Michał Kapusta / naszosie.pl

Amerykański producent został współsponsorem kobiecej ekipy Drops. Grupa Trek-Drops pierwszy start zaliczy w styczniowym Tour Down Under.

Grupa liczy 10 zawodniczek, a o współpracy z Trekiem opowiada menedżer ekipy – Tom Varney:

Współpraca z Trekiem jest niesamowicie emocjonująca. Zawsze dobrze nam się pracowało z tą marką, a to będzie kolejny krok dzięki któremu nasza ekipa może jeszcze lepiej prezentować się na tle rywalek.

W składzie grupy znalazła się Tayler Wiles, która w tym roku zajęła kilka wartościowych wyników m. in. zwycięstwo w Tour of the Gila, 2. miejsce w Tour de Feminin czy 5. miejsce w Internationale Thuringen Ladies Tour.

Zawodniczki Trek-Drops będą się ścigać na modelu Emonda w malowaniu „Miami Green” oraz czasówkach Speed Concept na komponentach Bontragera. Ekipa aktualnie przebywa w hiszpańskim Cambrils, gdzie przygotowuje się do nadchodzącego sezonu.

Pełen skład Trek-Drops na sezon 2018: Eva Buurman, Anna Christian, Lizzie Holden, Kathrin Hammes, Manon Lloyd, Annasley Park, Abby-Mae Parkinson, Hannah Payton, Lucy Shaw, Annie Simpson, Abi van Twisk, Molly Weaver, Tayler Wiles.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments