fot. BORA-hansgrohe / bettiniphoto

BORA-hansgrohe to kolejny zespół, który przedstawił skład na wyścig Mediolan-San Remo. W barwach niemieckiej drużyny pojedzie m.in. Maciej Bodnar.

Liderem BORA-hansgrohe powinien być Peter Sagan. Trzykrotnemu mistrzowi świata brakuje zwycięstwa w “La Primaverze” w bogatej kolekcji triumfów. Sagan w 2013 i 2017 roku był drugi. W obecnym sezonie Słowak jechał w Santos Tour Down, Vuelta a San Juan i Tirreno-Adriatico. Jednak odniósł tylko jedno zwycięstwo w Australii.

Mocny na finiszu w San Remo może być Sam Bennett. Irlandczyk wygrał ostatnio dwa etapy na Paryż-Nicea. Wcześniej triumfował także na Vuelta a San Juan i UAE Tour. W dotychczasowych startach w Mediolan-San Remo nie liczył się w walce o zwycięstwo.

Sagan i Bennett będą mieli do dyspozycji świetnych pomocników. Wśród nich jest Maciej Bodnar. Polak pojedzie w “Wiosennych Mistrzostwach Świata” po raz ósmy. W składzie Bora-hansgrohe na pierwszy monument w sezonie znaleźli się także: Jempy Drucker, Oscar Gatto, Daniel Oss i Marcus Burghardt.

BORA-hansgrohe na Mediolan-San Remo 2019: Peter Sagan, Sam Bennett, Maciej Bodnar, Jempy Drucker, Oscar Gatto, Daniel Oss, Marcus Burghardt.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments