CANYON//SRAM Racing

Zwycięstwem Hanny Barnes (Canyon – SRAM) zakończył się ostatni etap Setmana Ciclista Valenciana. Brytyjka okazała się też najlepsza w klasyfikacji generalnej. W czołowej “dziesiątce” zameldowała się Katarzyna Niewiadoma (Canyon-SRAM).

Ostatni etap wyscigu stał pod znakiem rund wokół Benidormu. Na 118 kilometrach trasy, trzykrotnie do pokonania był jeden stosunkowo trudny podjazd, który mogł porwać stawkę.

Zupełnie nieoczekiwanie, już na samym początku rywalizacji od grupy zasadniczej oderwały się 42 zawodniczki, które z czasem podzieliły się na dwie grupy. W pierwszej z nich znalazły się Cecilie Ludwig, Asleigh Moolman (Cervelo – Bigla), Hannah Barnes, Katarzyna Niewiadoma, Pauline Ferrand Prevot (Canyon – SRAM), Margarita Garcia, Alicia Gonzalez (Movistar), Shara Gillow i Eugenie Duval (FDJ), kilkadziesiąt sekund za nimi jechały za to Lotta Lepisto, Clara Koppenburg, Ann-Sophie Duyck (Cervelo – Bigla), Kathrin Hammes, Abby Parkinson, Tyler Wiles (Trek – Drops), Sofia Betizzolo (Astana), Marta Bastianelli, Ane Santesteban (Ale Cipolini), Daniela Reis (Doltcini – Van Eyck), Erica Magnaldi (Bepink), Aafke Soet, Natalie Grinczer (WNT Rotor), Daniele Christmas (Bizkaia Durango), Asja Paladin (Valcar PBM), Alena Amaliusik (Canyon – SRAM), Eider Merino, Lourdes Oyarbide (Movistar), Flavia De Oliveira (Health Mate), Victorie Guilman i Rozanne Slik (FDJ). Już w momencie, gdy dwie grupy nieco się rozjechały stało się jasne, że to wśrod tych zawodniczek należy szukać etapowej triumfatorki.

Przez praktycznie cały etap, na czele ucieczki pracowały zawodniczki Canyon – SRAM z Katarzyną Niewiadomą włącznie. Bez wątpienia, to właśnie im najbadziej zależało na powodzeniu akcji, która mogła sporo namieszać w klasyfikacji generalnej.

Kolejne rundy jeszcze bardziej podzieliły stawkę. Około 15 kilometrów przed kreską, z prawie dwuminutową przewagą nad drugą grupką, na czele znajdowały się Ludwig, Moolman, Barnes, Niewiadoma, Ferrand Prevot, Garcia, Gonzalez, Gillow i Duval. Tym samym było jasne, że dojdzie też do zmiany na pozycji lidera w klasyfikacji generalnej po ostatnim etapie imprezy.

Ostatecznie po zwycięstwo etapowe, jak i w całym wyścigu sięgnęła Hannah Barnes. Na drugim miejscu finiszowała Asleigh Moolman, a trzecia była Alicia Gonzalez.

 

Wyniki:

1.    BARNES Hannah    CANYON SRAM RACING    ELM    3:07:29
2.    MOOLMAN-PASIO Ashleigh    CERVELO – BIGLA PRO CYCLING    ELM    3:07:29
3.    GONZÁLEZ Alicia    MOVISTAR WOMEN TEAM    ELM    3:07:29
4.    GILLOW Shara    FDJ NOUVELLE AQUITAINE FUTUROSCOPE    ELM    3:07:29
5.    GARCÍA Margarita Victoria    MOVISTAR WOMEN TEAM    ELM    3:07:29
6.    DUVAL Eugénie    FDJ NOUVELLE AQUITAINE FUTUROSCOPE    ELM    3:07:29
7.    LUDWIG UTTRUP Cecilie    CERVELO – BIGLA PRO CYCLING    ELM    3:07:29
8.    FERRAND PREVOT Pauline    CANYON SRAM RACING    ELM    3:07:32
9.    NIEWIADOMA Katarzyna    CANYON SRAM RACING    ELM    3:07:32
10.    BASTIANELLI Marta    ALE CIPOLLINI    ELM    3:10:08
11.    PARKINSON Abby-Mae    TREK-DROPS    S23    3:10:08
12.    HAMMES Kathrin    TREK-DROPS    ELM    3:10:08
13.    CHRISTMAS Danielle    BIZKAIA DURANGO – EUSKADI MURIAS    ELM    3:10:08
14.    BERTIZZOLO Sofia    ASTANA WOMEN’S TEAM    S23    3:10:08
15.    DUYCK Ann-Sophie    CERVELO – BIGLA PRO CYCLING    ELM    3:10:08
16.    MUZIC Evita    FDJ NOUVELLE AQUITAINE FUTUROSCOPE    S23    3:10:08
17.    REIS Daniela    DOLTCINI – VAN EYCK SPORT UCI WOMEN CYCLING    ELM    3:10:08
18.    WILES Tayler    TREK-DROPS    ELM    3:10:08
19.    LEPISTÖ Lotta    CERVELO – BIGLA PRO CYCLING    ELM    3:10:08
20.    LLAMAS GARCIA Lorena    MOVISTAR WOMEN TEAM    ELM    3:10:08
21.    DE OLIVEIRA Flavia    HEALTH MATE – CYCLELIVE TEAM    ELM    3:10:08
22.    GUILMAN Victorie    FDJ NOUVELLE AQUITAINE FUTUROSCOPE    S23    3:10:08
23.    MERINO CORTAZAR Eider    MOVISTAR WOMEN TEAM    ELM    3:10:08
24.    SLIK Rozanne    FDJ NOUVELLE AQUITAINE FUTUROSCOPE    ELM    3:10:08
25.    MAGNALDI Erica    BEPINK    ELM    3:10:08
26.    PALADIN Asja    VALCAR PBM    ELM    3:10:08
27.    SOET Aafke    WNT ROTOR PRO CYCLING TEAM    S23    3:10:08
28.    KOPPENBURG Clara    CERVELO – BIGLA PRO CYCLING    ELM    3:10:08
29.    GRINCZER Natalie    WNT ROTOR PRO CYCLING TEAM    ELM    3:10:08
30.    SANTESTEBAN GONZALEZ Ane    ALE CIPOLLINI    ELM    3:10:08
31.    RIABCHENKO Tetiana    DOLTCINI – VAN EYCK SPORT UCI WOMEN CYCLING    ELM    3:10:08
32.    AMIALIUSIK Alena    CANYON SRAM RACING    ELM    3:10:17
33.    MORZENTI Lisa    BEPINK    S23    3:14:52
34.    OYARBIDE JIMENEZ Lourdes    MOVISTAR WOMEN TEAM    ELM    3:14:52
35.    GASS Daniela    MAASLANDSTER INTERNATIONAL WOMEN’S CYCLING TEAM    ELM    3:18:13
36.    CEYSSAT Loriane    DN DAMES BIOFRAIS    ELM    3:18:13
37.    PITEL Edwige    TORELLI-KUOTA-BROTHER    ELM    3:18:13
38.    ALLIN Pauline    DN17 NOUVELLE AQUITAINE    ELM    3:18:13
39.    MAES Elise    WNT ROTOR PRO CYCLING TEAM    ELM    3:18:13
40.    CEOLONI Anna    S.C. MICHELA FANINI    ELM    3:18:13
41.    VAN DE VELDE Julie    BELGIAN CYCLING TEAM    ELM    3:18:13
42.    ROSSATO Beatrice    TOP GIRLS FASSA BORTOLO    S23    3:18:13
43.    MAKISE Tsubasa    MAASLANDSTER INTERNATIONAL WOMEN’S CYCLING TEAM    ELM    3:18:13
44.    MARTINEZ BONAFE Cristina    BIZKAIA DURANGO – EUSKADI MURIAS    S23    3:18:13
45.    DE GAST Belle    PARKOTTEL VALHENBURG    ELM    3:19:02
46.    FRANCKE Agnieta    MAASLANDSTER INTERNATIONAL WOMEN’S CYCLING TEAM    ELM    3:19:02
47.    SCHWEINBERGER Kathrin    HEALTH MATE – CYCLELIVE TEAM    S23    3:19:02
48.    GRANGIER India    DN17 NOUVELLE AQUITAINE    S23    3:19:04
49.    VAN DEN STEEN Kelly    BELGIAN CYCLING TEAM    ELM    3:19:04
50.    SAIFUTDINOVA Natalya    ASTANA WOMEN’S TEAM    ELM    3:19:04
51.    ROTMAN Lotte    BELGIAN CYCLING TEAM    S23    3:19:04
52.    SOUYRIS Manon    DN DAMES BIOFRAIS    ELM    3:19:04
53.    PERCHTOLD Christina    HEALTH MATE – CYCLELIVE TEAM    ELM    3:19:04
54.    RODRIGUEZ REVERT Sofia    SOPELA WOMEN’S TEAM    S23    3:19:04
55.    BEX Nathalie    BELGIAN CYCLING TEAM    S23    3:19:04
56.    DRUYTS Jessy    BELGIAN CYCLING TEAM    ELM    3:19:04
57.    STEIGENGA Nicole    SWABOLADIES.NL    S23    3:19:04
58.    VAN VELZEN Bryony    DOLTCINI – VAN EYCK SPORT UCI WOMEN CYCLING    S23    3:19:04
59.    COLBORNE Henrietta    BIZKAIA DURANGO – EUSKADI MURIAS    S23    3:19:04
60.    MIDELET Alphanie    LE BOULOU – MX    S23    3:19:04
61.    LAHAYE Lucie    DN17 NOUVELLE AQUITAINE    S23    3:19:04
62.    GEORGE Jennifer    TORELLI-KUOTA-BROTHER    ELM    3:19:04
63.    GOMEZ FRANQUET Beatriu    SOPELA WOMEN’S TEAM    ELM    3:19:04
64.    KERN Spela    HEALTH MATE – CYCLELIVE TEAM    ELM    3:19:04
65.    TREVISI Anna    ALE CIPOLLINI    ELM    3:19:04
66.    GONZALEZ BLANCO Lucia    BIZKAIA DURANGO – EUSKADI MURIAS    ELM    3:19:04
67.    CHACON GARCIA Lilibeth Del Carmen    S.C. MICHELA FANINI    ELM    3:19:04
68.    QUAGLIOTTO Nadia    TOP GIRLS FASSA BORTOLO    S23    3:19:04
69.    CONSONNI Chiara    VALCAR PBM    S23    3:19:04
70.    RIFFEL Christa    CANYON SRAM RACING    S23    3:19:04
71.    SPEROTTO Maria Vittoria    BEPINK    S23    3:19:04
72.    ZANETTIN Chiara    VALCAR PBM    S23    3:19:04
73.    SCHWEINBERGER Christina    HEALTH MATE – CYCLELIVE TEAM    S23    3:19:04
74.    UMUTZHANOVA Makhabbat    ASTANA WOMEN’S TEAM    ELM    3:19:04
75.    TRIAS JORDAN Mireia    CATEMA.CAT    S23    3:19:04
76.    SHARPE Alice    TORELLI-KUOTA-BROTHER    ELM    3:19:04
77.    HOLDEN Elizabeth    TREK-DROPS    S23    3:19:04
78.    RAAIJMAKERS Marit    PARKOTTEL VALHENBURG    S23    3:19:04
79.    BUIJSMAN Nina    PARKOTTEL VALHENBURG    S23    3:19:04
80.    VIGILIA Alessia    VALCAR PBM    S23    3:19:04
81.    VYSOTSKA Yevgeniya    S.C. MICHELA FANINI    ELM    3:19:04
82.    RIPOLL SABATE Teresa    HYUNDAI KORYO CAR – DSTREL MX    S23    3:19:04
83.    COLYN Catherine    MAASLANDSTER INTERNATIONAL WOMEN’S CYCLING TEAM    S23    3:19:04
84.    MUCCIOLI Dalia    VALCAR PBM    ELM    3:19:04
85.    KIRALY Monika    S.C. MICHELA FANINI    ELM    3:19:04
86.    HERNANDEZ Audrey    DN DAMES BIOFRAIS    ELM    3:19:04
87.    TERUEL RIBES Alba    MOVISTAR WOMEN TEAM    S23    3:19:04
88.    POTOKINA Anna    SERVETTO – STRADALLI CYCLE – ALURECYCLING    ELM    3:19:04
89.    SANMARTIN RODRÍGUEZ Paula    SERVETTO – STRADALLI CYCLE – ALURECYCLING    S23    3:19:04
90.    VAN HOEK Lotte    DOLTCINI – VAN EYCK SPORT UCI WOMEN CYCLING    ELM    3:19:04
91.    VERSCHELDEN Nathalie    BELGIAN CYCLING TEAM    ELM    3:19:04
92.    MEDVEDOVA Tereza    BEPINK    S23    3:19:04
93.    VAN DE BURG Nancy    PARKOTTEL VALHENBURG    ELM    3:19:04
94.    PAYTON Hannah    TREK-DROPS    ELM    3:19:04
95.    BRAVARD Charlotte    FDJ NOUVELLE AQUITAINE FUTUROSCOPE    ELM    3:19:04
96.    ROE Eileen    WNT ROTOR PRO CYCLING TEAM    ELM    3:19:04
97.    VIECELI Lara    ASTANA WOMEN’S TEAM    ELM    3:19:04
98.    BORGHESI LETIZIA    BEPINK    S23    3:19:04
99.    FERRERES NAVARRO Isabel    HYUNDAI KORYO CAR – DSTREL MX    S23    3:19:04
100.    CANVELLI Vania    TOP GIRLS FASSA BORTOLO    S23    3:19:04
101.    BEGGIN Sofia    ASTANA WOMEN’S TEAM    S23    3:19:04
102.    TRIAS JORDAN Ariadna    SOPELA WOMEN’S TEAM    ELM    3:19:28
103.    VAN VEEN Esther    PARKOTTEL VALHENBURG    ELM    3:19:28
104.    SÜßEMILCH Laura    TEAM STUTTGART    S23    3:19:38
105.    KNIBBE Bonne    SWABOLADIES.NL    ELM    3:20:04
106.    LOPEZ GALLASTEGI Enara    SOPELA WOMEN’S TEAM    S23    3:20:07
107.    MARTINS María    SOPELA WOMEN’S TEAM    S23    3:20:40
108.    BAKS Marissa    SWABOLADIES.NL    S23    3:23:03
109.    DIETRICH Jacqueline    TEAM STUTTGART    S23    3:24:01
110.    GILABERT VILAPLANA Ariana    CATEMA.CAT    S23    3:29:37

Klasyfikacja końcowa:

1.    142    BARNES Hannah    CANYON SRAM RACING    ELM    12:47:11
2.    2    MOOLMAN-PASIO Ashleigh    CERVELO – BIGLA PRO CYCLING    ELM    12:47:28
3.    152    GONZÁLEZ Alicia    MOVISTAR WOMEN TEAM    ELM    12:47:36
4.    1    LUDWIG UTTRUP Cecilie    CERVELO – BIGLA PRO CYCLING    ELM    12:47:43
5.    173    DUVAL Eugénie    FDJ NOUVELLE AQUITAINE FUTUROSCOPE    ELM    12:47:44
6.    151    GARCÍA Margarita Victoria    MOVISTAR WOMEN TEAM    ELM    12:47:45
7.    143    NIEWIADOMA Katarzyna    CANYON SRAM RACING    ELM    12:47:45
8.    171    GILLOW Shara    FDJ NOUVELLE AQUITAINE FUTUROSCOPE    ELM    12:47:47
9.    144    FERRAND PREVOT Pauline    CANYON SRAM RACING    ELM    12:47:47
10.    31    BASTIANELLI Marta    ALE CIPOLLINI    ELM    12:50:05
11.    14    PARKINSON Abby-Mae    TREK-DROPS    S23    12:50:23
12.    16    WILES Tayler    TREK-DROPS    ELM    12:50:26
13.    12    HAMMES Kathrin    TREK-DROPS    ELM    12:50:26
14.    82    SOET Aafke    WNT ROTOR PRO CYCLING TEAM    S23    12:50:26
15.    64    MAGNALDI Erica    BEPINK    ELM    12:50:26
16.    104    CHRISTMAS Danielle    BIZKAIA DURANGO – EUSKADI MURIAS    ELM    12:50:26
17.    111    PALADIN Asja    VALCAR PBM    ELM    12:50:29
18.    153    LLAMAS GARCIA Lorena    MOVISTAR WOMEN TEAM    ELM    12:50:29
19.    141    AMIALIUSIK Alena    CANYON SRAM RACING    ELM    12:50:35
20.    154    MERINO CORTAZAR Eider    MOVISTAR WOMEN TEAM    ELM    12:50:36
21.    23    BERTIZZOLO Sofia    ASTANA WOMEN’S TEAM    S23    12:51:53
22.    45    REIS Daniela    DOLTCINI – VAN EYCK SPORT UCI WOMEN CYCLING    ELM    12:51:53
23.    86    GRINCZER Natalie    WNT ROTOR PRO CYCLING TEAM    ELM    12:51:53
24.    44    RIABCHENKO Tetiana    DOLTCINI – VAN EYCK SPORT UCI WOMEN CYCLING    ELM    12:51:53
25.    34    SANTESTEBAN GONZALEZ Ane    ALE CIPOLLINI    ELM    12:51:55
26.    3    LEPISTÖ Lotta    CERVELO – BIGLA PRO CYCLING    ELM    12:52:51
27.    176    SLIK Rozanne    FDJ NOUVELLE AQUITAINE FUTUROSCOPE    ELM    12:52:58
28.    175    MUZIC Evita    FDJ NOUVELLE AQUITAINE FUTUROSCOPE    S23    12:53:00
29.    162    DE OLIVEIRA Flavia    HEALTH MATE – CYCLELIVE TEAM    ELM    12:53:00
30.    174    GUILMAN Victorie    FDJ NOUVELLE AQUITAINE FUTUROSCOPE    S23    12:53:00
31.    5    DUYCK Ann-Sophie    CERVELO – BIGLA PRO CYCLING    ELM    12:53:08
32.    4    KOPPENBURG Clara    CERVELO – BIGLA PRO CYCLING    ELM    12:53:08
33.    155    OYARBIDE JIMENEZ Lourdes    MOVISTAR WOMEN TEAM    ELM    12:57:44
34.    62    MORZENTI Lisa    BEPINK    S23    12:57:44
35.    26    VIECELI Lara    ASTANA WOMEN’S TEAM    ELM    12:59:22
36.    236    PITEL Edwige    TORELLI-KUOTA-BROTHER    ELM    12:59:58
37.    122    GASS Daniela    MAASLANDSTER INTERNATIONAL WOMEN’S CYCLING TEAM    ELM    13:01:03
38.    103    MARTINEZ BONAFE Cristina    BIZKAIA DURANGO – EUSKADI MURIAS    S23    13:01:05
39.    223    CEYSSAT Loriane    DN DAMES BIOFRAIS    ELM    13:01:05
40.    124    MAKISE Tsubasa    MAASLANDSTER INTERNATIONAL WOMEN’S CYCLING TEAM    ELM    13:01:13
41.    261    ALLIN Pauline    DN17 NOUVELLE AQUITAINE    ELM    13:01:13
42.    285    VAN DE VELDE Julie    BELGIAN CYCLING TEAM    ELM    13:01:13
43.    256    STEIGENGA Nicole    SWABOLADIES.NL    S23    13:01:35
44.    76    ROSSATO Beatrice    TOP GIRLS FASSA BORTOLO    S23    13:01:39
45.    246    DE GAST Belle    PARKOTTEL VALHENBURG    ELM    13:01:44
46.    125    FRANCKE Agnieta    MAASLANDSTER INTERNATIONAL WOMEN’S CYCLING TEAM    ELM    13:01:54
47.    163    SCHWEINBERGER Kathrin    HEALTH MATE – CYCLELIVE TEAM    S23    13:01:54
48.    35    TREVISI Anna    ALE CIPOLLINI    ELM    13:01:56
49.    52    RODRIGUEZ REVERT Sofia    SOPELA WOMEN’S TEAM    S23    13:01:56
50.    266    GRANGIER India    DN17 NOUVELLE AQUITAINE    S23    13:01:56
51.    43    VAN VELZEN Bryony    DOLTCINI – VAN EYCK SPORT UCI WOMEN CYCLING    S23    13:01:56
52.    221    SOUYRIS Manon    DN DAMES BIOFRAIS    ELM    13:01:56
53.    184    CHACON GARCIA Lilibeth Del Carmen    S.C. MICHELA FANINI    ELM    13:01:56
54.    21    UMUTZHANOVA Makhabbat    ASTANA WOMEN’S TEAM    ELM    13:01:56
55.    75    QUAGLIOTTO Nadia    TOP GIRLS FASSA BORTOLO    S23    13:01:56
56.    284    VAN DEN STEEN Kelly    BELGIAN CYCLING TEAM    ELM    13:01:56
57.    106    GONZALEZ BLANCO Lucia    BIZKAIA DURANGO – EUSKADI MURIAS    ELM    13:01:56
58.    172    BRAVARD Charlotte    FDJ NOUVELLE AQUITAINE FUTUROSCOPE    ELM    13:01:56
59.    24    SAIFUTDINOVA Natalya    ASTANA WOMEN’S TEAM    ELM    13:01:56
60.    113    ZANETTIN Chiara    VALCAR PBM    S23    13:01:56
61.    263    LAHAYE Lucie    DN17 NOUVELLE AQUITAINE    S23    13:01:56
62.    156    TERUEL RIBES Alba    MOVISTAR WOMEN TEAM    S23    13:01:56
63.    182    VYSOTSKA Yevgeniya    S.C. MICHELA FANINI    ELM    13:01:56
64.    55    GOMEZ FRANQUET Beatriu    SOPELA WOMEN’S TEAM    ELM    13:01:56
65.    185    KIRALY Monika    S.C. MICHELA FANINI    ELM    13:01:56
66.    71    CANVELLI Vania    TOP GIRLS FASSA BORTOLO    S23    13:01:56
67.    112    MUCCIOLI Dalia    VALCAR PBM    ELM    13:01:56
68.    63    BORGHESI LETIZIA    BEPINK    S23    13:01:56
69.    145    RIFFEL Christa    CANYON SRAM RACING    S23    13:01:56
70.    84    ROE Eileen    WNT ROTOR PRO CYCLING TEAM    ELM    13:01:59
71.    13    HOLDEN Elizabeth    TREK-DROPS    S23    13:02:04
72.    22    BEGGIN Sofia    ASTANA WOMEN’S TEAM    S23    13:02:04
73.    15    PAYTON Hannah    TREK-DROPS    ELM    13:02:04
74.    115    VIGILIA Alessia    VALCAR PBM    S23    13:02:04
75.    91    POTOKINA Anna    SERVETTO – STRADALLI CYCLE – ALURECYCLING    ELM    13:02:04
76.    243    RAAIJMAKERS Marit    PARKOTTEL VALHENBURG    S23    13:02:04
77.    245    VAN VEEN Esther    PARKOTTEL VALHENBURG    ELM    13:02:28
78.    61    SPEROTTO Maria Vittoria    BEPINK    S23    13:02:47
79.    183    CEOLONI Anna    S.C. MICHELA FANINI    ELM    13:02:57
80.    166    PERCHTOLD Christina    HEALTH MATE – CYCLELIVE TEAM    ELM    13:05:38
81.    161    KERN Spela    HEALTH MATE – CYCLELIVE TEAM    ELM    13:05:38
82.    282    DRUYTS Jessy    BELGIAN CYCLING TEAM    ELM    13:05:38
83.    85    MAES Elise    WNT ROTOR PRO CYCLING TEAM    ELM    13:06:28
84.    273    DIETRICH Jacqueline    TEAM STUTTGART    S23    13:07:01
85.    114    CONSONNI Chiara    VALCAR PBM    S23    13:08:31
86.    42    VAN HOEK Lotte    DOLTCINI – VAN EYCK SPORT UCI WOMEN CYCLING    ELM    13:09:52
87.    241    BUIJSMAN Nina    PARKOTTEL VALHENBURG    S23    13:12:02
88.    211    MIDELET Alphanie    LE BOULOU – MX    S23    13:12:10
89.    281    BEX Nathalie    BELGIAN CYCLING TEAM    S23    13:13:14
90.    283    ROTMAN Lotte    BELGIAN CYCLING TEAM    S23    13:13:25
91.    232    SHARPE Alice    TORELLI-KUOTA-BROTHER    ELM    13:13:26
92.    233    GEORGE Jennifer    TORELLI-KUOTA-BROTHER    ELM    13:13:43
93.    164    SCHWEINBERGER Christina    HEALTH MATE – CYCLELIVE TEAM    S23    13:14:01
94.    226    HERNANDEZ Audrey    DN DAMES BIOFRAIS    ELM    13:15:01
95.    53    MARTINS María    SOPELA WOMEN’S TEAM    S23    13:15:02
96.    286    VERSCHELDEN Nathalie    BELGIAN CYCLING TEAM    ELM    13:17:35
97.    56    TRIAS JORDAN Ariadna    SOPELA WOMEN’S TEAM    ELM    13:20:03
98.    276    SÜßEMILCH Laura    TEAM STUTTGART    S23    13:20:05
99.    131    RIPOLL SABATE Teresa    HYUNDAI KORYO CAR – DSTREL MX    S23    13:22:44
100.    202    TRIAS JORDAN Mireia    CATEMA.CAT    S23    13:25:15
101.    252    BAKS Marissa    SWABOLADIES.NL    S23    13:25:22
102.    123    COLYN Catherine    MAASLANDSTER INTERNATIONAL WOMEN’S CYCLING TEAM    S23    13:25:31
103.    51    LOPEZ GALLASTEGI Enara    SOPELA WOMEN’S TEAM    S23    13:26:02
104.    242    VAN DE BURG Nancy    PARKOTTEL VALHENBURG    ELM    13:26:54
105.    105    COLBORNE Henrietta    BIZKAIA DURANGO – EUSKADI MURIAS    S23    13:27:09
106.    66    MEDVEDOVA Tereza    BEPINK    S23    13:28:52
107.    94    SANMARTIN RODRÍGUEZ Paula    SERVETTO – STRADALLI CYCLE – ALURECYCLING    S23    13:37:05
108.    132    FERRERES NAVARRO Isabel    HYUNDAI KORYO CAR – DSTREL MX    S23    13:38:16
109.    251    KNIBBE Bonne    SWABOLADIES.NL    ELM    13:45:59
110.    201    GILABERT VILAPLANA Ariana    CATEMA.CAT    S23    13:51:27