Trek-Segafredo / Ilario Biondi/BettiniPhoto©2017

Ryan Mullen (Trek – Segafredo) przejechał najszybciej trasę indywidualnej jazdy na czas. Nowym liderem jest Filippo Ganna (UAE Team Emirates), a Rafał Majka awansował na drugie miejsce!

W trzecim dniu argentyńskiego ścigania organizatorzy przygotowali czasówkę wokół San Juan. Trasa była płaska jak stół, a kolarzy mieli do pokonania 14,4 km.

Dobry wynik wykręcił Jelle Wallays (Lotto – Soudal) – 18’51”, ale nie cieszył się zbyt długo z prowadzenia. Fenomenalnie pojechał jeden z faworytów, Ryan Mullen (Trek – Segafredo). Irlandczyk okazał się lepszy od liderującego Belga o minutę i osiem sekund.

Paweł Poljański (BORA – hansgrohe) dotarł do mety w czasie 18’44”. Mullena nie pokonali także walczący o generalkę Winner Anacona (Movistar) – strata 38 sekund, Jhonatan Narvaez (Quick-Step Floors) – strata 52 sekund i Jarlinson Pantano (Trek – Segafredo) – strata 53 sekund.

Bardzo zagiął się Rafał Majka (BORA – hansgrohe), który po przejechaniu linii mety miał drugi czas! Lepiej od “Zgreda” pojechał Filippo Ganna (UAE Team Emirates), ale także on nie pokonał Mullena, ale został wirtualnym liderem generalki.

Ostatecznie czasówkę wygrał Ryan Mullen (Trek – Segafredo), a w generalce “rządy przejął” Filippo Ganna (UAE Team Emirates). Rafał Majka awansował na drugie miejsce!

Wyniki trzeciego etapu:

1 Ryan Mullen (Irl) Trek – Segafredo 0:17:43
2 Filippo Ganna (Ita) UAE Team Emirates 0:00:25
3 Rafal Majka (Pol) Bora – Hansgrohe 0:00:30
4 Gregory Daniel (USA) Trek – Segafredo 0:00:30
5 Oscar Miguel Sevilla Rivera (Esp) Medellin 0:00:36
6 Winner Andrew Anacona (Col) Movistar Team 0:00:38
7 Omar Alberto Mendoza Cardona (Col) Medellin 0:00:44
8 Rémi Cavagna (Fra) Quick Step Floors 0:00:44
9 Eduardo Sepulveda (Arg) Movistar Team 0:00:50
10 Jhonnatan Narvaez (Ecu) Quick Step Floors 0:00:52
11 Jarlinson Pantano Gomez (Col) Trek – Segafredo 0:00:53
12 Walter Alejandro Vargas Alzate (Col) Medellin 0:00:55
13 Ricardo Escuela (Arg) Asociacion Civil Agrupacion Virgen De Fatima 0:00:58
14 Juan Pablo Dotti (Arg) Sindicato de Empleados Publicos de San Juan 0:00:59
15 Pawel Poljanski (Pol) Bora – Hansgrohe 0:01:01
16 Marco Antonio Arriagada Quinchel (Chi) Equipo Continental Municipalidad de Pocito 0:01:08
17 Kanstantsin Suitsou (Blr) Bahrain – Merida 0:01:08
18 Jelle Wallays (Bel) Lotto – Soudal 0:01:08
19 Filippo Pozzato (Ita) Wilier Triestina – Selle Italia 0:01:09
20 Mattia Cattaneo (Ita) Androni Giocattoli – Sidermec 0:01:10
21 Victor De La Parte (Esp) Movistar Team 0:01:13
22 Fernando Gaviria Rendon (Col) Quick Step Floors 0:01:13
23 Rodolfo Andres Torres Agudelo (Col) Androni Giocattoli – Sidermec 0:01:17
24 Tiesj Benoot (Bel) Lotto – Soudal 0:01:19
25 Richard Carapaz (Ecu) Movistar Team 0:01:25
26 Luis Guillermo Mas Bonet (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:01:26
27 Daniel Diaz (Arg) Sindicato de Empleados Publicos de San Juan 0:01:27
28 Iljo Keisse (Bel) Quick Step Floors 0:01:27
29 Peter Stetina (USA) Trek – Segafredo 0:01:28
30 Enzo Moyano (Arg) Equipo Continental Municipalidad de Pocito 0:01:32
31 Daniel Eaton (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling Team 0:01:32
32 Roman Daniel Villalobos Solis (CRc) Canel’s – Specialized 0:01:34
33 Ivan Garcia Cortina (Esp) Bahrain – Merida 0:01:35
34 Gonzalo Joaquin Najar (Arg) Sindicato de Empleados Publicos de San Juan 0:01:36
35 Alex Norberto Cano Ardila (Col) Coldeportes Zenu – Sello Rojo 0:01:37
36 Alvaro Jose Hodeg Chagui (Col) Quick Step Floors 0:01:38
37 Ignacio Prado Juarez (Mex) Canel’s – Specialized 0:01:38
38 Fausto Masnada (Ita) Androni Giocattoli – Sidermec 0:01:38
39 Dayer Quintana (Col) Movistar Team 0:01:38
40 Michal Kolár (Svk) Bora – Hansgrohe 0:01:39
41 John Darwin Atapuma Hurtado (Col) UAE Team Emirates 0:01:39
42 Marco Frapporti (Ita) Androni Giocattoli – Sidermec 0:01:40
43 Daniel Zamora (Arg) Asociacion Civil Agrupacion Virgen De Fatima 0:01:41
44 Giuseppe Fonzi (Ita) Wilier Triestina – Selle Italia 0:01:42
45 Guillaume Boivin (Can) Israel Cycling Academy 0:01:44
46 Anderson Maldonado (Uru) Nationalmannschaft Uruguay 0:01:46
47 Juan Javier Melivillo (Arg) Equipo Continental Municipalidad de Pocito 0:01:51
48 Miguel Eduardo Florez Lopez (Col) Wilier Triestina – Selle Italia 0:01:51
49 Rubén Rojas (Arg) Nationalmannschaft Argentinien 0:01:52
50 Alexander Cataford (Can) UnitedHealthcare Pro Cycling Team 0:01:53
51 Ignacio Maldonado (Uru) Nationalmannschaft Uruguay 0:01:53
52 Rubén Ramos (Arg) Nationalmannschaft Argentinien 0:01:53
53 Edwin Alcibiades Avila Vanegas (Col) Israel Cycling Academy 0:01:54
54 Andreas Schillinger (GER) Bora – Hansgrohe 0:01:54
55 Miguel Angel Rubiano Chavez (Col) Coldeportes Zenu – Sello Rojo 0:01:56
56 Tosh Van Der Sande (Bel) Lotto – Soudal 0:01:57
57 Luciano Montivero (Arg) Asociacion Civil Agrupacion Virgen De Fatima 0:01:57
58 Luis Felipe Laverde Jimenez (Col) Coldeportes Zenu – Sello Rojo 0:01:58
59 Jens Keukeleire (Bel) Lotto – Soudal 0:01:58
60 Cesar Nicolas Paredes Avellaneda (Col) Medellin 0:01:58
61 Filippo Rocchetti (Ita) Nationalmannschaft Italien 0:01:58
62 Carlos Eduardo Alzate Escobar (Col) UnitedHealthcare Pro Cycling Team 0:01:59
63 Alejandro Antonio Duran (Arg) Nationalmannschaft Argentinien 0:02:00
64 Filippo Calderaro (Ita) Nationalmannschaft Italien 0:02:01
65 Daniel Omar Juárez (Arg) Asociacion Civil Mardan 0:02:02
66 Victor Ariel Olivares Dominguez (Chi) Nationalmannschaft Chile 0:02:02
67 Manuel Belletti (Ita) Androni Giocattoli – Sidermec 0:02:02
68 Roderick Asconeguy (Uru) Nationalmannschaft Uruguay 0:02:03
69 Eric Marcotte (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling Team 0:02:04
70 Robigzon Leandro Oyola Oyola (Col) Medellin L 0:02:06
71 Alvaro Cuadros Morata (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:02:07
72 Weimar Alfonso Roldán Ortiz (Col) Medellin 0:02:07
73 Atíllio Pinno Fetter (Bra) Nationalmannschaft Brasilien 0:02:07
74 Giacomo Nizzolo (Ita) Trek – Segafredo 0:02:07
75 Francesco Gavazzi (Ita) Androni Giocattoli – Sidermec 0:02:07
76 Alex Turrin (Ita) Wilier Triestina – Selle Italia 0:02:09
77 Simone Velasco (Ita) Wilier Triestina – Selle Italia 0:02:09
78 Pascal Ackermann (GER) Bora – Hansgrohe 0:02:09
79 Pedro Portuondo Torres (Cub) Nationalmannschaft Kuba 0:02:09
80 Antonio Nibali (Ita) Bahrain – Merida 0:02:09
81 Mattia Bais (Ita) Nationalmannschaft Italien 0:02:10
82 Richard Mascarañas (Uru) Nationalmannschaft Uruguay 0:02:11
83 Leonardo Franco Rodriguez (Arg) Asociacion Civil Mardan F 0:02:12
84 Joaquim Silva (Por) Caja Rural – Seguros RGA 0:02:12
85 Ariel Maximiliano Richeze (Arg) Quick Step Floors 0:02:13
86 German Enrique Chaves Torres (Col) Coldeportes Zenu – Sello Rojo 0:02:16
87 Jorge Antonio Pi (Arg) Asociacion Civil Mardan 0:02:17
88 Javier Ignacio Montoya Montoya (Col) Trevigiani Phonix – Hemus 1896 0:02:18
89 Nikolas Maes (Bel) Lotto – Soudal 0:02:20
90 Ignacio Antonio Moyano Salazar (Chi) Nationalmannschaft Chile 0:02:22
91 Yousif Mirza Al-Hammadi (UAE) UAE Team Emirates 0:02:22
92 Jose Luciano Martinez Ronconi (Arg) Nationalmannschaft Argentinien 0:02:23
93 Anass Ait El Abdia (Mar) UAE Team Emirates 0:02:25
94 Matteo Busato (Ita) Wilier Triestina – Selle Italia 0:02:26
95 Jose Alfredo Santoyo Gonzalez (Mex) Canel’s – Specialized 0:02:26
96 Emiliano Contreras (Arg) Asociacion Civil Mardan 0:02:28
97 Francisco Cesar Monte (Arg) Asociacion Civil Mardan 0:02:29
98 Yannis Yssaad (Fra) Caja Rural – Seguros RGA 0:02:29
99 Cristian Camilo Muñoz Lancheros (Col) Coldeportes Zenu – Sello Rojo 0:02:30
100 Eduardo Corte Cordero (Mex) Canel’s – Specialized 0:02:31
101 German Nicolas Tivani Perez (Arg) Trevigiani Phonix – Hemus 1896 0:02:31
102 Aviv Yechezkel (Isr) Israel Cycling Academy 0:02:31
103 Niccolò Bonifazio (Ita) Bahrain – Merida 0:02:34
104 Julio Alexis Camacho Bernal (Col) Coldeportes Zenu – Sello Rojo 0:02:37
105 Kristian Sbaragli (Ita) Israel Cycling Academy 0:02:38
106 Rodrigo Nascimento (Bra) Nationalmannschaft Brasilien 0:02:39
107 Antonio Pedrero (Esp) Movistar Team 0:02:40
108 Aleksandr Riabushenko (Blr) UAE Team Emirates 0:02:40
109 Facundo Matias Cattapan Carrion (Arg) Municipalidad de Rawson 0:02:41
110 Mauricio Muller (Arg) Sindicato de Empleados Publicos de San Juan 0:02:41
111 Zahiri Abderrahim (Mar) Trevigiani Phonix – Hemus 1896 0:02:45
112 Alan Presa (Uru) Nationalmannschaft Uruguay 0:02:46
113 Benjamin Perry (Can) Israel Cycling Academy 0:02:47
114 Gaston Emiliano Javier (Arg) Sindicato de Empleados Publicos de San Juan 0:02:47
115 Jeovane Junior De Oliveira (Bra) Nationalmannschaft Brasilien 0:02:48
116 Eugenio Alafaci (Ita) Trek – Segafredo 0:02:49
117 Duilio Alfredo Ramos (Arg) Nationalmannschaft Argentinien 0:02:50
118 Travis McCabe (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling Team 0:02:51
119 Mihkel Räim (Est) Israel Cycling Academy 0:02:52
120 Julen Amezqueta Moreno (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:02:53
121 Emiliano Ibarra (Arg) Sindicato de Empleados Publicos de San Juan 0:02:53
122 Pablo Andrés Alarcon Cares (Chi) Canel’s – Specialized 0:02:53
123 Leonardo Fedrigo (Ita) Nationalmannschaft Italien 0:02:54
124 Nicolas Alejandro Cabrera Fredes (Chi) Nationalmannschaft Chile 0:02:54
125 Oliviero Troia (Ita) UAE Team Emirates 0:02:54
126 Alan Giannino Ramirez Sambrano (Arg) Municipalidad de Rawson 0:02:54
127 Josu Zabala Lopez (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:02:54
128 Alan Valencio Maniezzo (Bra) Nationalmannschaft Brasilien 0:02:55
129 Matteo Pelucchi (Ita) Bora – Hansgrohe 0:02:56
130 Sergio Javier Aguirre Maldonado (Arg) Municipalidad de Rawson 0:02:56
131 Pablo Anchieri (Uru) Nationalmannschaft Uruguay 0:02:58
132 Adrian Richeze (Arg) Asociacion Civil Agrupacion Virgen De Fatima 0:03:00
133 Federico Burchio (Ita) Nationalmannschaft Italien 0:03:03
134 Efren Santos Moreno (Mex) Canel’s – Specialized 0:03:05
135 Gonzalo Savas Miranda Figueroa (Chi) Equipo Continental Municipalidad de Pocito 0:03:05
136 Attilio Viviani (Ita) Nationalmannschaft Italien 0:03:09
137 Adrian Alvarado Teneb (Chi) Nationalmannschaft Chile 0:03:10
138 Jose Luis Rodriguez Aguilar (Chi) Sindicato de Empleados Publicos de San Juan 0:03:10
139 Cristián Pérez Trujillo (Cub) Nationalmannschaft Kuba 0:03:13
140 Tanner Putt (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling Team 0:03:13
141 Gerardo Matias Tivani (Arg) Equipo Continental Municipalidad de Pocito 0:03:14
142 Floryan Arnoult (Fra) Trevigiani Phonix – Hemus 1896 0:03:14
143 Sebastian Alejandro Reyes Jofre (Chi) Nationalmannschaft Chile 0:03:16
144 Mauro Abel Richeze (Arg) Asociacion Civil Agrupacion Virgen De Fatima 0:03:22
145 Rafael Andriato (Bra) Nationalmannschaft Brasilien 0:03:24
146 Pedro Cristian Gonzalez (Arg) Equipo Continental Municipalidad de Pocito 0:03:25
147 Marcos Omar Mendez (Arg) Nationalmannschaft Argentinien 0:03:26
148 Nicolas Javier Naranjo Sanchez (Arg) Asociacion Civil Agrupacion Virgen De Fatima 0:03:33
149 Higiño Lucero (Arg) Municipalidad de Rawson 0:03:34
150 Christofer Jurado Lopez (Pan) Trevigiani Phonix – Hemus 1896 0:03:36
151 José Rodolfo Astiasarán (Arg) Asociacion Civil Mardan 0:03:39
152 Leandro Marcos Vidueiro (Cub) Nationalmannschaft Kuba 0:03:43
153 Mauricio Bielinski Knapp (Bra) Nationalmannschaft Brasilien 0:03:46
154 Felix Nodarse Fernandez (Cub) Nationalmannschaft Kuba 0:03:46
155 Hector Maximiliano Lucero (Arg) Equipo Continental Municipalidad de Pocito 0:03:46
156 Patricio Javier Almonacid Gonzalez (Chi) Nationalmannschaft Chile 0:03:46
157 Manuel Peñalver Aniorte (Esp) Trevigiani Phonix – Hemus 1896 0:03:51
158 Enzo Wouters (Bel) Lotto – Soudal 0:04:18
159 Hidalgo Vera Hernandez (Cub) Nationalmannschaft Kuba 0:04:18
160 Franco German Lopez (Arg) Asociacion Civil Agrupacion Virgen De Fatima 0:04:21
161 Pedro Gordillo (Arg) Municipalidad de Rawson 0:04:23
162 Andres Dario Paez (Arg) Municipalidad de Rawson 0:04:43
163 Ezequiel Edgardo Falon Avila (Arg) Municipalidad de Rawson 0:04:53

Klasyfikacja generalna po trzecim etapie:

1 Filippo Ganna (Ita) UAE Team Emirates 6:58:37
2 Rafal Majka (Pol) Bora – Hansgrohe 0:00:05
3 Oscar Miguel Sevilla Rivera (Esp) Medellin 0:00:11
4 Omar Alberto Mendoza Cardona (Col) Medellin 0:00:19
5 Eduardo Sepulveda (Arg) Movistar Team 0:00:25
6 Ricardo Escuela (Arg) Asociacion Civil Agrupacion Virgen De Fatima 0:00:27
7 Winner Andrew Anacona (Col) Movistar Team 0:00:35
8 Jhonnatan Narvaez (Ecu) Quick Step Floors 0:00:43
9 Kanstantsin Suitsou (Blr) Bahrain – Merida 0:00:43
10 Mattia Cattaneo (Ita) Androni Giocattoli – Sidermec 0:00:45
11 Fernando Gaviria Rendon (Col) Quick Step Floors 0:00:46
12 Gregory Daniel (USA) Trek – Segafredo 0:00:48
13 Tiesj Benoot (Bel) Lotto – Soudal 0:00:50
14 Rémi Cavagna (Fra) Quick Step Floors 0:00:50
15 Rodolfo Andres Torres Agudelo (Col) Androni Giocattoli – Sidermec 0:00:52
16 Roman Daniel Villalobos Solis (CRc) Canel’s – Specialized 0:00:59
17 Jarlinson Pantano Gomez (Col) Trek – Segafredo 0:00:59
18 Walter Alejandro Vargas Alzate (Col) Medellin 0:01:01
19 Luis Guillermo Mas Bonet (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:01:01
20 Daniel Diaz (Arg) Sindicato de Empleados Publicos de San Juan 0:01:02
21 Peter Stetina (USA) Trek – Segafredo 0:01:03
22 Marco Antonio Arriagada Quinchel (Chi) Equipo Continental Municipalidad de Pocito 0:01:05
23 Enzo Moyano (Arg) Equipo Continental Municipalidad de Pocito 0:01:07
24 Gonzalo Joaquin Najar (Arg) Sindicato de Empleados Publicos de San Juan 0:01:11
25 Dayer Quintana (Col) Movistar Team 0:01:13
26 John Darwin Atapuma Hurtado (Col) UAE Team Emirates 0:01:14
27 Juan Pablo Dotti (Arg) Sindicato de Empleados Publicos de San Juan 0:01:17
28 Guillaume Boivin (Can) Israel Cycling Academy 0:01:19
29 Victor De La Parte (Esp) Movistar Team 0:01:19
30 Anderson Maldonado (Uru) Nationalmannschaft Uruguay 0:01:21
31 Alexander Cataford (Can) UnitedHealthcare Pro Cycling Team 0:01:28
32 Edwin Alcibiades Avila Vanegas (Col) Israel Cycling Academy 0:01:29
33 Miguel Angel Rubiano Chavez (Col) Coldeportes Zenu – Sello Rojo 0:01:31
34 Richard Carapaz (Ecu) Movistar Team 0:01:31
35 Tosh Van Der Sande (Bel) Lotto – Soudal 0:01:32
36 Jens Keukeleire (Bel) Lotto – Soudal 0:01:33
37 Alex Norberto Cano Ardila (Col) Coldeportes Zenu – Sello Rojo 0:01:34
38 Pawel Poljanski (Pol) Bora – Hansgrohe 0:01:36
39 Manuel Belletti (Ita) Androni Giocattoli – Sidermec 0:01:37
40 Fausto Masnada (Ita) Androni Giocattoli – Sidermec 0:01:44
41 Joaquim Silva (Por) Caja Rural – Seguros RGA 0:01:47
42 Rubén Rojas (Arg) Nationalmannschaft Argentinien 0:01:49
43 Rubén Ramos (Arg) Nationalmannschaft Argentinien 0:01:50
44 German Enrique Chaves Torres (Col) Coldeportes Zenu – Sello Rojo 0:01:51
45 Miguel Eduardo Florez Lopez (Col) Wilier Triestina – Selle Italia 0:01:57
46 Daniel Zamora (Arg) Asociacion Civil Agrupacion Virgen De Fatima 0:01:59
47 Giuseppe Fonzi (Ita) Wilier Triestina – Selle Italia 0:02:00
48 Matteo Busato (Ita) Wilier Triestina – Selle Italia 0:02:01
49 Luis Felipe Laverde Jimenez (Col) Coldeportes Zenu – Sello Rojo 0:02:04
50 Cesar Nicolas Paredes Avellaneda (Col) Medellin 0:02:04
51 Cristian Camilo Muñoz Lancheros (Col) Coldeportes Zenu – Sello Rojo 0:02:05
52 Eduardo Corte Cordero (Mex) Canel’s – Specialized 0:02:06
53 Alejandro Antonio Duran (Arg) Nationalmannschaft Argentinien 0:02:06
54 Filippo Pozzato (Ita) Wilier Triestina – Selle Italia 0:02:13
55 Giacomo Nizzolo (Ita) Trek – Segafredo 0:02:13
56 Alex Turrin (Ita) Wilier Triestina – Selle Italia 0:02:15
57 Pascal Ackermann (GER) Bora – Hansgrohe 0:02:15
58 Ryan Mullen (Irl) Trek – Segafredo 0:02:20
59 Eric Marcotte (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling Team 0:02:22
60 Atíllio Pinno Fetter (Bra) Nationalmannschaft Brasilien 0:02:25
61 Simone Velasco (Ita) Wilier Triestina – Selle Italia 0:02:27
62 Ariel Maximiliano Richeze (Arg) Quick Step Floors 0:02:31
63 Javier Ignacio Montoya Montoya (Col) Trevigiani Phonix – Hemus 1896 0:02:36
64 Luciano Montivero (Arg) Asociacion Civil Agrupacion Virgen De Fatima 0:02:39
65 Ignacio Antonio Moyano Salazar (Chi) Nationalmannschaft Chile 0:02:40
66 Yousif Mirza Al-Hammadi (UAE) UAE Team Emirates 0:02:40
67 Zahiri Abderrahim (Mar) Trevigiani Phonix – Hemus 1896 0:02:42
68 Anass Ait El Abdia (Mar) UAE Team Emirates 0:02:43
69 Niccolò Bonifazio (Ita) Bahrain – Merida 0:02:46
70 Robigzon Leandro Oyola Oyola (Col) Medellin L 0:02:48
71 German Nicolas Tivani Perez (Arg) Trevigiani Phonix – Hemus 1896 0:02:49
72 Julen Amezqueta Moreno (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:02:59
73 Francisco Cesar Monte (Arg) Asociacion Civil Mardan 0:03:01
74 Filippo Rocchetti (Ita) Nationalmannschaft Italien 0:03:02
75 Jose Luciano Martinez Ronconi (Arg) Nationalmannschaft Argentinien 0:03:05
76 Alvaro Cuadros Morata (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:03:11
77 Francesco Gavazzi (Ita) Androni Giocattoli – Sidermec 0:03:11
78 Daniel Omar Juárez (Arg) Asociacion Civil Mardan 0:03:22
79 Efren Santos Moreno (Mex) Canel’s – Specialized 0:03:23
80 Floryan Arnoult (Fra) Trevigiani Phonix – Hemus 1896 0:03:32
81 Travis McCabe (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling Team 0:03:34
82 Leonardo Franco Rodriguez (Arg) Asociacion Civil Mardan F 0:03:35
83 Jorge Antonio Pi (Arg) Asociacion Civil Mardan 0:03:40
84 Julio Alexis Camacho Bernal (Col) Coldeportes Zenu – Sello Rojo 0:03:41
85 Aleksandr Riabushenko (Blr) UAE Team Emirates 0:03:44
86 Emiliano Contreras (Arg) Asociacion Civil Mardan 0:03:49
87 Gaston Emiliano Javier (Arg) Sindicato de Empleados Publicos de San Juan 0:03:51
88 Sergio Javier Aguirre Maldonado (Arg) Municipalidad de Rawson 0:03:55
89 Emiliano Ibarra (Arg) Sindicato de Empleados Publicos de San Juan 0:03:57
90 Pablo Andrés Alarcon Cares (Chi) Canel’s – Specialized 0:03:57
91 Alan Valencio Maniezzo (Bra) Nationalmannschaft Brasilien 0:03:59
92 Marco Frapporti (Ita) Androni Giocattoli – Sidermec 0:04:00
93 Kristian Sbaragli (Ita) Israel Cycling Academy 0:04:01
94 Antonio Pedrero (Esp) Movistar Team 0:04:03
95 Ignacio Maldonado (Uru) Nationalmannschaft Uruguay 0:04:13
96 Attilio Viviani (Ita) Nationalmannschaft Italien 0:04:13
97 Mihkel Räim (Est) Israel Cycling Academy 0:04:15
98 Matteo Pelucchi (Ita) Bora – Hansgrohe 0:04:15
99 Jelle Wallays (Bel) Lotto – Soudal 0:04:16
100 Alan Giannino Ramirez Sambrano (Arg) Municipalidad de Rawson 0:04:17
101 Victor Ariel Olivares Dominguez (Chi) Nationalmannschaft Chile 0:04:18
102 Roderick Asconeguy (Uru) Nationalmannschaft Uruguay 0:04:22
103 Mauricio Bielinski Knapp (Bra) Nationalmannschaft Brasilien 0:04:28
104 Michal Kolár (Svk) Bora – Hansgrohe 0:04:30
105 Weimar Alfonso Roldán Ortiz (Col) Medellin 0:04:30
106 Pedro Portuondo Torres (Cub) Nationalmannschaft Kuba 0:04:32
107 Yannis Yssaad (Fra) Caja Rural – Seguros RGA 0:04:32
108 Adrian Alvarado Teneb (Chi) Nationalmannschaft Chile 0:04:33
109 Jose Luis Rodriguez Aguilar (Chi) Sindicato de Empleados Publicos de San Juan 0:04:33
110 Mauro Abel Richeze (Arg) Asociacion Civil Agrupacion Virgen De Fatima 0:04:45
111 Facundo Matias Cattapan Carrion (Arg) Municipalidad de Rawson 0:04:53
112 Nikolas Maes (Bel) Lotto – Soudal 0:04:57
113 Jeovane Junior De Oliveira (Bra) Nationalmannschaft Brasilien 0:05:11
114 Nicolas Alejandro Cabrera Fredes (Chi) Nationalmannschaft Chile 0:05:14
115 Higiño Lucero (Arg) Municipalidad de Rawson 0:05:14
116 Josu Zabala Lopez (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:05:14
117 Richard Mascarañas (Uru) Nationalmannschaft Uruguay 0:05:17
118 Mauricio Muller (Arg) Sindicato de Empleados Publicos de San Juan 0:05:24
119 Mattia Bais (Ita) Nationalmannschaft Italien 0:05:43
120 Franco German Lopez (Arg) Asociacion Civil Agrupacion Virgen De Fatima 0:05:44
121 Rodrigo Nascimento (Bra) Nationalmannschaft Brasilien 0:05:45
122 Iljo Keisse (Bel) Quick Step Floors 0:05:46
123 Alan Presa (Uru) Nationalmannschaft Uruguay 0:05:52
124 Felix Nodarse Fernandez (Cub) Nationalmannschaft Kuba 0:06:09
125 Hector Maximiliano Lucero (Arg) Equipo Continental Municipalidad de Pocito 0:06:12
126 Cristián Pérez Trujillo (Cub) Nationalmannschaft Kuba 0:06:18
127 Ignacio Prado Juarez (Mex) Canel’s – Specialized 0:06:31
128 Daniel Eaton (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling Team 0:06:36
129 Ivan Garcia Cortina (Esp) Bahrain – Merida 0:06:38
130 Juan Javier Melivillo (Arg) Equipo Continental Municipalidad de Pocito 0:06:39
131 Christofer Jurado Lopez (Pan) Trevigiani Phonix – Hemus 1896 0:06:42
132 Tanner Putt (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling Team 0:06:49
133 Aviv Yechezkel (Isr) Israel Cycling Academy 0:06:49
134 Antonio Nibali (Ita) Bahrain – Merida 0:06:58
135 Sebastian Alejandro Reyes Jofre (Chi) Nationalmannschaft Chile 0:07:00
136 Filippo Calderaro (Ita) Nationalmannschaft Italien 0:07:14
137 Federico Burchio (Ita) Nationalmannschaft Italien 0:07:21
138 Leonardo Fedrigo (Ita) Nationalmannschaft Italien 0:07:34
139 Nicolas Javier Naranjo Sanchez (Arg) Asociacion Civil Agrupacion Virgen De Fatima 0:07:46
140 Eugenio Alafaci (Ita) Trek – Segafredo 0:07:49
141 Andreas Schillinger (GER) Bora – Hansgrohe 0:07:56
142 Rafael Andriato (Bra) Nationalmannschaft Brasilien 0:07:56
143 Marcos Omar Mendez (Arg) Nationalmannschaft Argentinien 0:08:06
144 Carlos Eduardo Alzate Escobar (Col) UnitedHealthcare Pro Cycling Team 0:08:21
145 José Rodolfo Astiasarán (Arg) Asociacion Civil Mardan 0:08:36
146 Alvaro Jose Hodeg Chagui (Col) Quick Step Floors 0:08:57
147 Duilio Alfredo Ramos (Arg) Nationalmannschaft Argentinien 0:09:07
148 Benjamin Perry (Can) Israel Cycling Academy 0:10:29
149 Adrian Richeze (Arg) Asociacion Civil Agrupacion Virgen De Fatima 0:10:40
150 Hidalgo Vera Hernandez (Cub) Nationalmannschaft Kuba 0:12:07
151 Gerardo Matias Tivani (Arg) Equipo Continental Municipalidad de Pocito 0:14:54
152 Manuel Peñalver Aniorte (Esp) Trevigiani Phonix – Hemus 1896 0:15:14
153 Gonzalo Savas Miranda Figueroa (Chi) Equipo Continental Municipalidad de Pocito 0:15:46
154 Jose Alfredo Santoyo Gonzalez (Mex) Canel’s – Specialized 0:16:07
155 Pedro Cristian Gonzalez (Arg) Equipo Continental Municipalidad de Pocito 0:16:17
156 Ezequiel Edgardo Falon Avila (Arg) Municipalidad de Rawson 0:16:19
157 Leandro Marcos Vidueiro (Cub) Nationalmannschaft Kuba 0:16:24
158 Pablo Anchieri (Uru) Nationalmannschaft Uruguay 0:17:53
159 Patricio Javier Almonacid Gonzalez (Chi) Nationalmannschaft Chile 0:18:28
160 Oliviero Troia (Ita) UAE Team Emirates 0:21:06
161 Pedro Gordillo (Arg) Municipalidad de Rawson 0:21:33
162 Enzo Wouters (Bel) Lotto – Soudal 0:21:43
163 Andres Dario Paez (Arg) Municipalidad de Rawson 0:37:38