Foto: Rally UHC Cycling

Brandon McNulty (Rally UHC Cycling) zakończył na dziewiątym miejscu wyścig Tour of Oman i jest zadowolony ze swojego progresu.

Niespełna 21- letni Amerykanin to mistrz świata juniorów w jeździe na czas z 2016 roku. Poza tym zdradzał spore inklinacje do jazdy w górach i miał wiele ofert z ekipy World Tour przed tym sezonem. MnCulty postanowił jednak, że zostanie w Rally UHC Cycling, aby krok po kroku rozwijać swoje umiejętności.

W roku ubiegłym podczas Tour of Oman upadł na jednym z etapów, a podczas królewskiego odcinka kończącego się na Green Mountain musiał zrezygnować z dalszej jazdy. Tym razem sezon zaczyna o wiele lepiej, ponieważ uplasował się na 9. miejscu w generalce, a w klasyfikacji młodzieżowej lepszy od niego okazał się tylko Élie Gesbert (Team Arkéa Samsic).

Już teraz widzę, że wraz z zespołem poczyniliśmy wielkie postępy. Poprzedni sezon po raz pierwszy w Pro Continental był dla nas bardzo wymagający. Tym razem wygląda to wiele lepiej. Dobrze czułem się na Green Mountain, a wiele pracy dla mnie wykonał Rob Britton. Póki co nie mam jeszcze formy na wygrywanie, ale liczę, że taki czas niedługo nastąpi

– powiedział po Tour of Oman Brandon McNulty.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments