fot. Michał Kapusta / naszosie.pl

Choć okres transferowy zaczął się już wczoraj, na oficjalne potwierdzenia dużych zmian musimy jeszcze poczekać. Dziś kolarski świat obiegła informacja o planowanych wzmocnieniach ekipy Vital Concept.

Już przed rozpoczęciem ubiegłego sezonu, Jerome Pineau i jego kompani zdołali zebrać mocny zespół, którego głównym celem był start w Tour de France. Jak doskonale wiemy, ekipa oparta na Brianie Coquardzie nie otrzymała zaproszenia, co nie pozwoliło jej powalczyć w najważniejszym wyścigu na świecie. W przyszłym roku ma się to jednak zmienić.

Wszystko za sprawą planowanych, bardzo ciekawych transferów. Dzisiejsze plotki transferowe wskazują bezpośrednio, że na celowniku Vital Concept znaleźli się dwaj mocni i znani górale – Pierre Rolland i Serge Pauwels.

Obaj wspomniani zawodnicy ostatnie lata spędzili w zespole World Tour i zdołali wielokrotnie prezentować się szerszej publiczności. Jak jednak zauważa kierownictwo zespołu Vital Concept, zatrudnienie ich nie byłoby najtańszym rozwiązaniem, a w grę wchodzą też bogatsze zespoły. Wszystko powinno stać się jasne w kolejnych dniach.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments