ASO/Alex Broadway

Podobnie jak w ubiegłych latach, ekipa Movistar nie ma zamiaru oddawać bez walki zwycięstwa w Paryż – Nicea 2019. Tym samym Eusebio Unzue postanowił wysłać do Francji bardzo mocny zespół.

Co oczywiste, w hiszpańskim zestawieniu nie mogło zabraknąć obrońcy tytułu, Marca Solera. Młody zawodnik będzie miał za zadanie ponownie poprowadzić zespół, walcząc o jak najwyższą pozycję. Swoistą „opcją B” będzie za to sam Nairo Quintana, który ma zamiar w tym roku nawiązywać do swoich najlepszych startów.

Nie da się ukryć, że praktycznie cały zespół podporządkowany będzie walce o jak najwyższe miejsce w klasyfikacji generalnej. Za pomoc odpowiedzialni będą bowiem Winner Anacona, który wygrał już Vuelta a San Juan, Rafael Valls, Hector Carratero i Imanol Erviti. Jedynym zawodnikiem znanym z szybkości na finiszu będzie Jurgen Roelandts.

Skład Movistar na Paryz – Nicea 2019: Marc Soler, Nairo Quintana, Winner Anacona, Rafael Valls, Hector Carratero, Imanol Erviti, Juegen Roelandts.

Poprzedni artykułJulian Alaphilippe dopisuje do swojego palmarès Strade Bianche!
Następny artykułRichie Porte zadebiutuje najprawdopodobniej w Tour of California
Dziennikarz z wykształcenia i pasji. Oprócz kolarstwa kocha żużel, o którym pisze na portalu speedwaynews.pl. W wolnych chwilach bawi się w tłumacza, amatorsko jeździ i do późnych godzin nocnych gra półzawodowo w CS:GO.
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments