Drops Cycling Team

Niestety niedobre informacje napływają z Wielkiej Brytanii. Wiele wskazuje na to, że z kobiecej kolarskiej mapy zniknie ekipa Drops.

Jeden z najmocniejszych zespołów w stawce walczy obecnie z wielkimi problemami finansowymi, wynikającymi z odejścia głównego sponsora, czyli firmy Trek, która postanowiła stworzyć własny zespół Pań. Według informacji podawanych przez sam zarząd, na koncie bankowym ekipy brakuje 250 tysięcy funtów. W związku z tym zorganizowano… zbiórkę.

Nasz główny sponsor był niezwykle istotną częścią naszego budżetu, w którym po jego odejściu powstała bardzo duża dziura. W tym momencie przyszłość 12 zawodniczek i całej obsługi wisi na włosku. Tym samym, zgodnie z sugestiami niektórych osób, postanowiliśmy zorganizować zbiórkę na dalszą działaność

– czytamy w oficjalnym oświadczeniu zespołu.

Obecnie pomoc dla zespołu zaoferowało już wiele osób ze świata. Wśród nich są m.in. Jonathan Vaughters czy szefowie grupy JLT Condor.

Poprzedni artykułAlejandro Valverde: „nie pojadę w Tour de France 2019”
Następny artykułLuka Mezgec zostaje w drużynie Mitchelton-Scott
Dziennikarz z wykształcenia i pasji. Oprócz kolarstwa kocha żużel, o którym pisze na portalu speedwaynews.pl. W wolnych chwilach bawi się w tłumacza, amatorsko jeździ i do późnych godzin nocnych gra półzawodowo w CS:GO.
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments