fot. Michał Kapusta / naszosie.pl

Bob Jungels będzie liderem ekipy Quick – Step Floors na zbliżającą się Vueltę a Espana. Luksemburczyk będzie mógł liczyć na kilku silnych kolegów.

Wciąż młody i waleczny Jungels jest w zespole Patricka Lefevere zdecydowanym numerem jeden. W jego zasięgu z pewnością jest miejsce w czołowej “10”. Pomóc mu w zanotowaniu dobrego rezultatu mają będący ostatnio w dobrej formie Enric Mas, David De La Cruz i Eros Capecchi.

Na nieco łatwiejszych etapach swoich sił spróbuje z pewnością Julian Alaphilippe. Francuz podczas hiszpańskiego wyścigu wróci do poważnego ścigania, co może dać mu dodatkowego kopa motywacyjnego. W podobnym terenie wypatrywać będziemy mogli także Nikiego Terpstry i Yves Lampaerta.

Zdecydowanie najszybszy w składzie wydaje się być Matteo Trentin, dla którego będzie to ostatni wielki tour w barwach Quick – Step Floors. Skład uzupełni Tim Declerq.

Skład Quick – Step Floors na Vuelta a Espana 2017: Bob Jungels, Enric Mas, David De La Cruz, Eros Capecchi, Julian Alaphilippe, Niki Terpstra, Yves Lampaert, Matteo Trentin, Tim Declerq.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments