Fot. Kacper Kirklewski / naszosie.pl

Już dziś prawdziwy etap prawdy. Kolarze zmierzą się z nieco ponad 30-kilometrową czasówką w Santander. Poniżej prezentujemy godziny, o których poszczególni zawodnicy pojawią się na starcie.

Co ciekawe, już pierwszy z kolarzy startujących na dzisiejszym etapie może zanotować bardzo dobry rezultat. Będzie to bowiem Mathias Brandle, który znany jest ze swoich niemałych umiejętności jazdy na czas.

Najważniejsze będzie jednak działo się po godzinie 16. O 16:26 na trasę wyruszy Michał Kwiatkowski, który ma szanse na bardzo dobry wynik. Dziesięć minut później do walki ruszy Rafał Majka, który wciąż walczy o wysokie miejsce w generalce. Ostatni zawodnik, Simon Yates, zjedzie z rampy o 17:02. Koniec etapu przewidywany jest około 17:40.

1 Matthias Brändle (Aut) Trek-Segafredo 14:06:00
2 Julien Duval (Fra) AG2R La Mondiale 14:07:00
3 Max Walscheid (Ger) Team Sunweb 14:08:00
4 Alex Edmondson (Aus) Mitchelton-Scott 14:09:00
5 Nelson Andres Soto Martinez (Col) Caja Rural-Seguros RGA 14:10:00
6 Lars Boom (Ned) LottoNL-Jumbo 14:11:00
7 Michael Schwarzmann (Ger) Bora-Hansgrohe 14:12:00
8 Fabio Sabatini (Ita) Quick-Step Floors 14:13:00
9 Marcus Burghardt (Ger) Bora-Hansgrohe 14:14:00
10 Mitchell Docker (Aus) EF Education First-Drapac p/b Cannondale 14:15:00
11 Jon Aberasturi Izaga (Spa) Euskadi Basque Country-Murias 14:16:00
12 Michael Mørkøv (Den) Quick-Step Floors 14:17:00
13 Jelle Wallays (Bel) Lotto Soudal 14:18:00
14 Elia Viviani (Ita) Quick-Step Floors 14:19:00
15 Kenneth Vanbilsen (Bel) Cofidis, Solutions Credits 14:20:00
16 Simone Consonni (Ita) UAE Team Emirates 14:21:00
17 Loic Chetout (Fra) Cofidis, Solutions Credits 14:22:00
18 Diego Rubio Hernandez (Spa) Burgos BH 14:23:00
19 Thomas Leezer (Ned) LottoNL-Jumbo 14:24:00
20 Luka Pibernik (Slo) Bahrain-Merida 14:25:00
21 Luka Mezgec (Slo) Mitchelton-Scott 14:26:00
22 Giacomo Nizzolo (Ita) Trek-Segafredo 14:27:00
23 Bert-Jan Lindeman (Ned) LottoNL-Jumbo 14:28:00
24 Daniele Bennati (Ita) Movistar Team 14:29:00
25 Kiel Reijnen (USA) Trek-Segafredo 14:30:00
26 Kasper Asgreen (Den) Quick-Step Floors 14:31:00
27 Marc Sarreau (Fra) Groupama-FDJ 14:32:00
28 Markel Irizar (Spa) Trek-Segafredo 14:33:00
29 Jordi Simon Casulleras (Spa) Burgos BH 14:34:00
30 Ian Boswell (USA) Katusha-Alpecin 14:35:00
31 Pablo Torres Muiño (Spa) Burgos BH 14:36:00
32 Danny van Poppel (Ned) LottoNL-Jumbo 14:37:00
33 Antoine Duchesne (Can) Groupama-FDJ 14:38:00
34 Stephen Cummings (GBr) Dimension Data 14:39:00
35 Benjamin Thomas (Fra) Groupama-FDJ 14:40:00
36 Sebastian Langeveld (Ned) EF Education First-Drapac p/b Cannondale 14:41:00
37 Michael Storer (Aus) Team Sunweb 14:42:00
38 Matteo Trentin (Ita) Mitchelton-Scott 14:43:00
39 Johannes Fröhlinger (Ger) Team Sunweb 14:44:00
40 Jonathan Lastra Martinez (Spa) Caja Rural-Seguros RGA 14:45:00
41 Garikoitz Bravo Oiarbide (Spa) Euskadi Basque Country-Murias 14:46:00
42 Peter Sagan (Svk) Bora-Hansgrohe 14:47:00
43 Mathias Le Turnier (Fra) Cofidis, Solutions Credits 14:48:00
44 Johann Van Zyl (RSA) Dimension Data 14:49:00
45 Sven Erik Bystrøm (Nor) UAE Team Emirates 14:50:00
46 Mike Teunissen (Ned) Team Sunweb 14:51:00
47 Tosh Van Der Sande (Bel) Lotto Soudal 14:52:00
48 Lukas Pöstlberger (Aut) Bora-Hansgrohe 14:53:00
49 Michael Albasini (Swi) Mitchelton-Scott 14:54:00
50 Antonio Molina Canet (Spa) Caja Rural-Seguros RGA 14:55:00
51 Mickael Delage (Fra) Groupama-FDJ 14:56:00
52 Vegard Stake Laengen (Nor) UAE Team Emirates 14:57:00
53 Luis Angel Mate Mardones (Spa) Cofidis, Solutions Credits 14:58:00
54 Victor Campenaerts (Bel) Lotto Soudal 14:59:00
55 Nicola Conci (Ita) Trek-Segafredo 15:00:00
56 Mikel Iturria Segurola (Spa) Euskadi Basque Country-Murias 15:01:00
57 Alex Aranburu Deba (Spa) Caja Rural-Seguros RGA 15:02:00
58 Mark Padun (Ukr) Bahrain-Merida 15:03:00
59 Francisco Ventoso (Spa) BMC Racing Team 15:04:00
60 Mikael Cherel (Fra) AG2R La Mondiale 15:05:00
61 Nikita Stalnov (Kaz) Astana Pro Team 15:06:00
62 Jonathan Castroviejo (Spa) Team Sky 15:07:00
63 Jhonatan Restrepo (Col) Katusha-Alpecin 15:08:00
64 Dries Devenyns (Bel) Quick-Step Floors 15:09:00
65 Rohan Dennis (Aus) BMC Racing Team 15:10:00
66 Tiesj Benoot (Bel) Lotto Soudal 15:11:00
67 Jetse Bol (Ned) Burgos BH 15:12:00
68 Ivan Garcia (Spa) Bahrain-Merida 15:13:00
69 José Mendes (Por) Burgos BH 15:14:00
70 Alexandre Geniez (Fra) AG2R La Mondiale 15:15:00
71 Imanol Erviti (Spa) Movistar Team 15:16:00
72 Jorge Cubero Galvez (Spa) Burgos BH 15:17:00
73 Pieter Serry (Bel) Quick-Step Floors 15:18:00
74 Jesus Ezquerra Muela (Spa) Burgos BH 15:19:00
75 Martijn Tusveld (Ned) Team Sunweb 15:20:00
76 Hector Saez Benito (Spa) Euskadi Basque Country-Murias 15:21:00
77 Andrey Amador (CRc) Movistar Team 15:22:00
78 Salvatore Puccio (Ita) Team Sky 15:23:00
79 Alessandro De Marchi (Ita) BMC Racing Team 15:24:00
80 Tom Van Asbroeck (Bel) EF Education First-Drapac p/b Cannondale 15:25:00
81 Oscar Cabedo Carda (Spa) Burgos BH 15:26:00
82 Ryan Gibbons (RSA) Dimension Data 15:27:00
83 Tiago Machado (Por) Katusha-Alpecin 15:28:00
84 Jay McCarthy (Aus) Bora-Hansgrohe 15:29:00
85 Joey Rosskopf (USA) BMC Racing Team 15:30:00
86 Jan Hirt (Cze) Astana Pro Team 15:31:00
87 Richie Porte (Aus) BMC Racing Team 15:32:00
88 Nans Peters (Fra) AG2R La Mondiale 15:33:00
89 Léo Vincent (Fra) Groupama-FDJ 15:34:00
90 Aritz Bagues Kalparsoro (Spa) Euskadi Basque Country-Murias 15:35:00
91 Nicholas Schultz (Aus) Caja Rural-Seguros RGA 15:36:00
92 Nelson Oliveira (Por) Movistar Team 15:37:00
93 Thomas De Gendt (Bel) Lotto Soudal 15:38:00
94 Vincenzo Nibali (Ita) Bahrain-Merida 15:39:00
95 Winner Anacona (Col) Movistar Team 15:40:00
96 Adam Yates (GBr) Mitchelton-Scott 15:41:00
97 Omar Fraile (Spa) Astana Pro Team 15:42:00
98 Damien Howson (Aus) Mitchelton-Scott 15:43:00
99 Dario Cataldo (Ita) Astana Pro Team 15:44:00
100 Reto Hollenstein (Swi) Katusha-Alpecin 15:45:00
101 Eduard Prades Reverter (Spa) Euskadi Basque Country-Murias 15:46:00
102 Stephane Rossetto (Fra) Cofidis, Solutions Credits 15:47:00
103 Brent Bookwalter (USA) BMC Racing Team 15:48:00
104 Sander Armee (Bel) Lotto Soudal 15:49:00
105 Pierre Rolland (Fra) EF Education First-Drapac p/b Cannondale 15:50:00
106 Fabio Felline (Ita) Trek-Segafredo 15:51:00
107 Valerio Conti (Ita) UAE Team Emirates 15:52:00
108 Pavel Kochetkov (Rus) Katusha-Alpecin 15:53:00
109 Oscar Rodriguez Garaicoechea (Spa) Euskadi Basque Country-Murias 15:54:00
110 Igor Anton (Spa) Dimension Data 15:55:00
111 Sergio Pardilla Bellon (Spa) Caja Rural-Seguros RGA 15:56:00
112 Tao Geoghegan Hart (GBr) Team Sky 15:57:00
113 Simon Geschke (Ger) Team Sunweb 15:58:00
114 Andrey Zeits (Kaz) Astana Pro Team 15:59:00
115 Franco Pellizotti (Ita) Bahrain-Merida 16:00:00
116 Sepp Kuss (USA) LottoNL-Jumbo 16:01:00
117 Daniel Moreno (Spa) EF Education First-Drapac p/b Cannondale 16:02:00
118 Davide Villella (Ita) Astana Pro Team 16:03:00
119 Luis Guillermo Mas Bonet (Spa) Caja Rural-Seguros RGA 16:04:00
120 Edward Ravasi (Ita) UAE Team Emirates 16:05:00
121 Jai Hindley (Aus) Team Sunweb 16:06:00
122 Pello Bilbao (Spa) Astana Pro Team 16:07:00
123 Amanuel Ghebreigzabhier (Eri) Dimension Data 16:08:00
124 Michael Woods (Can) EF Education First-Drapac p/b Cannondale 16:09:00
125 Louis Meintjes (RSA) Dimension Data 16:10:00
126 Laurens De Plus (Bel) Quick-Step Floors 16:11:00
127 Simon Clarke (Aus) EF Education First-Drapac p/b Cannondale 16:12:00
128 Jose Herrada (Spa) Cofidis, Solutions Credits 16:13:00
129 Maxime Monfort (Bel) Lotto Soudal 16:14:00
130 Merhawi Kudus (Eri) Dimension Data 16:15:00
131 Nicolas Roche (Irl) BMC Racing Team 16:16:00
132 Floris De Tier (Bel) LottoNL-Jumbo 16:17:00
133 Dylan Teuns (Bel) BMC Racing Team 16:18:00
134 Ben Gastauer (Lux) AG2R La Mondiale 16:19:00
135 Cristian Rodriguez Martin (Spa) Caja Rural-Seguros RGA 16:20:00
136 Bauke Mollema (Ned) Trek-Segafredo 16:21:00
137 Ilnur Zakarin (Rus) Katusha-Alpecin 16:22:00
138 Gorka Izagirre (Spa) Bahrain-Merida 16:23:00
139 Hubert Dupont (Fra) AG2R La Mondiale 16:24:00
140 Jesus Herrada (Spa) Cofidis, Solutions Credits 16:25:00
141 Michał Kwiatkowski (Pol) Team Sky 16:26:00
142 Benjamin King (USA) Dimension Data 16:27:00
143 Sergio Henao (Col) Team Sky 16:28:00
144 Davide Formolo (Ita) Bora-Hansgrohe 16:29:00
145 George Bennett (NZl) LottoNL-Jumbo 16:30:00
146 Richard Carapaz (Ecu) Movistar Team 16:31:00
147 Mikel Bizkarra Etxegibel (Spa) Euskadi Basque Country-Murias 16:32:00
148 Hermann Pernsteiner (Aut) Bahrain-Merida 16:33:00
149 Rudy Molard (Fra) Groupama-FDJ 16:34:00
150 David De La Cruz (Spa) Team Sky 16:35:00
151 Rafał Majka (Pol) Bora-Hansgrohe 16:36:00
152 Jack Haig (Aus) Mitchelton-Scott 16:37:00
153 Fabio Aru (Ita) UAE Team Emirates 16:38:00
154 Gianluca Brambilla (Ita) Trek-Segafredo 16:39:00
155 Wilco Kelderman (Ned) Team Sunweb 16:40:00
156 Tony Gallopin (Fra) AG2R La Mondiale 16:42:00
157 Emanuel Buchmann (Ger) Bora-Hansgrohe 16:44:00
158 Ion Izagirre (Spa) Bahrain-Merida 16:46:00
159 Rigoberto Uran (Col) EF Education First-Drapac p/b Cannondale 16:48:00
160 Thibaut Pinot (Fra) Groupama-FDJ 16:50:00
161 Enric Mas (Spa) Quick-Step Floors 16:52:00
162 Steven Kruijswijk (Ned) LottoNL-Jumbo 16:54:00
163 Nairo Quintana (Col) Movistar Team 16:56:00
164 Miguel Angel Lopez (Col) Astana Pro Team 16:58:00
165 Alejandro Valverde (Spa) Movistar Team 17:00:00
166 Simon Yates (GBr) Mitchelton-Scott 17:02:00