fot. Michał Kapusta / naszosie.pl

Luke Rowe (Team Sky) bawił się na imprezie kawalerskiej swojego brata i…złamał nogę. Walijczyka czeka długa przerwa od roweru.

Mój brat Matt się żeni, więc wraz z rodziną i przyjaciółmi bawiłem się na jego kawalerskiej imprezie. Rano poszliśmy na spływ kajakowy. Wskoczyłem do wody, ale wylądowałem na płyciźnie, no i złamałem prawą nogę. Gdy jesteś zawodowym kolarzem rozmaite kontuzje nie są ci straszne, ale tym razem od razu zdałem sobie sprawę, że to coś poważnego

– powiedział Luke Rowe oficjalnej stronie internetowej Team Sky.

Luke`a Rowe`a natychmiast opatrzył lekarz „niebiańskich” dr Usher, po czym zabrał go do chirurgów, którzy przeprowadzili operację. Wdzięczny drużynie za okazałą pomoc i wsparcie Walijczyk, obiecuje, że wróci do ścigania najszybciej, jak będzie mógł.

Luke Rowe jest współautorem czwartego zwycięstwa Chrisa Froome`a w Tour de France. W lutym w wyścigu Herald Sun Tour na etapie do Beechworth odniósł pierwsze zwycięstwo od kilku lat. Na co dzień w drużynie Sky pełni rolę kapitana i pomaga liderom przede wszystkim na płaskich i wietrznych etapach. Dobrze radzi sobie także w brukowanych klasykach.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments