fot. BMC

Stało się. Doszliśmy do momentu, w którym ekipa BMC po raz ostatni wystartuje pod starym szyldem, przekazując pałeczkę firmie CCC. Nie oznacza to jednak, że podczas Tour of Guangxi, zespół Jima Ochowicza nie będzie bardzo niebezpieczny.

Wręcz przeciwnie. W Chinach ekipa BMC będzie piekielnie mocna. O zwycięstwo w klasyfikacji generalnej powalczyć będzie miał Richie Porte, który ma za sobą bardzo ciężki sezon. Na poszczególnych etapach powalczyć ma za to Jurgen Roelandts, który także nie ma za sobą specjalnie udanych 365 dni.

W ubiegłym roku bardzo dobrze zaprezentowaliśmy się w Guangxi i wierzę, że teraz będzie podobnie. Jednocześnie jednak po zmianach w ostatnich tygodniach, wystawiliśmy do walki sześciu zawodników, których zadaniem będzie pożegnanie się z marką BMC w jak najlepszy sposób. Wiemy, że sezon był długi i zakończenie go w październiku to maksymalne wyżyłowanie organizmów, lecz robimy to specjalnie dla naszego sponsora

– powiedział dyrektor sportowy Jackson Stewart.

Skład BMC Racing Team na Tour of Guangxi 2018: Stefan Küng (SUI), Richie Porte (AUS), Jürgen Roelandts (BEL), Michael Schär (SUI), Miles Scotson (AUS), Nathan Van Hooydonck (BEL).

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments