Quick-Step Floors / © Tim De Waele

Już jutro rozpocznie się ostatni wyścig World Tour w sezonie – Tour of Guangxi. Na starcie imprezy pojawi się wiele ciekawych nazwisk, które z pewnością zapewnią kibicom sporo emocji.

Ze względu na płaską trasę wyścigu, zdecydowanie najciekawsze będą pojedynki sprinterów. Wśród nich znalazło się kilku bardzo mocnych zawodników, takich jak Dylan Groenewegen (LottoNL – Jumbo), Pascal Ackermann (BORA – hansgrohe), Fabio Jakobsen (Quick – Step Floors), Arnaud Demare (Groupama – FDJ) czy Max Walscheid (Sunweb).

Oczywiście na starcie nie zabraknie też zawodników, którzy na czwartym etapie powalczą o zwycięstwo w klasyfikacji generalnej. Wśród nich znajdują się Richie Porte (BMC), Fabio Aru (UAE  Team Emirates), Simon Geschke (Sunweb), Alexis Vuillermoz (AG2R), Felix Grossschartner (BORA – hansgrohe) czy Sepp Kuss (LottoNL – Jumbo).

Lista startowa Gee-Tour of Guangxi 2018:

LOTTO SOUDAL 
1 ARMÉE Sander
2 HANSEN Adam
3 MERTZ Rémy
4 NAESEN Lawrence
5 VAN DER SANDE Tosh
6 VANHOUCKE Harm
7 WOUTERS Enzo

AG2R LA MONDIALE
11 VUILLERMOZ Alexis
12 DUVAL Julien
13 DILLIER Silvan
14 DOMONT Axel
15 PARET-PEINTRE Aurélien
16 VANDENBERGH Stijn
17 VENTURINI Clément

ASTANA PRO TEAM
21 BIZHIGITOV Zhandos
22 DE VREESE Laurens
23 FOMINYKH Daniil
24 GRIVKO Andrey
25 MINALI Riccardo
26 SÁNCHEZ Luis León
27 VILLELLA Davide

BAHRAIN – MERIDA 
31 AGNOLI Valerio
32 ARASHIRO Yukiya
33 BOARO Manuele
34 FENG Chun Kai
35 PERNSTEINER Hermann
36 VISCONTI Giovanni
37 WANG Meiyin

BMC RACING 
41 PORTE Richie
42 KÜNG Stefan
43 ROELANDTS Jürgen
44 SCHÄR Michael
45 SCOTSON Miles
46 VAN HOOYDONCK Nathan

BORA-HANSGROHE
51 ACKERMANN Pascal
52 BAŠKA Erik
53 GROßSCHARTNER Felix
54 KENNAUGH Peter
55 SCHILLINGER Andreas
56 SCHWARZMANN Michael
57 SELIG Rüdiger

GROUPAMA-FDJ
61 ARMIRAIL Bruno
62 DELAGE Mickaël
63 DÉMARE Arnaud
64 GUARNIERI Jacopo
65 KONOVALOVAS Ignatas
66 LE GAC Olivier
67 SINKELDAM Ramon

MITCHELTON-SCOTT 
71 BEWLEY Sam
72 HAMILTON Lucas
73 KLUGE Roger
74 MEYER Cameron
75 MEZGEC Luka
76 TRENTIN Matteo
77 VERONA Carlos

MOVISTAR  
81 ANACONA Winner
82 ARCAS Jorge
83 BARBERO Carlos
84 BETANCUR Carlos
85 FERNÁNDEZ Rubén
86 QUINTANA Dayer
87 SÜTTERLIN Jasha

QUICK-STEP FLOORS
91 CAVAGNA Rémi
92 DEVENYNS Dries
93 GILBERT Philippe
94 JAKOBSEN Fabio
95 MARTINELLI Davide
96 NARVÁEZ Jhonatan
97 SCHACHMANN Maximilian

DIMENSION DATA
101 BERHANE Natnael
102 DEBESAY Mekseb
103 DLAMINI Nic
104 EISEL Bernhard
105 JANSE VAN RENSBURG Reinardt
106 MORTON Lachlan
107 THOMSON Jay Robert

EF-DRAPAC
111 CARTHY Hugh
112 CLARKE Will
113 MAGNUSSON Kim
114 MCLAY Daniel
115 URÁN Rigoberto
116 VAN DEN BERG Julius
117 VANMARCKE Sep

KATUSHA ALPECIN 
121 BIERMANS Jenthe
122 DOWSETT Alex
123 GONÇALVES José
124 HALLER Marco
125 KUZNETSOV Vyacheslav
126 MARTIN Tony
127 PLANCKAERT Baptiste

LOTTONL-JUMBO 
131 EENKHOORN Pascal
132 GROENEWEGEN Dylan
133 KUSS Sepp
134 POWLESS Neilson
135 ROOSEN Timo
136 VAN HOECKE Gijs
137 JANSEN Amund Grøndahl

TEAM SKY
141 BASSO Leonardo
142 DIBBEN Jonathan
143 DUNBAR Eddie
144 HALVORSEN Kristoffer
145 LAWLESS Chris
146 MOSCON Gianni
147 SIVAKOV Pavel

TEAM SUNWEB 
151 KAMNA Lennard
152 GESCHKE Simon
153 HAGA Chad
154 HOFSTEDE Lennard
155 KRAGH ANDERSEN Søren
156 TUSVELD Martijn
157 WALSCHEID Max

TREK-SEGAFREDO 
161 BERNARD Julien
162 BRAMBILLA Gianluca
163 DANIEL Gregory
164 FRAME Alex
165 MULLEN Ryan
166 RAST Grégory
167 STUYVEN Jasper

UAE-TEAM EMIRATES 
171 ARU Fabio
172 BONO Matteo
173 MIRZA Yousif
174 POLANC Jan
175 RIABUSHENKO Alexandr
176 SWIFT Ben
177 TROIA Oliviero