORIČ Matej Bahrain Merida 0:17
79 CASTROVIEJO Jonathan Team INEOS 0:51
80 MÜHLBERGER Gregor BORA – hansgrohe 1:44
81 KÄMNA Lennard Team Sunweb 2:06
82 BOUET Maxime Team Arkéa Samsic 6:25
83 CALMEJANE Lilian Team Total Direct Energie 7:41
84 ZAKARIN Ilnur Team Katusha Alpecin ,,
85 SKUJIŅŠ Toms Trek – Segafredo ,,
86 DE GENDT Thomas Lotto Soudal 8:16
87 EIKING Odd Christian Wanty – Gobert Cycling Team ,,
88 PÉRICHON Pierre-Luc Cofidis, Solutions Crédits ,,
89 OURSELIN Paul Team Total Direct Energie ,,
90 NAESEN Oliver AG2R La Mondiale ,,
91 PAUWELS Serge CCC Team ,,
92 KING Ben Team Dimension Data ,,
93 TRATNIK Jan Bahrain Merida ,,
94 GONÇALVES José Team Katusha Alpecin ,,
95 SCHÄR Michael CCC Team ,,
96 WIŚNIOWSKI Łukasz CCC Team ,,
97 DE BUYST Jasper Lotto Soudal ,,
98 WELLENS Tim Lotto Soudal ,,
99 ROUX Anthony Groupama – FDJ ,,
100 GALLOPIN Tony AG2R La Mondiale ,,
101 GARCÍA CORTINA Iván Bahrain Merida ,,
102 OLIVEIRA Nelson Movistar Team ,,
103 KEUKELEIRE Jens Lotto Soudal ,,
104 DURBRIDGE Luke Mitchelton-Scott ,,
105 DENNIS Rohan Bahrain Merida ,,
106 CARUSO Damiano Bahrain Merida ,,
107 COSNEFROY Benoît AG2R La Mondiale ,,
108 GESBERT Élie Team Arkéa Samsic ,,
109 MOINARD Amaël Team Arkéa Samsic ,,
110 WÜRTZ SCHMIDT Mads Team Katusha Alpecin ,,
111 LAMPAERT Yves Deceuninck – Quick Step ,,
112 KRAGH ANDERSEN Søren Team Sunweb 11:04
113 KÜNG Stefan Groupama – FDJ 12:55
114 ASGREEN Kasper Deceuninck – Quick Step ,,
115 ROSSETTO Stéphane Cofidis, Solutions Crédits ,,
116 PEREZ Anthony Cofidis, Solutions Crédits ,,
117 CLARKE Simon EF Education First 13:48
118 ARNDT Nikias Team Sunweb ,,
119 PÖSTLBERGER Lukas BORA – hansgrohe ,,
120 BYSTRØM Sven Erik UAE-Team Emirates 14:48
121 HOULE Hugo Astana Pro Team ,,
122 LADAGNOUS Matthieu Groupama – FDJ ,,
123 VAN BAARLE Dylan Team INEOS ,,
124 DE KORT Koen Trek – Segafredo ,,
125 GOUGEARD Alexis AG2R La Mondiale ,,
126 MARTIN Tony Team Jumbo-Visma ,,
127 ERVITI Imanol Movistar Team ,,
128 JANSE VAN RENSBURG Reinardt Team Dimension Data ,,
129 DELAPLACE Anthony Team Arkéa Samsic ,,
130 TURGIS Anthony Team Total Direct Energie ,,
131 BONIFAZIO Niccolò Team Total Direct Energie ,,
132 OSS Daniel BORA – hansgrohe ,,
133 LEDANOIS Kévin Team Arkéa Samsic ,,
134 JUUL-JENSEN Christopher Mitchelton-Scott ,,
135 YATES Simon Mitchelton-Scott ,,
136 DE GENDT Aimé Wanty – Gobert Cycling Team 14:52
137 HEPBURN Michael Mitchelton-Scott 16:58
138 SCULLY Tom EF Education First ,,
139 BACKAERT Frederik Wanty – Gobert Cycling Team ,,
140 VERONA Carlos Movistar Team ,,
141 BERHANE Natnael Cofidis, Solutions Crédits ,,
142 BAK Lars Ytting Team Dimension Data ,,
143 BONNET William Groupama – FDJ ,,
144 VAN MELSEN Kevin Wanty – Gobert Cycling Team ,,
145 PASQUALON Andrea Wanty – Gobert Cycling Team ,,
146 LAPORTE Christophe Cofidis, Solutions Crédits ,,
147 DOWSETT Alex Team Katusha Alpecin ,,
148 HAGA Chad Team Sunweb ,,
149 BEVIN Patrick CCC Team ,,
150 GRELLIER Fabien Team Total Direct Energie ,,
151 VACHON Florian Team Arkéa Samsic ,,
152 HALLER Marco Team Katusha Alpecin ,,
153 LANGEVELD Sebastian EF Education First ,,
154 ROWE Luke Team INEOS ,,
155 EWAN Caleb Lotto Soudal ,,
156 MONFORT Maxime Lotto Soudal ,,
157 GREIPEL André Team Arkéa Samsic 18:37
158 KRISTOFF Alexander UAE-Team Emirates ,,
159 ZABEL Rick Team Katusha Alpecin ,,
160 JANSEN Amund Grøndahl Team Jumbo-Visma ,,
161 MØRKØV Michael Deceuninck – Quick Step ,,
162 DEBUSSCHERE Jens Team Katusha Alpecin ,,
163 LAENGEN Vegard Stake UAE-Team Emirates ,,
164 OFFREDO Yoann Wanty – Gobert Cycling Team ,,
165 NIZZOLO Giacomo Team Dimension Data ,,
166 BURGHARDT Marcus BORA – hansgrohe ,,
167 CORT Magnus Astana Pro Team ,,
168 TEUNISSEN Mike Team Jumbo-Visma ,,
169 TERPSTRA Niki Team Total Direct Energie ,,
170 GROENEWEGEN Dylan Team Jumbo-Visma ,,
171 PHILIPSEN Jasper UAE-Team Emirates ,,
172 KLUGE Roger Lotto Soudal ,,
173 RICHEZE Maximiliano Deceuninck – Quick Step ,,
174 VIVIANI Elia Deceuninck – Quick Step ,,
175 CUMMINGS Steve Team Dimension Data ,,
176 BOL Cees Team Sunweb ,,

Klasyfikacja generalna po piątym etapie:

1 1 ALAPHILIPPE Julian Deceuninck – Quick Step 18:44:12
2 2 VAN AERT Wout Team Jumbo-Visma 0:14
3 3 KRUIJSWIJK Steven Team Jumbo-Visma 0:25
4 4 BENNETT George Team Jumbo-Visma ,,
5 5 MATTHEWS Michael Team Sunweb 0:40
6 6 BERNAL Egan Team INEOS ,,
7 7 THOMAS Geraint Team INEOS 0:45
8 8 MAS Enric Deceuninck – Quick Step 0:46
9 18 ▲9 SAGAN Peter BORA – hansgrohe 0:50
10 9 ▼1 VAN AVERMAET Greg CCC Team 0:51
11 10 ▼1 WOODS Michael EF Education First ,,
12 11 ▼1 KELDERMAN Wilco Team Sunweb ,,
13 12 ▼1 PINOT Thibaut Groupama – FDJ 0:52
14 13 ▼1 URÁN Rigoberto EF Education First 0:53
15 14 ▼1 VAN GARDEREN Tejay EF Education First ,,
16 15 ▼1 COLBRELLI Sonny Bahrain Merida 0:56
17 20 ▲3 TRENTIN Matteo Mitchelton-Scott 0:57
18 16 ▼2 GAUDU David Groupama – FDJ ,,
19 17 ▼2 MOLARD Rudy Groupama – FDJ ,,
20 19 ▼1 ROCHE Nicolas Team Sunweb 1:00
21 21 NIBALI Vincenzo Bahrain Merida 1:01
22 23 ▲1 LUTSENKO Alexey Astana Pro Team 1:06
23 22 ▼1 YATES Adam Mitchelton-Scott ,,
24 24 IMPEY Daryl Mitchelton-Scott ,,
25 25 FUGLSANG Jakob Astana Pro Team ,,
26 26 SÁNCHEZ Luis León Astana Pro Team ,,
27 27 BILBAO Pello Astana Pro Team ,,
28 28 KONRAD Patrick BORA – hansgrohe 1:11
29 30 ▲1 BUCHMANN Emanuel BORA – hansgrohe ,,
30 31 ▲1 EDET Nicolas Cofidis, Solutions Crédits 1:18
31 32 ▲1 HERRADA Jesús Cofidis, Solutions Crédits ,,
32 34 ▲2 BOASSON HAGEN Edvald Team Dimension Data 1:19
33 33 KREUZIGER Roman Team Dimension Data ,,
34 35 ▲1 BENOOT Tiesj Lotto Soudal ,,
35 36 ▲1 MARTIN Dan UAE-Team Emirates 1:28
36 37 ▲1 COSTA Rui UAE-Team Emirates ,,
37 38 ▲1 QUINTANA Nairo Movistar Team 1:30
38 40 ▲2 VALVERDE Alejandro Movistar Team ,,
39 41 ▲2 LANDA Mikel Movistar Team ,,
40 39 ▼1 SOLER Marc Movistar Team ,,
41 42 ▲1 STUYVEN Jasper Trek – Segafredo 1:34
42 44 ▲2 CICCONE Giulio Trek – Segafredo 1:43
43 43 PORTE Richie Trek – Segafredo ,,
44 45 ▲1 FELLINE Fabio Trek – Segafredo ,,
45 46 ▲1 MOLLEMA Bauke Trek – Segafredo ,,
46 47 ▲1 BARDET Romain AG2R La Mondiale 1:44
47 48 ▲1 AMADOR Andrey Movistar Team 1:48
48 49 ▲1 VALGREN Michael Team Dimension Data 2:00
49 50 ▲1 TAARAMÄE Rein Team Total Direct Energie 2:07
50 51 ▲1 HAIG Jack Mitchelton-Scott 2:15
51 52 ▲1 BARGUIL Warren Team Arkéa Samsic 2:16
52 53 ▲1 MEURISSE Xandro Wanty – Gobert Cycling Team 2:18
53 54 ▲1 ARU Fabio UAE-Team Emirates 2:19
54 55 ▲1 MARTIN Guillaume Wanty – Gobert Cycling Team 2:23
55 56 ▲1 TEUNS Dylan Bahrain Merida 2:27
56 57 ▲1 MOSCON Gianni Team INEOS 2:33
57 58 ▲1 GESCHKE Simon CCC Team 2:44
58 29 ▼29 MÜHLBERGER Gregor BORA – hansgrohe 2:55
59 59 REICHENBACH Sébastien Groupama – FDJ 2:56
60 60 SCHACHMANN Maximilian BORA – hansgrohe 3:03
61 61 FRANK Mathias AG2R La Mondiale 3:12
62 62 VUILLERMOZ Alexis AG2R La Mondiale 3:16
63 63 POELS Wout Team INEOS 3:31
64 64 CHEREL Mickaël AG2R La Mondiale 3:43
65 65 POLITT Nils Team Katusha Alpecin 4:11
66 66 KANGERT Tanel EF Education First 4:13
67 68 ▲1 KWIATKOWSKI Michał Team INEOS 4:31
68 70 ▲2 DE MARCHI Alessandro CCC Team 4:40
69 72 ▲3 BERNARD Julien Trek – Segafredo 5:03
70 74 ▲4 SIMON Julien Cofidis, Solutions Crédits 5:41
71 76 ▲5 DE PLUS Laurens Team Jumbo-Visma 5:48
72 77 ▲5 ROSSKOPF Joey CCC Team 5:52
73 78 ▲5 KÄMNA Lennard Team Sunweb 9:05
74 82 ▲8 MOHORIČ Matej Bahrain Merida 9:30
75 80 ▲5 CASTROVIEJO Jonathan Team INEOS 9:34
76 83 ▲7 HENAO Sergio UAE-Team Emirates 9:39
77 91 ▲14 FRAILE Omar Astana Pro Team 10:48
78 94 ▲16 SICARD Romain Team Total Direct Energie 11:02
79 95 ▲16 IZAGIRRE Gorka Astana Pro Team ,,
80 67 ▼13 TRATNIK Jan Bahrain Merida 12:37
81 71 ▼10 ZAKARIN Ilnur Team Katusha Alpecin 12:38
82 111 ▲29 BETTIOL Alberto EF Education First 14:20
83 119 ▲36 DEVENYNS Dries Deceuninck – Quick Step 15:00
84 97 ▲13 BOUET Maxime Team Arkéa Samsic 17:36
85 86 ▲1 ROUX Anthony Groupama – FDJ 18:36
86 88 ▲2 OLIVEIRA Nelson Movistar Team 18:41
87 73 ▼14 CLARKE Simon EF Education First 18:52
88 93 ▲5 DENNIS Rohan Bahrain Merida 19:06
89 96 ▲7 PÉRICHON Pierre-Luc Cofidis, Solutions Crédits 19:25
90 98 ▲8 WÜRTZ SCHMIDT Mads Team Katusha Alpecin 19:30
91 99 ▲8 EIKING Odd Christian Wanty – Gobert Cycling Team 19:34
92 107 ▲15 CALMEJANE Lilian Team Total Direct Energie 20:51
93 92 ▼1 KRAGH ANDERSEN Søren Team Sunweb 21:52
94 81 ▼13 KÜNG Stefan Groupama – FDJ 21:56
95 108 ▲13 DE GENDT Thomas Lotto Soudal 22:11
96 109 ▲13 KEUKELEIRE Jens Lotto Soudal 22:15
97 112 ▲15 GONÇALVES José Team Katusha Alpecin 22:38
98 75 ▼23 PASQUALON Andrea Wanty – Gobert Cycling Team 22:41
99 114 ▲15 DURBRIDGE Luke Mitchelton-Scott 22:49
100 118 ▲18 DE BUYST Jasper Lotto Soudal 23:07
101 85 ▼16 PEREZ Anthony Cofidis, Solutions Crédits 23:14
102 69 ▼33 TEUNISSEN Mike Team Jumbo-Visma 23:15
103 120 ▲17 KING Ben Team Dimension Data 23:35
104 121 ▲17 NAESEN Oliver AG2R La Mondiale 23:44
105 123 ▲18 OURSELIN Paul Team Total Direct Energie 23:50
106 79 ▼27 BERHANE Natnael Cofidis, Solutions Crédits 23:58
107 127 ▲20 GALLOPIN Tony AG2R La Mondiale 24:21
108 128 ▲20 GESBERT Élie Team Arkéa Samsic 24:24
109 130 ▲21 LAMPAERT Yves Deceuninck – Quick Step 24:28
110 131 ▲21 CARUSO Damiano Bahrain Merida 24:29
111 136 ▲25 WIŚNIOWSKI Łukasz CCC Team 24:40
112 84 ▼28 HOULE Hugo Astana Pro Team 24:44
113 139 ▲26 MOINARD Amaël Team Arkéa Samsic 24:45
114 143 ▲29 WELLENS Tim Lotto Soudal 24:50
115 154 ▲39 SKUJIŅŠ Toms Trek – Segafredo 24:54
116 150 ▲34 COSNEFROY Benoît AG2R La Mondiale 25:12
117 100 ▼17 ARNDT Nikias Team Sunweb 25:16
118 101 ▼17 JANSE VAN RENSBURG Reinardt Team Dimension Data 26:29
119 102 ▼17 YATES Simon Mitchelton-Scott 26:36
120 103 ▼17 OSS Daniel BORA – hansgrohe 26:42
121 160 ▲39 PAUWELS Serge CCC Team 26:47
122 162 ▲40 GARCÍA CORTINA Iván Bahrain Merida 27:08
123 87 ▼36 BAK Lars Ytting Team Dimension Data 27:20
124 90 ▼34 LAPORTE Christophe Cofidis, Solutions Crédits 27:28
125 89 ▼36 VIVIANI Elia Deceuninck – Quick Step 29:03
126 106 ▼20 MONFORT Maxime Lotto Soudal 29:40
127 122 ▼5 VAN BAARLE Dylan Team INEOS 30:17
128 169 ▲41 SCHÄR Michael CCC Team 30:25
129 126 ▼3 TURGIS Anthony Team Total Direct Energie 30:39
130 129 ▼1 ERVITI Imanol Movistar Team 30:59
131 104 ▼27 BURGHARDT Marcus BORA – hansgrohe 31:00
132 132 BONIFAZIO Niccolò Team Total Direct Energie 31:04
133 135 ▲2 BYSTRØM Sven Erik UAE-Team Emirates 31:07
134 105 ▼29 PHILIPSEN Jasper UAE-Team Emirates 31:08
135 137 ▲2 DELAPLACE Anthony Team Arkéa Samsic 31:14
136 138 ▲2 GOUGEARD Alexis AG2R La Mondiale 31:16
137 113 ▼24 BEVIN Patrick CCC Team 31:21
138 140 ▲2 DE GENDT Aimé Wanty – Gobert Cycling Team 31:23
139 124 ▼15 LANGEVELD Sebastian EF Education First 32:38
140 125 ▼15 VACHON Florian Team Arkéa Samsic 32:41
141 110 ▼31 ZABEL Rick Team Katusha Alpecin 32:55
142 166 ▲24 ROSSETTO Stéphane Cofidis, Solutions Crédits 33:11
143 115 ▼28 NIZZOLO Giacomo Team Dimension Data 33:23
144 116 ▼28 KRISTOFF Alexander UAE-Team Emirates 33:26
145 161 ▲16 DE KORT Koen Trek – Segafredo 33:27
146 117 ▼29 KLUGE Roger Lotto Soudal 33:28
147 144 ▼3 BONNET William Groupama – FDJ 33:35
148 145 ▼3 GRELLIER Fabien Team Total Direct Energie ,,
149 146 ▼3 HALLER Marco Team Katusha Alpecin 33:46
150 147 ▼3 EWAN Caleb Lotto Soudal 33:51
151 149 ▼2 VAN MELSEN Kevin Wanty – Gobert Cycling Team 33:54
152 151 ▼1 ROWE Luke Team INEOS 33:55
153 153 DOWSETT Alex Team Katusha Alpecin 34:10
154 164 ▲10 LEDANOIS Kévin Team Arkéa Samsic 34:30
155 165 ▲10 JUUL-JENSEN Christopher Mitchelton-Scott 34:35
156 133 ▼23 CORT Magnus Astana Pro Team 34:55
157 134 ▼23 LAENGEN Vegard Stake UAE-Team Emirates 34:56
158 141 ▼17 CUMMINGS Steve Team Dimension Data 35:08
159 142 ▼17 BOL Cees Team Sunweb 35:09
160 171 ▲11 ASGREEN Kasper Deceuninck – Quick Step 35:21
161 159 ▼2 HEPBURN Michael Mitchelton-Scott 35:22
162 148 ▼14 GREIPEL André Team Arkéa Samsic 35:30
163 152 ▼11 JANSEN Amund Grøndahl Team Jumbo-Visma 35:39
164 155 ▼9 RICHEZE Maximiliano Deceuninck – Quick Step 35:55
165 156 ▼9 TERPSTRA Niki Team Total Direct Energie 35:56
166 170 ▲4 PÖSTLBERGER Lukas BORA – hansgrohe 36:11
167 163 ▼4 VERONA Carlos Movistar Team 36:15
168 157 ▼11 GROENEWEGEN Dylan Team Jumbo-Visma 36:51
169 158 ▼11 MØRKØV Michael Deceuninck – Quick Step 36:52
170 172 ▲2 MARTIN Tony Team Jumbo-Visma 37:30
171 174 ▲3 LADAGNOUS Matthieu Groupama – FDJ 37:43
172 168 ▼4 SCULLY Tom EF Education First 38:29
173 167 ▼6 DEBUSSCHERE Jens Team Katusha Alpecin 39:34
174 173 ▼1 HAGA Chad Team Sunweb 39:51
175 176 ▲1 BACKAERT Frederik Wanty – Gobert Cycling Team 41:47
176 175 ▼1 OFFREDO Yoann Wanty – Gobert Cycling Team 43:26