fot. Michał Kapusta / naszosie.pl

Holenderska ekipa i włoski producent związali się wieloletnim kontraktem.

LottoNL-Jumbo i Bianchi współpracują od pięciu sezonów. W tym czasie zespół osiągnął ponad 100 zwycięstw, m.in. na etapach Tour de France, na których triumfowali Primoz Roglic, Lars Boom i Dylan Groenewegen czy w klasyfikacjach generalnych dużych wyścigów tygodniowych. Dobre wyniki skłoniły obie strony do przedłużenia kontraktu.

Jako kolarze widzimy, że Bianchi dba o każdy detal. Korzystają z najlepszych technologii i najlepszych materiałów. To robi różnicę. W wyścigu mamy pełną kontrolę nad rowerem, a to bardzo ważne. Technologia Countervail pomaga oszczędzać energię, a to jest ważne w końcówkach. Poza tym cieszymy się, że możemy pozostać w tej rodzinie, bo Bianchi to też styl życia – włoska pasja i słynny “niebiański” kolor

– mówi Primoz Roglic.

W obecnym sezonie kolarze holenderskiej ekipy korzystają z modeli przygotowanych na każdą okazję – Oltre XR 4, Specialissima, Infinito CV i TT Aquila CV. Do dnia dzisiejszego zawodnicy LottoNL-Jumbo cieszyli się już z 22 sukcesów – m.in. etapów Giro d’Italia i Tour de France czy klasyfikacji generalnej Itzulia Basque Country i Tour de Romandie.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments