Team Katusha-Alpecin / © Tim De Waele

Szwajcarski zespół wystawia najcięższe działa i skupia się na klasyfikacji generalnej polskiego wyścigu.

Brak jazdy indywidualnej na czas i dość ciężka, pagórkowato-górska trasa tegorocznego Tour de Pologne sprawiły, że na próbę generalną przed Vuelta a Espana przyjeżdżają do nas najlepsi górale świata – Bob Jungels, Vincenzo Nibali, Rafał Majka.

Nie inaczej jest w zespole Katusha-Alpecin, na czele którego staną Ilnur Zakarin – piąty kolarz Giro d’Italia oraz Simon Spilak – zwycięzca Tour de Suisse.

Do dyspozycji dwóch liderów będą również utalentowani zawodnicy – Jose Goncalves – zwycięzca Ster ZLM Toer, Pavel Kochetkov, Alberto Losada i Matvey Mamykin. Jedynym specjalistą od łatwiejszego terenu jest Maxim Belkov, ale Rosjanin przy odpowiedniej motywacji w postaci walki o pozycję lidera dla zespołu potrafi się „zagiąć”.

Skład Katusha-Alpecin na Tour de Pologne (29.07-4.08):

Ilnur Zakarin, Simon Spilak, Maxim Belkov, Jose Goncalves, Pavel Kochetkov, Alberto Losada, Matvey Mamykin

Ze wszystkich etapów Tour de Pologne 2017 przeprowadzimy tekstowe relacje na żywo, od startu do mety. Już dziś serdecznie zapraszamy!

Poprzedni artykułDlaczego kolarze pracują dla lidera?
Następny artykułTour de Pologne 2017: Gołaś i Wiśniowski w składzie Team Sky
Menedżer sportu, fotograf. Zajmuje się sprzętem, relacjami na żywo i wiadomościami. Miłośnik wszystkiego co słodkie, w wolnym czasie lubi wyskoczyć na rower żeby poudawać, że poważnie trenuje.
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments