Jazdą indywidualną na czas zakończy się 54. edycja Tirreno-Adriatico. Poniżej przedstawiamy kolejność startów poszczególnych zawodników.

Już tradycyjnie San Benedetto del Tronto będzie areną ostatniego etapy “wyścigu dwóch mórz”. Kolarze zmierzą się między sobą na trasie jazdy indywidualnej na czas, która liczy 10 kilometrów.

Jako pierwszy na rampie startowej pojawi się Phil Bauhaus (Bahrain-Merida), a ostatni oczywiście liderujący Adam Yates (Mitchelton-Scott). O 13:54 na trasie pojawi się Maciej Bodnar (BORA-hansgrohe), o 14:56 Rafał Majka (BORA-hansgrohe), a o 15:07 Łukasz Wiśniowski (CCC Team).

Kolejność startów do jazdy indywidualnej na czas Tirreno-Adriatico 2019:

1. 32 10008662484 BAUHAUS Phil Y GER TBM 13:25:00
2. 103 10005914758 BOEV Igor RUS GAZ 13:26:00
3. 122 10005391564 BRANDLE Matthias AUT ICA 13:27:00
4. 123 10007211730 CATAFORD Alexander CAN ICA 13:28:00
5. 186 10002839151 MARTENS Paul GER TJV 13:29:00
6. 185 10002858652 MARTIN Tony GER TJV 13:30:00
7. 97 10005933956 PHINNEY Taylor USA EF1 13:31:00
8. 36 10002427913 SIEBERG Marcel GER TBM 13:32:00
9. 84 10003308993 MORKOV Michael DEN DQT 13:33:00
10. 227 10008698153 TROIA Oliviero Y ITA UAD 13:34:00
11. 47 10006878795 WACKERMANN Luca ITA BRD 13:35:00
12. 222 10008664508 BOHLI Tom Y SUI UAD 13:36:00
13. 45 10006904057 SIMION Paolo ITA BRD 13:37:00
14. 42 10008983291 BRESCIANI Michael 13:38:00 Y ITA BRD
15. 87 10005502914 VIVIANI Elia ITA DQT 13:39:00
16. 104 10005890712 PORSEV Alexander RUS GAZ 13:40:00
17. 46 10007527786 TONELLI Alessandro 13:41:00 ITA BRD
18. 77 10006427242 VANBILSEN Kenneth 13:42:00 BEL COF
19. 133 10008913371 CAMPENAERTS Victor BEL LTS 13:43:00
20. 116 10007809894 SCOTSON Miles Y AUS GFC 13:44:00
21. 214 10037021850 IRIZAR ARAMBURU Markel 13:45:00 ESP TFS
22. 175 10005487554 KING Benjamin USA TDD 13:46:00
23. 85 10089627778 RICHEZE Maximiliano Arie ARG DQT 13:47:00
24. 197 10008694113 SCHMIDT Mads Würtz Y DEN TKA 13:48:00
25. 163 10007744624 PACIONI Luca ITA NSK 13:49:00
26. 187 10004519978 VAN EMDEN Jos NED TJV 13:50:00
27. 43 10006684896 MAESTRI Mirco ITA BRD 13:51:00
28. 202 10007881333 HAGA Chad USA SUN 13:52:00
29. 125 10008670669 DUNNE Conor IRL ICA 13:53:00
30. 52 10003349312 BODNAR Maciej POL BOH 13:54:00
31. 107 10009986334 CHERKASOV Nikolai Y RUS GAZ 13:55:00
32. 96 10004613948 MODOLO Sacha ITA EF1 13:56:00
33. 26 10004828459 GRUZDEV Dmitriy KAZ AST 13:57:00
34. 206 10009492139 POWER Rob Y AUS SUN 13:58:00
35. 223 10007890730 CONSONNI Simone Y ITA UAD 13:59:00
36. 145 10006291442 HEPBURN Michael AUS MTS 14:00:00
37. 6 10009164056 GANNA Filippo Y ITA SKY 14:01:00
38. 51 10005460373 SAGAN Peter SVK BOH 14:02:00
39. 23 10007219309 BIZHIGITOV Zhandos KAZ AST 14:03:00
40. 224 10007518692 CONTI Valerio ITA UAD 14:04:00
41. 55 10004693568 GATTO Oscar ITA BOH 14:05:00
42. 124 10028417041 CIMOLAI Davide ITA ICA 14:06:00
43. 117 10009104341 THOMAS Benjamin Y FRA GFC 14:07:00
44. 13 10005969524 DUVAL Julien FRA ALM 14:08:00
45. 74 10002963635 LEMOINE Cyril FRA COF 14:09:00
46. 34 10005889193 DENNIS Rohan AUS TBM 14:10:00
47. 165 10008653087 SCHÖNBERGER Sebastian Y AUT NSK 14:11:00
48. 196 10006175951 KUZNETSOV Viacheslav RUS TKA 14:12:00
49. 11 10008669659 DENZ Nico Y GER ALM 14:13:00
50. 126 10007935085 NEILANDS Krists Y LAT ICA 14:14:00
51. 7 10003267769 STANNARD Ian GBR SKY 14:15:00
52. 221 10008656828 GAVIRIA Fernando 14:16:00 Y COL UAD
53. 41 10006467860 BARBIN Enrico ITA BRD 14:17:00
54. 14 10011235311 GODON Dorian Y FRA ALM 14:18:00
55. 12 10005865248 DILLIER Silvan SUI ALM 14:19:00
56. 155 10006737238 PRADES REVERTER Eduard 14:20:00 ESP MOV
57. 173 10002302722 CUMMINGS Stephen GBR TDD 14:21:00
58. 57 10003263022 OSS Daniel ITA BOH 14:22:00
59. 66 10006145841 VAN KEIRSBULCK Guillaume 14:23:00 BEL CPT
60. 134 10074860237 HAGEN Carl Fredrik NOR LTS 14:24:00
61. 72 10007240325 BERHANE Natnael ERI COF 14:25:00
62. 95 10002833794 LANGEVELD Sebastian NED EF1 14:26:00
63. 114 10002695267 MORABITO Steve SUI GFC 14:27:00
64. 174 10006282247 JANSE VAN RENSBURG Reinardt RSA TDD 14:28:00
65. 151 10010209535 ARCAS Jorge ESP MOV 14:29:00
66. 147 10006720161 HOWSON Damien AUS MTS 14:30:00
67. 217 10006823528 STUYVEN Jasper BEL TFS 14:31:00
68. 25 10007991972 FRAILE MATARRANZ Omar ESP AST 14:32:00
69. 37 10006486452 TRATNIK Jan SLO TBM 14:33:00
70. 207 10002724872 ROCHE Nicolas IRL SUN 14:34:00
71. 53 10002416492 BURGHARDT Marcus GER BOH 14:35:00
72. 17 10004638196 VUILLERMOZ Alexis FRA ALM 14:36:00
73. 5 10005587887 PUCCIO Salvatore ITA SKY 14:37:00
74. 64 10006484533 VAN HOECKE Gijs BEL CPT 14:38:00
75. 112 10007499494 KÜNG Stefan SUI GFC 14:39:00
76. 15 10008883362 PETERS Nans Y FRA ALM 14:40:00
77. 65 10008699264 VAN HOOYDONCK Nathan 14:41:00 Y BEL CPT
78. 183 10010087778 DE PLUS Laurens Y BEL TJV 14:42:00
79. 164 10009373214 QUINTANA Dayer COL NSK 14:43:00
80. 172 10006883243 ANDERSEN Michael Valgren 14:44:00 DEN TDD
81. 121 10003085994 HERMANS Ben BEL ICA 14:45:00
82. 83 10008622876 LAMPAERT Yves BEL DQT 14:46:00
83. 161 10003105600 VISCONTI Giovanni 14:47:00 ITA NSK
84. 105 10003270904 ROVNY Ivan RUS GAZ 14:48:00
85. 82 10009743733 ASGREEN Kasper Y DEN DQT 14:49:00
86. 115 10003223919 ROUX Anthony FRA GFC 14:50:00
87. 157 10006655901 SÜTTERLIN Jasha GER MOV 14:51:00
88. 146 10005840188 JUUL JENSEN Christopher 14:52:00 DEN MTS
89. 212 10014404985 CONCI Nicola Y ITA TFS 14:53:00
90. 191 10005467447 BATTAGLIN Enrico ITA TKA 14:54:00
91. 22 10008661777 BALLERINI Davide Y ITA AST 14:55:00
92. 56 10005380450 MAJKA Rafał POL BOH 14:56:00
93. 137 10005966288 VAN DER SANDE Tosh BEL LTS 14:57:00
94. 144 10006291240 DURBRIDGE Luke AUS MTS 14:58:00
95. 215 10008689564 PEDERSEN Mads Y DEN TFS 14:59:00
96. 113 10003021128 LADAGNOUS Matthieu 15:00:00 FRA GFC
97. 162 10007742503 GABBURO Davide ITA NSK 15:01:00
98. 24 10003092765 CATALDO Dario ITA AST 15:02:00
99. 75 10006879203 PEREZ Anthony FRA COF 15:03:00
100. 177 10007170001 SLAGTER Tom-Jelte 15:04:00 NED TDD
101. 16 10007096542 VENTURINI Clement 15:05:00 FRA ALM
102. 135 10006919215 KEUKELEIRE Jens BEL LTS 15:06:00
103. 67 10006824235 WIŚNIOWSKI Łukasz POL CPT 15:07:00
104. 167 10005658114 ZARDINI Edoardo ITA NSK 15:08:00
105. 156 10002910990 ROJAS José ESP MOV 15:09:00
106. 127 10007914170 VAN ASBROECK Tom BEL ICA 15:10:00
107. 203 10046109336 KRAGH ANDERSEN Soeren 15:11:00 Y DEN SUN
108. 86 10002782264 STYBAR Zdenek CZE DQT 15:12:00
109. 143 10003299293 BOOKWALTER Brent USA MTS 15:13:00
110. 166 10008018850 VELASCO Simone Y ITA NSK 15:14:00
111. 62 10006002967 ROSSKOPF Joseph USA CPT 15:15:00
112. 63 10003078823 SCHAER Michael SUI CPT 15:16:00
113. 91 10005391261 VANMARCKE Sep BEL EF1 15:17:00
114. 76 10005842212 SIMON Julien FRA COF 15:18:00
115. 154 10005457646 OLIVEIRA Nelson POR MOV 15:19:00
116. 94 10003205630 KANGERT Tanel EST EF1 15:20:00
117. 2 10004617180 CASTROVIEJO Jonathan ESP SKY 15:21:00
118. 171 10003205327 KREUZIGER Roman CZE TDD 15:22:00
119. 194 10006919316 GONÇALVES José POR TKA 15:23:00
120. 106 10006795337 SHALUNOV Evgeny 15:24:00 RUS GAZ
121. 195 10008674612 GUERREIRO Rúben Y POR TKA 15:25:00
122. 211 10005818162 BRAMBILLA Gianluca ITA TFS 15:26:00
123. 54 10007518591 FORMOLO Davide ITA BOH 15:27:00
124. 184 10048456433 GESINK Robert NED TJV 15:28:00
125. 131 10006453110 WELLENS Tim BEL LTS 15:29:00
126. 35 10008686332 MOHORIC Matej Y SLO TBM 15:30:00
127. 61 10004451371 VAN AVERMAET Greg 15:31:00 BEL CPT
128. 152 10009165672 CARAPAZ Richard ECU MOV 15:32:00
129. 216 10006889206 SKUJINS Toms LAT TFS 15:33:00
130. 31 10002837838 NIBALI Vincenzo ITA TBM 15:35:00
131. 226 10050785746 POLANC Jan SLO UAD 15:37:00
132. 92 10008663090 BETTIOL Alberto ITA EF1 15:39:00
133. 27 10006877886 LUTSENKO Alexey KAZ AST 15:41:00
134. 132 10007750280 BENOOT Tiesj Y BEL LTS 15:43:00
135. 225 10003259685 FARIA DA COSTA Rui Alberto POR UAD 15:45:00
136. 93 10003032949 CLARKE Simon AUS EF1 15:47:00
137. 205 10008688352 OOMEN Sam Y NED SUN 15:49:00
138. 111 10006473722 PINOT Thibaut FRA GFC 15:51:00
139. 4 10086252279 POELS Wout NED SKY 15:53:00
140. 81 10007155752 ALAPHILIPPE Julian FRA DQT 15:55:00
141. 201 10007389259 DUMOULIN Tom NED SUN 15:57:00
142. 21 10003401246 FUGLSANG Jakob DEN AST 15:59:00
143. 181 10008888921 ROGLIC Primoz SLO TJV 16:01:00
144. 141 10007059055 YATES Adam GBR MTS 16:03:00