Team Katusha-Alpecin

Szwajcarski zespół jest drugim reprezentantem WorldTour, który w ostatnim czasie podpisał kontrakt z amerykańskim producentem rowerowych akcesoriów.

10 dni temu „przesiadkę” na liczniki Wahoo ELEMNT Bolt ogłosił niemiecki team BORA-hansgrohe. Już wtedy zauważono ten sam komputer na kierownicy Marcela Kittela, który w przyszłym roku będzie reprezentował Katusha-Alpecin. Szwajcarska drużyna potwierdziła dzisiaj, że w przyszłym sezonie rzeczywiście skorzysta z aerodynamicznego sprzętu Wahoo.

Bardzo się cieszymy, że możemy powitać Wahoo w naszej rodzinie. To młoda, dynamicznie rozwijająca się firma z komputerami najwyższej jakości. ELEMNT Bolt jest bardzo łatwy w obsłudze, jest dość ładny i jest bardzo aerodynamiczny, a jego bateria ma świetną wytrzymałość. Nasi kolarze i trenerzy pierwszy raz korzystali z nich w grudniu na Majorce i od razu je polubili

– mówi Jose Azevedo, menedżer generalny Katusha-Alpecin.

Wahoo powiększa swój zasięg w najwyższej dywizji – Team Sky wykorzystuje trenażery amerykańskiej firmy, a BORA-hansgrohe i Katusha-Alpecin użyją pasków do pomiaru tętna TICKR i liczników ELEMNT Bolt, które są uważane za jedne z najbardziej aerodynamicznych komputerów rowerowych na rynku. Firma tworzyła je wykorzystując badania dynamiki płynów.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments