fot. ASO

Wygląda na to, że sprawa nowego kontraktu Petera Sagana została rozwiązana. Słowak, najprawdopodobniej podczas piątkowej konferencji prasowej, ogłosi przedłużenie umowy z BORA – hansgrohe do 2021 roku.

O rozmowach na linii Sagan – Ralph Denk mówiło się już od kilku dni. Wiele jednak wskazuje na to, że Słowak i Niemiec bardzo szybko doszli do porozumienia. Według informacji, do których dotarł portal cyclingnews.com, w piątek podczas konferencji prasowej, Sagan ma ogłosić przedłużenie umowy z BORA – hansgrohe do 2021 roku.

Od momentu wejścia ekipy BORA – hansgrohe do grona zespołów World Tour, Sagan jest ich największą gwiazdą. Dodatkowo, dla sponsorów zespołu, posiadanie tak medialnego i utytułowanego kolarza jest najlepszą możliwą promocją. Co więcej, dalsza jazda w niemieckim zespole jest też dla Sagana zapewnieniem sobie pozycji zdecydowanego lidera, bowiem Denk i spółka starają się budować swój skład właśnie pod Słowaka.

Dodatkowo dziś potwierdzono już przedłużenia kontraktów Gregora Muhlbergera, Lukasa Postlbergera, Felixa Grossschartnera i Patricka Konrada.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments