Fot. naszosie.pl / Marek Bala

Już za 5 dni kolarze staną na starcie wyścigu Vuelta Comunitat Valenciana. Solidny skład na hiszpańską rywalizację wysyła ekipa CCC.

Wyścig w regionie Walencji odbędzie się między 6 a 10 lutego. Na trasie na kolarzy czekać będą zarówno ciężkie podjazdy, jak i przystępne pagórki, które mogą odpowiadać zawodnikom specjalizujących się w wyścigach jednodniowych.

Wydaje się, że ekipę CCC z pewnością będzie stać na co najmniej jedno zwycięstwo etapowe. Polski team wyślę bowiem do Hiszpanii kolarzy zebranych wokół Grega van Avermaeta. To właśnie Belg oraz Alessandro De Marchi oraz Łukasz Wiśniowski będą mieli największe szanse na odniesienie sukcesu.

Jednocześnie, co warto wspomnieć, “pomarańczowi” mogą też być widoczni w walce o klasyfikację generalną za sprawą Amaro Antunesa. Już przed rokiem Portugalczyk był tam 10, a teraz z pewnością będzie go stać na więcej.

Skład CCC Team na Vuelta Comunicat Valenciana: Greg van Avermaet, Łukasz Wiśniowski, Guillaume van Keirsbulck, Alessandro De Marchi, Amaro Antunes, Gijs van Hoecke, Michael Schar.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments