fot. Roubaix Lille Metropole

Zgodnie z informacjami podawanymi przez L’Equipe, po długiej walce, działacze ekipy Roubaix-Lille Metropole zdołali zapewnić drużynie dalszy byt.

Jak wiadomo, od kilku miesięcy działacze zarządzający francuskim zespołem walczyli ze sporym i niezwykle męczącym problemem. Mowa oczywiście o problemach finansowych, które miały pojawić się wraz z odejściem głównego sponsora, który współpracował z zespołem od wielu lat.

Dziś stało się jasne, że francuski zespół nadal będzie funkcjonował. Działacze znaleźli bowiem ciekawego sponsora, który z pewnością będzie mógł utrzymać odpowiedni poziom finansowy w zespole. Jednocześnie zmieni się nazwa ekipy, która od teraz będzie znana jako Natura4Ever-Roubaix-Lille Métropole.

W przyszłym sezonie, w barwach francuskiego teamu jeździć będą m.in. Julien Antomarchi, Christophe Masson czy Tom Dernies.

Poprzedni artykułZmiany na trasie Gent – Wevelgem 2019
Następny artykułEkipa Hincapie’ego znalazła sponsora
Dziennikarz z wykształcenia i pasji. Oprócz kolarstwa kocha żużel, o którym pisze na portalu speedwaynews.pl. W wolnych chwilach bawi się w tłumacza, amatorsko jeździ i do późnych godzin nocnych gra półzawodowo w CS:GO.
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments