Paris-Nice

Dylan Groenewegen (LottoNL – Jumbo) wygrał po finiszu z peletonu drugi etap wyścigu Paryż – Nicea. Liderem pozostał Arnaud Démare (Groupama – FDJ).

Drugi dzień francuskiego wyścigu przyniósł etap z Orsonville do Vierzon o długości ponad 187 kilometrów. Profil był skrojony typowo pod sprinterów, a na trasie były tylko dwie lotnie premie.

Do pierwszej lotnej premii w Patay dojechał cały peleton. Tam trzy sekundy bonifikaty wywalczył lider wyścigu, Arnaud Démare (Groupama – FDJ). Drugi był Julian Alaphilippe (Quick – Step Floors), a trzeci Christophe Laporte (Cofidis).

Dopiero w połowie dystansu peleton puścił sześcioosobową ucieczkę w składzie: Manuele Boaro (Bahrain-Merida), Tiago Machado (Katusha – Alpecin), Olivier Naesen (AG2R La Mondiale), Thomas  De Gendt (Lotto Soudal), Anthony  Delaplace (Fortuneo – Samsic), Lars Boom (LottoNL – Jumbo). Szybko się okazało, że taki obszerny odjazd był nie na rękę sprinterskim ekipom i dość szybko wszystko się zjechało.

Więcej swobody dostali za to Boaro i Machado. W pewnym momencie mieli oni nawet ponad trzy minuty przewagi.

W peletonie kolarze mieli czas na pogaduszki, a może nawet grę w “kamień, papier, nożyczki”. Przynajmniej tak to wyglądało na pierwszy rzut oka.

Drugą lotną premię wygrał Machado, drugi był Boaro, a z peletonu powalczył Alaphilippe. Ucieczka została doścignięta na 4 kilometry przed metą. Fenomenalne rozprowadzenie pokazali kolarze Quick – Step Floors, ale to Dylan Groenewegen (LottoNL – Jumbo) mógł cieszyć się ze swojego piątego zwycięstwa w sezonie!

Drugi był Elia Viviani (Quick-Step Floors), a trzeci André Greipel (Lotto Soudal).

Wyniki drugiego etapu:

1 Dylan Groenewegen (Ned) Team LottoNL – Jumbo 4:51:31
2 Elia Viviani (Ita) Quick Step Floors 0:00:00
3 André Greipel (GER) Lotto – Soudal 0:00:00
4 Phil Bauhaus (GER) Team Sunweb 0:00:00
5 Arnaud Démare (Fra) FDJ 0:00:00
6 Mike Teunissen (Ned) Team Sunweb 0:00:00
7 Alexander Kristoff (Nor) UAE Team Emirates 0:00:00
8 Jean-Pierre Drucker (Lux) BMC Racing Team 0:00:00
9 John Degenkolb (GER) Trek – Segafredo 0:00:00
10 Ivan Garcia Cortina (Esp) Bahrain – Merida 0:00:00
11 Sam Bennett (Irl) Bora – Hansgrohe 0:00:00
12 Nacer Bouhanni (Fra) Cofidis Solutions Crédits 0:00:00
13 Julian Alaphilippe (Fra) Quick Step Floors 0:00:00
14 Heinrich Haussler (Aus) Bahrain – Merida 0:00:00
15 Tony Gallopin (Fra) Ag2r La Mondiale 0:00:00
16 Brenton Jones (Aus) Delko – Marseille Provence KTM 0:00:00
17 Gorka Izagirre Insausti (Esp) Bahrain – Merida 0:00:00
18 Johan Esteban Chaves Rubio (Col) Mitchelton – Scott 0:00:00
19 Marc Soler (Esp) Movistar Team 0:00:00
20 Luis León Sanchez (Esp) Astana Pro Team 0:00:00
21 Rudy Molard (Fra) FDJ 0:00:00
22 Wout Poels (Ned) Team Sky 0:00:00
23 Christophe Laporte (Fra) Cofidis Solutions Crédits 0:00:00
24 Tim Wellens (Bel) Lotto – Soudal 0:00:00
25 Mikaël Cherel (Fra) Ag2r La Mondiale 0:00:00
26 Magnus Cort Nielsen (Den) Astana Pro Team 0:00:00
27 Ion Izagirre Insausti (Esp) Bahrain – Merida 0:00:00
28 David De La Cruz Melgarejo (Esp) Team Sky 0:00:00
29 Jarlinson Pantano Gomez (Col) Trek – Segafredo 0:00:00
30 Alexis Vuillermoz (Fra) Ag2r La Mondiale 0:00:00
31 Felix Großschartner (AUT) Bora – Hansgrohe 0:00:00
32 Thomas Boudat (Fra) Direct Energie 0:00:00
33 Carlos Barbero (Esp) Movistar Team 0:00:00
34 Sam Oomen (Ned) Team Sunweb 0:00:00
35 Cyril Gautier (Fra) Ag2r La Mondiale 0:00:00
36 Roman Kreuziger (Cze) Mitchelton – Scott 0:00:00
37 Diego Rosa (Ita) Team Sky 0:00:00
38 Warren Barguil (Fra) Team Fortuneo – Samsic 0:00:00
39 Sergio Luis Henao Montoya (Col) Team Sky 0:00:00
40 Daniel Martin (Irl) UAE Team Emirates 0:00:00
41 Simon Yates (GBr) Mitchelton – Scott 0:00:00
42 Patrick Konrad (AUT) Bora – Hansgrohe 0:00:00
43 Axel Domont (Fra) Ag2r La Mondiale 0:00:00
44 Michael Valgren Andersen (Den) Astana Pro Team 0:00:00
45 Juraj Sagan (Svk) Bora – Hansgrohe 0:00:00
46 Richard Carapaz (Ecu) Movistar Team 0:00:00
47 Pawel Poljanski (Pol) Bora – Hansgrohe 0:00:00
48 Alessandro De Marchi (Ita) BMC Racing Team 0:00:00
49 Lilian Calmejane (Fra) Direct Energie 0:00:00
50 Ryan Gibbons (RSA) Team Dimension Data 0:00:00
51 Jakob Fuglsang (Den) Astana Pro Team 0:00:00
52 Amund Grøndahl Jansen (Nor) Team LottoNL – Jumbo 0:00:00
53 Dayer Quintana (Col) Movistar Team 0:00:00
54 Mathew Hayman (Aus) Mitchelton – Scott 0:00:00
55 Ilnur Zakarin (Rus) Team Katusha – Alpecin 0:00:00
56 Bauke Mollema (Ned) Trek – Segafredo 0:00:00
57 Manuele Boaro (Ita) Bahrain – Merida 0:00:00
58 Robert Gesink (Ned) Team LottoNL – Jumbo 0:00:00
59 Jesús Herrada (Esp) Cofidis Solutions Crédits 0:00:00
60 Imanol Erviti (Esp) Movistar Team 0:00:00
61 Rémy Di Grégorio (Fra) Delko – Marseille Provence KTM 0:00:00
62 Dylan Teuns (Bel) BMC Racing Team 0:00:00
63 Timo Roosen (Ned) Team LottoNL – Jumbo 0:00:00
64 G Lawson Craddock (USA) Team EF Education First – Drapac p/b Cannondale 0:00:00
65 Natnael Berhane (Eri) Team Dimension Data 0:00:00
66 Delio Fernandez Cruz (Esp) Delko – Marseille Provence KTM 0:00:00
67 Sylvain Chavanel (Fra) Direct Energie 0:00:00
68 Amaël Moinard (Fra) Team Fortuneo – Samsic 0:00:00
69 Maurits Lammertink (Ned) Team Katusha – Alpecin 0:00:00
70 Maxime Bouet (Fra) Team Fortuneo – Samsic 0:00:00
71 Julien El Farès (Fra) Delko – Marseille Provence KTM 0:00:00
72 Tiago Machado (Por) Team Katusha – Alpecin 0:00:00
73 Christopher Hamilton (Aus) Team Sunweb 0:00:00
74 Eduardo Sepulveda (Arg) Movistar Team 0:00:00
75 Laurent Pichon (Fra) Team Fortuneo – Samsic 0:00:00
76 Dries Devenyns (Bel) Quick Step Floors 0:00:00
77 Edward Theuns (Bel) Team Sunweb 0:00:00
78 Luka Pibernik (Slo) Bahrain – Merida 0:00:00
79 Romain Combaud (Fra) Delko – Marseille Provence KTM 0:00:00
80 Hector Carretero (Esp) Movistar Team 0:00:00
81 Nils Politt (GER) Team Katusha – Alpecin 0:00:00
82 Ian Boswell (USA) Team Katusha – Alpecin 0:00:00
83 Anthony Delaplace (Fra) Team Fortuneo – Samsic 0:00:00
84 Ramon Sinkeldam (Ned) FDJ 0:00:00
85 Nicolas Roche (Irl) BMC Racing Team 0:00:00
86 Tom-Jelte Slagter (Ned) Team Dimension Data 0:00:00
87 Serge Pauwels (Bel) Team Dimension Data 0:00:00
88 José Herrada (Esp) Cofidis Solutions Crédits 0:00:00
89 Benjamin King (USA) Team Dimension Data 0:00:00
90 Oliver Naesen (Bel) Ag2r La Mondiale 0:00:00
91 Ben Swift (GBr) UAE Team Emirates 0:00:00
92 Kévin Ledanois (Fra) Team Fortuneo – Samsic 0:00:00
93 Nicolas Edet (Fra) Cofidis Solutions Crédits 0:00:00
94 Pierre Rolland (Fra) Team EF Education First – Drapac p/b Cannondale 0:00:00
95 Koen De Kort (Ned) Trek – Segafredo 0:00:00
96 Omar Fraile Matarranz (Esp) Astana Pro Team 0:00:00
97 Stijn Vandenbergh (Bel) Ag2r La Mondiale 0:00:00
98 Thomas De Gendt (Bel) Lotto – Soudal 0:00:00
99 Hugo Houle (Can) Astana Pro Team 0:00:00
100 Daniel McLay (GBr) Team EF Education First – Drapac p/b Cannondale 0:00:00
101 Sven Erik Bystrøm (Nor) UAE Team Emirates 0:00:00
102 Pavel Kochetkov (Rus) Team Katusha – Alpecin 0:00:00
103 Jacopo Guarnieri (Ita) FDJ 0:00:00
104 Simon Gerrans (Aus) BMC Racing Team 0:00:00
105 Yves Lampaert (Bel) Quick Step Floors 0:00:00
106 Fabio Sabatini (Ita) Quick Step Floors 0:00:00
107 Fabien Grellier (Fra) Direct Energie 0:00:00
108 Pierre-Luc Périchon (Fra) Team Fortuneo – Samsic 0:00:00
109 Antonio Nibali (Ita) Bahrain – Merida 0:00:00
110 Mickaël Delage (Fra) FDJ 0:00:00
111 Jürgen Roelandts (Bel) BMC Racing Team 0:00:00
112 Jérôme Cousin (Fra) Direct Energie 0:00:00
113 Angelo Tulik (Fra) Direct Energie 0:00:00
114 Julien Bernard (Fra) Trek – Segafredo 0:00:00
115 Jay Robert Thomson (RSA) Team Dimension Data 0:00:00
116 Jonathan Hivert (Fra) Direct Energie 0:00:00
117 Erik Baska (Svk) Bora – Hansgrohe 0:00:00
118 Alexander Edmondson (Aus) Mitchelton – Scott 0:00:00
119 Roy Curvers (Ned) Team Sunweb 0:00:00
120 Tom Scully (NZl) Team EF Education First – Drapac p/b Cannondale 0:00:44
121 Mitchell Docker (Aus) Team EF Education First – Drapac p/b Cannondale 0:00:44
122 Markel Irizar Aramburu (Esp) Trek – Segafredo 0:00:46
123 Michael Mørkøv (Den) Quick Step Floors 0:00:46
124 Michael Schwarzmann (GER) Bora – Hansgrohe 0:00:49
125 Matti Breschel (Den) Team EF Education First – Drapac p/b Cannondale 0:00:52
126 Marcel Sieberg (GER) Lotto – Soudal 0:00:57
127 Dylan Van Baarle (Ned) Team Sky 0:00:58
128 Dmitriy Gruzdev (Kaz) Astana Pro Team 0:00:58
129 Sebastian Langeveld (Ned) Team EF Education First – Drapac p/b Cannondale 0:00:58
130 Oliviero Troia (Ita) UAE Team Emirates 0:01:01
131 Jelle Wallays (Bel) Lotto – Soudal 0:01:01
132 Bert Van Lerberghe (Bel) Cofidis Solutions Crédits 0:01:01
133 Louis Vervaeke (Bel) Team Sunweb 0:01:01
134 Matteo Trentin (Ita) Mitchelton – Scott 0:01:01
135 Paul Martens (GER) Team LottoNL – Jumbo 0:01:04
136 Thomas Leezer (Ned) Team LottoNL – Jumbo 0:01:04
137 Evaldas Siskevicius (Ltu) Delko – Marseille Provence KTM 0:01:07
138 Jasper De Buyst (Bel) Lotto – Soudal 0:01:09
139 Cyril Lemoine (Fra) Cofidis Solutions Crédits 0:01:09
140 Lars Bak Ytting (Den) Lotto – Soudal 0:01:28
141 Tim Declercq (Bel) Quick Step Floors 0:01:53
142 Rory Sutherland (Aus) UAE Team Emirates 0:02:06
143 David Lopez Garcia (Esp) Team Sky 0:02:06
144 Johann Van Zyl (RSA) Team Dimension Data 0:02:06
145 Ian Stannard (GBr) Team Sky 0:02:06
146 Grégory Rast (SUI) Trek – Segafredo 0:02:06
147 Olivier Le Gac (Fra) FDJ 0:02:59
148 Ignatas Konovalovas (Ltu) FDJ 0:02:59
149 Przemyslaw Kasperkiewicz (Pol) Delko – Marseille Provence KTM 0:03:09
150 Christopher Juul-Jensen (Den) Mitchelton – Scott 0:03:09
151 Marco Haller (AUT) Team Katusha – Alpecin 0:03:15
152 Lars Boom (Ned) Team LottoNL – Jumbo 0:04:31
DNF Rui Alberto Faria Da Costa (Por) UAE Team Emirates

Klasyfikacja generalna po drugim etapie:

1 Arnaud Démare (Fra) FDJ 7:58:57
2 Gorka Izagirre Insausti (Esp) Bahrain – Merida 0:00:07
3 Christophe Laporte (Fra) Cofidis Solutions Crédits 0:00:08
4 Julian Alaphilippe (Fra) Quick Step Floors 0:00:10
5 Mike Teunissen (Ned) Team Sunweb 0:00:13
6 Tim Wellens (Bel) Lotto – Soudal 0:00:13
7 Tony Gallopin (Fra) Ag2r La Mondiale 0:00:15
8 Johan Esteban Chaves Rubio (Col) Mitchelton – Scott 0:00:15
9 Ion Izagirre Insausti (Esp) Bahrain – Merida 0:00:15
10 Heinrich Haussler (Aus) Bahrain – Merida 0:00:15
11 Luis León Sanchez (Esp) Astana Pro Team 0:00:15
12 Marc Soler (Esp) Movistar Team 0:00:15
13 John Degenkolb (GER) Trek – Segafredo 0:00:15
14 Wout Poels (Ned) Team Sky 0:00:15
15 Carlos Barbero (Esp) Movistar Team 0:00:15
16 Felix Großschartner (AUT) Bora – Hansgrohe 0:00:15
17 Patrick Konrad (AUT) Bora – Hansgrohe 0:00:15
18 Rudy Molard (Fra) FDJ 0:00:15
19 Roman Kreuziger (Cze) Mitchelton – Scott 0:00:15
20 Simon Yates (GBr) Mitchelton – Scott 0:00:15
21 Daniel Martin (Irl) UAE Team Emirates 0:00:15
22 Alexis Vuillermoz (Fra) Ag2r La Mondiale 0:00:15
23 Cyril Gautier (Fra) Ag2r La Mondiale 0:00:15
24 Thomas Boudat (Fra) Direct Energie 0:00:15
25 Sergio Luis Henao Montoya (Col) Team Sky 0:00:15
26 Dylan Teuns (Bel) BMC Racing Team 0:00:15
27 Robert Gesink (Ned) Team LottoNL – Jumbo 0:00:15
28 Lilian Calmejane (Fra) Direct Energie 0:00:15
29 Amund Grøndahl Jansen (Nor) Team LottoNL – Jumbo 0:00:15
30 Richard Carapaz (Ecu) Movistar Team 0:00:15
31 Michael Valgren Andersen (Den) Astana Pro Team 0:00:15
32 G Lawson Craddock (USA) Team EF Education First – Drapac p/b Cannondale 0:00:15
33 Delio Fernandez Cruz (Esp) Delko – Marseille Provence KTM 0:00:15
34 Bauke Mollema (Ned) Trek – Segafredo 0:00:15
35 Christopher Hamilton (Aus) Team Sunweb 0:00:15
36 Natnael Berhane (Eri) Team Dimension Data 0:00:24
37 Ivan Garcia Cortina (Esp) Bahrain – Merida 0:00:31
38 Alessandro De Marchi (Ita) BMC Racing Team 0:00:31
39 Sam Oomen (Ned) Team Sunweb 0:00:33
40 Elia Viviani (Ita) Quick Step Floors 0:00:34
41 Timo Roosen (Ned) Team LottoNL – Jumbo 0:00:36
42 Dries Devenyns (Bel) Quick Step Floors 0:00:36
43 Manuele Boaro (Ita) Bahrain – Merida 0:00:39
44 David De La Cruz Melgarejo (Esp) Team Sky 0:00:41
45 Yves Lampaert (Bel) Quick Step Floors 0:00:41
46 Pawel Poljanski (Pol) Bora – Hansgrohe 0:00:44
47 Mikaël Cherel (Fra) Ag2r La Mondiale 0:00:47
48 Warren Barguil (Fra) Team Fortuneo – Samsic 0:00:47
49 Julien El Farès (Fra) Delko – Marseille Provence KTM 0:00:47
50 Tom-Jelte Slagter (Ned) Team Dimension Data 0:00:47
51 Angelo Tulik (Fra) Direct Energie 0:00:52
52 Maxime Bouet (Fra) Team Fortuneo – Samsic 0:00:54
53 Romain Combaud (Fra) Delko – Marseille Provence KTM 0:00:54
54 Koen De Kort (Ned) Trek – Segafredo 0:00:54
55 Maurits Lammertink (Ned) Team Katusha – Alpecin 0:01:06
56 Jarlinson Pantano Gomez (Col) Trek – Segafredo 0:01:08
57 Jesús Herrada (Esp) Cofidis Solutions Crédits 0:01:12
58 Rémy Di Grégorio (Fra) Delko – Marseille Provence KTM 0:01:12
59 Amaël Moinard (Fra) Team Fortuneo – Samsic 0:01:12
60 Laurent Pichon (Fra) Team Fortuneo – Samsic 0:01:12
61 Matteo Trentin (Ita) Mitchelton – Scott 0:01:16
62 Alexander Kristoff (Nor) UAE Team Emirates 0:01:19
63 Benjamin King (USA) Team Dimension Data 0:01:19
64 Oliver Naesen (Bel) Ag2r La Mondiale 0:01:19
65 Diego Rosa (Ita) Team Sky 0:01:32
66 Ilnur Zakarin (Rus) Team Katusha – Alpecin 0:01:32
67 Ian Boswell (USA) Team Katusha – Alpecin 0:01:39
68 Kévin Ledanois (Fra) Team Fortuneo – Samsic 0:01:39
69 Matti Breschel (Den) Team EF Education First – Drapac p/b Cannondale 0:01:39
70 Anthony Delaplace (Fra) Team Fortuneo – Samsic 0:01:43
71 Nils Politt (GER) Team Katusha – Alpecin 0:01:45
72 Mathew Hayman (Aus) Mitchelton – Scott 0:01:46
73 Tiago Machado (Por) Team Katusha – Alpecin 0:01:48
74 Dayer Quintana (Col) Movistar Team 0:01:49
75 Magnus Cort Nielsen (Den) Astana Pro Team 0:01:51
76 Axel Domont (Fra) Ag2r La Mondiale 0:01:51
77 Jakob Fuglsang (Den) Astana Pro Team 0:01:51
78 Ryan Gibbons (RSA) Team Dimension Data 0:01:51
79 Sylvain Chavanel (Fra) Direct Energie 0:01:51
80 José Herrada (Esp) Cofidis Solutions Crédits 0:01:51
81 Ramon Sinkeldam (Ned) FDJ 0:01:51
82 Nicolas Roche (Irl) BMC Racing Team 0:01:51
83 Serge Pauwels (Bel) Team Dimension Data 0:01:51
84 Simon Gerrans (Aus) BMC Racing Team 0:01:51
85 Jacopo Guarnieri (Ita) FDJ 0:01:51
86 Alexander Edmondson (Aus) Mitchelton – Scott 0:02:02
87 Dmitriy Gruzdev (Kaz) Astana Pro Team 0:02:28
88 André Greipel (GER) Lotto – Soudal 0:02:30
89 Michael Schwarzmann (GER) Bora – Hansgrohe 0:02:30
90 Jean-Pierre Drucker (Lux) BMC Racing Team 0:02:34
91 Markel Irizar Aramburu (Esp) Trek – Segafredo 0:02:37
92 Bert Van Lerberghe (Bel) Cofidis Solutions Crédits 0:02:47
93 Jürgen Roelandts (Bel) BMC Racing Team 0:02:55
94 Pierre Rolland (Fra) Team EF Education First – Drapac p/b Cannondale 0:02:57
95 Brenton Jones (Aus) Delko – Marseille Provence KTM 0:03:01
96 Imanol Erviti (Esp) Movistar Team 0:03:01
97 Hector Carretero (Esp) Movistar Team 0:03:01
98 Eduardo Sepulveda (Arg) Movistar Team 0:03:01
99 Omar Fraile Matarranz (Esp) Astana Pro Team 0:03:01
100 Stijn Vandenbergh (Bel) Ag2r La Mondiale 0:03:01
101 Thomas De Gendt (Bel) Lotto – Soudal 0:03:01
102 Ben Swift (GBr) UAE Team Emirates 0:03:01
103 Julien Bernard (Fra) Trek – Segafredo 0:03:01
104 Fabien Grellier (Fra) Direct Energie 0:03:01
105 Hugo Houle (Can) Astana Pro Team 0:03:01
106 Daniel McLay (GBr) Team EF Education First – Drapac p/b Cannondale 0:03:01
107 Mickaël Delage (Fra) FDJ 0:03:01
108 Jonathan Hivert (Fra) Direct Energie 0:03:01
109 Roy Curvers (Ned) Team Sunweb 0:03:01
110 Jay Robert Thomson (RSA) Team Dimension Data 0:03:01
111 Jérôme Cousin (Fra) Direct Energie 0:03:01
112 Dylan Groenewegen (Ned) Team LottoNL – Jumbo 0:03:27
113 Juraj Sagan (Svk) Bora – Hansgrohe 0:03:37
114 Fabio Sabatini (Ita) Quick Step Floors 0:03:37
115 Antonio Nibali (Ita) Bahrain – Merida 0:03:37
116 Erik Baska (Svk) Bora – Hansgrohe 0:03:37
117 Mitchell Docker (Aus) Team EF Education First – Drapac p/b Cannondale 0:03:45
118 Grégory Rast (SUI) Trek – Segafredo 0:03:47
119 Pierre-Luc Périchon (Fra) Team Fortuneo – Samsic 0:03:51
120 Nicolas Edet (Fra) Cofidis Solutions Crédits 0:03:59
121 Sebastian Langeveld (Ned) Team EF Education First – Drapac p/b Cannondale 0:03:59
122 Jelle Wallays (Bel) Lotto – Soudal 0:04:02
123 Oliviero Troia (Ita) UAE Team Emirates 0:04:02
124 Louis Vervaeke (Bel) Team Sunweb 0:04:02
125 Evaldas Siskevicius (Ltu) Delko – Marseille Provence KTM 0:04:08
126 Cyril Lemoine (Fra) Cofidis Solutions Crédits 0:04:10
127 Sven Erik Bystrøm (Nor) UAE Team Emirates 0:04:14
128 Lars Bak Ytting (Den) Lotto – Soudal 0:04:29
129 Marcel Sieberg (GER) Lotto – Soudal 0:04:34
130 Thomas Leezer (Ned) Team LottoNL – Jumbo 0:04:41
131 Jasper De Buyst (Bel) Lotto – Soudal 0:04:46
132 Marco Haller (AUT) Team Katusha – Alpecin 0:04:47
133 Johann Van Zyl (RSA) Team Dimension Data 0:05:07
134 Rory Sutherland (Aus) UAE Team Emirates 0:05:07
135 Ian Stannard (GBr) Team Sky 0:05:07
136 David Lopez Garcia (Esp) Team Sky 0:05:07
137 Nacer Bouhanni (Fra) Cofidis Solutions Crédits 0:05:18
138 Dylan Van Baarle (Ned) Team Sky 0:05:19
139 Paul Martens (GER) Team LottoNL – Jumbo 0:05:25
140 Pavel Kochetkov (Rus) Team Katusha – Alpecin 0:05:27
141 Tom Scully (NZl) Team EF Education First – Drapac p/b Cannondale 0:05:33
142 Sam Bennett (Irl) Bora – Hansgrohe 0:05:35
143 Edward Theuns (Bel) Team Sunweb 0:05:46
144 Phil Bauhaus (GER) Team Sunweb 0:05:48
145 Olivier Le Gac (Fra) FDJ 0:06:00
146 Przemyslaw Kasperkiewicz (Pol) Delko – Marseille Provence KTM 0:06:10
147 Luka Pibernik (Slo) Bahrain – Merida 0:06:28
148 Michael Mørkøv (Den) Quick Step Floors 0:07:04
149 Christopher Juul-Jensen (Den) Mitchelton – Scott 0:07:33
150 Tim Declercq (Bel) Quick Step Floors 0:08:19
151 Lars Boom (Ned) Team LottoNL – Jumbo 0:08:52
152 Ignatas Konovalovas (Ltu) FDJ 0:09:25