Michał Kapusta / naszosie.pl

Amerykański producent został współsponsorem kobiecej ekipy Drops. Grupa Trek-Drops pierwszy start zaliczy w styczniowym Tour Down Under.

Grupa liczy 10 zawodniczek, a o współpracy z Trekiem opowiada menedżer ekipy – Tom Varney:

Współpraca z Trekiem jest niesamowicie emocjonująca. Zawsze dobrze nam się pracowało z tą marką, a to będzie kolejny krok dzięki któremu nasza ekipa może jeszcze lepiej prezentować się na tle rywalek.

W składzie grupy znalazła się Tayler Wiles, która w tym roku zajęła kilka wartościowych wyników m. in. zwycięstwo w Tour of the Gila, 2. miejsce w Tour de Feminin czy 5. miejsce w Internationale Thuringen Ladies Tour.

Zawodniczki Trek-Drops będą się ścigać na modelu Emonda w malowaniu „Miami Green” oraz czasówkach Speed Concept na komponentach Bontragera. Ekipa aktualnie przebywa w hiszpańskim Cambrils, gdzie przygotowuje się do nadchodzącego sezonu.

Pełen skład Trek-Drops na sezon 2018: Eva Buurman, Anna Christian, Lizzie Holden, Kathrin Hammes, Manon Lloyd, Annasley Park, Abby-Mae Parkinson, Hannah Payton, Lucy Shaw, Annie Simpson, Abi van Twisk, Molly Weaver, Tayler Wiles.

Poprzedni artykułRafał Majka Will Return in the Tour de France Next Year
Następny artykułGeraint Thomas jest otwarty na oferty innych drużyn
Licencjat politologii na UAM, pracuje w sklepie rowerowym, półamatorsko jeździ rowerem. Za gadanie o dwóch kółkach chcą go wyrzucić z domu. Jeśli już nie zajmuje się rowerami, to marnuje czas na graniu w Fifę. W trakcie Tour de Pologne zazwyczaj jest na Woodstocku.
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments