fot. Michał Kapusta / naszosie.pl

Walka o koszulkę z orłem rozpocznie się już w piątek, a na starcie staną największe gwiazdy naszego peletonu!

Tegoroczne mistrzostwa Polski w kolarstwie szosowym odbędą się w Grunwaldzie-Ostródzie. Analizując krótko listę startową wygląda na to, że kibice mogą liczyć na udział najlepszych zawodników naszego kraju – swój start zapowiedzieli m.in. Maciej Bodnar (BORA-hansgrohe), Michał Kwiatkowski (Team Sky), Marek Rutkiewicz i Maciej Paterski (Wibatech Merx 7R), Przemysław Niemiec (UAE Team Emirates) czy brązowy medalista mistrzostw świata w Bergen Filip Maciejuk (Leopard)!

Jak wiadomo wstępne listy startowe zazwyczaj są niepełne – na tegorocznej brakuje m.in. wszystkich zawodników CCC Sprandi Polkowice, w tym broniącego tytułu Adriana Kurka.

W wyścigu elity kobiet faworytkami ponownie będą reprezentantki MAT Atom Deweloper. W zeszłym roku Monika Brzeźna znalazła się w “zwycięskiej” ucieczce, ale na finiszu nie dała rady ograć Karoliny Karasiewicz (TKK Pacific Nestle Fitness Toruń); nie da się ukryć, że w czołówce powinna się znaleźć bardzo mocna w tym sezonie Małgorzata Jasińska (Team Movistar). Na liście brakuje m.in. Katarzyny Niewiadomej (Canyon-SRAM) czy brązowej przed rokiem Anny Plichty (Boels-Dolmans).

Wstępne listy startowe mistrzostw Polski 2018 Grunwald-Ostróda:

Jazda indywidualna na czas:

Juniorki:

Bralińska Sandra MLKS WIELUŃ
Ciarkowska Dominika ALKS STAL OCETIX IGLOTEX GRUDZIĄDZ
Ciesielczuk Oliwia BCM Nowatex Ziemia Darłowska
Dominika Bykowska ALKS STAL OCETIX IGLOTEX GRUDZIĄDZ
Dymek Ewa UKKS IMIELIN TEAM
Gałas Alicja UKKS IMIELIN TEAM
Grosicka Weronika WLKS KRAKUS bbc CZAJA
Hałubińska Patrycja LSKK Bełchatów
Jackiewicz Aleksandra NOSiR BDC
Jaskulska Marta BCM Nowatex Ziemia Darłowska
Kalembkiewicz Kinga Kolarski Klub Sportowy”Azalia”Brzóza Królewska
Kierat Wiktoria BCM Nowatex Ziemia Darłowska
Klaudia Królikowska Klub Sportowy Społem Ulisse Central Łódz
Kolinko Marianna LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW
Kowalska Julia KTK KALISZ
Majewska Oliwia UKS Copernicus – SMS Toruń
Masiowska Maja LKS Trasa Zielona Góra
Niedźwiecka Kamila Warmińsko Mazurski Klub SportowyOlsztyn
Ostojska Nicole LKS POM SPARTHERM Strzelce Krajeńskie
Pastuszek Kamila TKK “PACIFIC” NESTLE FITNESS CYCLING TEAM
Pastuszek Paulina TKK “PACIFIC” NESTLE FITNESS CYCLING TEAM
Piekorz Monika UKKS IMIELIN TEAM
Piersiak Brygida Kolarski Klub Sportowy”Azalia”Brzóza Królewska
Polak Wiktoria KTK KALISZ
Średnicka Katarzyna NOSiR BDC
Średzińska Agata BCM Nowatex Ziemia Darłowska
Steć Eliza OSIR Sokołów Podlaski
Stecka Martina WLKS KRAKUS bbc CZAJA
Stępień Karolina LSKK Bełchatów
Szymczak Natalia UKS MRÓZ JEDYNKA KÓRNIK
Trzebińska Aleksandra UKS Koźminianka
Węgrzynowska Wiktoria LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DZT SERVICE
Wójcik Laura LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW
Zborowska Wiktoria LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW

Juniorzy:

Baszczyński Jakub RK ALUMINIUM
Bielak Jakub KTK KALISZ
Bojarczak Dawid NOSiR BDC
Borkowski Maciej UKKS IMIELIN TEAM
Byczkowski Jakub UKS MOTO AGBUD STELWELD JELCZ LASKOWICE
Bzdak Cezary MLKS WIELUŃ
Cichy Jakub RK ALUMINIUM
Dąbski Patryk GKK OPTY-Mazowsze
Damian Bieniek UKS MOTO AGBUD STELWELD JELCZ LASKOWICE
Długaś Adam KTK KALISZ
Domin Krzysztof Kolarski Klub Sportowy Gostyń
Drobek Hubert LKS Trasa Zielona Góra
Gałka Michał UKS Copernicus SMS Toruń
Górak Dominik Warszawski Klub Kolarski
Grubiak Kacper LMGKK Ziemia Brzeska
Gruszczyński Piotr LKS POM SPARTHERM Strzelce Krajeńskie
Gryn Szymon LKK Zakłady Mięsne WARMIA Biskupiec
Grzenkowicz Nikodem GKS Cartusia w Kartuzach Bike Atelier
Hercke Michał GKS Cartusia w Kartuzach Bike Atelier
Jakimiuk Michał LMGKK Ziemia Brzeska
Jakubasz Mateusz KTK KALISZ
Jakubiuk Mateusz NOSiR BDC
Jarzyna Filip WLKS KRAKUS bbc CZAJA
Jaskot Michał MKS POLKOWICE
Jurasz Dawid GKK OPTY-Mazowsze
Kamiński Kamil GK PLANET X-BOGO SZCZECIN
Kawa Mikołaj KLTC Konin
Kopiwoda Dominik LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DZT SERVICE
Krysztofiak Jakub ALKS STAL OCETIX IGLOTEX GRUDZIĄDZ
Kuderczak Dawid KLTC Konin
Kujawa Michał LMGKK ZIEMIA BRZESKA
Lewek Dominik KS Stomil Poznan
Lysak Dawid LKK Zakłady Mięsne WARMIA Biskupiec
Marzec Adrian TKK “PACIFIC” NESTLE FITNESS CYCLING TEAM
Marzejon Mikołaj Klif Mtb Team
Mendeleew-Pilecki Maksymilian MKS Środa Wielkopolska
Mierzyński Piotr Kolarski klub Sportowy Gostyń
Modliński Marcel GKS Cartusia w Kartuzach Bike Atelier
Muzalewski Robert UKS Copernicus SMS Toruń
Nakonieczny Krzysztof MKS Środa Wielkopolska
Nikiel Aleksander TKK “PACIFIC” NESTLE FITNESS CYCLING TEAM
Noceń Maciej GKK OPTY-Mazowsze
Olszar Antoni Grupa KolarskaGLIWICE
Ortmann Szymon GKS Cartusia w Kartuzach Bike Atelier
Papierski Damian UKS Koźminianka
Plasota Patryk Kolarski Klub Sportowy”Azalia”Brzóza Królewska
Pluta Dawid UKS Koźminianka
Potasznik Szymon UKS Koźminianka
Potrykus Filip K.S Klif Chłapowo
Prokopyszyn Filip LKS Trasa Zielona Góra
Raducki Maciej LKS “Baszta” Golczewo
Richter Wiktor UKS Koźminianka /SMS Świdnica
Rutkowski Jakub UKS Copernicus SMS Toruń
Ryszewski Kamil UKS Copernicus SMS Toruń
Sazanowicz Adam LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DZT SERVICE
Sierżant Bartosz KS STOMIL POZNAŃ
Socha Maciej
Sosiński Konrad KLTC Konin
Soszka Jakub GKK OPTY-Mazowsze
Szary Jan UKKS IMIELIN TEAM
Tomulik Patryk LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DZT SERVICE
Tryc Jakub GKK OPTY-Mazowsze
Walaszczyk Mateusz LKS “Baszta” Golczewo
Walkowiak Kacper UKS Copernicus SMS Torun
Wawrzyniak Karol TKK “PACIFIC” NESTLE FITNESS CYCLING TEAM
Wieczorek Paweł NOSiR BDC
Wiśniewski Dawid KS SPOŁEM ŁÓDŹ
Wojtasik Mateusz LSKK BEŁCHATÓW
Wypych Adam LKS “Baszta” Golczewo
Zabłocki Bartłomiej KS Pogoń Mostostal Puławy
Żurek Sebastian Mayday Team Lublin

Kobiety OPEN:

Brewińska Katarzyna TKK “PACIFIC” NESTLE FITNESS CYCLING TEAM
Brzeźna Monika MAT ATOM DEWELOPER
Ciesielczuk Wiktoria BCM Nowatex Ziemia Darłowska
Dabrowska Małgorzta LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW
Fajkowska Ewa ALKS STAL OCETIX IGLOTEX GRUDZIĄDZ
Golec Joanna UKS MRÓZ JEDYNKA KÓRNIK
Góralska Aleksandra OKS Warmia i Mazury
Graczewska Monika UKS MRÓZ JEDYNKA KÓRNIK
Harkowska Anna Giant-Liv O.K.S. ” Warmia i Mazury”
Humelt Weronika UKS MRÓZ JEDYNKA KÓRNIK
Jasińska Małgorzata Movistar Women Team
Kaczkowska Justyna MAT ATOM DEWELOPER
Karasiewicz Karolina TKK “PACIFIC” NESTLE FITNESS CYCLING TEAM
Kowalska Aleksandra BCM Nowatex Ziemia Darłowska
Kumięga Karolina TKK “PACIFIC” NESTLE FITNESS CYCLING TEAM
Lach Marta MAT ATOM DEWELOPER
Lipiejko Karolina UKS MRÓZ JEDYNKA KÓRNIK
Lorkowska Patrycja TKK “PACIFIC” NESTLE FITNESS CYCLING TEAM
Nerlo Aurela MAT ATOM DEWELOPER
Pawlowska Katarzyna team virtu cycling
Perekitko Karolina DE Sprinters Malderen
Pietrzak Łucja MAT ATOM DEWELOPER
Pikulik Daria BCM Nowatex Ziemia Darłowska
Pikulik Wiktoria BCM Nowatex Ziemia darłowska
Pizoń Karolina ALKS STAL OCETIX IGLOTEX GRUDZIĄDZ
Płosaj Nikol UKS MRÓZ JEDYNKA KÓRNIK
Przęzak Dorota LKS ATOM BOXMET DZIERŻNIÓW
Różyńska Nikola TKK “PACIFIC” NESTLE FITNESS CYCLING TEAM
Rydzyńska Sandra GK PLANET X-BOGO SZCZECIN
Rysz Kaja MAT ATOM DEWELOPER
Sagan Anna TKK “PACIFIC” NESTLE FITNESS CYCLING TEAM
Skalniak Agnieszka Experza-Footlogix
Sowa Karolina MAT ATOM DEWELOPER
Wilkos Katarzyna MAT ATOM DEWELOPER
Żegleń Viktoria UKS MRÓZ JEDYNKA KÓRNIK

Mężczyźni OPEN:

Aniołkowski Stanisław Team HUROM
Bartkiewicz Andrzej Team HUROM
Bialoblocki Marcin NOPINZ
Bodnar Maciej bora hansgrohe
Bystrzycki Wojciech KK Tarnovia
Ceniuch Wojciech GKS Cartusia w Kartuzach Bike Atelier
Chmielewski Maciej Warszawski Klub Kolarski
Gąsiorowski Mariusz ALKS STAL OCETIX IGLOTEX GRUDZIĄDZ
Gorazdowski Filip K.S Klif Chłapowo
Górecki Patryk KS Pogoń Mostostal Puławy
Jąkała Jakub TC Chrobry Scott Głogów
Kaczmarek Jakub Team HUROM
Kaiser Adrian GKS Cartusia w Kartuzach Bike Atelier
Karbowy Marcin Guidon Chalettois/AWF Poznań
Konieczny Mikołaj Team HUROM
Kordus Kamil KK Tarnovia
Kostański Mateusz KK Tarnovia
Krukowski Jan GKS Cartusia w Kartuzach Bike Atelier
Kuś Adam DELIO GALLINA-COLOSIO
Kwiatkowski Michał TEAM SKY
Maciejuk Filip Leopard Pro Cycling
Marycz Jarosław Wibatech Merx 7 R Continental Team
Matoszko Filip Niezrzeszony
Migas Dawid GKS Cartusia w Kartuzach Bike Atelier
Rekita Szymon Leopard Pro Cycling
Rudyk Bartosz ALKS STAL OCETIX IGLOTEX GRUDZIĄDZ
Rutkiewicz Marek Wibatech Merx 7 R Continental Team
Semczuk Hubert Rybczyński Bikes Remmers Tp-Link Team
Sławek Damian GKS Cartusia w Kartuzach Bike Atelier
Sójka Mikołaj KK Tarnovia
Sowiński Artur GKS Cartusia w Kartuzach Bike Atelier
Stachowial Adam Voster Uniwheels Team
Staniszewski Daniel KS Pogoń Mostostal Puławy
Warchoł Bartosz Wibatech Merx 7 R Continental Team
Wiszniewski Kacper Gks Cartusia W Kartuzach Bike Atelier
Ziółkowski Wojciech DOMIN SPORT
Żołek Igor NOSiR BDC

 

Wyścigi ze startu wspólnego:

Juniorki:

Bralińska Sandra MLKS WIELUŃ
Bykowska Dominika ALKS STAL OCETIX IGLOTEX GRUDZIĄDZ
Ciarkowska Dominika ALKS STAL OCETIX IGLOTEX GRUDZIĄDZ
Ciesielczuk Oliwia BCM Nowatex Ziemia Darłowska
Czaplicka Małgorzata ALKS STAL OCETIX IGLOTEX GRUDZIĄDZ
Dabrowska Małgorzata LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW
Dabrowska Małgorzata LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW
Dymek Ewa UKKS IMIELIN TEAM
Gałas Alicja UKKS IMIELIN TEAM
Glapa Marta MLKS WIELUŃ
Gołek Edyta Grupa Kolarska GLIWICE
Gondek Maja UKS Copernicus – SMS Toruń
Grosicka Weronika WLKS KRAKUS bbc CZAJA
Grzelaczyk Aleksandra KTK KALISZ
Hałubińska Patrycja LSKK Bełchatów
Jackiewicz Aleksandra NOSiR BDC
Jaskulska Marta BCM Nowatex Ziemia Darłowska
Kalembkiewicz Kinga Kolarski Klub Sportowy”Azalia”Brzóza Królewska
Kawka Karolina LKK FUJI GOS Mszana
Kierat Wiktoria BCM Nowatex Ziemia Darłowska
Kolaunko Marianna LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW
Kowalska Julia KTK KALISZ
Królikowska Klaudia KS SPOŁEM ŁÓDŹ
Lazik Agnieszka LKS ZIEMIA OPOLSKA
Łęszczak Marta LKS POM SPARTHERM Strzelce Krajeńskie
Majewska Oliwia UKS Copenicus – SMS Toruń
Masiowska Maja LKS Trasa Zielona Góra
Matuszewska Kinga GKK OPTY-Mazowsze
Niedźwiecka Kamila Warmińsko Mazurski Klub Sportowy
Ostojska Nicole LKS POM SPARTHERM Strzelce Krajeńskie
Pastuszek Kamila TKK “PACIFIC” NESTLE FITNESS CYCLING TEAM
Pastuszek Paulina TKK “PACIFIC” NESTLE FITNESS CYCLING TEAM
Piekorz Monika UKKS IMIELIN TEAM
Piersiak Brygida Kolarski Klub Sportowy”Azalia”Brzóza Królewska
Pikul Wiktoria Grupa Kolarska GLIWICE
Podgórska Anna WLKS KRAKUS bbc CZAJA
Polak Wiktoria KTK KALISZ
Średnicka Katarzyna NOSiR BDC
Średzińska Agata BCM Nowatex Ziemia Darłowska
Steć Eliza OSIR Sokołów Podlaski
Stecka Martina WLKS KRAKUS bbc CZAJA
Stępień Karolina LSKK Bełchatów
Szebeko Daria ALKS STAL OCETIX IGLOTEX GRUDZIĄDZ
Szymczak Natalia UKS MRÓZ JEDYNKA KÓRNIK
Tonder Sara LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW
Trzebińska Aleksandra UKS Koźminianka
Węgrzynowska Wiktoria LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DZT SERVICE
Wesołowska Marta UKS Copernicus – SMS Toruń
Włodarczyk Dominika MLSK WIELUŃ
Wójcik Laura LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW
Zborowska Wiktoria LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW

Juniorzy:

Baszczyński Jakub RK ALUMINIUM
Belniak Maciej ALKS STAL OCETIX IGLOTEX GRUDZIĄDZ
Bielak Jakub KTK KALISZ
Bieniek Damian UKS MOTO AGBUD STELWELD JELCZ LASKOWICE
Biernacki Filip UKS Copernicus SMS Toruń
Bojarczak Dawid NOSiR BDC
Borkowski Maciej UKKS IMIELIN TEAM
Bugaj Leon WLKS KRAKUS bbc CZAJA
Burek Jakub UKS Copernicus SMS Toruń
Byczkowski Jakub UKS MOTO AGBUD STELWELD JELCZ LASKOWICE
Bzdak Cezary MLKS WIELUŃ
Cichy Jakub RK ALUMINIUM BIKE TEAM
Czyszczoń Dawid WLKS KRAKUS bbc CZAJA
D Adam KTK KALISZ
Dąbski Patryk GKK OPTY-Mazowsze
Dec Krystian UKS CENTRUM SPEDYCJA PAWBUD NOWA RUDA
Derek Bartosz LKS ZIEMIA OPOLSKA
Domin Krzysztof Kolarski Klub Sportowy Gostyń
Drobek Hubert LKS Trasa Zielona Góra
Drozdowski Miłosz UKS Copernicus SMS Toruń
Dudar Jacek Ulks Huragan
Fiedorowicz Sebastian LKK Zakłady Mięsne WARMIA Biskupiec
Fijak Jan UKS Sokół Kęty
Frąckowiak Jakub Kolarski Klub Sportowy Gostyń
Gałka Michał UKS Copernicus SMS Toruń
Głombica Paweł LKS ZIEMIA OPOLSKA
Głowacki Dawid TC Chrobry Głogów
Gołdyn Marcin WLKS KRAKUS bbc CZAJA
Górak Dominik Warszawski Klub Kolarski
Graffunder Kacper LKS POM SPARTHERM Strzelce Krajeńskie
Grubiak Kacper LMGKK Ziemia Brzeska
Gruszczyński Piotr LKS POM SPARTHERM Strzelce Krajeńskie
Gryn Szymon LKK Zakłady Mięsne WARMIA Biskupiec
Grzenkowicz Nikodem GKS Cartusia w Kartuzach Bike Atelier
Hercke Michał GKS Cartusia w Kartuzach Bike Atelier
Jakimiuk Michał LMGKK Ziemia Brzeska
Jakubasz Mateusz KTK KALISZ
Jakubiuk Mateusz NOSiR BDC
Jarzyna Filip WLKS KRAKUS bbc CZAJA
Jaśkiewicz Mieszko KTK KALISZ
Jaskot Michał MKS POLKOWICE
Jurasz Dawid GKK OPTY-Mazowsze
Jurkiewicz Mikołaj Stowarzyszenie Ciechanowski Klub Sportowy Jurand
Kamiński Kamil GK PLANET X-BOGO SZCZECIN
Kamiński Tomasz UKS MRÓZ JEDYNKA KÓRNIK
Karcz Marcin WLKS KRAKUS bbc CZAJA
Kasprzyk Paweł UKS Copernicus SMS Toruń
Kawa Mikołaj KLTC Konin
Kiraga Radosław KS Pogoń Mostostal Puławy
Klasiński Bartosz ALKS STAL OCETIX IGLOTEX GRUDZIĄDZ
Klementowski Kornel TC Chrobry Głogów
Kołodziejski Konrad ALKS STAL OCETIX IGLOTEX GRUDZIĄDZ
Kopiwoda Dominik LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DZT SERVICE
Kotulski Przemysław UKKS IMIELIN TEAM
Król Cezary KS Pogoń Mostostal Puławy
Król Jakub KS Pogoń Mostostal Puławy
Krysztofiak Jakub ALKS STAL OCETIX IGLOTEX GRUDZIĄDZ
Krzemiński Mateusz Stowarzyszenie Ciechanowski Klub Sportowy Jurand
Kuderczak Dawid KLTC Konin
Kujawa Michał LMGKK ZIEMIA BRZESKA
Lach Michał UKS Sokół Kęty
Lemański Hubert LKK Zakłady Mięsne WARMIA Biskupiec
Lewek Dominik KS Stomil Poznan
Luczek Oskar UKKS IMIELIN TEAM
Lysak Dawid LKK Zakłady Mięsne WARMIA Biskupiec
Łączkowski Cezary TKK “PACIFIC” NESTLE FITNESS CYCLING TEAM
Łazarczyk Adrian GKK OPTY-Mazowsze
Małachowski Jakub LKS ZIEMIA OPOLSKA
Markowski Michał KLTC Konin
Marzec Adrian TKK “PACIFIC” NESTLE FITNESS CYCLING TEAM
Mendeleew-Pilecki Maksymilian MKS Środa Wielkopolska
Miazek Jan Legia 1928 – InterCars
Michalski Łukasz UKS MOTO AGBUD STELWELD JELCZ LASKOWICE
Mierzyński Piotr Kolarski Klub Sportowy Gostyń
Młotkiewicz Przemysław UKKS IMIELIN TEAM
Modliński Marcel GKS Cartusia w Kartuzach Bike Atelier
Mulawa Marek LKUKS Pszczyna Dobre Sklepy Rowerowe AUTHOR
Muzalewski Robert UKS Copernicus SMS Toruń
Nakonieczny Krzysztof MKS Środa Wielkopolska
Nikiel Aleksander TKK “PACIFIC” NESTLE FITNESS CYCLING TEAM
Noceń Maciej GKK OPTY-Mazowsze
Olszar Antoni Grupa Kolarska Gliwice
Papierski Damian UKS Koźminianka /SMS Świdnica
Pieprz Mateusz UKS RATUSZ Maszewo
Plasota Patryk Kolarski Klub Sportowy”Azalia”Brzóza Królewska
Pluta Dawid UKS Koźminianka
Poniatowski Daniel UKS MOTO AGBUD STELWELD JELCZ LASKOWICE
Potasznik Szymon UKS Koźminianka
Prokopyszyn Filip LKS Trasa Zielona Góra
Raducki Maciej LKS “Baszta” Golczewo
Rajtak Mateusz KS Pogoń Mostostal Puławy
Richter Wiktor UKS Koźminianka /SMS Świdnica
Rudzki Dominik LKUKS Pszczyna Dobre Sklepy Rowerowe AUTHOR
Rutkowski Jakub UKS Copernicus SMS Toruń
Ryszewski Kamil UKS Copernicus SMS Toruń
Sazanowicz Adam LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DZT SERVICE
Ścibior Jakub ALKS STAL OCETIX IGLOTEX GRUDZIĄDZ
Sędzik Dawid WLKS KRAKUS bbc CZAJA
Sierżant Bartosz KS STOMIL POZNAŃ
Simiński Kacper KS SPOŁEM ŁÓDŹ
Siński Kacper UKS Copernicus SMS Toruń
Sitko Adrian UKKS IMIELIN TEAM
Siwiaszczyk Aleksander LKS ZIEMIA OPOLSKA
Skrzypczyński Kacper UKS Copernicus SMS Toruń
Śliwka Daniel TKK “PACIFIC” NESTLE FITNESS CYCLING TEAM
Sosiński Konrad KLTC Konin
Soszka Jakub GKK OPTY-Mazowsze
Staniak Mariusz Legia 1928 – InterCars
Stelczyk Szymon UKS MOTO AGBUD STELWELD JELCZ LASKOWICE
Stępień Maciej niestowarzyszony
Strużyński Mateusz TC Chrobry Głogów
Syc Marcin Legia1928 InterCars
Szary Jan UKKS IMIELIN TEAM
Szwaba Jan GKS Cartusia w Kartuzach Bike Atelier
Szwałek Marek UKS MRÓZ JEDYNKA KÓRNIK
Szymon Ortmann GKS Cartusia w Kartuzach Bike Atelier
Taczyński Kamil ALKS STAL OCETIX IGLOTEX GRUDZIĄDZ
Tomulik Patryk LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DZT SERVICE
Tryc Jakub GKK OPTY-Mazowsze
Wachowicz Dawid Legia 1928 – InterCars
Walaszczyk Mateusz LKS “Baszta” Golczewo
Walkowiak Kacper UKS Copernicus SMS Toruń
Wawrzyniak Karol TKK “PACIFIC” NESTLE FITNESS CYCLING TEAM
Wenglorz Michał LKUKS Pszczyna Dobre sklepy Rowerowe AUTHOR
Wieczorek Paweł NOSiR BDC
Wiśniewski Dawid KS SPOŁEM ŁÓDŹ
Witaszek Łukasz KS Pogoń Mostostal Puławy
Wojtasik Mateusz LSKK BEŁCHATÓW
Wojtowicz Dawid TKK “PACIFIC” NESTLE FITNESS CYCLING TEAM
Wypych Adam LKS “Baszta” Golczewo
Zabłocki Bartłomiej KS Pogoń Mostostal Puławy
Zarębski Marcin UKS MOTO AGBUD STELWELD JELCZ LASKOWICE
Żurek Sebastian Mayday Team Lublin

Kobiety OPEN:

Bacińska Agnieszka MAT ATOM DEWELOPER
Bakuła Anna UKS MRÓZ JEDYNKA KÓRNIK
Bielawska Klaudia UKS Koźminianka
Brewińska Katarzyna TKK “PACIFIC” NESTLE FITNESS CYCLING TEAM
Brzeźna Monika MAT ATOM DEWELOPER
Ciesielczuk Wiktoria BCM Nowatex Ziemia Darłowska
Fajkowska Ewa ALKS STAL OCETIX IGLOTEX GRUDZIĄDZ / WSKFiT Pruszków
Golec Joanna UKS MRÓZ JEDYNKA KÓRNIK
Graczewska Monika UKS MRÓZ JEDYNKA KÓRNIK
Harkowska Anna Giant-Liv O.K.S. ” Warmia i Mazury”
Humelt Weronika UKS MRÓZ JEDYNKA KÓRNIK
Jasińska Małgorzata Movistar Women Team
Kaczkowska Justyna MAT ATOM DEWELOPER
Karasiewicz Karolina TKK “PACIFIC” NESTLE FITNESS CYCLING TEAM
Klaudia Królikowska Klub Sportowy Społem Ulisse Central Łódz
Kowalska Aleksandra BCM Nowatex Ziemia Darłowska
Kumięga Karolina TKK “PACIFIC” NESTLE FITNESS CYCLING TEAM
Kuszyńska Lidia AKADEMIA KOLARSKA SEVEN
Lach Marta MAT ATOM DEWELOPER
Lipiejko Karolina UKS MRÓZ JEDYNKA KÓRNIK
Lorkowska Patrycja TKK “PACIFIC” NESTLE FITNESS CYCLING TEAM
Nerlo Aurela MAT ATOM DEWELOPER
Pawlowska Katarzyna team virtu cycling
Perekitko Karolina DE Sprinters Malderen
Pietrzak Łucja MAT ATOM DEWELOPER
Pikulik Daria BCM Nowatex Ziemia Darłowska
Pikulik Wiktoria BCM Nowatex Ziemia Darłowska
Pizoń Karolina ALKS STAL OCETIX IGLOTEX GRUDZIĄDZ
Płosaj Nikol UKS MRÓZ JEDYNKA KÓRNIK
Przęzak Dorota LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW
Przybylak Karolina UKS MRÓZ JEDYNKA KÓRNIK
Różyńska Nikola TKK “PACIFIC” NESTLE FITNESS CYCLING TEAM
Rydzyńska Sandra GK PLANET X-BOGO SZCZECIN
Rysz Kaja MAT ATOM DEWELOPER
Sagan Anna TKK “PACIFIC” NESTLE FITNESS CYCLING TEAM
Skalniak Agnieszka Experza-Footlogix
Sowa Karolina MAT ATOM DEWELOPER
Wilkos Katarzyna MAT ATOM DEWELOPER
Żegleń Viktoria UKS MRÓZ JEDYNKA KÓRNIK
Zgorzelska Kinga LIV Feniks Womens Cycling Team

Mężczyźni OPEN:

Albanowski Kajetan ALKS STAL OCETIX IGLOTEX GRUDZIĄDZ
Aniołkowski Stanisław Team HUROM
Bala Tomasz MAYDAY TEAM LUBLIN
Banaszek Adrian Voster Uniwheels Team
Banaszek Norbert Wibatech Merx 7 R Continental Team
Bartkiewicz Andrzej Team HUROM
Bogusławski Marceli Wibatech Merx 7 R Continental Team
Burczak Dawid KK Tarnovia
Bystrzycki Wojciech KK Tarnovia
Ceniuch Wojciech GKS Cartusia w Kartuzach Bike Atelier
Chmielewski Maciej Warszawski Klub Kolarski
Czubak Dawid Voster Uniwheels Team
Detko Artur DOMIN SPORT
Domagalski Karol One Pro Cycling
Drobny Szymon TC Chrobry Scott Głogów
Furczyk Maciej
Gańko Antoni KS Pogoń Mostostal Puławy
Gąsiorowski Mariusz ALKS STAL OCETIX IGLOTEX GRUDZIĄDZ
Gieracki Patryk TC Chrobry Scott Głogów
Górecki Patryk KS Pogoń Mostostal Puławy
Grabis Mateusz Voster Uniwheels Team
Honkisz Adrian Wibatech Merx 7 R Continental Team
Jagieła Adam TC Chrobry Scott Głogów
Jąkała Jakub TC Chrobry Scott Głogów
Janiszewski Sylwester Wibatech Merx 7 R Continental Team
Jatczak Artur TC Chrobry Scott Głogów
Jóźwik Andrzej ASE Trek Gdynia
Kaczmarek Jakub Team HUROM
Kaiser Adrian GKS Cartusia w Kartuzach Bike Atelier
Karbowy Marcin Guidon Chalettois/AWF Poznań
Karpiuk Adrian Niezrzeszony
Kasperek Michał Jbg-2 Cryospace
Kistowski Kacper Wibatech Merx 7 R Continental Team
Klimkowski Piotr GKS Cartusia w Kartuzach Bike Atelier
Kloc Dawid Team HUROM
Komar Mateusz Voster Uniwheels Team
Konieczny Mikołaj Team HUROM
Konwa Piotr Elkov Author Cycling Team
Kordus Kamil KK Tarnovia
Kostański Mateusz KK Tarnovia
Kostecki Patryk DOMIN SPORT
Koziołek Fabian LKS ZIEMIA OPOLSKA
Krawczykj Szymon Voster Uniwheels Team
Król Paweł Warszawski Klub Kolarski
Krukowski Jan GKS Cartusia w Kartuzach Bike Atelier
Krupa Adrian KS Pogoń Mostostal Puławy
Kucio Krzysztof KS Pogoń Mostostal Puławy
Kuklewicz Karol TC Chrobry Scott Głogów
Kulas Krystian LKS “Baszta” Golczewo
Kuś Adam DELIO GALLINA-COLOSIO
Kuświk Przemysław KS Pogoń Mostostal Puławy
Kwiatkowski Maciej KS Pogoń Mostostal Puławy
Kwiatkowski Michał TEAM SKY
Latoń Eryk Team HUROM
Łamaszewski Jan KK Tarnovia
Maciejuk Filip Leopard Pro Cycling
Małecki Łukasz Ciechanów
Manowski Mateusz Team HUROM
Marek Bartosz LKUKS Pszczyna Dobre Sklepy Rowerowe AUTHOR
Marycz Jarosław Wibatech Merx 7 R Continental Team
Matoszko Filip Niezrzeszony
Miazga Jan LUKS TRÓJKA PIASECZNO
Michałek Mariusz UCI MTB TEAM JBG-2 CRYOSPACE
Migas Dawid GKS Cartusia w Kartuzach Bike Atelier
Molski Paweł LMGKK Ziemia Brzeska
Morajko Jacek Wibatech Merx 7 R Continental Team
Mrózek Paweł Ebicom PM Bike Racing Team
Murias Jakub TC Chrobry Scott Głogów
Niemiec Przemysław UAE TEAM EMIRATES
Nowaczek Mateusz Voster Uniwheels Team
Nowak Konrad
Parma Krzysztof Voster Uniwheels Team
Paterski Maciej Wibatech Merx 7 R Continental Team
Pawlak Tobiasz DOMIN SPORT
Pękala Piotr KS Pogoń Mostostal Puławy
Piaskowy Emanuel Team HUROM
Podlaski Michał Voster Uniwheels Team
Pojawa Maciej GKS Cartusia w Kartuzach Bike Atelier
Pomaski Mateusz KS Pogoń Mostostal Puławy
Proć Bartłomiej KS Pogoń Mostostal Puławy
Pszczolarski Wojciech Pardus Tufo Prostejov UCI Continental Team
Ragus Krystian LUKS TRÓJKA PIASECZNO
Rębiewski Jarosław DOMIN SPORT
Rękawek Radosław Ośka warszawa
Rekita Szymon Leopard Pro Cycling
Rudyk Bartosz ALKS STAL OCETIX IGLOTEX GRUDZIĄDZ / WSZiA w Opolu
Rutkiewicz Marek Wibatech Merx 7 R Continental Team
Semczuk Hubert Rybczyński Bikes Remmers Tp-Link Team
Sitarz Jakub Wibatech Merx 7 R Continental Team,WSKFiT Pruszków/ Lubicz
Sławek Damian GKS Cartusia w Kartuzach Bike Atelier
Sobierakj Przemysław Voster Uniwheels Team
Sójka Mikołaj KK Tarnovia
Soliński Patryk KS Pogoń Mostostal Puławy
Sowiński Artur GKS Cartusia w Kartuzach Bike Atelier
Stachowiak Adam Voster Uniwheels Team
Staniszewski Daniel KS Pogoń Mostostal Puławy
Stępniak Grzegorz Wibatech Merx 7 R Continental Team
Sykała Wojciech Wibatech Merx 7 R Continental Team
Szóstka Paweł TC Chrobry Scott Głogów
Sztrauch Patryk LUKS TRÓJKA PIASECZNO
Tekliński Adrian ALKS STAL OCETIX IGLOTEX GRUDZIĄDZ
Tracz Szymon One Pro Cycling
Warchoł Bartosz Wibatech Merx 7 R Continental Team
Wiszniewski Kacper GKS Cartusia w Kartuzach Bike Atelier
Wójcik Adam DOMIN SPORT
Wójs Krystian TC Chrobry Scott Głogów
Wojtanek Bartłomiej TC Chrobry Scott Głogów
Zapaśnik Rafał K.S. WELTOUR
Zieliński Kamil Team HUROM
Ziółkowski Wojciech DOMIN SPORT
Żołek Igor NOSiR BDC
Żuber Adam OŚKA WARSZAWA