fot. Fortuneo - Oscaro

Upadek ekipy Armee de Terre wniósł bardzo dużo zamieszania we francuskim peletonie. Dziś dwóch kolejnych kolarzy „wojskowych” znalazło zatrudnienie w innej drużynie.

Dwoma zainteresowanymi są Steven Tronet i Morgan Kneisky, którzy mieli stosunkowo duży wpływ na wyniki swojej poprzedniej ekipy. W szczególności Tronet dał się w swojej karierze poznać jako zawodnik waleczny, który był w stanie m.in. zdobyć mistrzostwo kraju ze startu wspólnego.

Dziś kolarski świat obiegła informacja, iż obaj, do końca sezonu 2018, zakotwiczą w zespole Roubaix Lille Metropole, gdzie od samego początku będą zawodnikami, którzy będą mogli liczyć na numery zakończone numerem 1. Co ciekawe, dla Troneta będzie to powrót do przeszłości, gdyż reprezentował on barwy ekipy z Lille od 2007 do 2011 roku.

Poprzedni artykułRanking WorldTour: Impey liderem, Kwiato drugi!
Następny artykułTrofeo Alfredo Binda: Piękny triumf Niewiadomej!
Dziennikarz z wykształcenia i pasji. Oprócz kolarstwa kocha żużel, o którym pisze na portalu speedwaynews.pl. W wolnych chwilach bawi się w tłumacza, amatorsko jeździ i do późnych godzin nocnych gra półzawodowo w CS:GO.
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments