Foto: ASO / Alex Broadway

Bardzo blisko etapowego sukcesu był Dario Cataldo (Astana), ale samotny uciekinier został złapany kilkaset metrów przed metą. Niestety w końcówce straty poniósł Michał Kwiatkowski (Team Sky), co oznaczało, że nowym liderem został jego kolega Gianni Moscon.

Po jeździe drużynowej na czas przyszła pora na górskie etapy, na których miała się rozstrzygnąć klasyfikacja generalna. Na pierwszy ogień poszło 181km z Ain na szczyt Lans-en-Vercors. Po drodze do pokonania był m.in. podjazd “poza kategorią” – Col du Mont Noir.

Początek wyścigu przeprowadzony został w nieprawdopodobnym tempie – w pierwszej godzinie kolarze pokonali ponad 52km! To przełożyło się na sytuację w peletonie, bo bardzo długo nikomu nie udawało się odjechać. Wreszcie, po 90km ścigania i kilku nerwowych chwilach (m.in. oderwaniu się 33-osobowej grupy z liderem) “ucieczkę dnia” stworzyli Dario Cataldo (Astana), Lukas Pöstlberger (Bora-Hansgrohe), Jens Keukeleire (Lotto Soudal), Edvald Boasson Hagen (Dimension Data), Odd Christian Eiking (Wanty-Groupe Gobert), Arnaud Courteille (Vital Concept), Simon Clarke (EF-Drapac) i Bryan Coquard (Vital Concept).

Ósemka uzyskała ponad 5 minut przewagi i na Col du Mont Noir uciekinierzy zaczęli się atakować. Najpierw odskoczył Eiking, do którego dojechał Cataldo. Tymczasem z peletonu ruszyli Ian Boswell (Katusha-Alpecin) i Edward Ravasi (UAE Team Emirates), ale ta para dość szybko wróciła do zasadniczej grupy.

Na czele Cataldo bez większego trudu zostawił norweskiego rywala i rozpoczął samotną walkę z kilometrami i ciężkimi podjazdami oraz (chwilami) ulewnym deszczem. Włoch miał nawet ponad 3 minuty przewagi nad grupą lidera, co oznaczało, że został “wirtualnym liderem”. Pozostali harcownicy osłabli i tracili coraz więcej, a 13km przed metą zostali złapani.

11km przed finiszem ze zmniejszającego się peletonu zaatakował Nicolas Edet (Cofidis). Różnica do Cataldo spadła już poniżej 2’15” i zawodnik Astany mógł już liczyć tylko na wygraną etapową, a nie na koszulkę lidera wyścigu. Edet przez kilka kilometrów utrzymywał się przed rywalami, ale bardzo mocna praca Team Sky sprawiła, że 4km przed metą Francuz został złapany. Przewaga samotnie liderującego Cataldo spadła poniżej minuty i wyglądało na to, że zmęczony Włoch może jednak stracić nawet etapowy sukces.

1.5km przed szczytem finałowej wspinaczki zaatakował Guillaume Martin (Wanty Groupe Gobert). Za Francuzem po chwili ruszyły kontrataki, a najmocniej pociągnął Pierre Roger Latour (Ag2r), po którym poprawił Daniel Martin (UAE Team Emirates). Za Irlandczykiem pojechali tylko Romain Bardet (Ag2r), Julian Alaphilippe (Quick-Step Floors) i Geraint Thomas (Team Sky).

250m przed metą faworyci wyprzedzili Cataldo (na pocieszenie została mu koszulka górala) i na finiszu walczyła wspomniana czwórka. Znakomitym sprintem popisał się Alaphilippe, za którym przyjechali Martin, Thomas i Bardet. Michał Kwiatkowski (Team Sky) stracił kilkanaście sekund, a nowym liderem został Gianni Moscon (Team Sky).

Wyniki czwartego etapu:

1 Julian Alaphilippe (Fra) Quick Step Floors 4:26:58
2 Daniel Martin (Irl) UAE Team Emirates 0:00:00
3 Geraint Thomas (GBr) Team Sky 0:00:00
4 Romain Bardet (Fra) Ag2r La Mondiale 0:00:00
5 Pierre Latour (Fra) Ag2r La Mondiale 0:00:05
6 Adam Yates (GBr) Mitchelton – Scott 0:00:05
7 Emanuel Buchmann (GER) Bora – Hansgrohe 0:00:05
8 Guillaume Martin (Fra) Wanty – Groupe Gobert 0:00:08
9 Gianni Moscon (Ita) Team Sky 0:00:08
10 Tiesj Benoot (Bel) Lotto – Soudal 0:00:08
11 Pello Bilbao Lopez De Armentia (Esp) Astana Pro Team 0:00:08
12 Dario Cataldo (Ita) Astana Pro Team 0:00:08
13 Damiano Caruso (Ita) BMC Racing Team 0:00:08
14 Ilnur Zakarin (Rus) Team Katusha – Alpecin 0:00:08
15 Bob Jungels (Lux) Quick Step Floors 0:00:08
16 Marc Soler (Esp) Movistar Team 0:00:08
17 Pierre Rolland (Fra) Team EF Education First – Drapac p/b Cannondale 0:00:08
18 Daniel Garcia Navarro (Esp) Cofidis Solutions Crédits 0:00:08
19 Michał Kwiatkowski (Pol) Team Sky 0:00:17
20 Antwan Tolhoek (Ned) Team LottoNL – Jumbo 0:00:22
21 Gianluca Brambilla (Ita) Trek – Segafredo 0:00:22
22 Jesús Herrada (Esp) Cofidis Solutions Crédits 0:00:27
23 Valerio Conti (Ita) UAE Team Emirates 0:00:27
24 Xandro Meurisse (Bel) Wanty – Groupe Gobert 0:00:27
25 Jaime Roson Garcia (Esp) Movistar Team 0:00:27
26 Vincenzo Nibali (Ita) Bahrain – Merida 0:00:32
27 Léo Vincent (Fra) Groupama – FDJ 0:00:51
28 Amanuel Ghebreigzabhier Werkilul (Eri) Team Dimension Data 0:01:02
29 Warren Barguil (Fra) Team Fortuneo – Samsic 0:01:10
30 Tsgabu Gebremaryam Grmay (Eth) Trek – Segafredo 0:01:16
31 Tao Geoghegan Hart (GBr) Team Sky 0:01:24
32 Michael Valgren Andersen (Den) Astana Pro Team 0:01:28
33 Maxime Bouet (Fra) Team Fortuneo – Samsic 0:01:40
34 Thomas Degand (Bel) Wanty – Groupe Gobert 0:01:40
35 Brent Bookwalter (USA) BMC Racing Team 0:02:10
36 Jelle Vanendert (Bel) Lotto – Soudal 0:02:20
37 Sepp Kuss (USA) Team LottoNL – Jumbo 0:02:20
38 Serge Pauwels (Bel) Team Dimension Data 0:02:29
39 Sergei Chernetckii (Rus) Astana Pro Team 0:02:29
40 Robert Kišerlovski (Cro) Team Katusha – Alpecin 0:02:29
41 Damien Howson (Aus) Mitchelton – Scott 0:03:14
42 Peter Kennaugh (GBr) Bora – Hansgrohe 0:03:14
43 Nicolas Edet (Fra) Cofidis Solutions Crédits 0:03:23
44 Arnaud Courteille (Fra) Vital Concept Cycling Club 0:03:55
45 Odd Christian Eiking (Nor) Wanty – Groupe Gobert 0:04:48
46 Edvald Boasson Hagen (Nor) Team Dimension Data 0:04:48
47 Tony Gallopin (Fra) Ag2r La Mondiale 0:04:50
48 Franco Pellizotti (Ita) Bahrain – Merida 0:04:50
49 James Knox (GBr) Quick Step Floors 0:05:27
50 Daniel Moreno Fernandez (Esp) Team EF Education First – Drapac p/b Cannondale 0:05:34
51 Edward Ravasi (Ita) UAE Team Emirates 0:06:04
52 Ian Boswell (USA) Team Katusha – Alpecin 0:06:04
53 Oliver Naesen (Bel) Ag2r La Mondiale 0:07:09
54 Tomasz Marczyński (Pol) Lotto – Soudal 0:07:14
55 Jay McCarthy (Aus) Bora – Hansgrohe 0:07:14
56 Jonathan Castroviejo (Esp) Team Sky 0:07:51
57 Hector Carretero (Esp) Movistar Team 0:07:51
58 Pavel Kochetkov (Rus) Team Katusha – Alpecin 0:07:51
59 Bruno Armirail (Fra) Groupama – FDJ 0:10:15
60 Axel Domont (Fra) Ag2r La Mondiale 0:10:15
61 Rudy Molard (Fra) Groupama – FDJ 0:10:15
62 Simone Petilli (Ita) UAE Team Emirates 0:10:15
63 Brice Feillu (Fra) Team Fortuneo – Samsic 0:10:15
64 Hugo Houle (Can) Astana Pro Team 0:10:15
65 Toms Skujins (Lat) Trek – Segafredo 0:10:25
66 Simon Clarke (Aus) Team EF Education First – Drapac p/b Cannondale 0:10:25
67 Jens Keukeleire (Bel) Lotto – Soudal 0:11:17
68 Joseph Rosskopf (USA) BMC Racing Team 0:12:34
69 Lukas Pöstlberger (AUT) Bora – Hansgrohe 0:14:11
70 David Gaudu (Fra) Groupama – FDJ 0:14:35
71 Thomas De Gendt (Bel) Lotto – Soudal 0:14:38
72 José Herrada (Esp) Cofidis Solutions Crédits 0:14:38
73 Frederik Backaert (Bel) Wanty – Groupe Gobert 0:14:38
74 Marco Minnaard (Ned) Wanty – Groupe Gobert 0:14:38
75 Tiago Machado (Por) Team Katusha – Alpecin 0:14:38
76 Quentin Pacher (Fra) Vital Concept Cycling Club 0:14:38
77 Matteo Fabbro (Ita) Team Katusha – Alpecin 0:14:38
78 Patrick Bevin (NZl) BMC Racing Team 0:14:38
79 Dion Smith (NZl) Wanty – Groupe Gobert 0:14:38
80 Nikita Stalnov (Kaz) Astana Pro Team 0:14:38
81 Carlos Verona (Esp) Mitchelton – Scott 0:14:38
82 Pieter Serry (Bel) Quick Step Floors 0:14:38
83 Tobias Ludvigsson (Swe) Groupama – FDJ 0:14:38
84 Lawson Craddock (USA) Team EF Education First – Drapac p/b Cannondale 0:14:38
85 Dylan Teuns (Bel) BMC Racing Team 0:14:38
86 Luka Pibernik (Slo) Bahrain – Merida 0:14:38
87 Bakhtiyar Kozhatayev (Kaz) Astana Pro Team 0:14:38
88 Mike Teunissen (Ned) Team Sunweb 0:14:38
89 Fabio Felline (Ita) Trek – Segafredo 0:14:38
90 Amaël Moinard (Fra) Team Fortuneo – Samsic 0:14:38
91 Niki Terpstra (Ned) Quick Step Floors 0:18:34
92 Jasha Sütterlin (GER) Movistar Team 0:20:56
93 Jay Robert Thomson (RSA) Team Dimension Data 0:20:56
94 Daryl Impey (RSA) Mitchelton – Scott 0:20:56
95 Ivan Garcia Cortina (Esp) Bahrain – Merida 0:20:56
96 Rob Power (Aus) Mitchelton – Scott 0:20:56
97 Neilson Powless (USA) Team LottoNL – Jumbo 0:20:56
98 Imanol Erviti (Esp) Movistar Team 0:20:56
99 Tom Bohli (SUI) BMC Racing Team 0:20:56
100 Victor Campenaerts (Bel) Lotto – Soudal 0:20:56
101 Anthony Turgis (Fra) Cofidis Solutions Crédits 0:20:56
102 Jaime Castrillo Zapater (Esp) Movistar Team 0:20:56
103 Johann Van Zyl (RSA) Team Dimension Data 0:20:56
104 Martijn Tusveld (Ned) Team Sunweb 0:20:56
105 Antoine Duchesne (Can) Groupama – FDJ 0:20:56
106 Pascal Ackermann (GER) Bora – Hansgrohe 0:20:56
107 Jorge Arcas (Esp) Movistar Team 0:20:56
108 Luke Rowe (GBr) Team Sky 0:20:56
109 Danilo Wyss (SUI) BMC Racing Team 0:20:56
110 Brendan Canty (Aus) Team EF Education First – Drapac p/b Cannondale 0:20:56
111 Dylan Van Baarle (Ned) Team Sky 0:20:56
112 Pierre-Luc Périchon (Fra) Team Fortuneo – Samsic 0:20:56
113 Julien Simon (Fra) Cofidis Solutions Crédits 0:20:56
114 Alexis Gougeard (Fra) Ag2r La Mondiale 0:20:56
115 Kévin Réza (Fra) Vital Concept Cycling Club 0:20:56
116 Rory Sutherland (Aus) UAE Team Emirates 0:20:56
117 Matthias Brändle (AUT) Trek – Segafredo 0:20:56
118 Lucas Hamilton (Aus) Mitchelton – Scott 0:20:56
119 Alexander Edmondson (Aus) Mitchelton – Scott 0:20:56
120 Laurens De Plus (Bel) Quick Step Floors 0:20:56
121 Romain Hardy (Fra) Team Fortuneo – Samsic 0:20:56
122 Laurent Pichon (Fra) Team Fortuneo – Samsic 0:20:56
123 Bryan Coquard (Fra) Vital Concept Cycling Club 0:20:56
124 Daniel Teklehaimanot (Eri) Cofidis Solutions Crédits 0:20:56
125 Kiel Reijnen (USA) Trek – Segafredo 0:20:56
126 Alex Howes (USA) Team EF Education First – Drapac p/b Cannondale 0:20:56
127 Stephen Cummings (GBr) Team Dimension Data 0:20:56
128 Sven Erik Bystrøm (Nor) UAE Team Emirates 0:20:56
129 Jhonatan Restrepo Valencia (Col) Team Katusha – Alpecin 0:20:56
130 Heinrich Haussler (Aus) Bahrain – Merida 0:20:56
131 Yukiya Arashiro (Jpn) Bahrain – Merida 0:20:56
132 Aleksejs Saramotins (Lat) Bora – Hansgrohe 0:20:56
133 Jelle Wallays (Bel) Lotto – Soudal 0:21:07
134 Lars Boom (Ned) Team LottoNL – Jumbo 0:21:09
135 Phil Bauhaus (GER) Team Sunweb 0:21:15
136 Johan Le Bon (Fra) Vital Concept Cycling Club 0:21:15
137 Benjamin Thomas (Fra) Groupama – FDJ 0:21:18
138 Ramunas Navardauskas (Ltu) Bahrain – Merida 0:21:22
139 Lorrenzo Manzin (Fra) Vital Concept Cycling Club 0:22:35
140 Rüdiger Selig (GER) Bora – Hansgrohe 0:31:00
DNF Fabio Jakobsen (Ned) Quick Step Floors
DNF Sebastian Langeveld (Ned) Team EF Education First – Drapac p/b Cannondale
DNF Jos Van Emden (Ned) Team LottoNL – Jumbo
DNF Corentin Ermenault (Fra) Vital Concept Cycling Club
DNS Manuele Mori (Ita) UAE Team Emirates
DNS Floris De Tier (Bel) Team LottoNL – Jumbo
DNS Roy Curvers (Ned) Team Sunweb
DNS Johannes Fröhlinger (GER) Team Sunweb

Klasyfikacja generalna po czwartym etapie:

1 Gianni Moscon (Ita) Team Sky 13:55:30
2 Michał Kwiatkowski (Pol) Team Sky 0:00:06
3 Geraint Thomas (GBr) Team Sky 0:00:06
4 Julian Alaphilippe (Fra) Quick Step Floors 0:00:48
5 Damiano Caruso (Ita) BMC Racing Team 0:00:49
6 Bob Jungels (Lux) Quick Step Floors 0:01:05
7 Adam Yates (GBr) Mitchelton – Scott 0:01:11
8 Tiesj Benoot (Bel) Lotto – Soudal 0:01:13
9 Romain Bardet (Fra) Ag2r La Mondiale 0:01:41
10 Marc Soler (Esp) Movistar Team 0:01:48
11 Pierre Latour (Fra) Ag2r La Mondiale 0:01:49
12 Ilnur Zakarin (Rus) Team Katusha – Alpecin 0:02:04
13 Pello Bilbao Lopez De Armentia (Esp) Astana Pro Team 0:02:06
14 Pierre Rolland (Fra) Team EF Education First – Drapac p/b Cannondale 0:02:08
15 Emanuel Buchmann (GER) Bora – Hansgrohe 0:02:11
16 Gianluca Brambilla (Ita) Trek – Segafredo 0:02:11
17 Jaime Roson Garcia (Esp) Movistar Team 0:02:12
18 Dario Cataldo (Ita) Astana Pro Team 0:02:12
19 Léo Vincent (Fra) Groupama – FDJ 0:02:36
20 Daniel Martin (Irl) UAE Team Emirates 0:02:40
21 Brent Bookwalter (USA) BMC Racing Team 0:02:47
22 Vincenzo Nibali (Ita) Bahrain – Merida 0:02:49
23 Tsgabu Gebremaryam Grmay (Eth) Trek – Segafredo 0:02:50
24 Tao Geoghegan Hart (GBr) Team Sky 0:02:50
25 Antwan Tolhoek (Ned) Team LottoNL – Jumbo 0:02:58
26 Amanuel Ghebreigzabhier Werkilul (Eri) Team Dimension Data 0:03:07
27 Jesús Herrada (Esp) Cofidis Solutions Crédits 0:03:09
28 Daniel Garcia Navarro (Esp) Cofidis Solutions Crédits 0:03:10
29 Valerio Conti (Ita) UAE Team Emirates 0:03:11
30 Michael Valgren Andersen (Den) Astana Pro Team 0:03:23
31 Guillaume Martin (Fra) Wanty – Groupe Gobert 0:03:53
32 Xandro Meurisse (Bel) Wanty – Groupe Gobert 0:04:03
33 Warren Barguil (Fra) Team Fortuneo – Samsic 0:04:13
34 Sergei Chernetckii (Rus) Astana Pro Team 0:04:42
35 Maxime Bouet (Fra) Team Fortuneo – Samsic 0:05:10
36 Peter Kennaugh (GBr) Bora – Hansgrohe 0:05:17
37 Thomas Degand (Bel) Wanty – Groupe Gobert 0:05:23
38 Robert Kišerlovski (Cro) Team Katusha – Alpecin 0:06:07
39 Edvald Boasson Hagen (Nor) Team Dimension Data 0:06:30
40 Jelle Vanendert (Bel) Lotto – Soudal 0:06:33
41 Tony Gallopin (Fra) Ag2r La Mondiale 0:07:46
42 Jonathan Castroviejo (Esp) Team Sky 0:07:49
43 Sepp Kuss (USA) Team LottoNL – Jumbo 0:07:55
44 Ian Boswell (USA) Team Katusha – Alpecin 0:08:30
45 Odd Christian Eiking (Nor) Wanty – Groupe Gobert 0:08:39
46 Oliver Naesen (Bel) Ag2r La Mondiale 0:08:58
47 Edward Ravasi (Ita) UAE Team Emirates 0:09:56
48 Nicolas Edet (Fra) Cofidis Solutions Crédits 0:10:03
49 Serge Pauwels (Bel) Team Dimension Data 0:10:06
50 Jay McCarthy (Aus) Bora – Hansgrohe 0:10:25
51 Damien Howson (Aus) Mitchelton – Scott 0:10:36
52 Rudy Molard (Fra) Groupama – FDJ 0:11:59
53 Jens Keukeleire (Bel) Lotto – Soudal 0:12:07
54 Tomasz Marczyński (Pol) Lotto – Soudal 0:12:09
55 Simon Clarke (Aus) Team EF Education First – Drapac p/b Cannondale 0:12:26
56 Franco Pellizotti (Ita) Bahrain – Merida 0:12:43
57 Daniel Moreno Fernandez (Esp) Team EF Education First – Drapac p/b Cannondale 0:12:59
58 Joseph Rosskopf (USA) BMC Racing Team 0:13:16
59 Hugo Houle (Can) Astana Pro Team 0:13:34
60 Toms Skujins (Lat) Trek – Segafredo 0:14:59
61 Fabio Felline (Ita) Trek – Segafredo 0:16:09
62 Tiago Machado (Por) Team Katusha – Alpecin 0:16:45
63 Simone Petilli (Ita) UAE Team Emirates 0:17:46
64 Arnaud Courteille (Fra) Vital Concept Cycling Club 0:18:26
65 Amaël Moinard (Fra) Team Fortuneo – Samsic 0:18:26
66 Pavel Kochetkov (Rus) Team Katusha – Alpecin 0:18:45
67 Patrick Bevin (NZl) BMC Racing Team 0:19:43
68 James Knox (GBr) Quick Step Floors 0:19:48
69 Axel Domont (Fra) Ag2r La Mondiale 0:20:03
70 Nikita Stalnov (Kaz) Astana Pro Team 0:20:08
71 Hector Carretero (Esp) Movistar Team 0:20:40
72 Dion Smith (NZl) Wanty – Groupe Gobert 0:21:09
73 Daryl Impey (RSA) Mitchelton – Scott 0:21:39
74 Carlos Verona (Esp) Mitchelton – Scott 0:21:41
75 Laurens De Plus (Bel) Quick Step Floors 0:22:01
76 Lucas Hamilton (Aus) Mitchelton – Scott 0:22:04
77 Brice Feillu (Fra) Team Fortuneo – Samsic 0:22:30
78 Dylan Teuns (Bel) BMC Racing Team 0:22:35
79 Lukas Pöstlberger (AUT) Bora – Hansgrohe 0:22:44
80 Alex Howes (USA) Team EF Education First – Drapac p/b Cannondale 0:22:59
81 Mike Teunissen (Ned) Team Sunweb 0:23:21
82 Julien Simon (Fra) Cofidis Solutions Crédits 0:23:49
83 Neilson Powless (USA) Team LottoNL – Jumbo 0:23:50
84 Marco Minnaard (Ned) Wanty – Groupe Gobert 0:24:02
85 Bakhtiyar Kozhatayev (Kaz) Astana Pro Team 0:24:02
86 Romain Hardy (Fra) Team Fortuneo – Samsic 0:24:10
87 Matteo Fabbro (Ita) Team Katusha – Alpecin 0:24:32
88 Antoine Duchesne (Can) Groupama – FDJ 0:24:38
89 José Herrada (Esp) Cofidis Solutions Crédits 0:24:47
90 Pascal Ackermann (GER) Bora – Hansgrohe 0:24:47
91 Dylan Van Baarle (Ned) Team Sky 0:24:58
92 Jorge Arcas (Esp) Movistar Team 0:25:14
93 Heinrich Haussler (Aus) Bahrain – Merida 0:25:59
94 Alexis Gougeard (Fra) Ag2r La Mondiale 0:26:10
95 Bruno Armirail (Fra) Groupama – FDJ 0:26:17
96 Lawson Craddock (USA) Team EF Education First – Drapac p/b Cannondale 0:26:40
97 Rob Power (Aus) Mitchelton – Scott 0:27:00
98 Tobias Ludvigsson (Swe) Groupama – FDJ 0:27:12
99 Quentin Pacher (Fra) Vital Concept Cycling Club 0:27:21
100 Pieter Serry (Bel) Quick Step Floors 0:27:30
101 Jhonatan Restrepo Valencia (Col) Team Katusha – Alpecin 0:27:36
102 Pierre-Luc Périchon (Fra) Team Fortuneo – Samsic 0:27:45
103 Jasha Sütterlin (GER) Movistar Team 0:27:55
104 Imanol Erviti (Esp) Movistar Team 0:28:43
105 Stephen Cummings (GBr) Team Dimension Data 0:28:46
106 Bryan Coquard (Fra) Vital Concept Cycling Club 0:28:47
107 Jay Robert Thomson (RSA) Team Dimension Data 0:29:37
108 Ivan Garcia Cortina (Esp) Bahrain – Merida 0:29:53
109 Luke Rowe (GBr) Team Sky 0:30:05
110 Yukiya Arashiro (Jpn) Bahrain – Merida 0:30:12
111 Ramunas Navardauskas (Ltu) Bahrain – Merida 0:31:38
112 Luka Pibernik (Slo) Bahrain – Merida 0:31:38
113 Danilo Wyss (SUI) BMC Racing Team 0:31:50
114 Brendan Canty (Aus) Team EF Education First – Drapac p/b Cannondale 0:31:57
115 David Gaudu (Fra) Groupama – FDJ 0:32:35
116 Benjamin Thomas (Fra) Groupama – FDJ 0:32:50
117 Johann Van Zyl (RSA) Team Dimension Data 0:32:56
118 Anthony Turgis (Fra) Cofidis Solutions Crédits 0:32:57
119 Frederik Backaert (Bel) Wanty – Groupe Gobert 0:32:58
120 Niki Terpstra (Ned) Quick Step Floors 0:33:12
121 Thomas De Gendt (Bel) Lotto – Soudal 0:33:35
122 Daniel Teklehaimanot (Eri) Cofidis Solutions Crédits 0:33:43
123 Victor Campenaerts (Bel) Lotto – Soudal 0:33:57
124 Jaime Castrillo Zapater (Esp) Movistar Team 0:34:58
125 Alexander Edmondson (Aus) Mitchelton – Scott 0:35:23
126 Matthias Brändle (AUT) Trek – Segafredo 0:35:48
127 Sven Erik Bystrøm (Nor) UAE Team Emirates 0:36:15
128 Rory Sutherland (Aus) UAE Team Emirates 0:36:26
129 Tom Bohli (SUI) BMC Racing Team 0:37:55
130 Jelle Wallays (Bel) Lotto – Soudal 0:38:03
131 Lars Boom (Ned) Team LottoNL – Jumbo 0:38:14
132 Aleksejs Saramotins (Lat) Bora – Hansgrohe 0:38:27
133 Johan Le Bon (Fra) Vital Concept Cycling Club 0:39:05
134 Laurent Pichon (Fra) Team Fortuneo – Samsic 0:39:31
135 Martijn Tusveld (Ned) Team Sunweb 0:42:09
136 Rüdiger Selig (GER) Bora – Hansgrohe 0:46:45
137 Lorrenzo Manzin (Fra) Vital Concept Cycling Club 0:46:48
138 Kiel Reijnen (USA) Trek – Segafredo 0:47:28
139 Kévin Réza (Fra) Vital Concept Cycling Club 0:47:56
140 Phil Bauhaus (GER) Team Sunweb 0:49:23