Do Gran Fondo New York w Gdyni pozostały nieco ponad dwa tygodnie. Jeśli jeszcze nie zdecydowaliście się na start w wyścigu, mamy dla Was konkurs, w którym możecie wygrać pakiet startowy!

Zawodnicy powalczą w Gdyni 27 maja i będą mieli do wyboru dwie trasy – 80 km i 136 km, ze startem i metą na Skwerze Kościuszki w Gdyni. Trasy będą wyłączone z ruchu na całej długości.

Gran Fondo New York to globalny cykl wyścigów kolarskich dla amatorów. Imprezy sygnowane tą marką odbywają się aktualnie w kilkunastu krajach na świecie. Startuje w nich łącznie kilkadziesiąt tysięcy miłośników kolarstwa.

Mamy do rozdania trzy pakiety startowe w GFNY Gdynia na dowolnym dystansie. Aby wziąć udział w konkursie, należy odpowiedzieć na dwa pytania:

– Gdzie i na jakim dystansie odbywają się najważniejsze zawody z serii GFNY, pełniące rolę  Mistrzostw Świata GFNY?

– W którym roku ambasador polskiej edycji GFNY Gdynia – Zenon Jaskuła zajął trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej Tour de France?

Odpowiedzi prosimy przesyłać na adres: konkurs@naszosie.pl.

Czekamy na nie do 11.05.2018 do godziny 23:59. Jeśli prawidłowych odpowiedzi będzie więcej niż trzy, zwyciężą te osoby, które przesłały je w pierwszej kolejności.

Wyniki konkursu opublikujemy do 14.05.2018 na naszej stronie. Serdecznie zapraszamy do zabawy!

Regulamin konkursu > TUTAJ

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments