fot. Guillaume van Keirsbulck

Jak wiadomo, sezon 2019 Guillaume van Keirsbulck spędza w ekipie CCC. Tym samym warto przyjrzeć się nieco jego “codzienności”, a ona kręci się wokół… jego ukochanych, szybkich samochodów, które… są popularniejsze od niego samego.

Nie od dziś wiadomo, że van Keirsbulck to bardzo solidny zawodnik, który jednak nie ma na swoim koncie zbyt wielu wielkich sukcesów. Mimo to mogłoby się wydawać, że jest on bardzo popularny, a przynajmniej w Belgii. Zasadniczo niewiele się mylimy, choć… jego samochody i tak mają większe grono fanów.

W ostatnim czasie van Keirsbulck posiadał dwa piękne i szybkie samochody – matowe Audi RS6 C7 oraz Porsche GT3RS MK1, które są marzeniem niejednego fana motoryzacji. Van Keirsbulck postanowił wykorzystać więc sytuację, zakładając swoim maszynom… konto na instagramie. Obecnie obserwuje je ponad 36 tysięcy osób, czyli… dwa razy więcej, niż profil samego zawodnika.

Dodatkowo belgijski kolarz wciąż ma w planach rozwój kanału w serwisie youtube, na którym, a jakby inaczej, prezentowałby osiągi i możliwości aut. W tej kwestii jednak przed nim jeszcze wiele pracy.