ZWIFT to wirtualna platforma treningowa, aplikacja, która pozwala na integrację środowiska realnego ze światem wirtualnym.

ZWIFT jest liderem i jedyną tego rodzaju aplikacją, platformą na świecie pozwalającą na rozszerzenie zwykłego treningu na trenażerze w wirtualną grę i współzawodnictwo lub też niezwykle zróżnicowane środowisko i scenografię do treningu indywidualnego w oparciu o wcześniej ułożony lub wybrany z dostępnej bazy trening (workout).

Więcej o ZWIFT > TUTAJ

Jak się okazuje z aplikacją ZWIFT trenuje wielu zawodowych kolarzy i to tych najlepszych na świecie. Za kilka dni jeden z najszybszych sprinterów świata – Andre Greipel (Lotto – Soudal) zaprasza na wspólny trening, do tego w szczytnym celu!

W 2013 roku mama Andre dowiedziała się o chorobie ALS (stwardnienie zanikowe boczne), która wpływa na komórki nerwowe w mózgu i rdzeniu kręgowym. Osoby chore na ALS tracą kontrolę nad mięśniami i w efekcie stają się sparaliżowane. Większość z nich w ciągu pięciu lat od rozpoznania umrze.

Charytatywna inicjatywa Andre Greipela, poprzez organizowany wspólnie ze ZWIFT trening (virtualny), ma na celu przyspieszyć tempo badań nad ALS na Uniwersytecie w Rostoku. Szczegóły akcji znajdziecie > TUTAJ

Trening odbędzie się 12.XI.2017 o godzinie 14:00, a swój udział zapowiedzieli już koledzy Andre: m.in. Marcel Kittel, Marcus Burghardt, Thomas De Gendt oraz oczywiście klubowy kolega Niemca – Tomasz Marczyński.

Szczegółowy harmonogram:

14:00 – jadą: Andre Greipel i Marcel Sieberg
14:15 – jadą: Marcel Kittel i Thomas de Gendt
14:30 – jedzie Tomasz Marczyński i Marcus Burghardt

Do wydarzenia najłatwiej jest dołączyć poprzez aplikacje ZWIFT LINK, dostępną na urządzeniach mobilnych (Android oraz iOS). Z głównego ekranu przechodzimy kolejno do sekcji EVENTS, gdzie wybieramy odpowiednią pozycję, zgodnie z datą, a następnie dołączamy do eventu poprzez naciśnięcie plusika.

Serdecznie zapraszamy!

 

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments