Mitchelton - Scott

Kobiecy skład Mitchelton – Scott wystartuje w Australii z nadzieją na kolejny triumf w wyścigu.

To będzie trzecia edycja Santos Women’s Tour, a do tej pory dwie wygrywały właśnie zawodniczki wspomnianej drużyny (Katrin Garfoot w 2016 roki i Amanda Spratt w roku ubiegłym). Najlepszy australijski zespół będzie dysponował silnym składem i liczy na kolejny sukces.

Mam wspaniałe wspomnienia sprzed roku, więc to dodatkowa motywacja, aby pokazać się tutaj z jak najlepszej strony. Uwielbiam ten wyścig i nie mogę doczekać się tych trudniejszych momentów na trasie. To będzie inne ściganie niż w poprzednich dwóch edycjach, ponieważ mamy trzy dłuższe etapy i jedno kryterium. Taki układ bardzo mi odpowiada

– powiedziała ubiegłoroczna triumfatorka, Amanda Spratt.

Australijski wyścig kategorii 2.1 rozpocznie się już w czwartek 11 stycznia. Obok Mitchelton – Scott na trasie zobaczymy między innymi: Wiggle High5, Alé Cipollini, Cylance Pro Cycling, Team Virtu Cycling Women (z Katarzyną Pawłowską) czy WaowDeals Pro Cycling.

Pełny skład Mitchelton – Scott na Santos Women’s Tour:

Amanda Spratt (Australia), Annemiek van Vleuten (Holandia), Sarah Roy (Australia), Jessica Allen (Australia), Lucy Kennedy (Australia), Alex Manly (Australia)

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments