fot. Astana / bettiniphoto

Po fantastycznym pościgu za Jasperem Stuyvenem (Trek-Segafredo) pierwszy na mecie w Mende zameldował się Omar Fraile (Astana). Hiszpan okazał się najmocniejszy z ogromnej ucieczki, a najwięksi faworyci całego wyścigu dotarli na metę niemal 20 minut po etapowym zwycięzcy!

Początek etapu urozmaicił mocny wiatr, który skutecznie podzielił peleton na kilka grup. W tyle został m. in. Warren Barguil (Fortuneo-Samsic), a na przedzie tym samym utworzyła się ogromna, ponad trzydziestoosobowa ucieczka m. in. z Maciejem Bodnarem (Bora-hansgrohe) w składzie.

Peleton początkowo, zgodnie z oczekiwaniami, odpuścił ucieczkę i z biegiem czasu duża grupa na przedzie budowała swoją przewagę. Ciekawsze wydarzenia miały miejsce w drugiej części wyścigu, kiedy to na pierwszej górskiej premii tego dnia po 1 punkt wyskoczył jadący w koszulce w grochy Julian Alaphilippe (Quick Step Floors), a kilka minut później kolejne punkty do klasyfikacji sprinterskiej zdobył Peter Sagan (Bora-hansgrohe).

U podnóża podjazdu pod premie drugiej kategorii ucieczka miała niecałe 9 minut przewagi i ta różnica ciągle rosła. Na szczycie jako pierwszy zameldował się Izagirre (Bahrain Merida), a za nim Tom Jelte Slagter (Dimension Data). Nieco później do przodu doskoczył Jasper Stuyven (Trek-Segafredo) i ta trójka zyskała sobie około minuty przewagi nad goniącymi ich pozostałościami z dużej ucieczki, a peleton wówczas był już przeszło 16 minut za czołem wyścigu.

Ostatecznie do Mende dojechał sam Stuyven i rozpoczął podjazd z ponad minutą przewagą nad 19-osobową grupą pościgową. Pierwszy gonitwę rozpoczął Omar Fraile (Astana), a kolejni w pościg za Belgiem ruszyli Felipe Martinez (EF-Drapac) oraz Julian Alaphilippe (Quick Step). Freile minął Stuyvena nieco ponad kilometr przed metą i obronił swoją przewagę nad liderem klasyfikacji górskiej. Stuyven zdołał ukończyć etap na 3. pozycji, a tuż za podium zafiniszował Peter Sagan (Bora-hansgrohe).

Z grupy faworytów jako pierwszy ruszył Primoż Roglic (LottoNL-Jumbo), a wcześniej problemy zaczęli mieć m. in. Adam Yates (Mitchelton-Scott) oraz Dan Martin (UAE Team Emirates). Kolejne mocniejsze pociągnięcie wykonał Tom Dumoulin (Sunweb), a z Holendrem jedynymi, którzy zdołali się utrzymać byli Geraint Thomas, Chris Froome (Team Sky) oraz Nairo Quintana (Movistar).

Były skoczek narciarski zdołał dojechać na metę przed Thomasem, Froome’em i Dumoulinem, a z niewielką stratą za czołową trójką wyścigu kreskę przekroczył Quintana.

Wyniki czternastego etapu:

1 Omar Fraile (Spa) Astana Pro Team 4:41:57
2 Julian Alaphilippe (Fra) Quick-Step Floors 0:00:06
3 Jasper Stuyven (Bel) Trek-Segafredo
4 Peter Sagan (Svk) Bora-Hansgrohe 0:00:12
5 Damiano Caruso (Ita) BMC Racing Team 0:00:17
6 Simon Geschke (Ger) Team Sunweb 0:00:19
7 Nicolas Edet (Fra) Cofidis, Solutions Credits
8 Lilian Calmejane (Fra) Direct Energie 0:00:23
9 Daryl Impey (RSA) Mitchelton-Scott 0:00:30
10 Thomas De Gendt (Bel) Lotto Soudal 0:00:37
11 Pierre Rolland (Fra) EF Education First-Drapac p/b Cannondale 0:00:51
12 Daniel Martinez (Col) EF Education First-Drapac p/b Cannondale 0:01:06
13 Anthony Perez (Fra) Cofidis, Solutions Credits 0:01:18
14 Gorka Izagirre (Spa) Bahrain-Merida 0:01:26
15 Philippe Gilbert (Bel) Quick-Step Floors 0:01:46
16 Thomas Degand (Bel) Wanty-Groupe Gobert
17 Stefan Küng (Swi) BMC Racing Team 0:02:07
18 Andrey Amador (CRc) Movistar Team
19 Tom-Jelte Slagter (Ned) Dimension Data 0:02:25
20 Greg Van Avermaet (Bel) BMC Racing Team
21 Sylvain Chavanel (Fra) Direct Energie 0:02:53
22 Julien Vermote (Bel) Dimension Data 0:03:23
23 Michael Hepburn (Aus) Mitchelton-Scott
24 Kristijan Koren (Slo) Bahrain-Merida 0:03:37
25 Anthony Turgis (Fra) Cofidis, Solutions Credits 0:03:57
26 Jerome Cousin (Fra) Direct Energie 0:06:35
27 Yves Lampaert (Bel) Quick-Step Floors
28 Maciej Bodnar (Pol) Bora-Hansgrohe 0:07:11
29 Primoz Roglic (Slo) LottoNL-Jumbo 0:18:01
30 Chris Froome (GBr) Team Sky 0:18:09
31 Tom Dumoulin (Ned) Team Sunweb
32 Geraint Thomas (GBr) Team Sky
33 Nairo Quintana (Col) Movistar Team 0:18:19
34 Steven Kruijswijk (Ned) LottoNL-Jumbo 0:18:23
35 Egan Bernal (Col) Team Sky
36 Romain Bardet (Fra) AG2R La Mondiale
37 Ilnur Zakarin (Rus) Katusha-Alpecin 0:18:33
38 Alejandro Valverde (Spa) Movistar Team 0:18:38
39 Domenico Pozzovivo (Ita) Bahrain-Merida
40 Jakob Fuglsang (Den) Astana Pro Team
41 Mikel Landa (Spa) Movistar Team
42 Bob Jungels (Lux) Quick-Step Floors 0:18:53
43 Pierre Latour (Fra) AG2R La Mondiale 0:18:56
44 Mikel Nieve (Spa) Mitchelton-Scott 0:19:03
45 Tanel Kangert (Est) Astana Pro Team 0:19:04
46 Guillaume Martin (Fra) Wanty-Groupe Gobert 0:19:25
47 Damien Gaudin (Fra) Direct Energie 0:19:28
48 Bauke Mollema (Ned) Trek-Segafredo 0:19:35
49 Antwan Tolhoek (Ned) LottoNL-Jumbo 0:19:52
50 Daniel Martin (Irl) UAE Team Emirates
51 Marco Minnaard (Ned) Wanty-Groupe Gobert
52 Jesper Hansen (Den) Astana Pro Team
53 Maxime Bouet (Fra) Fortuneo-Samsic 0:19:59
54 Warren Barguil (Fra) Fortuneo-Samsic
55 Serge Pauwels (Bel) Dimension Data 0:20:27
56 Julien Bernard (Fra) Trek-Segafredo
57 Laurens ten Dam (Ned) Team Sunweb
58 Christophe Laporte (Fra) Cofidis, Solutions Credits 0:20:48
59 Guillaume Van Keirsbulck (Bel) Wanty-Groupe Gobert 0:20:56
60 Nikias Arndt (Ger) Team Sunweb 0:21:18
61 Søren Kragh Andersen (Den) Team Sunweb
62 David Gaudu (Fra) Groupama-FDJ 0:21:20
63 Arthur Vichot (Fra) Groupama-FDJ
64 Mathias Frank (Swi) AG2R La Mondiale
65 Michal Kwiatkowski (Pol) Team Sky 0:21:32
66 Kevin Ledanois (Fra) Fortuneo-Samsic 0:21:37
67 Niki Terpstra (Ned) Quick-Step Floors 0:21:45
68 Adam Yates (GBr) Mitchelton-Scott 0:21:47
69 Simon Gerrans (Aus) BMC Racing Team 0:22:13
70 Tim Declercq (Bel) Quick-Step Floors
71 Jelle Vanendert (Bel) Lotto Soudal
72 Michael Schär (Swi) BMC Racing Team
73 Yoann Offredo (Fra) Wanty-Groupe Gobert
74 Tejay van Garderen (USA) BMC Racing Team
75 Franco Pellizotti (Ita) Bahrain-Merida
76 Andrea Pasqualon (Ita) Wanty-Groupe Gobert
77 Rudy Molard (Fra) Groupama-FDJ
78 Ian Boswell (USA) Katusha-Alpecin
79 Timothy Dupont (Bel) Wanty-Groupe Gobert 0:22:46
80 Dion Smith (NZl) Wanty-Groupe Gobert
81 Nils Politt (Ger) Katusha-Alpecin
82 Pavel Kochetkov (Rus) Katusha-Alpecin 0:22:57
83 Tobias Ludvigsson (Swe) Groupama-FDJ 0:22:59
84 Jasper De Buyst (Bel) Lotto Soudal 0:23:03
85 Daniel Oss (Ita) Bora-Hansgrohe 0:23:15
86 Edward Theuns (Bel) Team Sunweb
87 Pawel Poljanski (Pol) Bora-Hansgrohe
88 Rafal Majka (Pol) Bora-Hansgrohe
89 Fabien Grellier (Fra) Direct Energie
90 Jesus Herrada (Spa) Cofidis, Solutions Credits
91 Sonny Colbrelli (Ita) Bahrain-Merida
92 Jay Thomson (RSA) Dimension Data
93 Romain Sicard (Fra) Direct Energie
94 Chad Haga (USA) Team Sunweb
95 Laurent Pichon (Fra) Fortuneo-Samsic
96 Robert Gesink (Ned) LottoNL-Jumbo
97 Koen de Kort (Ned) Trek-Segafredo
98 Marc Soler (Spa) Movistar Team
99 Oliviero Troia (Ita) UAE Team Emirates
100 Daniel Navarro Garcia (Spa) Cofidis, Solutions Credits
101 Silvan Dillier (Swi) AG2R La Mondiale
102 Rory Sutherland (Aus) UAE Team Emirates
103 Ion Izagirre (Spa) Bahrain-Merida
104 Tomasz Marczynski (Pol) Lotto Soudal
105 Paul Martens (Ger) LottoNL-Jumbo
106 Magnus Cort (Den) Astana Pro Team
107 Edvald Boasson Hagen (Nor) Dimension Data
108 Reinardt Janse Van Rensburg (RSA) Dimension Data
109 Oliver Naesen (Bel) AG2R La Mondiale 0:23:21
110 Julien Simon (Fra) Cofidis, Solutions Credits
111 Florian Vachon (Fra) Fortuneo-Samsic
112 Michael Valgren (Den) Astana Pro Team
113 Romain Hardy (Fra) Fortuneo-Samsic
114 Dimitri Claeys (Bel) Cofidis, Solutions Credits
115 Wout Poels (Ned) Team Sky
116 Amael Moinard (Fra) Fortuneo-Samsic
117 Toms Skujins (Lat) Trek-Segafredo
118 Timo Roosen (Ned) LottoNL-Jumbo
119 Jonathan Castroviejo (Spa) Team Sky
120 Tom Scully (NZl) EF Education First-Drapac p/b Cannondale
121 Imanol Erviti (Spa) Movistar Team
122 Daniele Bennati (Ita) Movistar Team
123 Simon Clarke (Aus) EF Education First-Drapac p/b Cannondale
124 Michael Gogl (Aut) Trek-Segafredo
125 Gregor Mühlberger (Aut) Bora-Hansgrohe
126 John Degenkolb (Ger) Trek-Segafredo 0:24:11
127 Ramon Sinkeldam (Ned) Groupama-FDJ
128 Damien Howson (Aus) Mitchelton-Scott 0:24:33
129 Luke Durbridge (Aus) Mitchelton-Scott
130 Gianni Moscon (Ita) Team Sky
131 Mathew Hayman (Aus) Mitchelton-Scott
132 Olivier Le Gac (Fra) Groupama-FDJ
133 Taylor Phinney (USA) EF Education First-Drapac p/b Cannondale
134 Elie Gesbert (Fra) Fortuneo-Samsic
135 Jack Bauer (NZl) Mitchelton-Scott
136 Kristijan Durasek (Cro) UAE Team Emirates
137 Luke Rowe (GBr) Team Sky 0:25:10
138 Heinrich Haussler (Aus) Bahrain-Merida
139 Darwin Atapuma (Col) UAE Team Emirates
140 Marco Marcato (Ita) UAE Team Emirates
141 Maximiliano Richeze (Arg) Quick-Step Floors
142 Thomas Boudat (Fra) Direct Energie 0:25:18
143 Lawson Craddock (USA) EF Education First-Drapac p/b Cannondale 0:25:22
144 Amund Grøndahl Jansen (Nor) LottoNL-Jumbo 0:25:26
145 Sep Vanmarcke (Bel) EF Education First-Drapac p/b Cannondale
146 Alexander Kristoff (Nor) UAE Team Emirates 0:25:47
147 Jacopo Guarnieri (Ita) Groupama-FDJ 0:25:54
148 Marcus Burghardt (Ger) Bora-Hansgrohe 0:26:12
149 Roberto Ferrari (Ita) UAE Team Emirates 0:26:19
150 Lukas Pöstlberger (Aut) Bora-Hansgrohe 0:26:24
151 Arnaud Demare (Fra) Groupama-FDJ 0:26:28
DNF Patrick Bevin (NZl) BMC Racing Team

Klasyfikacja generalna po czternastym etapie:

1 Geraint Thomas (GBr) Team Sky 58:10:44
2 Chris Froome (GBr) Team Sky 0:01:39
3 Tom Dumoulin (Ned) Team Sunweb 0:01:50
4 Primoz Roglic (Slo) LottoNL-Jumbo 0:02:38
5 Romain Bardet (Fra) AG2R La Mondiale 0:03:21
6 Mikel Landa (Spa) Movistar Team 0:03:42
7 Steven Kruijswijk (Ned) LottoNL-Jumbo 0:03:57
8 Nairo Quintana (Col) Movistar Team 0:04:23
9 Jakob Fuglsang (Den) Astana Pro Team 0:06:14
10 Daniel Martin (Irl) UAE Team Emirates 0:06:54
11 Alejandro Valverde (Spa) Movistar Team 0:09:36
12 Bob Jungels (Lux) Quick-Step Floors 0:09:53
13 Ilnur Zakarin (Rus) Katusha-Alpecin 0:10:01
14 Mikel Nieve (Spa) Mitchelton-Scott 0:16:22
15 Pierre Latour (Fra) AG2R La Mondiale 0:17:28
16 Guillaume Martin (Fra) Wanty-Groupe Gobert 0:19:55
17 Damiano Caruso (Ita) BMC Racing Team 0:21:26
18 Tanel Kangert (Est) Astana Pro Team 0:21:36
19 Egan Bernal (Col) Team Sky 0:23:44
20 Warren Barguil (Fra) Fortuneo-Samsic 0:25:45
21 Greg Van Avermaet (Bel) BMC Racing Team 0:29:02
22 Simon Geschke (Ger) Team Sunweb 0:29:56
23 Pierre Rolland (Fra) EF Education First-Drapac p/b Cannondale 0:32:22
24 Lilian Calmejane (Fra) Direct Energie 0:34:54
25 Rafal Majka (Pol) Bora-Hansgrohe 0:35:52
26 Bauke Mollema (Ned) Trek-Segafredo 0:39:05
27 Adam Yates (GBr) Mitchelton-Scott 0:39:56
28 Serge Pauwels (Bel) Dimension Data 0:41:01
29 Domenico Pozzovivo (Ita) Bahrain-Merida 0:41:40
30 Gorka Izagirre (Spa) Bahrain-Merida 0:42:41
31 Ion Izagirre (Spa) Bahrain-Merida 0:43:01
32 Julian Alaphilippe (Fra) Quick-Step Floors 0:48:04
33 Sylvain Chavanel (Fra) Direct Energie 0:54:08
34 Daniel Martinez (Col) EF Education First-Drapac p/b Cannondale 0:54:53
35 Stefan Küng (Swi) BMC Racing Team 0:56:05
36 Philippe Gilbert (Bel) Quick-Step Floors 0:56:23
37 David Gaudu (Fra) Groupama-FDJ 0:56:51
38 Tejay van Garderen (USA) BMC Racing Team 0:57:30
39 Robert Gesink (Ned) LottoNL-Jumbo 0:57:54
40 Daryl Impey (RSA) Mitchelton-Scott 1:01:30
41 Arthur Vichot (Fra) Groupama-FDJ 1:01:33
42 Rudy Molard (Fra) Groupama-FDJ 1:03:04
43 Tom-Jelte Slagter (Ned) Dimension Data 1:04:56
44 Maxime Bouet (Fra) Fortuneo-Samsic 1:05:07
45 Peter Sagan (Svk) Bora-Hansgrohe 1:05:20
46 Jasper Stuyven (Bel) Trek-Segafredo 1:06:25
47 Julien Bernard (Fra) Trek-Segafredo 1:07:17
48 Nicolas Edet (Fra) Cofidis, Solutions Credits 1:08:44
49 Amael Moinard (Fra) Fortuneo-Samsic 1:09:15
50 Andrey Amador (CRc) Movistar Team 1:09:56
51 Søren Kragh Andersen (Den) Team Sunweb 1:10:01
52 Thomas De Gendt (Bel) Lotto Soudal 1:11:13
53 Mathias Frank (Swi) AG2R La Mondiale 1:12:39
54 Thomas Degand (Bel) Wanty-Groupe Gobert 1:12:45
55 Pavel Kochetkov (Rus) Katusha-Alpecin 1:13:50
56 Omar Fraile (Spa) Astana Pro Team 1:14:11
57 Laurens ten Dam (Ned) Team Sunweb 1:14:25
58 Jesus Herrada (Spa) Cofidis, Solutions Credits 1:19:31
59 Kristijan Durasek (Cro) UAE Team Emirates 1:19:40
60 Antwan Tolhoek (Ned) LottoNL-Jumbo 1:20:12
61 Franco Pellizotti (Ita) Bahrain-Merida 1:22:21
62 Michael Valgren (Den) Astana Pro Team 1:22:45
63 Marco Minnaard (Ned) Wanty-Groupe Gobert 1:23:23
64 Oliver Naesen (Bel) AG2R La Mondiale 1:23:36
65 Michal Kwiatkowski (Pol) Team Sky 1:24:30
66 Daniel Navarro Garcia (Spa) Cofidis, Solutions Credits 1:25:58
67 Wout Poels (Ned) Team Sky 1:28:35
68 Yves Lampaert (Bel) Quick-Step Floors 1:29:09
69 Chad Haga (USA) Team Sunweb 1:30:57
70 Darwin Atapuma (Col) UAE Team Emirates 1:31:39
71 Koen de Kort (Ned) Trek-Segafredo 1:32:52
72 Nikias Arndt (Ger) Team Sunweb 1:32:54
73 Anthony Perez (Fra) Cofidis, Solutions Credits 1:33:06
74 Edvald Boasson Hagen (Nor) Dimension Data 1:33:34
75 Magnus Cort (Den) Astana Pro Team 1:34:08
76 Kristijan Koren (Slo) Bahrain-Merida 1:34:51
77 Andrea Pasqualon (Ita) Wanty-Groupe Gobert 1:35:05
78 Jerome Cousin (Fra) Direct Energie 1:36:53
79 Julien Vermote (Bel) Dimension Data 1:37:30
80 Jesper Hansen (Den) Astana Pro Team 1:37:35
81 Tobias Ludvigsson (Swe) Groupama-FDJ 1:38:05
82 Marcus Burghardt (Ger) Bora-Hansgrohe 1:39:16
83 Romain Sicard (Fra) Direct Energie 1:39:46
84 Julien Simon (Fra) Cofidis, Solutions Credits 1:41:12
85 Ian Boswell (USA) Katusha-Alpecin 1:41:15
86 Paul Martens (Ger) LottoNL-Jumbo 1:41:18
87 Thomas Boudat (Fra) Direct Energie 1:41:26
89 Toms Skujins (Lat) Trek-Segafredo 1:41:49
90 Elie Gesbert (Fra) Fortuneo-Samsic 1:42:45
91 Nils Politt (Ger) Katusha-Alpecin 1:43:46
92 Yoann Offredo (Fra) Wanty-Groupe Gobert 1:44:17
93 Reinardt Janse Van Rensburg (RSA) Dimension Data 1:44:36
94 Imanol Erviti (Spa) Movistar Team 1:45:30
95 Edward Theuns (Bel) Team Sunweb 1:45:51
96 John Degenkolb (Ger) Trek-Segafredo 1:45:56
97 Michael Gogl (Aut) Trek-Segafredo 1:47:08
98 Silvan Dillier (Swi) AG2R La Mondiale 1:47:41
99 Marc Soler (Spa) Movistar Team 1:48:04
100 Sonny Colbrelli (Ita) Bahrain-Merida 1:49:02
101 Sep Vanmarcke (Bel) EF Education First-Drapac p/b Cannondale 1:49:15
102 Alexander Kristoff (Nor) UAE Team Emirates 1:49:34
103 Gregor Mühlberger (Aut) Bora-Hansgrohe 1:49:38
104 Daniel Oss (Ita) Bora-Hansgrohe 1:50:15
105 Pawel Poljanski (Pol) Bora-Hansgrohe 1:50:39
106 Dion Smith (NZl) Wanty-Groupe Gobert 1:51:30
107 Jonathan Castroviejo (Spa) Team Sky 1:51:43
108 Michael Schär (Swi) BMC Racing Team 1:51:46
109 Laurent Pichon (Fra) Fortuneo-Samsic 1:53:33
110 Mathew Hayman (Aus) Mitchelton-Scott 1:54:02
111 Michael Hepburn (Aus) Mitchelton-Scott 1:54:04
112 Tomasz Marczynski (Pol) Lotto Soudal 1:54:36
113 Florian Vachon (Fra) Fortuneo-Samsic 1:55:35
114 Simon Clarke (Aus) EF Education First-Drapac p/b Cannondale 1:57:16
115 Maciej Bodnar (Pol) Bora-Hansgrohe 1:59:34
116 Gianni Moscon (Ita) Team Sky 2:00:02
117 Kevin Ledanois (Fra) Fortuneo-Samsic 2:00:37
118 Heinrich Haussler (Aus) Bahrain-Merida 2:00:47
119 Romain Hardy (Fra) Fortuneo-Samsic 2:01:50
120 Marco Marcato (Ita) UAE Team Emirates 2:02:12
121 Tim Declercq (Bel) Quick-Step Floors 2:02:37
122 Luke Durbridge (Aus) Mitchelton-Scott 2:02:41
123 Simon Gerrans (Aus) BMC Racing Team 2:02:58
124 Jack Bauer (NZl) Mitchelton-Scott 2:03:11
125 Rory Sutherland (Aus) UAE Team Emirates 2:03:28
126 Damien Howson (Aus) Mitchelton-Scott 2:04:26
127 Olivier Le Gac (Fra) Groupama-FDJ 2:05:37
128 Anthony Turgis (Fra) Cofidis, Solutions Credits 2:06:19
129 Lukas Pöstlberger (Aut) Bora-Hansgrohe 2:07:24
130 Tom Scully (NZl) EF Education First-Drapac p/b Cannondale 2:08:07
131 Guillaume Van Keirsbulck (Bel) Wanty-Groupe Gobert 2:08:56
132 Niki Terpstra (Ned) Quick-Step Floors 2:09:26
133 Taylor Phinney (USA) EF Education First-Drapac p/b Cannondale 2:09:43
134 Arnaud Demare (Fra) Groupama-FDJ 2:10:57
135 Ramon Sinkeldam (Ned) Groupama-FDJ 2:11:07
136 Luke Rowe (GBr) Team Sky 2:11:29
137 Oliviero Troia (Ita) UAE Team Emirates 2:11:49
138 Christophe Laporte (Fra) Cofidis, Solutions Credits 2:11:58
139 Timothy Dupont (Bel) Wanty-Groupe Gobert 2:12:43
140 Daniele Bennati (Ita) Movistar Team 2:12:49
141 Dimitri Claeys (Bel) Cofidis, Solutions Credits 2:14:23
142 Damien Gaudin (Fra) Direct Energie 2:14:29
143 Maximiliano Richeze (Arg) Quick-Step Floors 2:14:53
144 Roberto Ferrari (Ita) UAE Team Emirates 2:16:19
145 Fabien Grellier (Fra) Direct Energie 2:20:56
146 Jasper De Buyst (Bel) Lotto Soudal 2:25:33
147 Jacopo Guarnieri (Ita) Groupama-FDJ 2:28:05
148 Jay Thomson (RSA) Dimension Data 2:32:45
149 Timo Roosen (Ned) LottoNL-Jumbo 2:32:49
150 Amund Grøndahl Jansen (Nor) LottoNL-Jumbo 2:33:29
151 Lawson Craddock (USA) EF Education First-Drapac p/b Cannondale 2:43:49