Miguel Angel Lopez (Astana) wygrał etap kończący się w stacji narciarskiej La Molina. Kolumbijczyk został nowym liderem wyścigu. Ładna jazda Rafała Majki (BORA-hansgrohe).

Czwarty etap wyścigu w Katalonii po raz kolejny znamionował walkę górali. Do przejechania było 150 kilometrów, a po drodze na kolarzy czekały Coll de Coubet, Port de la Creueta i dwukrotnie pokonywany podjazd do stacji narciarskiej La Molina.

W pierwszą ucieczkę zabrała się Łukasz Owsian (CCC Team), ale grupka Polaka szybko została doścignięta. Na Coll de Coubet przyjechał cały peleton, a premię górską wygrał Thomas de Gendt (Lotto Soudal).

Odjazd uformował się dopiero podczas pokonywanie Port de la Creueta (19,9 km długości; średnie nachylenie 4,7%). Na czele znaleźli się: James Knox (Deceuninck-Quick Step), Antonio Nibali, Damiano Caruso (Bahrain-Merida), Davide Villella (Astana), Patrick Bevin (CCC Team), Michael Storer, Michael Matthews (Team Sunweb), Tony Gallopin (AG2R La Mondiale), Giulio Ciccone, Niklas Eg (Trek-Segafredo), Carlos Verona, Marc Soler (Movistar), Hugh Carthy, Joe Dombrowski (EF Education First), Gregor Mülhberger, Max Schachmann (Bora-Hansgrohe), Daniel Navarro (Katusha-Alpecin), Tsgabu Grmay, Daryl Impey (Mitchelton-Scott), Sebastian Reichenbach (Groupama-FDJ), Guillame Martin (Wanty-Groupe Gobert), Jesús Herrada (Cofidis), Amaël Moinard (Arkéa-Samsic) i Mikel Bizkarra (Euskadi-Murias).

Z tej grupy jeszcze przed szczytem zaatakowali: Bevin, Verona i Mülhberger. Trójka jednak nie dała rady wypracować sobie dużej przewagi nad pozostałymi kolarzami z ucieczki. Premię górską na Port de la Creueta wygrał Verona.

Podczas pierwszego podjazdu pod La Molina (11,4 km długości; średnie nachylenie 4,3%) grupki na chwilę się zjechały, ale odpuszczać nie zamierzał Mülhberger. Dojechał do niego Soler (Movistar). Ta dwójka na 13 kilometrów przed metą miała prawie trzy minuty przewagi nad peletonem, który w zasięgu oczu miał już pozostałych kolarzy z ucieczki.

Dwa kilometry dalej tempa peletonu nie wytrzymał lider wyścigu Thomas de Gendt (Lotto Soudal). Mocna praca Pavla Sivakova (Team Sky) spowodowała, że grupa liderów wyścigu zaczęła topnieć już na początku finałowego podjazdu.

8 kilometrów przed metą skontrował Miguel Angel Lopez (Astana), ale dojechali do niego Egan Bernal (Sky), Nairo Quintana (Movistar) i Adam Yates (Mitchelton-Scott). “Superman” Lopez nie dawał za wygraną i po raz kolejny spróbował kolejnego ataku.

Kolumbijczyk dojechał do Martina (Wanty-Groupe Gobert), który został z ucieczki dnia. Prowadząca od dłuższego czasu dwójka (Mülhberger, Soler) został doścignięta przez Lopeza na 4300 metrów przed metą.

Z tyłu do grupki liderów dojechali Simon Yates (Mitchelton-Scott) i Steven Kruijswijk (Team Jumbo-Visma). Po chwili wytchnienia Adam Yates postanowił zaatakować z tej grupki, a jego koło utrzymał tylko Bernal.

Prowadząca trójka nie dała się doścignąć, a 600 metrów przed metą mocniej nacisnął Lopez, który zdecydowanie wygrał dzisiejszy etap. Kolumbijczyk z Astany dodatkowo został nowym liderem wyścigu. Drugi był Mülhberger, a trzeci Soler.

Dziesiąty linię mety przekroczył Rafał Majka (BORA-hansgrohe).

Wyniki czwartego etapu:

1 Miguel Angel Lopez Moreno (Col) Astana Pro Team 4:02:07
2 Gregor Mühlberger (AUT) Bora – Hansgrohe 0:00:16
3 Marc Soler (Esp) Movistar Team 0:00:16
4 Egan Arley Bernal Gomez (Col) Team Sky 0:00:16
5 Adam Yates (GBr) Mitchelton – Scott 0:00:16
6 Nairo Alexander Quintana Rojas (Col) Movistar Team 0:00:19
7 Steven Kruijswijk (Ned) Team Jumbo – Visma 0:00:19
8 Guillaume Martin (Fra) Wanty – Gobert Cycling Team 0:00:32
9 Michael Woods (Can) EF Education First 0:00:41
10 Rafał Majka (Pol) Bora – Hansgrohe 0:00:42
11 Daniel Martin (Irl) UAE Team Emirates 0:00:42
12 Romain Bardet (Fra) AG2R La Mondiale 0:00:43
13 Alejandro Valverde (Esp) Movistar Team 0:00:46
14 Simon Yates (GBr) Mitchelton – Scott 0:00:54
15 Wilco Kelderman (Ned) Team Sunweb 0:01:38
16 Enric Mas Nicolau (Esp) Deceuninck – Quick Step 0:01:46
17 Tony Gallopin (Fra) AG2R La Mondiale 0:01:48
18 Damiano Caruso (Ita) Bahrain Merida 0:01:51
19 Richie Porte (Aus) Trek – Segafredo 0:01:54
20 Richard Carapaz (Ecu) Movistar Team 0:01:55
21 Ilnur Zakarin (Rus) Team Katusha Alpecin 0:01:55
22 Hermann Pernsteiner (AUT) Bahrain Merida 0:01:55
23 Maximilian Schachmann (GER) Bora – Hansgrohe 0:01:55
24 Thibaut Pinot (Fra) Groupama – FDJ 0:01:55
25 Oscar Rodriguez Garaicoechea (Esp) Euskadi Basque Country – Murias 0:02:43
26 Odd Christian Eiking (Nor) Wanty – Gobert Cycling Team 0:02:51
27 Merhawi Kudus (Eri) Astana Pro Team 0:02:51
28 Riccardo Zoidl (AUT) CCC Team 0:02:54
29 John Darwin Atapuma Hurtado (Col) Cofidis Solutions Crédits 0:02:54
30 Cristian Rodriguez Martin (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:02:54
31 Warren Barguil (Fra) Team Arkéa – Samsic 0:04:08
32 Andrey Zeits (Kaz) Astana Pro Team 0:04:08
33 Fabien Doubey (Fra) Wanty – Gobert Cycling Team 0:04:08
34 Luis Angel Maté Mardones (Esp) Cofidis Solutions Crédits 0:04:08
35 Mikel Bizkarra Etxegibel (Esp) Euskadi Basque Country – Murias 0:04:14
36 Christopher Hamilton (Aus) Team Sunweb 0:04:22
37 Marco Minnaard (Ned) Wanty – Gobert Cycling Team 0:05:38
38 Garikoitz Bravo Oiarbide (Esp) Euskadi Basque Country – Murias 0:05:38
39 Davide Formolo (Ita) Bora – Hansgrohe 0:05:46
40 Floris De Tier (Bel) Team Jumbo – Visma 0:06:19
41 Daniel Navarro Garcia (Esp) Team Katusha Alpecin 0:06:46
42 Sébastien Reichenbach (SUI) Groupama – FDJ 0:06:46
43 Joseph Lloyd Dombrowski (USA) EF Education First 0:06:48
44 Laurens Ten Dam (Ned) CCC Team 0:06:48
45 Ben O’Connor (Aus) Team Dimension Data 0:08:55
46 Thomas De Gendt (Bel) Lotto Soudal 0:08:55
47 Rodrigo Contreras Pinzon (Col) Astana Pro Team 0:09:05
48 Patrick Bevin (NZl) CCC Team 0:09:17
49 Pello Bilbao Lopez De Armentia (Esp) Astana Pro Team 0:09:17
50 Thomas Degand (Bel) Wanty – Gobert Cycling Team 0:09:17
51 Pavel Sivakov (Rus) Team Sky 0:09:17
52 Simone Petilli (Ita) UAE Team Emirates 0:09:17
53 Giulio Ciccone (Ita) Trek – Segafredo 0:09:17
54 Simon Geschke (GER) CCC Team 0:09:17
55 Ivan Ramiro Sosa Cuervo (Col) Team Sky 0:09:27
56 Sepp Kuss (USA) Team Jumbo – Visma 0:11:17
57 Sebastian Henao Gomez (Col) Team Sky 0:11:17
58 Johan Esteban Chaves Rubio (Col) Mitchelton – Scott 0:11:17
59 Tsgabu Gebremaryam Grmay (Eth) Mitchelton – Scott 0:11:17
60 James Knox (GBr) Deceuninck – Quick Step 0:11:17
61 Andrea Garosio (Ita) Bahrain Merida 0:12:20
62 Davide Villella (Ita) Astana Pro Team 0:12:20
63 Fernando Barcelo Aragon (Esp) Euskadi Basque Country – Murias 0:12:20
64 Steff Cras (Bel) Team Katusha Alpecin 0:12:20
65 Antonio Nibali (Ita) Bahrain Merida 0:12:20
66 Jan Bakelants (Bel) Team Sunweb 0:12:20
67 Tobias Ludvigsson (Swe) Groupama – FDJ 0:12:20
68 Grega Bole (Slo) Bahrain Merida 0:12:20
69 Bart De Clercq (Bel) Wanty – Gobert Cycling Team 0:12:20
70 Axel Domont (Fra) AG2R La Mondiale 0:12:20
71 Cristian Camilo Muñoz Lancheros (Col) UAE Team Emirates 0:12:20
72 Lennard Hofstede (Ned) Team Jumbo – Visma 0:12:20
73 Amaël Moinard (Fra) Team Arkéa – Samsic 0:12:20
74 Tejay Van Garderen (USA) EF Education First 0:12:20
75 Andrey Amador (CRc) Movistar Team 0:12:20
76 Jonas Gregaard Wilsly (Den) Astana Pro Team 0:12:20
77 Jesús Herrada (Esp) Cofidis Solutions Crédits 0:12:20
78 Carlos Verona Quintanilla (Esp) Movistar Team 0:12:20
79 Kévin Ledanois (Fra) Team Arkéa – Samsic 0:13:23
80 Michael Storer (Aus) Team Sunweb 0:13:44
81 Nick Van Der Lijke (Ned) Roompot – Charles 0:16:02
82 Tanel Kangert (Est) EF Education First 0:16:02
83 Kilian Frankiny (SUI) Groupama – FDJ 0:16:02
84 Edward Ravasi (Ita) UAE Team Emirates 0:16:52
85 Jhonatan Manuel Narvaez Prado (Ecu) Team Sky 0:16:52
86 Angel Madrazo Ruiz (Esp) Burgos – BH 0:18:41
87 Michael Matthews (Aus) Team Sunweb 0:20:15
88 Jay McCarthy (Aus) Bora – Hansgrohe 0:20:18
89 Dion Smith (NZl) Mitchelton – Scott 0:20:18
90 Alvaro Cuadros Morata (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:20:18
91 Daryl Impey (RSA) Mitchelton – Scott 0:20:18
92 Ben Gastauer (Lux) AG2R La Mondiale 0:20:18
93 Rob Power (Aus) Team Sunweb 0:20:18
94 Maxime Monfort (Bel) Lotto Soudal 0:20:18
95 Eros Capecchi (Ita) Deceuninck – Quick Step 0:20:18
96 Jelle Vanendert (Bel) Lotto Soudal 0:20:18
97 Lennard Kämna (GER) Team Sunweb 0:20:18
98 Pieter Weening (Ned) Roompot – Charles 0:20:18
99 Hugh Carthy (GBr) EF Education First 0:20:18
100 Oscar Riesebeek (Ned) Roompot – Charles 0:23:09
101 Rory Sutherland (Aus) UAE Team Emirates 0:23:09
102 Bert-Jan Lindeman (Ned) Team Jumbo – Visma 0:23:09
103 Valerio Agnoli (Ita) Bahrain Merida 0:23:09
104 Bjorg Lambrecht (Bel) Lotto Soudal 0:23:09
105 Christian Knees (GER) Team Sky 0:23:09
106 Mathias De Witte (Bel) Roompot – Charles 0:23:09
107 Matteo Fabbro (Ita) Team Katusha Alpecin 0:23:09
108 Łukasz Owsian (Pol) CCC Team 0:23:09
109 Enrico Gasparotto (Ita) Team Dimension Data 0:23:09
110 Maurits Lammertink (Ned) Roompot – Charles 0:23:09
111 Antoine Duchesne (Can) Groupama – FDJ 0:23:09
112 Aleksandr Riabushenko (Blr) UAE Team Emirates 0:23:09
113 Imanol Erviti (Esp) Movistar Team 0:23:09
114 Pavel Kochetkov (Rus) Team Katusha Alpecin 0:23:09
115 Niklas Eg (Den) Trek – Segafredo 0:23:09
116 Fabio Sabatini (Ita) Deceuninck – Quick Step 0:23:09
117 Sebastian Mora Vedri (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:23:09
118 Natnael Berhane (Eri) Cofidis Solutions Crédits 0:23:09
119 Ryan Gibbons (RSA) Team Dimension Data 0:23:09
120 Dries Devenyns (Bel) Deceuninck – Quick Step 0:23:09
121 André Greipel (GER) Team Arkéa – Samsic 0:23:09
122 Sander Armée (Bel) Lotto Soudal 0:23:09
123 Petr Vakoc (Cze) Deceuninck – Quick Step 0:23:09
124 Nathan Brown (USA) EF Education First 0:23:09
125 Florian Vachon (Fra) Team Arkéa – Samsic 0:23:09
126 Ricardo Vilela (Por) Burgos – BH 0:23:09
127 Benoît Vaugrenard (Fra) Groupama – FDJ 0:23:09
128 Alexis Gougeard (Fra) AG2R La Mondiale 0:23:09
129 Jonathan Caicedo (Ecu) EF Education First 0:23:09
130 Peter Stetina (USA) Trek – Segafredo 0:23:09
131 Andreas Schillinger (GER) Bora – Hansgrohe 0:23:09
132 Amanuel Gebreigzabhier Werkilul (Eri) Team Dimension Data 0:23:09
133 François Bidard (Fra) AG2R La Mondiale 0:23:09
134 Phil Bauhaus (GER) Bahrain Merida 0:23:09
135 Geoffrey Bouchard (Fra) AG2R La Mondiale 0:23:09
136 Danilo Wyss (SUI) Team Dimension Data 0:23:09
137 Anthony Delaplace (Fra) Team Arkéa – Samsic 0:23:09
138 Diego Rubio Hernandez (Esp) Burgos – BH 0:23:09
139 Antwan Tolhoek (Ned) Team Jumbo – Visma 0:23:09
140 Michael Albasini (SUI) Mitchelton – Scott 0:23:09
141 Oscar Cabedo Carda (Esp) Burgos – BH 0:23:09
142 Josef Cerný (Cze) CCC Team 0:23:09
143 Brice Feillu (Fra) Team Arkéa – Samsic 0:23:09
144 Nelson Soto Martinez (Col) Caja Rural – Seguros RGA 0:23:09
145 Chris Froome (GBr) Team Sky 0:23:09
146 Sergio Samitier Samitier (Esp) Euskadi Basque Country – Murias 0:23:09
147 Mikel Iturria Segurola (Esp) Euskadi Basque Country – Murias 0:23:09
148 Mikel Aristi Gardoki (Esp) Euskadi Basque Country – Murias 0:23:09
149 Harm Vanhoucke (Bel) Lotto Soudal 0:23:09
150 Jacques Willem Janse Van Rensburg (RSA) Team Dimension Data 0:23:09
151 Thomas Leezer (Ned) Team Jumbo – Visma 0:23:09
152 Hugo Hofstetter (Fra) Cofidis Solutions Crédits 0:23:34
153 Alvaro José Hodeg Chagui (Col) Deceuninck – Quick Step 0:26:19
OTL William Clarke (Aus) Trek – Segafredo 0:34:35
DNF Rui Oliveira (Por) UAE Team Emirates
DNF Michael Gogl (AUT) Trek – Segafredo
DNF Rémy Mertz (Bel) Lotto Soudal
DNF Simon Špilak (Slo) Team Katusha Alpecin
DNF José Fernandes (Por) Burgos – BH
DNF James Mitri (NZl) Burgos – BH
DNF Gonzalo Serrano Rodriguez (Esp) Caja Rural – Seguros RGA
DNS Xandro Meurisse (Bel) Wanty – Gobert Cycling Team

Klasyfikacja generalna po czwartym etapie:

1 Miguel Angel Lopez Moreno (Col) Astana Pro Team 17:31:05
2 Adam Yates (GBr) Mitchelton – Scott 0:00:14
3 Egan Arley Bernal Gomez (Col) Team Sky 0:00:17
4 Nairo Alexander Quintana Rojas (Col) Movistar Team 0:00:25
5 Daniel Martin (Irl) UAE Team Emirates 0:00:46
6 Steven Kruijswijk (Ned) Team Jumbo – Visma 0:00:56
7 Michael Woods (Can) EF Education First 0:01:42
8 Romain Bardet (Fra) AG2R La Mondiale 0:01:44
9 Rafał Majka (Pol) Bora – Hansgrohe 0:02:27
10 Marc Soler (Esp) Movistar Team 0:02:36
11 Wilco Kelderman (Ned) Team Sunweb 0:02:37
12 Simon Yates (GBr) Mitchelton – Scott 0:02:39
13 Guillaume Martin (Fra) Wanty – Gobert Cycling Team 0:02:41
14 Ilnur Zakarin (Rus) Team Katusha Alpecin 0:02:49
15 Richard Carapaz (Ecu) Movistar Team 0:02:49
16 Thibaut Pinot (Fra) Groupama – FDJ 0:02:56
17 Enric Mas Nicolau (Esp) Deceuninck – Quick Step 0:02:59
18 Alejandro Valverde (Esp) Movistar Team 0:03:02
19 Maximilian Schachmann (GER) Bora – Hansgrohe 0:03:52
20 Hermann Pernsteiner (AUT) Bahrain Merida 0:03:56
21 Damiano Caruso (Ita) Bahrain Merida 0:04:22
22 Merhawi Kudus (Eri) Astana Pro Team 0:04:25
23 Cristian Rodriguez Martin (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:04:55
24 Oscar Rodriguez Garaicoechea (Esp) Euskadi Basque Country – Murias 0:04:57
25 Odd Christian Eiking (Nor) Wanty – Gobert Cycling Team 0:06:07
26 John Darwin Atapuma Hurtado (Col) Cofidis Solutions Crédits 0:06:37
27 Riccardo Zoidl (AUT) CCC Team 0:07:10
28 Luis Angel Maté Mardones (Esp) Cofidis Solutions Crédits 0:07:23
29 Andrey Zeits (Kaz) Astana Pro Team 0:07:44
30 Thomas De Gendt (Bel) Lotto Soudal 0:08:26
31 Joseph Lloyd Dombrowski (USA) EF Education First 0:09:13
32 Tony Gallopin (Fra) AG2R La Mondiale 0:09:15
33 Richie Porte (Aus) Trek – Segafredo 0:09:20
34 Garikoitz Bravo Oiarbide (Esp) Euskadi Basque Country – Murias 0:09:31
35 Laurens Ten Dam (Ned) CCC Team 0:09:32
36 Daniel Navarro Garcia (Esp) Team Katusha Alpecin 0:10:35
37 Giulio Ciccone (Ita) Trek – Segafredo 0:11:14
38 Gregor Mühlberger (AUT) Bora – Hansgrohe 0:11:19
39 Fabien Doubey (Fra) Wanty – Gobert Cycling Team 0:11:35
40 Warren Barguil (Fra) Team Arkéa – Samsic 0:11:35
41 Davide Formolo (Ita) Bora – Hansgrohe 0:11:42
42 James Knox (GBr) Deceuninck – Quick Step 0:13:01
43 Sébastien Reichenbach (SUI) Groupama – FDJ 0:13:07
44 Simone Petilli (Ita) UAE Team Emirates 0:13:19
45 Pello Bilbao Lopez De Armentia (Esp) Astana Pro Team 0:14:03
46 Ivan Ramiro Sosa Cuervo (Col) Team Sky 0:15:48
47 Christopher Hamilton (Aus) Team Sunweb 0:16:08
48 Pavel Sivakov (Rus) Team Sky 0:16:43
49 Mikel Bizkarra Etxegibel (Esp) Euskadi Basque Country – Murias 0:16:49
50 Johan Esteban Chaves Rubio (Col) Mitchelton – Scott 0:18:31
51 Patrick Bevin (NZl) CCC Team 0:19:06
52 Jesús Herrada (Esp) Cofidis Solutions Crédits 0:19:34
53 Floris De Tier (Bel) Team Jumbo – Visma 0:19:41
54 Rodrigo Contreras Pinzon (Col) Astana Pro Team 0:20:10
55 Thomas Degand (Bel) Wanty – Gobert Cycling Team 0:20:40
56 Tsgabu Gebremaryam Grmay (Eth) Mitchelton – Scott 0:21:31
57 Steff Cras (Bel) Team Katusha Alpecin 0:22:34
58 Davide Villella (Ita) Astana Pro Team 0:22:50
59 Cristian Camilo Muñoz Lancheros (Col) UAE Team Emirates 0:23:13
60 Sepp Kuss (USA) Team Jumbo – Visma 0:23:19
61 Tejay Van Garderen (USA) EF Education First 0:23:31
62 Axel Domont (Fra) AG2R La Mondiale 0:23:47
63 Tanel Kangert (Est) EF Education First 0:23:49
64 Sebastian Henao Gomez (Col) Team Sky 0:24:55
65 Bart De Clercq (Bel) Wanty – Gobert Cycling Team 0:25:29
66 Marco Minnaard (Ned) Wanty – Gobert Cycling Team 0:25:41
67 Ben O’Connor (Aus) Team Dimension Data 0:26:13
68 Carlos Verona Quintanilla (Esp) Movistar Team 0:26:26
69 Bjorg Lambrecht (Bel) Lotto Soudal 0:26:32
70 Kévin Ledanois (Fra) Team Arkéa – Samsic 0:27:25
71 Andrea Garosio (Ita) Bahrain Merida 0:27:30
72 Simon Geschke (GER) CCC Team 0:28:38
73 Hugh Carthy (GBr) EF Education First 0:28:53
74 Jhonatan Manuel Narvaez Prado (Ecu) Team Sky 0:29:00
75 Jelle Vanendert (Bel) Lotto Soudal 0:30:32
76 Lennard Hofstede (Ned) Team Jumbo – Visma 0:30:35
77 Ben Gastauer (Lux) AG2R La Mondiale 0:30:44
78 Ricardo Vilela (Por) Burgos – BH 0:30:48
79 Jonathan Caicedo (Ecu) EF Education First 0:31:32
80 Peter Stetina (USA) Trek – Segafredo 0:32:03
81 Fernando Barcelo Aragon (Esp) Euskadi Basque Country – Murias 0:32:30
82 Amaël Moinard (Fra) Team Arkéa – Samsic 0:32:52
83 Enrico Gasparotto (Ita) Team Dimension Data 0:33:23
84 Matteo Fabbro (Ita) Team Katusha Alpecin 0:34:20
85 Dion Smith (NZl) Mitchelton – Scott 0:34:36
86 Łukasz Owsian (Pol) CCC Team 0:34:49
87 Pavel Kochetkov (Rus) Team Katusha Alpecin 0:35:11
88 Edward Ravasi (Ita) UAE Team Emirates 0:35:46
89 Brice Feillu (Fra) Team Arkéa – Samsic 0:35:48
90 Geoffrey Bouchard (Fra) AG2R La Mondiale 0:35:52
91 Tobias Ludvigsson (Swe) Groupama – FDJ 0:36:32
92 François Bidard (Fra) AG2R La Mondiale 0:36:57
93 Dries Devenyns (Bel) Deceuninck – Quick Step 0:37:42
94 Mikel Iturria Segurola (Esp) Euskadi Basque Country – Murias 0:37:47
95 Natnael Berhane (Eri) Cofidis Solutions Crédits 0:38:04
96 Maurits Lammertink (Ned) Roompot – Charles 0:38:33
97 Nick Van Der Lijke (Ned) Roompot – Charles 0:39:06
98 Jay McCarthy (Aus) Bora – Hansgrohe 0:39:06
99 Bert-Jan Lindeman (Ned) Team Jumbo – Visma 0:39:34
100 Grega Bole (Slo) Bahrain Merida 0:39:42
101 Jan Bakelants (Bel) Team Sunweb 0:39:57
102 Pieter Weening (Ned) Roompot – Charles 0:40:15
103 Michael Matthews (Aus) Team Sunweb 0:40:39
104 Niklas Eg (Den) Trek – Segafredo 0:40:41
105 Antonio Nibali (Ita) Bahrain Merida 0:41:38
106 Maxime Monfort (Bel) Lotto Soudal 0:41:42
107 Antwan Tolhoek (Ned) Team Jumbo – Visma 0:42:33
108 Daryl Impey (RSA) Mitchelton – Scott 0:43:06
109 Valerio Agnoli (Ita) Bahrain Merida 0:43:08
110 Nathan Brown (USA) EF Education First 0:44:33
111 Rory Sutherland (Aus) UAE Team Emirates 0:45:26
112 Florian Vachon (Fra) Team Arkéa – Samsic 0:47:49
113 Jonas Gregaard Wilsly (Den) Astana Pro Team 0:48:10
114 Kilian Frankiny (SUI) Groupama – FDJ 0:48:20
115 Lennard Kämna (GER) Team Sunweb 0:49:57
116 Michael Storer (Aus) Team Sunweb 0:50:02
117 Mathias De Witte (Bel) Roompot – Charles 0:50:06
118 Ryan Gibbons (RSA) Team Dimension Data 0:50:06
119 Diego Rubio Hernandez (Esp) Burgos – BH 0:50:28
120 Eros Capecchi (Ita) Deceuninck – Quick Step 0:52:42
121 Christian Knees (GER) Team Sky 0:52:44
122 Angel Madrazo Ruiz (Esp) Burgos – BH 0:52:48
123 Oscar Riesebeek (Ned) Roompot – Charles 0:53:11
124 Anthony Delaplace (Fra) Team Arkéa – Samsic 0:53:30
125 Josef Cerný (Cze) CCC Team 0:53:58
126 Nelson Soto Martinez (Col) Caja Rural – Seguros RGA 0:55:33
127 Jacques Willem Janse Van Rensburg (RSA) Team Dimension Data 0:56:47
128 Andrey Amador (CRc) Movistar Team 0:57:03
129 Imanol Erviti (Esp) Movistar Team 0:57:54
130 Alvaro Cuadros Morata (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:57:55
131 Sander Armée (Bel) Lotto Soudal 0:58:19
132 Thomas Leezer (Ned) Team Jumbo – Visma 0:58:19
133 Mikel Aristi Gardoki (Esp) Euskadi Basque Country – Murias 0:58:25
134 Michael Albasini (SUI) Mitchelton – Scott 1:00:39
135 Sergio Samitier Samitier (Esp) Euskadi Basque Country – Murias 1:00:52
136 Amanuel Gebreigzabhier Werkilul (Eri) Team Dimension Data 1:02:09
137 Alexis Gougeard (Fra) AG2R La Mondiale 1:02:14
138 André Greipel (GER) Team Arkéa – Samsic 1:02:23
139 Harm Vanhoucke (Bel) Lotto Soudal 1:04:07
140 Chris Froome (GBr) Team Sky 1:04:16
141 Danilo Wyss (SUI) Team Dimension Data 1:05:10
142 Aleksandr Riabushenko (Blr) UAE Team Emirates 1:06:33
143 Petr Vakoc (Cze) Deceuninck – Quick Step 1:06:51
144 Phil Bauhaus (GER) Bahrain Merida 1:09:04
145 Oscar Cabedo Carda (Esp) Burgos – BH 1:11:14
146 Sebastian Mora Vedri (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 1:13:11
147 Benoît Vaugrenard (Fra) Groupama – FDJ 1:13:17
148 Fabio Sabatini (Ita) Deceuninck – Quick Step 1:13:52
149 Hugo Hofstetter (Fra) Cofidis Solutions Crédits 1:14:17
150 Rob Power (Aus) Team Sunweb 1:16:17
151 Antoine Duchesne (Can) Groupama – FDJ 1:17:15
152 Andreas Schillinger (GER) Bora – Hansgrohe 1:19:08
153 Alvaro José Hodeg Chagui (Col) Deceuninck – Quick Step 1:20:25