Fot. Młoda Photography / naszosie.pl

Na starcie trudnego wyścigu w Rumunii stanie 19 ekip. Wśród nich jest CCC Development Team, w którego składzie znalazł się świeżo upieczony mistrz Polski Michał Paluta.

CCC Development Team liczy na dobry wynik w Sibiu Cycling Tour. W składzie znaleźli się: Piotr Brożyna, Szymon Tracz, Kacper Walkowiak, Attila Valter, Piotr Pękala i Michał Paluta. Ten ostatni pojedzie po raz pierwszy w koszulce mistrza Polski.

Wśród faworytów są kolarze Androni Giocattoli-Sidermec z Danielem Munozem i Mattią Frapporti oraz Gazprom-Rusvelo. Rok temu wyścig wygrał Ivan Ramiro Sosa, a wcześniej triumfował Egan Bernal.

ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC
BISOLTI Alessandro
BUSATO Matteo
FRAPPORTI Mattia
PELUCCHI Matteo
MUÑOZ Daniel
RIVERA Kevin

GAZPROM RUSVELO
ARSLANOV Ildar
KOBERNYAK Evgeny
SHILOV Sergey
VOROBYEV Anton
STASH Mamyr
NEDRASOV Denis

TEAM NOVAK
NOVAK Carol Eduard
BALÁZSI Lóránt
DEMENTYEV Yegor
RESTREPO Jaime
MOLINA Wilmar
ARROYAVE CAÑAS Daniel

GIOTTI VICTORIA – PALOMAR
CRISTA Daniel
DIMA Emil
ONESTI Emanuele
STERBINI Simone
STACCHIOTTI Riccardo
VULCAN Denis Marian

MONKEY TOWN – A BLOC CT
JANSSEN Adriaan
VAN DER VEEKENS Mel
DE JONGE Maarten
SLIK Ivar
LOOHUIS Lars
PLUIMERS Rick

CCC DEVELOPMENT TEAM
BROŻYNA Piotr
PALUTA Michał
PĘKALA Piotr
TRACZ Szymon
VALTER Attila
WALKOWIAK Kacper

PANNON CYCLING TEAM
PELIKÁN János
MORICZ Daniel
FORRAY Andras
OROSZ Gergő
FETTER Erik
SZATMARY Andras

AKROS – THOMUS
AEBI Antoine
GÜLLER Timo
PAROZ Justin
SELENATI Nico
SUTER Joel
VOISARD Yannis

ELKOV – AUTHOR
BÁRTA Jan
HNÍK Karel
KANKOVSKY Alois
KUKRLE Michael
NEUMANN Dominik
OTRUBA Jakub

ADRIA MOBIL
KATRAŠNIK Gašper
RAJOVIĆ Dušan
ROGINA Radoslav
PER Gorazd
OMRZEL Aljaž
JARC Aljaž

CYCLING TEAM FRIULI
AMADIO Emanuele
BAIS Mattia
CAVICCHIOLI Jacopo
DONEGÀ Matteo
FERRONATO Filippo
VENCHIARUTTI Nicola

SANGEMINI – TREVIGIANI – MG.KVIS
BONIFAZIO Leonardo
DI SANTE Antonio
MAZZUCCO Fabio
PUCCIONI Dario
TOTÒ Paolo
ZANA Filippo

MASSI VIVO – GRUPO ORESY
CASENY Ruben
MIÑO Gustavo Adolfo
SALAS Juan
MALATSETXEBARRIA Oskar
FERRER Jorge
MAIDANA David Alexander

D’AMICO – UM TOOLS
BURCHIO Federico
KUSTADINCHEV Roman
MARTINELLI Ivan
MOSCA Jacopo
OROCITO Franco
RAFFAELE Angelo

303PROJECT
NEWKIRK Isaiah
GONZÁLEZ Rolando
FONT Bernat
ELLWOOD Grant
STEPHENS Austin
AMIRI Alexander

INTERPRO CYCLING ACADEMY
SARAMOTINS Aleksejs
NAVARRO Gauthier
ISHIHARA Yuki
TORRES Pablo
HUDRY Florian
GUILLONNET Adrien

LOKOSPHINX
SVESHNIKOV Kirill
VDOVIN Alexander
SMIRNOV Aleksandr
NOVIKOV Savva
NIKIFOROV Arseny
BARSOV Aleksandr

AMORE & VITA – PRODIR
CELANO Danilo
FICARA Pierpaolo
MEUCCI Andrea
TIZZA Marco
HISHINUMA Yukinori
LUKŠEVICS Viesturs

RUMUNIA
GROSU Eduard Michael
TVETCOV Serghei
PLESEA Valentin
PETRACHE Marius
VASILOIU Valentin
CRISTIAN Mihnea Adrian

UKRAINA
SOLTASIUK Vladyslav
POLIVODA Oleksandr
BUTS Vitaliy
VASYLYUK Andriy
PREVAR Oleksandr
HOLOVASH Oleksandr