Fot. Team Sunweb

Do niemieckiej drużyny dołączą Matt Winston i Albert Timmer. Po jedenastu latach pracę zmienia natomiast Tom Veelers.

Matt Winston w swojej trenerskiej karierze był związany z brytyjskim programem olimpijskim, a także z ekipą One Pro Cycling. Teraz postanowił spróbować swoich sił w niemieckiej drużynie:

Bardzo się cieszę, że odezwali się do mnie ludzie z Sunwebu. To dla mnie wielkie wyróżnienie i nobilitacja. Już nie mogę się doczekać rozpoczęcia pracy na poziomie World Tour.

Holender Albert Timmer rok temu zakończył profesjonalną karierę kolarską i był związany z projektem Keep Challenging Center. Teraz będzie odpowiedzialny za współpracę trenerską i mentalną z młodymi kolarzami:

To dla mnie zupełnie nowe wyzwanie. Jako kolarz doświadczyłem wiele pomocy ze strony starszych kolegów i teraz będę chciał się niejako odwdzięczyć. Chcę podzielić się swoją wiedzą i dołożyć cegiełkę do tej bardzo profesjonalnej machiny, jaką jest Sunweb.

Po jedenastu latach współpracy z Sunwebem nowy pomysł na życie znalazł natomiast Tom Veelers:

Dziewięć lat byłem tutaj jako kolarz,a potem dwa jako trener. Teraz chcę trochę więcej czasu poświęcić swojej rodzinie i dlatego szukałem jakiegoś wyzwania bliżej domu. Postanowiłem, że zwiążę się z projektem BikeChallenge.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments